Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Тъмните улички. EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Тъмните улички. EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Тъмните улички. EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Тъмните улички. EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Тъмните улички. EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Тъмните улички. EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Тъмните улички. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Тъмните улички. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Тъмните улички. EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Анита Фреър
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Томас Минели
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Сара Картър
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Клаус
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Тъмните улички. I_vote_lcapТъмните улички. I_voting_barТъмните улички. I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Тъмните улички. 54647180

 

 Тъмните улички.

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Тъмните улички. Empty
PostSubject: Тъмните улички.   Тъмните улички. EmptyMon Jun 13, 2011 1:07 pm

Това бяха тъмните улички.Тук обикновено почти никой не припарваше ,имаше наркомани ,луди ,пияници и кошмари.Всъщност...тези улици са обитавани също и от съществата на мрака.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Тъмните улички. Empty
PostSubject: Re: Тъмните улички.   Тъмните улички. EmptyTue Jun 28, 2011 3:56 pm

Нямах голям избор в този град. Накрая премислих нещата и останових, че улиците, където никой не припарваше, са най-добре. Не бяха далеч от бара, за това и да идем до тях, не се нуждаехме от превоз. Говорехме си на различни теми, докато вървяхме, защото около нас имаше много хора. За няколко минути игнорирахме случилото се в бара. Извихме един завой и стигнахме до тези мрачни улици. Този път нямаше никой, което беше по-добре.
- Сега наистина бих искал да чуя истинта за теб. Знам я наполовина, нека чуя и останалата част.. моля те. - говорех й спокойно. Не бях бесен, а спокоен. Наистина се надявах да се разберем с нея.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Тъмните улички. Empty
PostSubject: Re: Тъмните улички.   Тъмните улички. EmptyTue Jun 28, 2011 4:05 pm

След някой и друг завой се озовахме в някаква тъмна уличка.. Миришеше на мухъл и на какво ли още не.. Определено от тук не минаваше жива душа.. Неприятната миризма се усещаше отвсякъде и въпреки това не ми направи впечатление.. Отново по неразбираема причина пуснах ръката му и зачаках да говори.. Гласът му бе тих, спокоен.. нямаше и следа от гневът в бара..
- За мен.. Знаеш почти всичко за мен.. Работя като наемен убиец.. Убивам без да ми мигне окото.. Преди живеех във Франция.. Баща ми умря, също и майка ми.. Какво още искаш да знаеш ? Това е историята ми казана на кратко.. Освен това не обичам да говоря за себе си.. - признах тихо и спокойно.. Бях объркана от внезапната промяна на емоциите му.. Погледнах го подозрително..
- Сега ти ми кажи с какво се занимаваш наистина.. Разкажи ми всичко за себе си.. На кратко.. - подканих го..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Тъмните улички. Empty
PostSubject: Re: Тъмните улички.   Тъмните улички. EmptyTue Jun 28, 2011 4:15 pm

- Ето, виждаш ли? Макар и да прекриваш истината, поне малко не ти ли олеква като я разкажеш на някой? Сигурен съм, че малко или много си искала да я споделиш, но просто те е страх какво биха помислили другите. А и за своя защита. Но повярвай ми, разбирам те. - казах с нормален тон и с лека усмивка на устните си.
- А за мен? Аз съм демон. Живея от мнооооого години, но външността ми не го показва. Свикнал съм през годините да прикривам гнева си и така се научих да бъда спокоен във всяка една ситуация. Родителите ми са мъртви още откакто бях малък при войната на Ангелит и демоните. Всички си мислят, че ние сме от лошите, но грешат! Някой от нас са лоши, но аз например съм от малкото, които се държат добре. Но трудно мога да се доверя на някой. Почти на никой не казвам какво съм. Едва само няколко хора сте научавали. И съм натрупал много омраза в себе си към всички. Така научих, че първо трябва да мисля за себе си, преди да правя каквото и да е. - въздъхнах тихо, като се почесох по тила.
- Това е общо взето. Скучна история.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Тъмните улички. Empty
PostSubject: Re: Тъмните улички.   Тъмните улички. EmptyTue Jun 28, 2011 4:24 pm

Поклатих глава в знак на отрицание, свързано с първоначалните му думи.. Определено не се нуждаех от човек на когото да споделя.. майка ми беше отрепка.. Баща ми.. Той умря твърде рано, за да си спомням за него.. И все пак се стигаше до извода, че изобщо не ме интересува какво чувстват хората и най-вече какво чувствам аз.. Повечето мои познаъи биха ме описали като безчувствена кучка.. Да, такава съм.. Рядко позволявам на чувствата да ме залеят и това определено нямаше да се случи пред Тайлър, който познавах едва от няколко часа..
Той започна да говори.. Цялото ми тяло изтръпна от интерес, който бързо бе потушен само с една единствена дума - Демон.. какво очакваше ? Да му повярвам или да бягам от страх, че ще ме убие по някакъв брутален начин.. е, не беше уцелил човека.. Просто отстъпих крачка назад с присмехулно изражение..
- И сериозно ли очакваш да ти повярвам ? Добре, виж.. За родителите ти вярвам.. Случва се на всеки както и на мен, но това не означава, че трябва да откачаш и да си втълпяваш, че си нещо, което не съществува.. Знам, че ще прозвучи грубо, но защо просто не отидеш при някой лекар и не поискаш помощ ? - продължавах да говоря тихо и предпазливо.. Ръката ми беше в готовност да действа бързо и да го убия съвсем безболезнено и бързо, но не бях сигурна, че ще успея.. В него имаше нещо странно, което определено ме привличаше по необикновен начин..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Тъмните улички. Empty
PostSubject: Re: Тъмните улички.   Тъмните улички. EmptyTue Jun 28, 2011 4:33 pm

- Нека позная: Доказателства? Това ли искаш? - подсмихнах се. Въобще не се обидих от думите й. Все пак беше напълно нормално да реагира така. Исках, не исках, трябваше да го направя. Трябваха й доказателства, но и аз исках да й покажа.
- Добре тогава. - знаех си, че ще я уплаша, но какво друго ми костваше това? След секунди очите ми се промениха и станаха черни.. чисто черни.
- Сега нека видим. - наклоних главата си леко и се загледах в очите й. Само така можех да видя мислите й.
- Не те интересуват другите хора. Повечето ти познати те мислят за кучка и ти не отричаш това. Рядко даваш чувствата ти да те обгърнат и определено не искаш аз да разбера за тях, защото ме познаваш едва от няколко часа. .. Разбирам те. - след което си върнах очите в нормален вид.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

Тъмните улички. Empty
PostSubject: Re: Тъмните улички.   Тъмните улички. EmptyTue Jun 28, 2011 4:40 pm

Гледах как очите му потъмняват бързо и сигурно.. Лицето ми се вкамени, но не това бе най-учудващото.. Той прочете всяка една мисъл в главата ми.. Лицето ми пламна.. усещах как кръвта навлиза в него и това определено означаваше, че срамежливата ми страна, която се показваше толкова рядко, излиза на яве..
- Кой ти е позволил да се ровиш из главата ми ? -попитах объркано.. Би трябвало да питам какво става, как е възможно, но аз и моят инат.. Не можех да отрека, че съществуваше.. не бях учудена, нито уплашена.. Примирявах се с всичко, което видя, приемах го за факт..
- Защо си такъв и как можеш да станеш ? Какви са недостатъците и привилегиите ? - попитах тихо.. Шепнех в очакване на отговора.. В главата ми започваше да се появява нов план..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

Тъмните улички. Empty
PostSubject: Re: Тъмните улички.   Тъмните улички. EmptyTue Jun 28, 2011 4:54 pm

- Не исках да се ровя в ничии мисли, но ти ме принуди. - след което се обърнах назад. Стори ми се, че чух някакъв шум, но накрая усетих, че е било просто котка.
- Искаш да станеш като мен ли? - очудено я погледнах. До сега не бях срещал някой, който да ме разпитва за такива неща.
- Ами трябва да те ухапя и да поема от кръвта ти. След това има ритуал, който трябва да се изчете на глас. Или просто демона може да даде малка частичка от него, ти трябва да я изпиеш и това трябва да се разпростира из вените ти. Но аз съм си такъв по рождение. Никой не ме е обладавал. Това е истинското ми тяло. Докато повечето демони се вселяват в телата на хората.
Back to top Go down
Sponsored content





Тъмните улички. Empty
PostSubject: Re: Тъмните улички.   Тъмните улички. Empty

Back to top Go down
 
Тъмните улички.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Центъра на града-
Jump to: