Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
В барът... - Page 2 EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
В барът... - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
В барът... - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
В барът... - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
В барът... - Page 2 EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
В барът... - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
В барът... - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
В барът... - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
В барът... - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Анита Фреър
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Томас Минели
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Картър
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Клаус
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салватор
В барът... - Page 2 I_vote_lcapВ барът... - Page 2 I_voting_barВ барът... - Page 2 I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели В барът... - Page 2 54647180

 

 В барът...

Go down 
+4
Аманда Уинтър
Тайлър Дарк
Катрин Фрийман
Томас Минели
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 2:33 pm

- На този свят не убиваш само за пари. Точно и за това живеем с природата. Или казано накратко - кръговрат. - съмнявах се дали изобщо ме разбираше какво се опитвах да й кажа, но просто каза всичко, което се криеше в ума ми.
- Все пак се радвам, че не съм единствения "лош" в този бар. Жалко, че хората около нас не знаят. Но и по-добре за тях. Кой знае каква паника би настанала. - гледах да отклоня малко мислите й.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 2:40 pm

Кръговрат ? Никой не убиваше за пари.. Едва ли би се намерило толкова алчно нищожество, за да убие някой за някакви нищожни хартийки, които определено контролираха света.. Намръщих се.. Не беше и нормално да убиеш някого просто така.. Всеки би трябвало да има мотив, но кръговрата ми се струваше странно описание за случващото се.. Инстинктивно прикрих пистолета си.. Погледнах непознатият укорително.. Щях да настоявам да ми обясни за какво по-дяволите говореше.. Кръговрат би било да убиеш, за да се нахраниш, но не и за нещо друго.. Нима се хранеше с човешко месо ?
- Паника не бих казала.. По-скоро щеше да доведе до краят на всички.. Никой нямаше да знае кой е виновен и всичко щеше да си е както преди, само с един замах.. - обясних простичко.. Повдигнах рамене и го огледах многозначително.. Все още ми беше интересно за какво говореше..
- Защо точно кръговрат ? Не е ли малко неподходяща дума ? - попитах направо..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 2:46 pm

- Ами.. ъмм.. - в този момент просто не можех да се сетя какво да й кажа. Гледах я с празен поглед, сякаш гледах дух. Прехапах леко долната си устна, така правех, когато мисля. О, защо точно сега нищо не можех да се сетя?
- Просто използвах грешната дума. В бързината ги обърках... - дойде ми в главата просто ей така. Дори не се усещах какво говоря, но веднага казах първото нещо, което ми дойде на ум. Но след секунди усетих, че и това не беше много уместно изказване. Надявах се да се хване.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 2:53 pm

Погрешната дума винаги беше от объркващо значение.. Кимнах леко в знак на съгласие, но това не означаваше, че се отървал.. Погрешната дума трябва да има и своя правилна както всичко останало..Въздъхнах тихо и скръстих ръце пред гърдите си.. Приведох се към него ..
- И коя е правилната дума ? - попитах тихо.. Любопитството ми започваше да минава всякакви граници.. Вероятно той бе започнал да се дразни от държанието ми, но това не ме притесняваше.. Щом исках да знам щях да разбера.. Беше неизбежно един нормален човечец като него да се тревожи толкова за думите си, но той сякаш прикриваше нещо с тях.. Погледа ми се впи в неговия подозрително и настоятелно.. Очаквах отговорът му с привидно нетърпение..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 3:00 pm

Колкото повече ме гледаше, толкова по-неловко изражение започвах да имам. Тези хора понякога наистина ги подценявах.
- Ами.. нали знаеш.. - от вътре направо се пречупвах. До сега в такава ситуация не бях изпадал. Но нещо от вътре ме караше да не я лъжа. Ако бяхме някъде сами.. просто щях да й взема душата и да се нахраня с нея, но едно, че имаше много хора. И друго, че.. просто не исках. А и с хората около мен винаги можех да се справя. Просто щях да манипулирам времето да спре, но..
- Упорита си.. - засмях се толкова неловко, чак самото ми сърце имах чувство, че ще изскочи от гърдите ми. Биеше толкова лудо.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 3:08 pm

Засмях се тихо.. Наистина бях упорита и нямаше да се откажа.. Това беше просто дума, но той .. Имах чувството, че беше различен, че все пак ме лъжеше.. Може би имаше предвид точно кръговрат.. Докоснах ръката му опитвайки се да го предразположа.. Не разбирах защо толкова държа да узная проклетата дума.. Какво изобщо си мислех.. Може би бях станала параноична.. Мигновено пуснах ръката му и го погледнах с извинително изражение.. Усмихнах се леко, едва доловимо..
- Съжалявам, няма значение.. Това е една проклета дума.. - обясних тихо и повдигнах рамене отпих от новото си питие, което не бях и докосвала през последните пет минути.. Течността опари гърлото ми принуждавайки ме да се върна в реалността..
- Между-другото .. Аз съм Аманда.. - казах накрая и подадох ръката си.. Може би щях да започна да се пристрастявам и към загадъчното име на непознатият тъмнокос красавец..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 3:16 pm

- Аз съм Тайлар. - хванах ръката й и след това я отпуснах.
- Колко неочтиво от моя страна да не те попитах още в началото. Сега сигурно ме мислиш за някой психопат. - Вдигнах погледа си и й се усмихнах топло.
- А какво по-точно правиш в този град? Тук живееш или си на мисия? Или трябва да обиваш свръхестествените същества, обитаващи града? - реших да не се правя повече. За това станах вече по-директен.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 3:23 pm

Усмихнах се съвсем топло и добронамерено.. Доста рядко явление от моя страна.. Не бих казала, че го мисля точно за психопат.. по-скоро за разсеян от моите глупости човечец.. Твърденията ми обаче започнаха да се променят веднага щом спомена свръхестествените същества.. Беше толкова странно, че срещах двама луди и онова писмо от непознат номер.. В този град ставаше нещо, но аз все още отказвах да разбера какво е.. Щях да си свърша работата и просто да се махна, въпреки че местенцето бе доста добро убежище.. Далеч от почти всички.. Никой нямаше да заподозре, че убиецът е точно от тук..
- Не ми казвай, че и ти започваш.. - погледнах го умолително.. - Преди седмица или две срещнах някакъв луд, който ми говореше за демони.. Е, избягах почти веднага.. Не искам да бягам и от теб, така, че не ми говори за тези глупости.. Митичното не съществува.. плод на глупавото ни въображение.. - казах рязко, но тихо.. Думите ми бяха остри като бръснач.. Нямаше да повярвам докато не ми бъде доказано.. Тогава може би щях да избивам и тях, но кой знае ?
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 3:31 pm

- Демони? - щом чух тази дума, останалите и изречения изцяло ги игнорирах. Изражението ми стана изненадващо, а очите ми като хипнотизирано започнаха да се взират в нея. Точно и в този момент разбрах, че има нещо в нея.. Не се стърпях и погледнах в мислите й, исках да разбера какво крие. Изведнъж се отдръпнах назад много рязко и блъснах със себе си чашата, която стоеше до мен. Всичко се разля, а тя се счупи. Погледнах счупените стъкла, но сякаш ги игнорирах. Погледнах към нея.
- Понякога наистина трябва да внимаваш с кой разговаряш! Какъв ловец си ако не можеш да разпознаеш още в началото едно същество? - продължавах да бъда директен с нея, докато до мен бармана изчистваше разлятото. Кой знае какво си помисли той.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 3:38 pm

Зениците ми се разшириха от внезапната му реакция.. Можех да усетя леките потрепвания на ръката си, по-скоро от объркване отколкото от ярост.. Не знаех какво му става за какво говори.. Погледнах го видимо объркано и леко поклатих глава.. Станах от мястото си почти мигновено и отстъпих леко назад..
- Ловец ? - изшептях недоверчиво.. Знаех, че той ме чува или поне се надявах да е така.. - Какво по дяволите ? Казах ти с какво се занимавам.. За какъв ловец говориш мамка му.. - процедих през зъби, по-скоро за дискретност отколкото от прекалено голямо самочувствие.. Свих недоверчиво устни и отстъпих още една крачка назад стискайки чантичката си.. Не разбирах защо по дяволите ми говореше за ловци и създания.. И той ли беше луд ?
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 3:44 pm

Изчаках малко, след което станах и тръгнах към нея.
- Виж, предлагам ти да идем на друго място, за да мога да ти обясня всичко. Така и ти ще ми разкажеш малко по-подробно за себе си. - гледах я сериозно, но не исках да я плаша.
- А може би не се изразих правилно. Предполагах исках да кажа убиец. Така става ли? - взирах се в очите й. Говорех много тихо, за да не ни чуе никой. Ако някой сега знаеше за какво си говорим, веднага би ни изгонил от бара.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 3:50 pm

Недоверието ми нарастваше все повече.. Цялото ми съзнание крещеше да не ходя с него никъде, никога, но именно това чаках.. Какво по-екстремно нещо от това да отида някъде с някой, който излъчва страх и смърт.. Кимах леко и несигурно хванах ръката му.. Дори и аз не разбирах защо го направих.. Подхвърлих двадесет долара на бармана.. Трябваше да покрият сметката и на двама ни..
- Да вървим.. Надявам се да не си напълно побъркан.. - казах хладнокръвно и тръгнах подир него все още държейки ръката му..
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyThu Jul 07, 2011 5:33 pm

Цял ден скучаех.Настроението ми днес бе весело и сякаш ми се дивееше и пиеше.За това отидох в бара - любимото ми място.Да,беше пълно с всякакви пияници и мутри,но пък не ми пукаше.И не трябваше да ме пука.
Запътих се натам.Когато влязох веднага усетих цигарения дим и всички погледи спрях върху мен.Направих тъпа физиономия,но после премина в доволна усмивка.Обичах да привличам погледите на всички,но понякога ставаше просто досадно.
Седнах веднага на бара.Бармана ме видя и дойде,за да види какво ще искам за пиене.
- Едно "Блъди Мери" за мен,пич. - смигнах му,като му се усмихнах.Той кимна и започна да прави питието ми.
Огледах се от всички мои страни за познати лица,но не виждах такива.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyThu Jul 07, 2011 7:44 pm

През целият ден се шматках из града и с една дума прекарвах един от скучните си дни. Това да бъдеш вампир не винаги имаше само плюсове като "скоростта, силата или пък дарбите"...всичко беше супер ако изключим "малката" подробност, че се нуждаехме от онази толкова вкусна алена течност, а имено кръвтта...в моя случай аз никога не бих отказал някое заблудено момиченце...
Влезнах в бара и противно на очакваната гледка от мен (пияни и секси мацки), заварих мъже на средна възраст, който гледаха като телета в една посока...
Отначалото не им обърнах внимание, но накрая се изкуших погледа ми се спря на онази демонка от водопада...Мелани, ако не се лъжа. "Да, точно така момичето което постояно искаше от цигарата ми" -помислих си аз развеселено.
След като си поръчах чисто уииски отпих от него малка глъдка и реших да я поздравя. Лепнах арогантна усмивка на лицето си и тръгнах към нея...
- Хм...май всички тук са ти нещо като фенове, а?
Засях се иронично и хвърлих един поглед на всички мъже на, които лигите им щяха да потечат всеки момент...О, колко завист видях в очите им...за какво завист ли?! Ами може би, че единствено аз се бях "пристрашил" да заговоря Мелани, която беше нещо като атракция в този бар.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyThu Jul 07, 2011 7:56 pm

Всички се бяха втренчили в мен.Издадох един ръмжащ звук,винаги го издавах,когато съм нервна или се дразня на нещо.
След миг бармана постави "кървавата ми Мери" пред мен.Погледнах чашата,все едно не бях виждала никога алкохол.Взех я на момента и я надигнах.
Когато чашата беше вече наполовина празна,погледът ми отново зашари по разгонените мъже в бара.Погледнах ги злобно,но после се обърнах към бара отново.Надигнах отново чашата.Този път тя беше вече празна.
- Ей,пич... - подвикнах на бармана. - Още едно такова.. - засмях се.
Изведнъж чух познат глас зад мен.
Ха!Това да не би да беше Кристиан?Онзи супер сладък вампир,в онази нощ на водопада?Да,той беше.
- Хм...май всички тук са ти нещо като фенове, а? - засмя се той.
- Здрасти и на теб. - отговорих му все така иронично.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyThu Jul 07, 2011 8:23 pm

- Здрасти и на теб.- каза ми тя с иронична нотка в гласа си.
Подсмихнах се леко и отпих нова глъдка от златистата течност в чашата ми. Извадих кутията цигари от вътрешния си джоб на якето и запалих една.
- Искаш ли?
Подадох кутията към нея и издишах дима в лицето й, след което се усмихнах дяволито,
- И все пак ме помниш, а?
Погледнах я и вдигнах вежди невярващо, изсмях се леко и си дръпнах от цигарата.
Докъто чаках отговора й хвърлих един поглед на тялото на Мелани...хм..да, определено имаше причина всички да я зяпат.
- Не те ли дразни всички да те гледат толкова влюбено?!
Засмях се и върнах погледа си на очите й.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyThu Jul 07, 2011 8:33 pm

Той извади цигарите си,като ме попита дали искам.
- Естествено! - казах весело.Взех си една и казах:
- Имаш ли огънче? - погледнах го перверзно и се усмихнах дяволито.
- И все пак ме помниш, а? - попита ме той.
- Как бих те забравила? - засмях се.
- Не те ли дразни всички да те гледат толкова влюбено?! - запита ме Крис.
- Не ме дразнят...Само малко ме подлудяват. - засмях се пак.
Гледахме се в очите известно време.О,тези зелени очи.Няма да ги забравя.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyThu Jul 07, 2011 9:06 pm

- Имаш ли огънче?
- Имам всичко за теб..
Отвърнах на перверзната й усмивката и намигнах игриво на Мелани.
- Не ме дразнят...Само малко ме подлудяват. - засмя се след като отговори на въпроса ми.
- Искаш ли да ги подразним тях...
Не отделях погледа си от нея, а той ставаше все по примамлив и по примамлив. Не изчаках отговора й и се наведох към нея. Впих устните си в нейните жадно, а едната ми тъка се спусна по тялото й, спирайки се на дупето на Мел.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyThu Jul 07, 2011 9:23 pm

- Имам всичко за теб.. - отговори ми той.
Аз се усмихвах все така перверзно.
- Искаш ли да ги подразним тях...
- Аха... - казах тихо.
Наведе се и ме целуна.Тези негови устни - караха ме да се разтапям.Спусна ръката си на дупето ми.
Очаквах всеки момент някой от онези пияници там да стане и да направи нещо на Кристиан.Но Крис нямаше да се даде.
Тениската му беше изрязана малко,а аз прокарах ръцете си по врата му,като отдрасках леко с нокти.
Усмихнах се самодоволно от това,което бях направила.Не че беше нещо голямо,но все пак.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyThu Jul 07, 2011 10:03 pm

Когато ме одраска, част от мен се възбуди толкова много, че не изгарях от желание да я пускам или да отделям устни от нейните...
Отдръпнах се от нея и отпих отново голяма глъдка от уиискито. Обърнах се към всички мъжлета и да...определено бяхме раздразнили повечето от тази паплач. Боже, все едно си мислиха, че тя може да им падне на нивото и да им пусне.
- Хей, пич 'що не оставиш момичето на мира?- каза ми някакъв мъж, а когато се обърнах към него за малко да не се изсмея в лицето му.
Човек на средна възраст, като гледам заклет металист, много мускулчета и много татуси по ръцете си. Хахах не,не.... заслужаваше ли си изобщо да се занимавам с него?! Нито ми е на годините (вампирските имам предвид) нито на силите, но хайде сега...подробности...
- Ъм..."пич", ти ли искаш да заемеш мястото ми ...и нека попитаме това сладкишче..-казах аз с голяма доза ирония.
Хванах лицето й с едната си ръка и се заиграх с косата на Мел..
- Красавице...искаш ли да те оставя на спокоиствие...
Впих поглед в нея и се усмихнах приветливо. От вътре ме напушваше смях, защото с периферното си зрение виждах как онзи мухьо се ядосва дори, че я докосвам..."хм...на този определено му имаше нещо..."казах си аз с насмешка.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyFri Jul 08, 2011 1:31 pm

Кристиан се отдръпна от мен и отпи от уискито си.Огледах мъжете в бара,гледаха злобно и гневно.Аз се усмихнах доволно и взех чашата си,като отново я надигнах.
Както си и знаех,някакъв дойде при нас и се изрепчи на Крис.
- Ъм..."пич", ти ли искаш да заемеш мястото ми ...и нека попитаме това сладкишче. - отговори му хитро Крис.
Аз нищо не казах.
- Красавице...искаш ли да те оставя на спокоиствие...
- Не... - казах тихо,като не отделях очите си от неговите.
И тогава го целунах жадно с език.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyFri Jul 08, 2011 2:06 pm

- Не... - каза тя и двамата не отделяхме очи едно от други.
Очаквах нещо такова и когато тя ме целуна бях потготвен...плъзнах ръката си по нея и я спрях на кръста й като я отпуснах леко.
- И аз така си помислих...-усмихнато казах и й намигнах леко.
- Май се изяснихме, а ? Хей...на теб говоря "пича" с мазната коса.- започнах да му подвиквам аз защото той се беше загледал в деколтето на Мел.
Изсмях се злобно когато погледите ни се срещнаха и не спрях да се усмихвам иронично.
- Боя ли си търсиш ?- виждах, че нервите му започнаха да се късат една по една и от това започна да ми става още по интересно.
Дори си и нямаше представа колко силен бях всъщност...ако беше някоя мацка, определено щях да искам кръвта й, но този определено нямаше да ми хареса.
Станах от мястото си и се приближих максимално до него...
- Махни се от тук и ни остави на мира, за да не изстръгна сърцето ти...и повярвай ми няма да ми трепне окото дори...-видях, че силното ми внушение беше проработило веднага щом отместих поглед от него и след секунда той се върна при приятелчетата си.
- Разкажи ми нещо за себе си...
Обърнах се към Мел и запалих нова цигара.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyFri Jul 08, 2011 7:09 pm

- Май се изяснихме, а ? Хей...на теб говоря "пича" с мазната коса. -подвикна Крис на онзи досадник.Аз се изсмях високо и леко сведох главата си.
Още няколко секунди си разменяха груби реплики,но накрая онзи се оттегли.
Вампирът дойде при мен и ми каза да разкажа нещо за себе си.А след това запали цигара.
- Хмм,какво искаш да знаеш? - попитах го.
Кой знае колко не ми се говореше за мен.Е,поне за миналото си не исках да говоря.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyFri Jul 08, 2011 7:49 pm

- Хмм, какво искаш да знаеш? - попита ме тя.
- Знаеш ли какво ми е интересно...всички демони с които съм се срещал напоследък...ами всеки един от тях или повечето, са меко казано луднали по...апокалипсиса...да започнем от това...имаш ли и ти някаква роля във всичко това...
Докъто говорих на Мелани, погледа блуждаеше из бара и цигарата ми, но не след дълго се спря на красивото лице на Мелани...
Защо питах за апокалипсиса ли?! Хм...имах безброи много причини да питам до къде са стигнали с всички онези глупости...но честно казано си умирах отлюбопитство.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 EmptyFri Jul 08, 2011 8:18 pm

- Знаеш ли какво ми е интересно...всички демони с които съм се срещал напоследък...ами всеки един от тях или повечето, са меко казано луднали по...апокалипсиса...да започнем от това...имаш ли и ти някаква роля във всичко това...
Апокалипсис?Да,бях чувала нещо такова,но не бях нито част от това,нито пък искам да става.
- Ами чувах от време на време за това.Но не участвам и не искам. - погледнах го.
- Нещо друго ме питай. - усмихнах се.
Back to top Go down
Sponsored content





В барът... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
В барът...
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Бара-
Jump to: