Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Парка на града. EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Парка на града. EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Парка на града. EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Парка на града. EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Парка на града. EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Парка на града. EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Парка на града. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Парка на града. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Парка на града. EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Анита Фреър
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Томас Минели
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Сара Картър
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Клаус
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Парка на града. I_vote_lcapПарка на града. I_voting_barПарка на града. I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Парка на града. 54647180

 

 Парка на града.

Go down 
+3
Аманда Уинтър
Дийн Уинчестър
Томас Минели
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Парка на града. Empty
PostSubject: Парка на града.   Парка на града. EmptyMon Jun 13, 2011 1:09 pm

Парка на града. Hydeparklondon
Това беше парка.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 3:40 pm

Паркирах Импалата на един паркинг и излязох спокойно. Бях облечен с дънки и разкопчана риза. С бавни крачки стигнах до една пейка. Седнах и държах пакет с бургер и кола в ръката си. Отворих си пакета и извадих бургера. Спокойно захапах и започнах да оглеждам хората. Бавно започнах да хапвам и оглеждах спокойно. Преди малко имах едно "сбиване" с демон. Усмихнах се на мислите си и казах:
-Ех че живот - и се отпуснах спокойно.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 3:47 pm

Тръгнах по улиците на града.. Спрях пред някаква будка, за да взема днешният вестни.. Оглеждах подозрително всички обикновени хора, които крачеха спокойно без да осъзнават защо съм в града.. Пътят ми бързо се смени към паркът.. Времето бе хубаво и слънчево.. Огледах всички пейки, но не успях да открия свободна.. За мое щастие погледа ми забеляза мъж, който ядеше нещо.. Тръгнах натам и седнах на пейката..
- Може ли ? - промълвих без да се интересувам от отговора му.. Спокойно разлистих вестника и многозначително огледах първата страница.. Поредното убийство.. Нищо ново.. Странното бе, че откриха трупът толкова бързо..
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 3:56 pm

Облизах си пръстите и се отпуснах на пейката. Забелязах статийте, който гледаше и видях убийството. Мислех си, че трябва да разгледам, но... Сега не ми беше до работа. Погледнах момичето и казах:
-Голяма жега.. нали.. - след което изхвърлих боклука си. Облегнах се на пейката и мускулите ми се показаха от разкопчаната риза.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 4:02 pm

Извърнах поглед към мъжът, който надничаше във вестника ми.. Повдигнах леко рамене и му го подхвърлих.. Може би на него щеше да му е по-интересно да го прочете.. Замислих се над въпросът му.. Наистина бе топло. дори прекалено.. Всичко подсказваше, че лятото наближава все повече..
- Мхм.. Дори е странно.. - отбелязах простичко и пъргаво кръстосах крака.. Скришом плъзнах поглед по тялото му.. Очевидно тренираше..
- Аманда.. - представих се и подадох ръка..
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 4:09 pm

Той пое ръката й и доближи устни до нея. Целуна я и каза:
-Уйнчестър. Дийн Уйнчестър - след тези думи я погледнах в очите. Отново се облегнах на пейката и загледах вестника. Намерих няколко интересни статий, но не ми се занимаваше. Оставих го на пейката и казах:
-Аманда.. познато ми е от някъде..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 4:16 pm

Оказа се , че освен трениран Дийн е бил ласкателен.. Усмихнах се доволно и прибрах ръката си.. Прокарах ръка през косата си и загледах напред докато той разлистваше вестника.. Хората се разхождаха почти голи без изобщо да ги интересува как изглеждат.. Явно жегата ги убиваше.. Подсмихнах се леко и отново погледнах към мъжът, който наруши мълчанието..
- Често срещано е.. Предполагам си познавал някой с това име.. - обясних и повдигнах рамене.. Бях сигурна обаче, че не сме се срещали.. Нито преди, нито в далечното минало.. Името му бе известно, но не достатъчно, за да стигне до ушите ми.
- От къде си, Дийн ? - попитах слабо заинтригувана..
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 4:23 pm

Той я загледа и каза:
-От тук от там.. - след което допълни:
-Най-вече живея в Импалата си.. - след тези думи той я погледна и попита:
-А ти?? - после загледа хората.. Наистина бяха голи.. издиша отчаяно и я погледна любопитно. Усмихна се и допълни:
-Какво работиш?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 4:31 pm

Кимнах разбиращо.. Определено беше влюбен в тази кола.. Изглеждаше добре.. Очевидно полагаше много грижи за нея.. Повдигнах вежда и притворих очи от противното слънце, което не спираше да блести все така ярко пречейки на погледа ми..
- Южна Франция.. - обясних и положих ръка пред очите си.. Зарових се в чантичката си и с облекчение открих кутията си с цигари.. Извадих я и любезно я подадох към Дийн..
- Сервитьорка съм.. - излъгах.. Едва ли щеше да е очарован ако разбереше, че убивам такива като него за забавление..
- Ами ти ? Какво работиш ? - попитах на свой ред..
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 4:51 pm

Той я загледа и каза:
-Аз ли... обикалям по света.. безработен съм .. - усмихна се и каза:
-Мисля да започна работа в някой сервиз, но... едва ли ще се задържа на едно място.. - след което се усмихна и допълни:
-Какво правиш в този град?? - и попита любопитно.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 5:18 pm

Усмихнах се леко.. Хубаво бе, че имаше планове.. Макар и не такива каквито се очакваше от някой като него.. Ставаше за боксьор или за наемен убиец.. Бях убедена, че ще се справи отлично.. Може би бе прекалено добър, за да убие някого..
- Имаш труден характер или си непостоянен ? - попитах заинтригувана от разговора.. Беше интересно колко много хора срещах и дори не се опитвах да ги опозная, а безпричинно отнемах живота им.. Повдигнах леко рамене сякаш на себе си..
- Какво правя ли ? Живея си живота.. Работя, забавлявам се и говоря с непознати в парка.. - ухилих се
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 5:25 pm

Той кимна и каза:
-Звучи забавно.. - след което се отпусна.. зачуди се.. как ли би реагирал ако види момиче като нея сред някое чудовище. Ще му е трудно ли да отреагира.. ако тя е чудовище.. би ли я гръмнал или просто щеше да я опознае.. какви ги мислеше в момента. Просто се отпусна и каза:
-И интересно ли е да работиш като сервитьорка?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 5:39 pm

Подсмихнах се леко.. Не беше особено забавно.. Като цяло животът ми бе пълна катастрофа.. Всичко бе объркано и много странно.. Все още не можех да проумея някои неща, но не това беше проблемът..
- Ако е интересно да те закачат и да ти подсвиркват.. Ами да.. Много е интересно.. - усмихнах се и леко извъртях тялото си към него, за да мога да виждам очите му.. Беше интересен.. Безработен, който все пак обичаше пътешествията и да обикаля света..
- Интересно ли е да живееш в кола и да обикаляш света ? - попитах на свой ред и извадих една цигара от забравената кутийка на пейката.. Странно колко лесно се разсейвах днес.. Щракнах със запалката и всичко пламна .. Поех димът в тялото си и издишах ненужното.. Подадох кутийката на Дийн.. Може би и той пушеше..
- Искаш ли ? - измънках накрая..
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 6:10 pm

Той поклати глава отрицателно и каза:
-Не пуша - след което се замисли и каза:
-Да.. интересно е.. виждаш много неща.. срещаш се със нови хора и сексът е само за една нощ, а после.. свобода - след тези думи я погледна в очите и каза:
-Но по интересното е на какви места се прави - усмихна се самодоволно и каза:
-А ти... как си с мъжете.. сигурно не ти е много забавно около грозни тираджии??
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 7:07 pm

Повдигнах рамене.. Не го карах на сила, но щом не пушеше очевидно не пиеше и не вземаше наркотици.. Уинчестър се оказа примерно момче.. Не го бях очаквала.. За секунда спрях да разсъждавам върху него.. Нямаше особен смисъл. Просто се заслушах в думите му.. Водеше интересен и предполагам интригуващ живот.. Това определено ми допадаше.. Цяло чудо бе, че правеше секс..
- Сексуален маниак значи ? - попитах говорейки по-скоро на себе си отколкото на него.. Обичах да разсъждавам на глас.. Не обичах да крия каквото и да е освен най-съкровената ми тайна..
- Справям се отлично.. Не всички са грозни.. Зависи в каква компания попаднеш.. - намигнах му.. Не беше нищо ново да ме видят по улицата надрусана или пияна до забрава с различен мъж всяка вечер.. Това бе единственото ми забавление имайки се в предвид скучната ми работа..
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 7:29 pm

Той я погледна и каза:
-Еми.. не точно.. ра.... хобито ми не ми позволява много.. много да излизам с момичета и.. просто ако някоя се навие.. най-много да изпия някоя бира в някой стриптиз бар, докато чета документи или вестници.. - след тези думи той я погледна.. За малко да каже работа.. а хоби.. какво хоби?? Колекционер на оръжия?? Не!! Да.. сети се.. ако попита ще и каже, че вярва във чудовища и се опитва да ги преследва.. Кой би му повярвал.. Усмихна се, но вътрешно направо се изсмя..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 7:45 pm

Въздъхнах тихо.. Не беше толкова забавно колкото го описваше.. Явно държеше на хобито си твърде много.. Дори не разбрах какво точно е то, но нямаше да се задълбочавам в подробности.. Почти не се познавахме и нито той нито аз горяхме от желание да се опознаем.. Просто обменяхме приказки, за да убием скуката..
- Странен мъж си.. Отказваш на жените заради хобито си.. - погледа ми отново се плъзна по тялото му.. Очевидно имаше много почитателки.. Подсмихнах се леко и бавно започнах да разтривам врата си.. Имах болки от последната ми мисия..
- Предполагам имаш много почитателки .. - отбелязах и любопитно се втренчих в него.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 8:00 pm

-Да бе.. - след това се засмях и я погледнах:
-По-скоро.. от хобито си губя почитателките.. - след тези думи я загледах и казах:
-А ти.. красива си.. сигурно си имаш свой приятел, който се грижи за теб... едва ли си обикновенна сервитьорка.. имаш тяло на модел или нещо такова.. - след тези думи Дийн се размърда, за да не се схване на тази пейка и каза:
-Живота ми е доста.. еднообразен и скучен..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 8:24 pm

Подсмихнах се.. Не си падах по дългите връзки и навярно никога нямаше да си падна по тях.. Предпочитах забавлението за една две вечери или нещо несериозно за седмица или месец.. Имах постоянна връзка само и единствено с алкохола..
- И какво е хобито ти , че все пак губиш почитателките си ? - попитах любопитно.. Не разбирах какво толкова може да отблъсне една жена от сексапилен мъж като Дийн.. Огледах тялото си и леко повдигнах рамене..
- Явно не съм толкова красива щом няма приятел.. - ухилих се.. - Тренирам много.. - признах и отново огледах тялото си..
- Не мисля, че е толкова еднообразен.. Вероятно всеки ден говориш с някой на някоя пейка докато хапваш нещо.. - засмях се тихо и отново дръпнах от цигарата си..
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 8:28 pm

Бавно прокаръх ръка зад гърба си и извадих един пистолет. Беше полуавтоматик.. съвременен... Показах го и казах:
-Хобито ми е да преследвам чудовища.. така де.. опитвам се... иначе... едва ли някоя нормална би се хванала с мен.. повечето или се страхуват или ме мислят за луд.. - след тези думи я погледнах и казах:
-Но ще е добре да си поиграя с.... някоя която знае как се борави с това - и се усмихнах.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 8:45 pm

Погледнах пистолета по-отблизо.. Имах подобен вкъщи, което ме накара да се усмихна.. Взех го от ръцете му и пъргаво започнах да го оглеждам.. Той започна да говори за някакви чудовища.. Нищо чудно, че бягаха от него.. Беше доста налудничав.. Сериозно ли вярваше в чудовища ? Честно казано не бях чувала по-налудничаво хоби, но реших да си запазя коментара..
- Полуавтоматик ? - попитах тихо все още оглеждайки пистолета.. Вдигнах поглед към него и объркано повдигнах едната си вежда..
- О, я стига.. Сериозно ли вярваш в чудовища ? Нищо чудно, че те мислят за луд .. - подсмихнах се и дръпнах от цигарата си изтръсквайки пепелта на земята..
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySat Jun 18, 2011 8:53 pm

Той се засмя и каза:
-Еми.. да... - след което допълни:
-Но.. никога не съм ги виждал.. явно наистина съм луд.. - едва ли щеше да е добра идея да казвам, че има ангели и демони и т.н. Просто.. щях да бъда лудия тук. Огледах се и казах:
-Ако ти се тръгва.. споко.. няма да се очудя.. повечето изчезват на секундата - и се усмихнах мило. После се отпуснах на пейката и казах:
-Такава скука е...
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySun Jun 19, 2011 6:09 pm

Подсмихнах се.. Наистина беше луд.. Странното бе, че си го признава.. Не можех да повярвам, че някой на неговата възраст вярваше в митични създания.. Било то чудовища или феички.. Изкикотих се тихо..
- Няма да бягам.. Обещавам .. Но по-добре се измисли нещо друго за пред хората.. Това наистина звучи..Ъм.. Шантаво.. - отбелязах простичко и повдигнах рамене.. Нищо чудно, че плашеше почитателките си..
- Не знаех, че съм толкова лоша компания, господин Уинчестър.. Трябва да поработя върху думите си, за да не ви е скучно следващият път, ако има такъв.. - подсмихнах се..
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySun Jun 19, 2011 6:33 pm

Той се усмихна и каза:
-Скуката не идва от вас, а от жегата и от минаващите хора, който не правят нищо освен да минават насам натам и това е.. - след тези думи се усмихна и каза:
-По-приятно щеше да е ако.. бяхме насаме някъде.. - след тези думи я погледна и каза;
–Повярвайте ми.. няма по-странно същество от мен в момента ..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. EmptySun Jun 19, 2011 6:53 pm

Доволната усмивка се лепна на лицето ми.. Вярно, че не бях от най-приказливите и все пак не бях толкова отегчителна.. Повечето хора ме смятаха за потайна и интересна жена .. Да бях потайна, не особено интересна и все пак потайна..
- Това предложение за секс ли е ? - попитах направо.. Доволната усмивка веднага се замени от дяволита и леко насмешлива.. Обикновено не бях толкова дръзка .. Обичах заобиколния път..
Замислих се върху думите му.. Наистина беше странен и вероятно луд.. Митични създания не съществуваха и всички го знаеха.. Той обаче бе на друго мнение.. Дори бе тръгнал да ги гони.. Може би беше прав.. Той бе най-странното същество..
- Може би си прав, а може би грешиш.. - ухилих се и отново дръпнах от цигарата си хвърляйки я на земята.. Пъргаво настъпих филтъра с крак и се отпуснах обратно на пейката..
Back to top Go down
Sponsored content





Парка на града. Empty
PostSubject: Re: Парка на града.   Парка на града. Empty

Back to top Go down
 
Парка на града.
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Центъра на града-
Jump to: