Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Навътре в гората - Page 3 EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Навътре в гората - Page 3 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Навътре в гората - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Навътре в гората - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Навътре в гората - Page 3 EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Навътре в гората - Page 3 EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Навътре в гората - Page 3 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Навътре в гората - Page 3 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Навътре в гората - Page 3 EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Анита Фреър
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Томас Минели
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Картър
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Клаус
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Навътре в гората - Page 3 I_vote_lcapНавътре в гората - Page 3 I_voting_barНавътре в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Навътре в гората - Page 3 54647180

 

 Навътре в гората

Go down 
+7
Джеймс Блек
"А"
Тайлър Дарк
Мелани Андерсен
Ейдриан Ивашков
Кандис Блейд
Томас Минели
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyFri Jun 24, 2011 7:39 pm

- За какво изобщо го мислим? Та ние сме съществата на нощта и мрака. Гората е нашия дом. - каза той.
- Точно. - потвърдих думите му.
След това той се обърна към ме и усетих как прокара ръце през бедрата ми и ме целуна.
Мих по-късно той свали оскъдното ми потниче,а след това и също толкова оскъдната ми и поличка.
А аз свалих неговия потник.Сложих ръцете си на раменете му и легнахме на пейката.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyFri Jun 24, 2011 7:59 pm

Прокарах пръстите си през косата й. Косата й беше толкова перфектна, а това засили само повече възбудата ми. Леко започнах да дърпам косата й, но разбира се не да я скубя.
Не спирах да я целувам с все по-страстни целувки, а след това вкарах в действие и езичето си.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyFri Jun 24, 2011 8:43 pm

Той започваше да дърпа леко назад косата ми.Това още повече ме възбуждаше.
Целуваше ме все по-страстно и вече с език.Аз само отвръщах.
Започнах да го дращя леко по гърба с ноктите си.Кожата му беше нежна и топла.А самото му тяло беше мускулесто и много добре оформено.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyFri Jun 24, 2011 9:10 pm

Кожата й буквално караше тялото ми да потрепва. Харесваше ми да усещам как забива ноктите си в мен име драска. Това само докарваше възбудата ми
до по-голяма и по-голяма степен. А и това определено се харесваше на ... "приятелчето ми" и то доста. Обожавах когато една жена
поемеше контрола на "играта ми". Тя да е господаря, а аз нейния слуга. Това направо ме докарваше до полуда! Обожавах властните жени.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyFri Jun 24, 2011 9:43 pm

Продължавах да го драскам.Започвах бавно и леко,но после по-силно.Само се надявах да не ставам прекалено груба.
Дано на Тайлър да му харесваше,това което правех.
Как ми се искаше отново да целува вратът ми.За това отпуснах главата си леко назад.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyFri Jun 24, 2011 10:27 pm

Обожавах когато чувствах болка. Защото болката по-скоро беше наслада, отколкото болезнена. Беше странно, че ми харесваше.
Макар и да беше по-силна, аз дори не правех разлика. Разбрах намека й и без да ми беше казала. Отново целувките ми започнаха
да слизат все по-надолу и по-надолу. Започнах да целувам врата й и усещах как това и доставяше голямо удоволствие.
- Значи врата ти е слабото място? - надигнах се съвсем леко, кати пресрещнах очите й. След което отново се наведох и започнах да я целувам по врата, а след това започнах да слизам и леко надолу.
Започнах да я целувам по гърдите, а после слезнах и по коремчето й. Изследвах всяка част от тялото й.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyFri Jun 24, 2011 10:47 pm

- Значи врата ти е слабото място? - той слезе надолу и започна да ме целува по врата.Направо изгарях.
- Даа .. - казах тихо,бавно и възбудено.
Слизаше все по-надолу и по-надолу.Стигна гърдите ми и започна да ги целува.Имах чувството,че всеки момент щях да експлодирам в ръцете му.
После целуваше и корема ми.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyFri Jun 24, 2011 11:11 pm

Изгарях да чувам стененията й. Възбуждах се все повече и повече. Имах чувството, че съм без лимит. Всеки път си мислех, че достигам лимита си, но явно само се залъгвах.
Реших да не избързвам с всичко това. За това в един момент както целувах кръста й, с другата ръка много набързо махнах бикините й и започнах да прониквам в нея, само че с пръсти. Но продължавах да я целувам.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyFri Jun 24, 2011 11:39 pm

Изведнъж както ме целуваше свали бикините ми и аз останах вече наистина чисто гола.
Той започна да прониква в мен,само че с пръсти.
Изстенах силно,искаше ми се дори да викна,но се въздържах.Дори се гърчех,толкова бях възбудена.
Чувствах се,все едно бях в Рая.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptySat Jun 25, 2011 12:19 am

Забързвах ръката си все по-бързо, но не спирах да целувам. Отново се върнах на врата й, а тя направо полудяваше.
Не мина много време и накрая промених нещата, махнах боксерките си и леко се надигнах и проникнах изцяло в нея. Съвсем лек стон се издаде от устните ми. Започнах да прониквам в нея толкова бързо. Сменяхме и постоянно позите си, а и хубаво, че нямаше кой да ни види точно тук. Едва ли някой би искал да припари точно тук.. на това място.
А и за хората това място си беше страшно, защото не знаеха какво има. А други чуваха слуховете за върколаците и демоните, обитаващи гората. Но всъщност тези легенди бяха вярни, но някои не вярваха.
~~~~~~~~~~~~~~

Мина доста време, сигурно близко няколко часа и накрая свършихме.
Имах чувството, че това продължи с дни. Цялото ми тяло пулсираше, а аз бях задъхан.
Трудно си поемах въздух. Изправих се и започнах си обичам обратно дрехите.
- Определено гората не беше за предпочитане. А какво щеше да е, ако трябваше да е в храстите? - обувах си дънките, като леко се обърнах към нея и се засмях.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptySat Jun 25, 2011 10:11 pm

Най-накрая той проникна в мен.Беше адски бързо и направо подлудявах.
Това продължи толкова много,че помислих че ще бъде вечно.Но той свърши.
Сърцето ми биеше като лудо,бях задъхана и много изтощена.Той стана и започна да се облича.Аз останах няколко минутки така,но после и аз реших да се облека.
- Определено гората не беше за предпочитане. А какво щеше да е, ако трябваше да е в храстите? - направи си шега той.
Засмях се силно и казах:
- Направо не ми се мисли ...
Вече се бях облякла и не знаех какво щяхме да правим сега.
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptySun Jun 26, 2011 10:48 am

След като се обляко огледах се и отново седнах. Бях много гладен, а и от съседите си не можех да спя вече от почти седмица. Разтърках очите си и се изправих.
- Ъгх...аз.. май ще тръгвам. Трябва да си намеря жертвата за тази вечер, която ще стане моят десерт. Имам чувството, че не съм ял от години, а това не е много хубаво за околните около мен. - изправих се и след секунди изчезнах в мрака, за да намеря нещо за ядене.
Back to top Go down
Джеймс Блек
Вампир
Вампир
Джеймс Блек


Posts : 37
Join date : 2011-06-27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 човешки 747 вампирски Управлява времето и стихията - вода
Най-важното за героя:: Не харесва демоните
Гадже:

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyWed Jul 06, 2011 6:41 am

Джеймс се разхождаше из мрачната гора и си мислеше за Стефан. Все още той се надяваше Стефан да е жив за да го убие със собствените си ръце. Джеймс беше тръгнал към града , защото тове бе родният град на Стефан. Джеймс само се самозалъгваше, че неиска да се занимава повече с тази история.
Изведнъж Джеймс чу някакъв шум ........
Back to top Go down
Елиза
Вампир
Вампир
Елиза


Posts : 51
Join date : 2011-06-16

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години:17/2986 Дарба:Може да променя,чува ,предава и различава ,действията ,мислите ,емоциите,дабите,заложбите, и всичко което ги подържа самостоятелни същества. С поглед може да прочете мислите и да разбере всичко за миналото и бъдещето на даденото същество.
Най-важното за героя:: 200 години ад.Не може да казва не , не отказва на нищо и никой ,никога !
Гадже: -

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyWed Jul 06, 2011 6:48 am

Разхождах се из града в който щях да поживея извесно време.Бях гладна ,а и тъкмо навлизах в гората.Можеше и да намеря някой изгубен човек от който да се нахраня.По земята имаше нмого листа които разваляха прикритието ми , и стъпките ми се чуваха.Не ми пукаше,ако се наложи перфектно ще изиграя изгубена.След няколко време лутане усетих чуждо присъствие ,но не беше човек , а вампир.Усетих ,че момчето ме чу и излязох от сенките на дърветата и се усмихнах.
-Здравей ..
Поздравих го и се приближих към него.
Back to top Go down
Джеймс Блек
Вампир
Вампир
Джеймс Блек


Posts : 37
Join date : 2011-06-27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 човешки 747 вампирски Управлява времето и стихията - вода
Най-важното за героя:: Не харесва демоните
Гадже:

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyWed Jul 06, 2011 7:04 am

Джеймс погледна момичето.
- На лов в гората, а? Тук ли ловуват вампиите от града? - подсмихна се Джеймс.
Заобиколи един път кръвожадната и след това си продължи по пътя. Тя вървеше с него.
- Много вампири ли има в града ?
Back to top Go down
Елиза
Вампир
Вампир
Елиза


Posts : 51
Join date : 2011-06-16

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години:17/2986 Дарба:Може да променя,чува ,предава и различава ,действията ,мислите ,емоциите,дабите,заложбите, и всичко което ги подържа самостоятелни същества. С поглед може да прочете мислите и да разбере всичко за миналото и бъдещето на даденото същество.
Най-важното за героя:: 200 години ад.Не може да казва не , не отказва на нищо и никой ,никога !
Гадже: -

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyWed Jul 06, 2011 7:11 am

-Дали идват или не, очаквах да има храна тук.Не ям животни ,значи си оставам гладна..
Казах аз някак разочаровано и недоволно.Опитвах се да хвана темпото на вървене на момчето и често забързвах с крачка ,две.
-Малко ли се , много ли са ,не познавам града ,нито жителите ,тук съм от няколко дена.
Отговорих на въпроса му.И на мен ми бе интересен отговора на този въпрос,но сред по-старите вампири като мен,името на този град бе известен.Не знаех защо,но може би ще разбера,едва ли ще ми трябват още 2986 години живот за да разбера с какво е известен този град,освен с това ,че има всякакви раси живот.
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2011 8:27 pm

Беше нощ за лов на демони.Какво по-подходящо място от гората?
Нищо не ме разсейваше повече от демони фламбе.Чистият въздух ме подсилваше , а и в гората е толкова закътано ,че никой човек не би разбрал за случващото се тем.
Започнах да се оглеждам за току-виж някой си заблуден демон.Надявам се да не попадна на вампир ,не и тази вечер.Тези смучещи кръв ,изгарящи на огън изчадия ,които напоследък се множат като хлебарки толкова ме вбесяват.На всичкото отгоре са силни.
Чу се някакъв шум...
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2011 8:45 pm

Нощта се очертаваше да бъде прекалено спокойна...дори и дразнеща,затова реших да изляза,поне можеше да се намери нещо забавно за правене,въпреки че беше малко съмнително.Обичах да се разхождам във вътрешността на гората ,особено на пълнолуние.
Докато си се шляех облечена по едно тъничко яке ,усетих някаква студена вълна..това значеше само едно - вещер..отвращавах се само при мисълта,че трябва да го убия.
Пирближих се зад магьосника в готовност да го нападна,когато една суха клонка изпука под крака ми .." Да,точно сега трябваше да стане" - помислих си ,докато мъжа - вещер се развърташе насам-натам.
Беше време за атака...представих си магьосника с обвити във въжета ръце,гърчейки се на мократа земя,при мисълта едва не се засмях,но успях да притворя очи и да проектирам картината върху него..След като вещера бе на земята ,се приближих бавно с ръце в джобовете,подхилквайки се.
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2011 9:00 pm

Докато успея да зърна демона ,вече се намирах на земята вързан ,но не съвсем безпомощен.Тази...това е тя?О господи женски демон мислех ,че са застрашен вид и не нападат ей така.Очевидно тя не знае как да ме надвие.
-Доообре...много забавно моме ,но мисля ,че избра грешният вещер за комедийното си шоу.
Присвих очи и я запратих по правата към едно дърво.Създадох клонинг ,който по най-бързия начин ме развърза.
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2011 9:15 pm

"Много забавно моме" - ха ха ,този беше забавен.....значи нямаше да го убивам,поне можеше да ми изнесе концерт. Докато си мислех това ,усетих как се "летя" назад към едно дърво,докато магьосника се развързваше със създадения двойник.
За момент ми се зави свят,но след няма и секунда отмина.... изправих се,пооправих дрехите си и съблякох якето
-Хм,внимавай вещицо,до колото знам са ви малки заплатите,а химическото чистене на това яке ще те оръси доста.Щом ще нападаме с телекинеза-така да бъде. Вдигнах ръка и с едно движение на пръста го издигнах във въздуха... оставих го да виси там за около 3-4 минути ,докато лениво се прозявах,след което го пуснах рязко на земята и отидох близо до него ....
-Не знам сега кой е комика тук! - прошепнах близо до ухото му и го изритах в корема.
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2011 7:56 am

Тази малка...
-Щом така искаш ,добре.Време е за тежката артилерия.-прокашлях след удара в стомаха.
Измъчих се малко докато стана на крака.Признавам ритника си го биваше.Извадих една стъгленица от джоба си.Направо се очудих ,че още е здрава.
-Знащеш ли какво е това?-леко се засмях.-Това е забавната част...за мен де.
Съдадох четири клонинга около нея и заедно с мен образуваха петнаграм.Вдигнах стъкленицата с отвара ,а клонингите забочнаха азклинание ,като постепенно се приближаваха към демона.Понечих да хвърля отварата и да приключа с това веднъж завинаги.Но нещо ме спираше.Вместо това се завъртях и хвърлих стъкленицата по едно дърво ,което моментално пламна.Плеснах с ръце и клонингите се изпариха ,освобождавайки демона.
-Няма да те унищожа.Твърде красива си.-господи това пък от къде?Разтърсих леко глава.-Хайде този огън ще привлече и други ,а до колкото знам вие много рядко се обединявате.
Тръгнах в друга посока.
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2011 11:34 am

-Шубе ли те е?- провикнах се зад вещера,чието име не ми бе известно - Не знаех,че си такъв страхливец - опитвах се да привлека вниманието му,но той продължаваше да си върви ,сякаш не ме бе пуснал преди малко..
Винаги се оттървавах по някакъв начин ,но този беше прекалено лесен,за да бъде истински.
Наложи се да изтичам до него за да го накарам да спре .
-Хей,хей , я почакай малко! Това,че съм момиче ,не значи че трябва да ме пускаш - смръщих се пред него... мразех когато вещерите проявяваха това чувство на расизъм.
-Няма да си тръгнеш от тук без битка,ясно ли е? - продължавах да седя пред него,гледайки го право в очите,но той сякаш не ми виждаше,затова се наложи да използвам сила. Блъснах го по рамото с едната ръка за да отреагира,но той продължи да ми се подхилква
-Какво ти става,изгуби звук и картина? - продължавах да се заяждам с вещера.
Нещо ми казваше,че не трябва да го оставям да си тръгне,но той с най-голямото си нахалство ме заобиколи като пътен знак...."Така ли ще играем" помислих си като го повалих на земята.
-Добре - седнах върху краката му и притиснах ръцете му към земята. - И така мога да те убия - усмихнах се весело ,като не отделях поглед от искрящите му очи,в които се отразяваше пълната луна
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2011 8:02 pm

Защо продължава да упорства?
Накрая я погледнах право в очите.
-Няма да те убия.-Затворих очи и когато ги отворих два клонинга я двигаха от мен.-Оставям те намира.Бъди благодарна.
Но тя си знаеше нейното и продължи да ми пречи да си продължа по пътя.
-Добре ,щом съм ти толкова интересен можеш да се разходиш с мен.Но битката няма да продължи.Ясно?
Закрачих стегнато.
-И гледай да не изоставаш ако изобщо ще идваш.
Back to top Go down
Джейни Хенсън
Демон
Демон
Джейни Хенсън


Posts : 14
Join date : 2011-12-18
Age : 29

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18/166 .... Телекинеза и Проекция
Най-важното за героя:: Демон от глава до пети,обича да измъчва и убива.Непоправим инат,като добавка към неограничения песимизъм.
Гадже: --

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2011 9:24 pm

-Благодарна?! .... да си ми интересен?! Наистина не знаеш какво говориш - процедих през зъби.Идваше ми да го унищожа на момента ...и може би това щеше да стане ,ако не беше с гръб към мен.Колкото и да бях подла ,никога не нападах в гръб.
-Ами хубаво тогава,върви си,но те предупреждавам ,че от тук на сетне няма да спиш спокойно нощем.-седнах на една разрязана скала и прокарах пръсти през косата си.
-Няма да се занимавам повече с теб,но да знаеш ,никой няма да ти обърне внимание дори и в "твоя свят" щом разглася новината,че си пуснал на свобода демон... ти решаваш.
Back to top Go down
Стивън О'Конър
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Стивън О'Конър


Posts : 12
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22 ; Телекинеза ,Клониране ,Левитация
Най-важното за героя:: Могъщ вещер
Гадже:

Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2011 9:39 pm

-Чашата преля!Виж какво малката незнам за колко велика се милсиш ,но знаеш ли аз какво мисля.Мисля ,че ти пука за мен.Защото имаше толкова много възможности да отнемеш живота ми и да присвоиш силите ми ,но не.Ти така и не го направи.Защо?
Приближих се и застанах лице в лице с нея.Вгледах се в злокобните й очи.
-Защо?
Back to top Go down
Sponsored content





Навътре в гората - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Навътре в гората   Навътре в гората - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Навътре в гората
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Небраска:Гората
» Илинойс:Гората

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Гората-
Jump to: