Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Навътре в гората EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Навътре в гората EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Навътре в гората EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Навътре в гората EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Навътре в гората EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Навътре в гората EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Навътре в гората EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Навътре в гората EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Навътре в гората EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Анита Фреър
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Томас Минели
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Сара Картър
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Клаус
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Навътре в гората I_vote_lcapНавътре в гората I_voting_barНавътре в гората I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Навътре в гората 54647180

 

 Навътре в гората

Go down 
+7
Джеймс Блек
"А"
Тайлър Дарк
Мелани Андерсен
Ейдриан Ивашков
Кандис Блейд
Томас Минели
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Навътре в гората Empty
PostSubject: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyMon Jun 13, 2011 11:32 am

Навътре в гората New-forest05
Това вече е вътрешността на гората ,човек може да се загуби тук.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 5:33 pm

След като се махнахме от плажа с Кристиан неусетно стигнахме до гората. Влязохме малко по-навътре докато най-накрая не се изгубихме. На практика не се бяхме изгубили тъй като лесно можехме да проследим пътя.
- Ами сега на къде?
Засмях се и го погледнах. Сигурно в момента си мислеше, че се изнесохме толкова бързо от плажа защото ме е страх да не би да загубя контрол, което съвсем не беше така. Просто предвиждах, че ако останем малко повече отколкото трябва не само, че щяхме да изгубим контрол пък и целия град щеше да разбере, че наоколо се мотаят вампири и щяха или да ни изгорят или да ни изтребят всичките..
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 5:43 pm

С Кандис навлизохме в гората и по едно време се изгубихме, тоест ако искаме и двамата можехме да намерим пътя обратно към цивилизацията, но...лично на мен ми беше добре...гората изглеждаше толкова спокойна и невинна, а всъщност можеше да пази тайни и забравени случки...
- Ами...нека продължим да се разхождаме...или пък може да седнем някъде...
Тръгнах уверено напред и когато разбрах, че тя не е след мен се обърна назад и казах с чаровна усмивка:
- Идваш ли или ще чакаш някой кумчо вълчо да те изяде...
Смях, разтърси тялото ми и този път я погледнах с една идея по-сериозно. Огледах се около мен и вдишах дълбоко от свежият въздух. Спомних си последният път в който бях навътре в гората и спомените от далечното минало изплуваха в главата ми. Бързо побързах да ги "заключа" в някое шкафче и ги забутах в най-отдалеченото кътче на съзнанието си.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 6:03 pm

Тръгнах след него и се засмях
- А ти ще позволиш ли да ме изяде?
Погледнах го с ангелския ми поглед, но после избухнах в смях. Плъзнах погледа си по цялото му тяло, а после се огледах наоколо.
Още малко ходихме из гората докато внезапно се спрях и седнах на един голям камък. Гората започваше да ме подтиска- всички тези дървета просто имах чуствстото, че всъщност обикаляме в кръг. Боже, звучах като пълна лигла.. от кога започнах да мрънкам толкова?! Кой знае Кристиан за каква щеше да ме помисли..
- Очевидно съм изгубила трейнинг..
Засмях се
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 6:14 pm

- Ауу...не, как ще му позволя да те изяде...тцтцтц...но знаеш ли...изключително ме е страх от тези мелези.-казах и едва сдържах смеха си, а на лицето ми беше някаква потънала в ужас гримаса.
Засмях се леко и седнах до нея на камъка. Лека усмивка се изписа на лицето ми и се загледах в дърветата пред мен.
- Забрави тренинга...говорихме си за...-направих зачудена физиономия и след малко казах с престорен ентусиазъм.- аа да как си забравих....явно няма да ми кажеш на колко години си, но щеше да ми казваш за какво тези толкова "тайни" години, за достатъчни.
Усмихнах малко по-предизвикателно и я погледнах в очите.
Започна да духа лек ветрец и клоните на дърветата над нас, започнаха да танцуват своя зловещ танц.
Засмях се на ум, двамата бяхме точно като по онези филми на ужасите...сега наистана ни липсваше само едно зобми или за нашия ранг може би един върколак щеше да е по-добрата идея.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 6:36 pm

- Опа.. забравих какво щях да ти кажа преди..
Направих тъжна физиономия, но бързо се засмях. Материализирах две бутилки бърбън и му подадох едната. Приближих се на много близко разстояние.
- Сериозно, толкова ли много искаш да знеш?
Самодоволната усмивка не слизаше от лицето ми. Лошото бе, че сега не можех да чета мислите му. Когато погледите ни се пресякоха се приближих още повече до него и го целунах.
Определено бях доста дръзка, но това бе отговора на въпроса му. Естествено, имеше още много отговори, които можех да му дам, но според мен не беше наложително.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 6:47 pm

Изведнъж от нищото се появиха две бутилки бърбън и Кандис ми подане едната. Отпих солидна глъдка от шишето и я загледах в косата й...изглеждаше толкова мека и нежна...прииска ми се да вплета ръката си в нея, но следващото й движение ме хвана наподготвен. Кандис се приближи по-близо до мен и впи устните си в мойте. Оставих бърбана настрани и едната ми ръка се плъзна по гърба й, стигайки до кръста, където се отпусна. Дясната ми ръка направи това, което желаех и наистина се оказах прав...беше перфектна.
- Хм...това ме устройва...
Казах аз, когато се отдръпнах от нея и малка доволна усмивка се изписа на лицето ми...
Бутнах леко врата й нагоре и го обсипах с малки целувчици
...
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 7:05 pm

Знам, че го хванах малко неподготвен затова и не очаквах да ми отвърне, но останах приятно изненадана, когато го стори.
Обвих ръцете си около врата му.
- Така ли?
Прошепнах в ухото му след което го целунах. Всичко стана толкова бързо- в един момент си говорехме, а в следващия вече се бяхме ''награбили'' и това ми хареса ужасно много..
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 7:19 pm

По време на следващата целувка, махнах "бариерата" и си помислих "Дръзка си, а? На какво друго си способна и до къде можеш да продължиш..."
Бързо отново спуснах "завесите" на съзнанието си, за да не чуе какви си ги мисля в момента за нея и за добре оформеното й тяло и...
Усмихнах се арогантно и повдигнах едната си вежда в знак на очакване.
През това време и двете ми ръце се спряха и сключиха на кръста на Кандис и не помръднаха по-надолу, преди отговора й.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 7:45 pm

Сметнах за малко досадно някой да може да чете мислите ти, а ти неговите не. Затова ''защитната стена'' се задейства и при мен.
- Хмм.. по-добре да не знаеш на какво съм способна..
Продължих все още шепнейки, защото знаех, че ще ме чуе. Огледах се наоколо
- ... но за съжаление в гората няма много опции така че..
Целунах го..
- ... ще трябва да дойдеш вкъщи.. съгласен ли си?
Погледа ми отдавна от ангелски бе станал по-палав от преди.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptySat Jun 18, 2011 7:58 pm

С леко движение станах от камъка, но все още държаш Кандис в прегръдките си.
- Разбира се, че искам...искам и теб...
Последното й го прошепнах тихо на ухото и с ръка отместих кичур от русата й коса.
Хванах едната й ръка и я поведох по обратният път. Не след дълго бяхме на улицата и аз повдигнах ръката си, а едно такси спря почти веднага. Изчаках Кандис да се качи в колата, а след това да каже адреса си и ръката ми се плъзна нежно по бедрото й...

Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 7:48 pm

Исках малко да се усамотя.Реших,че гората е най-правилното място.Там почти никой не идваше.А и беше мрачно,влажно и от време на време се чуваха странни звуци.Перфектно!
Крачих бавно по земята, и оглеждах всяко едно от дърветата.В момента се чуваха само моите стъпки.Беше гробна тишина.
Влизах все по-навътре в гората.Накрая се облегнах на едно от дърветата и се загледах в една точка.
По едно време чух звуци.Сигурно е някоя катерица или друго животно.Но звуците се оказаха стъпки.
Очевидно не бях единствения демон в гората.Обърнах се в посоката,от където се чуваха стъпките и в далечината зърнах мъжки силует.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 8:01 pm

Минаваха дните, а някой продължаваше да ме преследва. Замислих се, ако дойда в гората.. няма как да ме намери. А и в гората ще е доста трудно.
Вървях с нормална скорост и скоро влезнах в мрачната част на гората. Тук си беше доста страховито, а на мен точно това ми трябваше. Мрака... обожавах го. А и да гледаш страха на безнадежните хора. Това си беше красива гледка.
Както си вървях усетих нечие присъствие, определено не бях сам. Демон? Явно не само аз си падах по тъмните и мрачни части на гората. В дълечината видях момиче. Приближих се тихо към нея, а и стъпките ми бяха доста тихи. Така и изненадвах врага. Приближих се доста близко и успях да видя лицето й. Стигнах до нея, като със съвсем бавни крачки започнах да се приближавам до дървото, на което се беше облегнала, като си бях вкарал ръцете в джобовете.
- Явно не съм сам тук. - вдигнах рамене, като се приближавах все по близко до нея.
Back to top Go down
"А"




Posts : 5
Join date : 2011-06-21

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 8:12 pm

СМС до Мелани:
"Ох Мел...сигурно ти е доста трудно.Имам впредвид всичко което ти се случи.Как се отдаде изцяло на чаровника Клаус ,а той накрая как те заряза...Че после и другият демон Том изчезна на бързо.Явно и двамата се интересуват само от вампирката Катрин.Тя е много над твоето ниво ,а ти просто не си интересна.Замисли се над това..
--А"

СМС до Тайлър:
"Тай ,Тай...май си свикнал да се разхождаш на такива места, а?Е ,внимавай защото някой ден съдбата може да ти изиграе лоша шега и да те срещне с най-големият ти страх.Ами ако той вмомента седи пред теб ,а ти просто все още не го разбираш?
--А"
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 8:19 pm

Момчето се приближаваше бавно и тихо,като не отделяше очи от лицето ми.
- Явно не съм сам тук. - каза непознатия.
- Да,явно. - съгласих се.
Огледах момчето от глава до пети.Ммм,не беше никак зле.
- Как се казваш? - скръстих ръце и зачаках отговора му.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 8:24 pm

Приближих се много близко до нея и спрях точно пред момичето.
- Тайлар? - като не спирах да се вглеждам в очите й. Погледа й беше омайващ.
- Демони тук.. не очаквах, че ще срещна. - повдигнах леко вежда и отново повдигнах рамене.
- А твоето име е...?
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 8:41 pm

Момчето се представи.Името му беше Тайлър.Не знам,но винаги съм имала слабост към тези имена.
- Демони тук.. не очаквах, че ще срещна. - заговори той.
- Е,вече очакваш. - усмихнах се.
- А твоето име е...? - попита демона.
- Мелани. - отговорих.
- Какво те води насам? - попитах като отклоних за малко погледа си от него и го спрях на едно дърво.Но после пак го върнах към момчето.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 8:48 pm

Клекнах към земята, но не изпусках поглед от момичето. Дори и война да ставаше до мен, нямаше и за миг да се обърна, за да видя какво става.
- Гладен съм и си търсех някой заблуден човечец наоколо, но явно нямам късмет. - засмях се след думите си. Напоследък нещо ми ставаше и изпитвах нуждата от... глад?
- А теб? Предполагам осамотеното място? - наоколо нямаше жива дошица, а човек да пристъпеше тук.. едва ли щеше да има смелостта.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 8:56 pm

- Гладен съм и си търсех някой заблуден човечец наоколо, но явно нямам късмет. - засмя се той,също и аз.
- А теб? Предполагам осамотеното място? - попита ме.
- Точно. - казах кратко и просто.
- От тук ли си Тай...ако мога така да ти викам? - погледнах го.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 9:05 pm

- Да, но рядко ходя в града. - отговорих й.
- Не, няма проблем, казвай ми както си решиш. - намигнах й и се засмях.
- Предполагам си от тук? Или си от онези, които изчезват за дълги години от града и след време се връщат отново?
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 9:12 pm

- Предполагам си от тук? Или си от онези, които изчезват за дълги години от града и след време се връщат отново?
- По-скоро второто. - леко се засмях.
Умирах си от скука.Но пък Тайлър не ми изглеждаше толкова скучен.Даже напротив.
- Мхм... - заговорих. - Кажи нещо за себе си,искам да те опозная. - ухилих се.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 9:19 pm

- Ами аз съм напълно непознат за теб.. и току що се запознахме. Това стига ли? - пошегувах се и засмях се съвсем леко. Не си падах много да показвам емоциите си.
- А, да, и съм демон. И мразя животинска кръв, падам си по брюнетки и червенокоси. И.. ами това ми достига до мозъчните клетки. - засмях се малко по-шумно.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 9:25 pm

- Ами аз съм напълно непознат за теб.. и току що се запознахме. Това стига ли? - засмя се.
- Ами не,но както и да е. - засмях се и аз.
- А, да, и съм демон. И мразя животинска кръв, падам си по брюнетки и червенокоси. И.. ами това ми достига до мозъчните клетки.
- Знам,че си демон. - засмях се леко. - И аз мразя животинска кръв,просто не мога да убия животно.Толкова ги обичам.. - усмихнах се. - И аз съм като теб,само че аз харесвам брюнеТИ, в мъжки род. - засмях се пак.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 9:29 pm

- Е, на мен не ми е точно заради животните.. просто кръвта им не ми допада. Не знам дали си я опитвала. Но е по-горчива. - като направих физиономия за отвращаване.
- Гадничка си е, но пък ако искаш ще ти хвана някое зайче. Щом ти е трудно да ги убиваш.. няма да гледаш, а аз ще ти го дам когато е готово. Съмнявам се да се съгласиш на тази извратена идея. - вгледах в страни, за да видя дали наблизко има шанс да намеря изобщо някое животинче.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората EmptyTue Jun 21, 2011 9:35 pm

- Е, на мен не ми е точно заради животните.. просто кръвта им не ми допада. Не знам дали си я опитвала. Но е по-горчива.
- Опитвала съм и няма да повторя...
- Гадничка си е, но пък ако искаш ще ти хвана някое зайче. Щом ти е трудно да ги убиваш.. няма да гледаш, а аз ще ти го дам когато е готово. Съмнявам се да се съгласиш на тази извратена идея.
- А,не не не.Не искам,моля те недей. - погледнах го и направих тъжна муцунка.
Back to top Go down
Sponsored content





Навътре в гората Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората Empty

Back to top Go down
 
Навътре в гората
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Небраска:Гората
» Илинойс:Гората

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Гората-
Jump to: