Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Навътре в гората - Page 4 EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Навътре в гората - Page 4 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Навътре в гората - Page 4 EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Навътре в гората - Page 4 EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Навътре в гората - Page 4 EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Навътре в гората - Page 4 EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Навътре в гората - Page 4 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Навътре в гората - Page 4 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Навътре в гората - Page 4 EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Анита Фреър
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Томас Минели
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Сара Картър
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Клаус
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Навътре в гората - Page 4 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 4 I_voting_barНавътре в гората - Page 4 I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Навътре в гората - Page 4 54647180

 

 Навътре в гората

Go down 
+7
Джеймс Блек
"А"
Тайлър Дарк
Мелани Андерсен
Ейдриан Ивашков
Кандис Блейд
Томас Минели
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2011 9:50 pm

Докато вещера ръсеше простотии ,аз го гледах внимателно и се наслаждавах на всяка дума излизаща от устата му.След като завърши с лудите приказки,му се усмихнах подигравателно,погледнах го някак нежно и казах
-Да съкроовище мое ,отдавна целях да ти кажа,че се влюбих от пръв поглед! - приближих се още повече до него и обхванах лицето му с ръце...-Обичам те - пророних и тръгнах да го целявам,бях на 1 милиметър разстояние,когято ме изби на луд смях.Сигурно имаше и минута откакто започнах да си смея,накрая спрях и го погледнах
-Предполагам разбра,че е сърказъм,мило? - пошляпнах го по бузата и тръгнах в посока обратна на неговата
-Сега идваш или какво?Мисля ,че наистина те харесвам - засмях се и присвих пръст в знак да се приближи
Back to top Go down
Алекс МакКартни
Вампир
Вампир
Алекс МакКартни


Posts : 5
Join date : 2011-12-19

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 165,Копиране на способности,бързина,лекуване
Най-важното за героя::
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2011 9:58 pm

Беше време за вечеря!Както всяка вечер,аз тръгвах в търсене на плячка из най - скътаните кътчета на града.Все пак трябваше да бъда внимателен,някой да не ме надуши.Обикновено плячките ми бяха невинни момиченца,захласнали се по тялото ми и заради това всяка вечер излизах да "тичам" полугол.Носех сив анцуг надоло,който беше по-тесен от глезена до коляното и нагоре малко по-широк.Нагоре бях без блуза,а на главата си носех шапка.Тръгнах към гората,като внимателно се оглеждах за някоя невинна душица,готова да се пожертва в името на глада ми.

Изминах доста път,но в този проклет град,явно трудно се намираха хора.Навлязох в гората...Още с влизането дочух гласовете на двама,които бях готов да вкуся.Наострих зъби и тръгнах директно към тях.
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2011 10:20 pm

Не исках да се оказвам прав ,за щастие така и се оказа.
-Ти наистина си извратена.-седнах на земята.-Няма да мръдна от тук.
И точно в този момент моментално се изправих обратно от странното шумолене из храстите.Сякаш около нас се стрелкаха безброй стрели.Усетих дори вятъра от прииждащата опастност.Започнах да се оглеждам и изведнъж зениците ми се разшириха и сетивата ми се изостриха до краен предел.
-О не!
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2011 10:32 pm

-Ами такава съм си ,ще търпиш целия комплект! - усмихнах се и седнах срещу него.
Усетих вятър в косите си и станах набързо.
-Какво пък е това,някой твой побратим? - погледнах вещера ,а той само ме стрелна с укор в очите.
След като ни обиколи и двамата ,нещото,което причиняваше вятър спря на едно място и скръсти ръце.
-Ти?! Извиках и тръгнах към познатия човек.Но как?! Ти трябва да си мъртъв?!Нали? - започнах да го засипвам с купища въпроси.
Чудех се дали да се радвам или... все пак ми беше нещо като съсед преди да добия силите на демон,след което се преместихме в друг град и не го видях повече...Алекс... най-добрият ми приятел "приживе".Не се беше променил много,беше такъв, какъвто си го помнех..не можех да повярвам на очите си,съседа МакКартни!

Back to top Go down
Алекс МакКартни
Вампир
Вампир
Алекс МакКартни


Posts : 5
Join date : 2011-12-19

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 165,Копиране на способности,бързина,лекуване
Най-важното за героя::
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2011 10:45 pm

Все повече и повече се приближавах към гласовете.Най накрая щях да се нахраня ....
Спрях се за секунда,готов да налетя на момичето,когато осъзнах,че това беше моята съседка от детинство - Хенсън.Мислех си,че е умряла от много време,но не вярвах,че и тя е вампир.Не,чакай!Не мирише като вампир!Мирише по - зле ... ТЯ Е ДЕМОН!
- Малка Дж,не мога да повярвам,че си ти! - скрих зъбите си,игнорирах изцяло вещера,който стоеше отсреща и отидох и прегърнах Джейни.
- Как си?!Какво правиш?!Как стана демон?! - не спирах да задавам въпроси ...
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2011 10:53 pm

Получих здрава вампирска прегръдка от съседското момче ,след което и купища въпроси.
-Хееей спри да ме наричаш такааа,дразня се!-противопоставих се на зъбаткото.
-Иначе съм горе -долу добре - стрелнах с поглед вещера зад мен ,който недоразбираше какво става,но определено знаеше,че Алекс е вампир.
-Амии по принцип се предава по наследство,но научих за това чак на 18-тия си рожден ден ,когато трансформацията ми беше пълна - почесах ръката си,така правих когято бях нервна и гледах да отклоня въпроса
-Ами ти, от кога си тук,как става вампир,предполагам е станало след като напуснах града? - върнах си дозата въпроси на МакКартни
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2011 7:41 am

Бях нервен ,но някак си се заслушах в разговора им.
-Леле ,това не се вижда всеки ден...-двамата рязко впериха погледи в мен.Боже какъв глупак.Немога да повярвам ,че го казах на глас.На лицето ми се изписа неловка усмивка и отстъпих с две-три стъпки назад.
-Не ме гледайте де ,продължавайте!-подканих ги и скръстих ръце.
Как точно днес трябваше да се забъркам с демон и вампир едновременно.А исках само едно единствено демонче да унищожа.Но неее!Вместо това срещнах тази надменна ,красива демонка.На всичкото отгоре и хищният й съсед или бивш съсед ,както и да е ,тръгнал на вечеря.
-Какво подяволите правя тук?!-промърморих и се обърнах.Явно онзи ме е дочул ,защото чух ръмжене и настръхнах.
-Не си го и помисляй дажи "зъбатко"! Пълен съм с върбинка.
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2011 7:52 pm

Докато двамата с Алекс си говорехме,вещера,който беше зад нас изсумтя под носа си,но явно приятеля ми го чу с вампирските си способности и се смръщи, като издаде гърлен звук наподобоващ ръмжене.
Двамата дълго се гледаха на кръв ,затова реших,че е време да ги разтърва.
-Спрете де,дори не се познавате - не ,че ние се познавахме де ,но все пак.
-Алекс това е ...ъмм Вещера ,когото исках да убия,но го хвана страх... Вещер- това е Алекс -приятеля ми.Стига сте се гледали злобно ,не мога да ви търпя. - заявих и скръстих ръце недоволно
Back to top Go down
Алекс МакКартни
Вампир
Вампир
Алекс МакКартни


Posts : 5
Join date : 2011-12-19

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 165,Копиране на способности,бързина,лекуване
Най-важното за героя::
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2011 8:36 pm

-Ами ти, от кога си тук,как става вампир,предполагам е станало след като напуснах града? - малката Дж ме съсипваше с въпросите си,които нямаха край.
- Ами.... тук съм от съвсем скоро ... преместих се от Канада преди 2 години ...
Ами,станах вампир,съвсем нормално,както и другите хора стават ... - засмях се налудничаво и продължих с въпросите..
- Стана точно една година след като ти и твоето семейство напуснахте града ни и за наши съседи дойдоха вампири ....
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2011 8:55 pm

-Ясно,значи така са станали нещата- усмихнах се леко и сложих ръце в джобовете на дънките си. - А между другото защо си без тениска,не ти ли е студено - засмях се - и какво правиш в гората по това време,не е ли прекалено късно за вечеря - отново го засипах с въпроси ,но нали трябваше да продължим разговора все някак.
Имах чувството,че бяхме тук с часове,времето все повече се разваляше и мъгливите облаци закриха за миг пълната луна.
-Какво ще кажеш да се поразходим или пък ти ще продължиш пътя си ? - попитах Алекс ,готова да тръгна на някъде,макър и сама.
Погледнах вещера,който стоеше на 3-4 мерта от нас,зяпайки разсеяно едно от дърветата.
-Ти идваш ли? - обърнах се към него с по-висок тон и леко наклоних глава в очакване на отговор
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2011 9:23 pm

-Имам ли избор?-отговорих в същия тон.Завъртях очи и се присъединих.Какво пък?Ако не ми хареса просто мога да ги унищожа въпреки ,че в момента не ми е до това.
-Та ,Алекс нали?Казвам се Стивън и не ми е особено приятно.
Обърнах се към демона.
-Малка Дж!-е това просто ме разби.Избухнах в смях.-Не мога да повярвам какво правя и защо се смея в компанията на деца на дявола.Господи а днес въобще не съм пил.-Отново се изсмях гръмко.
-Хайде ,накъде?
Back to top Go down
Алекс МакКартни
Вампир
Вампир
Алекс МакКартни


Posts : 5
Join date : 2011-12-19

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 165,Копиране на способности,бързина,лекуване
Най-важното за героя::
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2011 9:47 pm

Скучните реплики на Стивън ме караха да се откажа от живота.Трябваше да ям,а най - близкото възможно същество,колкото и да не приличаше беше самият О'Конър.
- Ами,аз първо ще трябва да похапна малко преди да тръгнем,освен,ако г-н вещера не е доброволец да му изсмуча от кръвта... - засмях се зловещо и надуших катерица,която беше съвсем близко...
- Ей сега се връщам!Не тръгвайте без мен! - наострих зъбки и се втурнах след катерицата ....

След около 5 минути се върнах,кръвта от катерицата,която стоеше по лицето ми май леко ги смути,но не ме засягаше много ...
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2011 10:07 pm

-Ще те изчакаме - засмях се на наострените зъби на МакКартни и направих странна гримаса наподобяваща усмивка.
Докато го чакаме, с вещера т.е. Стивън не обелихме и дума...просто не исках да подхващам темата за това как ме нарича Алекс,защото ако бях започнала да споря определено О`Конър нямаше да се прибере тази нощ....или въобще нямаше да се прибере.
След няма и 5 минути "кървавият Алекс" се завърна и при вида му едва се сдържах да не го нападна.Полудявах като видех кръв,не бях вампир,но кръвта ми действаше подлудяващо.Очите ми станаха от кафяви на катранено черни и единственото ,което можеше да ме успокои беше разходка или пък трябваше да убия някой.
-Да тръгваме - погледах Стивън с притворени очи за да не забелязва "отвратителната" ми страна и избързах с няколко крачки пред него.
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2011 10:20 pm

Алекс отиде да яде.През целите пет минути ,в които го нямаше аз отправих само два-три погледа към Малката Дж.Вампирът се върна.
-Охо!Блъди Мери!Надявам се да ти се е осладило.-може и да бях отвратен ,но това не ме спираше да се шегувам.
Усетих и забелязах странното държание на демонката ,когато Алекс се върна.
-Да тръгваме.-каза ми тя и присви очи.
-Неее!Не може да бъде!-извиках.-Нещо в него те смущава нали?Признай си.
Застанах лице в лице с нея и вперих изучаващ поглед в очите й.
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2011 10:39 pm

-Неее!Не може да бъде!Нещо в него те смущава нали?Признай си. - чух как пронизващия глас на магьосника се изпречи пред лицето ми.
За момент се стреснах,защото ума ми витаеше другаде.
-Какво? Кое да ме смущава,кръвта ли? Ти май забравяш,че съм демон - прошепнах едва чуто последната дума.Да,не се гордеех с факта,че съм живото-отнемащ организъм,но какво да правя...
-Помести се- не поглеждах Стивън в очите,защото не исках и той да вижда мойте,мразех се в тази си форма.Вещера не помръдваше,а продължаваше да ме гледа все едно очакваше да му кажа нещо интересно.
-Хубаво какво искаш да знаеш...че мразя същността си,че не искам да съм същество,което отнема животи,че всеки път когато убивам някого, се сещам за това как едно адско изчадие уби родителите ми? Това ли очакваше да чуеш?! - гласа ми отекна из вътрешността на гората,а Алекс ме гледаше сякаш бях паднала от някоя друга планета.
-Съжалявам,сега може ли да тръгваме? - никога до сега не бях казвала,че съжалявам за нещо....и щом бях почнала с признанията ...изправих глава и погледнах магьосника пред мен.Очите ми лъщяха ужасно силно,а от студенината ,която предполагам излъчваха ,се притеснявах дори да преглътна.
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyThu Dec 22, 2011 8:13 am

-Хубаво какво искаш да знаеш...че мразя същността си,че не искам да съм същество,което отнема животи,че всеки път когато убивам някого, се сещам за това как едно адско изчадие уби родителите ми? Това ли очакваше да чуеш?!
-Това е всичко ,което исках да кажеш.Затова не ме уби ,затова те оставих и аз.
Когато ме погледна в очите забелязах ,че човешкото в нея се бори.Но защо чак след толкова много години?
Отидох до якето й ,което още беше на земята и го вдигнах.Дадох й своето.
-Хайде облечи това.Може и да сте от ада ,но не си като вампирите ,които са изцяло студени като камък.Това ще го изчистя и ще ти го върна.-Усмихнах се.-Все пак съм честолюбиво създание.
-Добре ,да тръгваме.-погледнах назад.-Идваш ли ,Блъди Мери?-и закрачих напред.
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyThu Dec 22, 2011 4:46 pm

Докато наблюдавах как Стивън вдига якето ми от зимята,видях и Алекс,на когото май много не му с нравеше ситуацията.Очевидно беше,че той с наслада поглъщаше кръвта на хората и животните.Нямах нищо против това,все пак той си живееше неговия живот.
-Благодаря - взех якето на вещера, наметнах ги през рамене и тръгнах след него.
Нямах идея къде ще ни отведе,но ако искаше да ни убива или беше капан до сега щеше да го е направил.
-Защо се държиш толкова мило с мен? - полюбопитствах и погледнах с крайчеца на окото си О`Конър който се усмихна.Уоу имаше хубава усмивка.... господи какви си ги мислех..разтърсих леко глава и изчаках отговора му.
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyFri Dec 23, 2011 11:16 am

Явно на Алекс не му се скиташе сам тази вечер и затова тръгна след нас.
На въпроса на Малката Дж отговорих:
-Защото си най-симпатичния демон когото съм срещал.-усмихнах се и погледнах към нея.-А ти защо се отказа от битката?Какво пък ,един вещер по-малко.Но ти не се опита дори.
Алекс вървеше зад нас.Докато гледах към Джейни забелязах с периферното си зрение ,че вампирът ме наблюдава внимателно.Дори не мига.
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 EmptyFri Dec 23, 2011 2:02 pm

Пътеката по която вървяхме ставаше все по-тясна и закътана в дълбините на гората.Луната почти се скри,а вятъра отслабна.
-Благодаря все пак - засмях се на комплимента ,понеже нямах опит с тях и не знаех как да реагирам... демоните от Ада не бяха свикнали с лъскателствата.
-Не исках да се бия и се отказах първо защото и ти не искаше,а щеше да е нечестно да те набия докато си се отпуснал.... и второ - Алекс дойде и....- погледа ми се отправи към него...не говореше и едва се тътреше подир нас,но не го питах какво му е,защото май се досещах,че катерицата не му е стигнала.
- Между другото къде отиваме? - полюбопитствах и се огледах наляво-надясно.
Back to top Go down
Sponsored content





Навътре в гората - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Навътре в гората
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Илинойс:Гората
» Небраска:Гората

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Гората-
Jump to: