Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
В барът... EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
В барът... EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
В барът... EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
В барът... EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
В барът... EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
В барът... EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
В барът... EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
В барът... EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
В барът... EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Анита Фреър
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Томас Минели
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Сара Картър
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Клаус
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Деймън Салватор
В барът... I_vote_lcapВ барът... I_voting_barВ барът... I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели В барът... 54647180

 

 В барът...

Go down 
+4
Аманда Уинтър
Тайлър Дарк
Катрин Фрийман
Томас Минели
8 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

В барът... Empty
PostSubject: В барът...   В барът... EmptyMon Jun 13, 2011 12:04 pm

В барът... Medicine-bar-london
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptySat Jun 18, 2011 2:35 pm

След като оставих Томас..трябваше да отида да свърша малко работа..Счупването на още една окова..
За нея..трябваше да се убие първото дете на първородният шейпшифтър..Понеже го бяха намерили..моите слуги ми се обадиха да отида,защото са прекалено схванати да го направят сами..
Дори незнам как се се сетили да го оковат в сребърни вериги...
-Вие сте можели да свършите нещо полезно..-погледнах ги..
-Хайде кажете ми сега..Какъв е проблема с убиването му?..Че трябваше да ме викате?..-говорех със строг тон..
-Амии...ниее..-проговори един и аз го спрях..
-Просто замълчи и спри да ми заекваш..-обърнах се към шейпшифтъра..
-Понеже днеска съм в добро настроение ти давам право на избор..-усмихнах се..
-Как искаш да умреш..със сребо в сърцето.. или да почувстваш как ръката ми минава през сърцето ти?..-почаках го да отговори..но той нищо не каза..
-Времето ти свърши..-казах с усмивка... хванах един нож и прободох сърцето ми..
Някак си не исках да си цапам ръцете..
Готово още една окова беше счупена.. И наближаваше края..
-Почистете място..Така,сякаш никога не сме били тук...-казах и изчезнах..
Сега веше беше време за отдих..отидох в близкия бар в Канзас..
Седнах на бара..И така като се огледах..Бях единствената жена в него..Не,че ме интересуваше особено..Но беше странно..
-Един коктейл "Текила Сънрайз" -поръчах на бармана и зачаках..
Усещах как погледите на другите се удрят в мен и това ме изнервяше..

Back to top Go down
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptySat Jun 18, 2011 5:17 pm

Е ,както бях казал на Катрин ,щях да отида да се напия в някой бар..ако това беше възможно де.Имах малко лични сметки за уреждане в Канзас ,така че...реших да навестя барът там.Седнах и за момент се загледах измежду всички.Ъгх ,тук нямаше ли представители на женския пол ,мамка му?!Не ,нямаше начин да ставам гей...щях да испия едно тук и после бам - някъде където имаше малко стръв.
-Едно уиск... - обърнах се към бармана ,когато усетих Фрийман до мен. - ...и.Хм и ти ли тук? - погледнах я ,като повдигнах едната си вежда.Е...поне едно женско се намери.
-Хаха ,и това ли ти беше важната работа? - измях се. - Не..не ме разбирах погрешно.За мен първа важност са баровете и...е ,другото няма значение.Но ти?Мислех ,че е "под нивото ти" ,че да наричаш това важна работа.Или просто трябваше да се направиш на интересна пред мен? - погледнах я подигравателно. - Не не...чакай - каза аз ,докато взимах чашата с уискито си. - Сега ще измислиш нещо от сорта на "за твое сведение вече свърших важната си работа" ,нали? - засмях се още по-силно след което отпих от уискито..
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptySat Jun 18, 2011 5:28 pm

Тъкмо си отпивах от коктейла когато Томас влезе..Можеше да не го виждам.. но мислите му ме разбиха,за малко да върна уискито отново в чашата..
Както винаги..той седна на бара и си поръча уиски..Нищо ново..
-Открадна ми репликата...-казах и тогава се сетих,че той ми беше споменал нещо за бар..
-Ох..вярно ти каза нещо такова..и все пак други барове няма ли?..-повдигнах едната си вежда..
-Хм..не прибързвай с ясновидските си заключения..-усмихнах се иронично..
-Важната ми работа ми отне..-погледнах си часовника..-Точно две минути... И реших да релаксирам..Сред компания..от колкото вкъщи..-погледнах го безизразно..
-Защо изобщо се занимавам с теб..Всеки има право да пие..-завъртях очи..
-Както и да е..още една окова е счупена..-отпих от коктейла..
-А и това беше важната работа..сам прецени дали наистина е такава..-усмихнах се иронично...
-Хмм..-засмилих се за момент..-Защо ли си мисля,че си създаден само за да ме дразниш?..

П.П.Аз ставам...ще пиша по-късно..
Back to top Go down
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptySat Jun 18, 2011 5:32 pm

-Чакай сега малко...тук грешиш.Оковите са важна работа за мен...но не са и преди уискито. - усмихнах се лукаво и отпих още една глътка.
-Таа...не се хаби с оковите ,това е демонска работа. - намигнах й. - Ние сме се заели с тях...но все пак ,щом смяташ да си губиш времето. - повдигнах рамене гледайки към бара ,като отпих още една глътка.
-Такаам...ами в Канзас ,защото имам лични сметки за уреждане..след малко трябва да отида да убия един но...още една нормална част от ежедневието ми. - усмихнах се горчиво и отпих последната глътка от уискито.
-Ей!Дай ми още едно. - провикнах се към бармана..
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptySat Jun 18, 2011 8:43 pm

-А..щом гледаме от тази гледна точка..Няма как да споря с теб..Уискито е едно от най-важните неща...-избягвах да се усмихвам или да се смея..
Незнам защо..нито можех да се отпусна около него..Защото ще ми го натяква цял живот..а аз няма да го изтърпя..
-Хах..само за теб удоволствието..Вечността е пред мен...Имам прекалено много за губене..А това,не е чак толкова скучна работа..
Повдигнах вежди безразлично и си изпих коктейла..
-Да...да.. ясно ми е..може и да не продължаваш...Толкова си се вкопчил в тези окови..Че всеки ден правиш едно и също..-забелязах горчивата му усмивка..
Но се направих на незаинтересована...
-И за мен едно..текилата не замества уискито..-усмихнах се доволно..
Back to top Go down
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptySat Jun 18, 2011 9:01 pm

-Мхм ,поне за едно нещо си права. - усмихнах се и отпих от новата чаша ,когато каза че нищо неможе да замени уискито.
-Чудя се..колко ли ще ми е нужно за да се напия?Цяла река от уиски?
Засмях се.
-Ъгх...скучно ми е.Чудя се дали е защото съм с теб или не.. - казах ,когато наддигнах чашата и започнах да гледам дъното на чашата ,сякаш търсех нещо.Но това си беше просто от скука...
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptySat Jun 18, 2011 9:09 pm

-Хмм..по-скоро море..-засмях се с него и не можех да повярвам..
-Скучно ти е..защото си един надут пуяк..И не можеш да си намериш компания като да те изтърпи...-честно не ми пукаше вече..писна ми да се държа като резервина и скучна бабка...Чак аз се отвращавах от себе си..
-За да видим дали си мъж и дали малкия притежава размер..-усмихнах се..
-Ти отправям предизвикателство...-погледнах го..- Да се къпем голи във водопада..Независимо кой е там..-усмивката ми стана широка..
Станах от бара..Изпих си уиското на екс и се отправих към изхода..
-Ако не ме последваш..Ще си направя грешни изводи..А това е лошо за репутацията ти..
Едвам успях да сдържа смеха си..След което изчезнах от погледа му..
Back to top Go down
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptySat Jun 18, 2011 9:15 pm

Отпих набързо последната глътка то новата ми чаша ,станах и казах:
-Тръгва ме ли?
Повдигнах веждата си.
-Ъгх ,и без това тези дрехи ми убиват...
Направих се на отегчен ,след кеото се усмихнах лукаво.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 11:02 am

Града не разполагаше с много места за забавления. Напоследък самия град взе да ми се струва прекалено скучен. Хората, съществата.. всичко в него. Скоро се сетих за бара, тук поне хора идваха рядко, а и мястото не беше лошо. Трябваше ми нещо, с което да се разсея от този град. Влезнах в бара и веднага седнах до бармана. Поръчах си един скоч и зачаках да ми го донесе.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 11:08 am

Днес определено бях в лошо настроение.. Единственото нещо, което можеше да ме спаси в такава ситуация беше едно качествено уиски и няколко цигари.. Въпреки всичко разговорливото ми, но все пак ледено отношение не липсваше..
Влязох в един от непознатите за мен барове.. Не беше един от най-посещаваните, но все пак успя да хване окото ми.. Беше приятно и уютно място.. Веднага се настаних на един от големите столове намиращи се точно пред плота за бързи поръчки или така казано - барът.. Забелязах набит тъмнокос мъж до себе си.. Повдигнах рамене и поръчах едно чисто уиски.. Извадих любимите си цигари - "Кретек" и запалих една.. Погледнах момчето..
- Лош ден, а ? - измънках само и само да подхвана разговор..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 11:15 am

Донесоха ми скоча и тпих от него. Малко след това чух женския глас до себе си. Бях се унесъл в мисли и не бях забелязал кога е дошла. Обърнах се, а до мен стоеше русо и стройно момичем, което веднага ми хвана окото .. и беше човек.
- Поне да беше само днешния. - подсмихнах се на въпроса й.
- По-скоро цяла седмица. А какво прави момиче като теб в този самотен бар?
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 11:21 am

Подсмихнах се.. Явно не му вървеше особено, а аз се оплаквах, че имам лош ден.. Извъртях се съвсем леко към него, за да го виждам докато ми говори.. За жалост беше трудно да забравиш маниерите на които те учат като хлапе.. Въздъхнах тихо и отпих от уискито си.. Парещата течност погъделичка всичките ми сетива.. Усмихнах се доволно и дръпнах от цигарата си..
- Какво правя ? Интересен въпрос.. - отбелязах тихо.. - Предполагам стоя и убивам времето с малко качествено уиски.. - ухилих се и повдигнах чашата си, за да се увери.. Бях убедена, че усещаше не чак толкова приятният аромат на парещата течност.
- Ами ти защо си тук ? - попитах оглеждайки лицето му обстойно.. Не изглеждаше като алкохолик.. Лицето му беше бяло и чисто.. Очите черни и въпреки това плашещи.. Беше твърде идеален за нормален човек..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 11:27 am

- Може би и аз като теб.. просто убивам времето - казах с по-тих глас.
- И не само времето - пошегувах се и се засмях, макар, че миг по-късно ми се искаше да си върна думите. Загледах се в цигарата, от която леко си дърпаше и изненадано я загледах.
- Почти не познавам човек, който да не пуши. Малко е плашещо. А ти? Защо го правиш? За удоволствието или пристрастяването към тях?
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 11:33 am

Засмях се на шегата му.. Предполагаше се, че с него ще се разберем.. Беше странно, че изобщо успя да ме развесели.. Прокарах ръка през косата си и отново плъзнах погледа си по него изслушвайки целият му дълъг въпрос.. Не знаех отговора, но определено не бях пристрастена.. Можех да ги откажа когато пожелая, но защо по дяволите да се отказвам от това удоволствие ?
- Не съм сигурна.. Предполагам, защото ме успокояват.. Понякога просто ей така.. Странен, вреден навик.. - подсмихнах се и повдигнах рамене.. Взех кутийката и я насочих към него.. Усмихнах се леко и приканващо я отворих.. Не знаех за него, но аз определено не познавах хора, които да откажат от това сладко удоволствие.. Е, освен онзи Дийн, но той изглеждаше побъркан..
- Искаш ли ? Не хапят.. - подсмихнах се..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 11:40 am

- Защо пък не? - усмихнах се, като с целия си поглед огледах кутийката и си придърпах една от многото цигари. Запалих я и си дръпнах от това изкушение.
- Един вреден навик в повече, нищо не би ми станало. А и не ми е за първи път. Но предпочитам пурите. - засмях се, след което се огледах наоколо, а след това отново си върнах погледа в красивите й очи.
- Така и така сме подхванали разговор.. с какво се занимаваш? Какво работиш? - погледнах я въпросително и си дръпнах отново от цигарата, която стоеше в ръцете ми.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 11:58 am

Доволната усмивка бавно си проправи път към лицето ми.. Очаквах да откаже, но беше пропуснал малката подробност , че все пак е пушач.. Отпих от уискито си и го погледнах многозначително.. Беше факт, че изглеждаше като мафиот с цигарата.. Огромното му телосложение и хилядите мускули по тялото му го правеха още по реално..
- Пури значи.. - повторих, а усмивката ми стана още по-доволна и от преди.. Ето го и поредният излишен въпрос .. С какво се занимавам ? Щеше да е плашещо да му кажа истината и еднообразно да поддържам лъжата си.. Въздъхнах негодуващо..
- Аз съм сервитьорка.. Скучна и еднообразна работа.. По цял ден се занимавам с такива като мен и теб.. С две думи - хора без работа.. - подсмихнах се и заинтригувано огледах барът..
- Ами ти ? С какво се занимаваш ?
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 1:22 pm

- Защо смяташ, че е скучна работата ти? Според мен е напълно нормална като за първа работа. - усмихнах се и се обърнах за малко, за да отпия няколко малки глъдчици от питието ми.
- Аз ли? - леко изненадано се обърнах към нея и я погледнах. Май наистина не трябваше да задавам въпроса "Какво работиш", но забазих самоубладание и по лицето ми притеснението се скри.
- Ами аз... ограбвам къщи. Крадец съм, нещо като Джеймс Бонд от тъмната страна. - засмях се шумно.
- Но вместо да ми викат 007.. на мен ми казват 666.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 1:31 pm

Той беше съвсем естествен и искрен.. Беше странно защо изобщо си помислих да скрия от него.. така или иначе ако посмееше да каже на някой просто щях да го убия.. Жалко за това хубаво лице.. Дръпнах от цигарата си и с нежелание установих, че е към краят си.. Загасих я в близкият пепелник и погледнах барманът, който чистеше някакви чаши доста усърдно, в другият край на бара..
- 666.. Числото на дявола ? - попитах с лека усмивка.. Човек би се поинтересувал защо знам тази глупост.. Е, отговорът беше прост.. Все пак и аз някога съм била дете, а тази част от детството ми беше ужасяващо незабравима..
- Крадец значи.. Е, аз пък съм се забъркала с мафията.. Сервитьорка е скучно и далеч не е първата ми професия.. - засмях се тихо и го побутнах леко..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 1:40 pm

- А да разбирам ли тогава, че си замесена и с Дявола? - повдигнах съвсем леко вежда и се засмях.
- Щом си забъркана с мафията.. Това да не означава, че сега някой ни наблюдава? - погледнах я сериозно, но едва сдържах усмивката си. Присвих очи и скръстих ръце пред гърдите си.
- А как по-точно си "замесена" с тях? - стана ми доста любопитно. Усещах, че нещо крие, но пък не исках и да я плаша още в началото.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 1:51 pm

- Дявола.. - подсмихнах се леко.. - Скъпи, аз съм дяволът.. - усмихнах се самодоволно и изпих остатъка от питието си на един дъх.. Въпреки, че непознатият бе доста открит, на пръв поглед изглеждаше загадъчен.. Кръстосах крака и повдигнах леко ръката си, за да привлека вниманието на хърбавият мъж зад бара.. Той се отзова почти веднага.. Погледнах чашата си нетърпеливо и той я напълни отново..
- За щастие никой не ни наблюдава.. - уверих го с лека усмивка, но изражението му беше сериозно, наблюдателно.. Сякаш се страхуваше от нещо или някого.. Или по-точно се страхуваше да не го видят.. Може би предпочиташе да стои на спокойствие без да му налитат гологлави мъже или русокоски с привидно миловиден вид..
- Предполагам ще е малко шокиращо, но.. Работя за тях.. Какво работя не е важно предполага.. Професията ми на сервитьорка е просто маска.. - признах тихичко.. - А ти защо си избрал тази професия ? Крадеь, интересно, но някак безсмислено.. - започнах да разсъждавам на глас.. Едно от лошите ми качества..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 2:01 pm

Когато я чух да казва, че съм крадец се засмях. Може би би било по-лесно ако бях такъв.
- Да си крадец не е трудно. Стига да знаеш какво да правиш при нагорещени ситуации, когато чуеш сирените на полицията на двора на къщата, в която си в момента. - омълчах се за миг замислено.
- Ама ти наистина ли? Сега ме занасяш, нали? Ти си мацка от мафията? Хмм.. - огледах я отново.
- Не вярвах, че мафиотите можели да бъдат и красиви. Винаги съм си ги представял като някакви дебеланковци, а сакото им едва се крепи от копчетата им, заради техните кореми. - винаги се бях чудел за какво по филмите ги правеха все дебели.
- Но ми стана интересно за професията ти. А ако не е супер секретно.. с какво по-точно се занимаваш там?
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 2:12 pm

Не разбирах защо му е толкова забавно от фактът, че е крадец.. може би и той имаше своето собствено извратено чувство за хумор, точно като мен.. Изслушах версията му за крадците с видим интерес.. Беше забавен .. Изражението му обаче стана замислено и отново започна да говори.. Беше толкова нереално, че не ми вярваше.. навярно би искал доказателства които не бих му предоставила.. Може би беше жесток или хладнокръвен, но не можеше да се мери с моите убийства.. Предполагам мъж като него не четеше вестници.. На мен обаче ми се налагаше..
- Не се лъжи по външността.. - замълчах.. Осъзнах, че все още не знам името му, но се предполагаше, че ще го разбера в последствие.. - И аз не съм очаквала някой като теб.. - плъзнах поглед по тялото му, но се спрях на лицето му.. - Да е крадец.. - допълних простичко.. Интересно колко спокойно приемаше новината, че съм престъпник.. За мен не беше лошо.. Правех всичко, за да живея спокоен, но същевременно екстремен живот..
- Ако обещаеш да не избягаш ще ти кажа.. - подсмихнах се, но не го изчаках да каже нещо.. - Убиец съм. Наемен.. - обясних и извадих пистолета си от колана, за да е сигурен..
Back to top Go down
Тайлър Дарк
Демон
Демон
Тайлър Дарк


Posts : 661
Join date : 2011-06-19
Age : 29
Location : Hmm.. under your bed ; ))

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 2:21 pm

Погледнах към пистолета, после към нея. Може би сега сигурно очакваше да избягам.
- Ъмм.. може би тук е момента в който трябва да бягам? - присвих раменете си и се засмях.
- Всеки изкарва прехраната си по различен начин. Няма от какво да се плаша. Даже до някъде е секси .. жена с пистолет. До сега такова нещо не бях виждал. - засмях се леко дяволито сякаш бях намислил нещо.
- Но това, че убиваш далеч не ме плаши. Правил съм много по-лоши неща от убийствата, така че може да се каже, че сме нещо като квит.
Back to top Go down
Аманда Уинтър
Човек
Човек
Аманда Уинтър


Posts : 50
Join date : 2011-06-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: Един от най-добрите убийци.. Доста инатлива и същевременно много дива.. Обича забавленията и определено има извратено чувство за хумор.. Има сестра на име Мелани Андерсен
Гадже: --

В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... EmptyTue Jun 28, 2011 2:28 pm

Присвих очи.. Какво по-лошо от това да отнемеш човешки живот само, за да угодиш на някого ? Не се интересувах от човешкият живот и въпреки това живеех с мисълта, че правя нещо лошо.. Това обаче също не ме интересуваше.. Бях толкова погълната от собствените си проблеми, че дори не се замислях какво преживяват семействата на непознатите..
- Какво по-лошо ? - попитах развълнувано.. Имах чувството, че очите ми ще изскочат от вълнение..
- И защо по дяволите го правиш ? Всеки има мотив и определено не е за пари.. - продължих да го асимилирам на глас.. Не бях предполагала, че ще срещна толкова вълнуващ човек.. Мислех, че онзи побъркания, който все пак говореше за жълтооки демони и всякакви подобни, е вълнуващият човек, но явно съм грешила..
Back to top Go down
Sponsored content





В барът... Empty
PostSubject: Re: В барът...   В барът... Empty

Back to top Go down
 
В барът...
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Бара-
Jump to: