Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Каменистата част EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Каменистата част EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Каменистата част EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Каменистата част EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Каменистата част EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Каменистата част EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Каменистата част EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Каменистата част EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Каменистата част EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Анита Фреър
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Томас Минели
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Сара Картър
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Клаус
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Каменистата част I_vote_lcapКаменистата част I_voting_barКаменистата част I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Каменистата част 54647180

 

 Каменистата част

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Каменистата част Empty
PostSubject: Каменистата част   Каменистата част EmptyMon Jun 13, 2011 12:02 pm

Каменистата част 1218
Това е каменистата част.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 6:18 pm

След интересната среща с онова човешко създание реших да отида на плажа,а пък и скоро нямаше да е зле да си намеря дом,вярно е че нямах нужда от сън,но все пак.
Седнах на една скала,запалих цигарата си и си дръпнах. Усетих стъпки,а после пред очите ми се появи едно момче,беше с гръб към скалата на която бях.
- Красавец като теб не се ли страхува че някой може да му направи нещо? - попитах отново дръпвайки от цигарата си.
Момчето се обърна,а аз му намигнах.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 6:25 pm

Тя забеляза че той беше обут със стари обувки, леко раздърпани джинси и разкопчана риза. Под ризата се забеляза пистолет.. Доста опасен пистолет.. Лисцето му не се забелязваше от залязващото слънце, което блестеше срещу нея, но усмивката на лицето му се забеляза. Тогава той бавно с секси мъжки глас проговори:
-Обичам опастността... възбужда ме.. - след което леко наклони глава и попита:
-А теб не те ли е страх, че може да съм по опасен от теб? - след тези думи ръката му бавно се приближи към пистолета и той долъпни:
-Примерно.. може да съм последното нещо, което виждаш.. и най-красивата гледка, която си виждала през живота си.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 6:33 pm

Засмях се и отдръпнах от цигарата си.
- Не ми пука вече.. честно казано,дали ще стане опасно за мен или не. А ако искаше до сега щеше да си го направил по-опасно. - намигнах му и допълних :
- Определено си красива гледка. - тялото му беше мускулесто,косата му беше разрошена от морския бриз.
- Между другото казвам се Фейт,а ти красавецо? - повдигнах вежда любопитно.
Обичах изкушенията и предизвикателствата,а той ми изглеждаше такова.
Свлякох се надолу по скалата и застанах пред него,прехапвайки устни.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 6:37 pm

Той я погелдна в очите и каза:
-Уйнчестър. Дийн Уйнчестър - след тези думи ръката му се отдръпна от пистолета и той я постави в джоба си. Така ризата се дръпна назад и тялото му се откри още повече. Погледна я любопитно и каза:
-А ти.. до сега можеше да си ме убила без да питаш, да не би в ада да са.. станали ангелчета? - погледнах я и допълних:
-А да.. мирише на сяра от далече.. не се учудвай.. аз съм от най-добрите - и се усмихна самодоволно.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 6:44 pm

Засмях се и скръстих ръце,облизвайки леко горната си устна.
- Едва ли дъщерята на Луцифер някога ще е ангелче. - казах тихо,но отчетливо.
- Но не е в мой интерес да убивам някое човешко същество и без това те сами могат да го направят без да се затруднят. - обясних. Бяха си излишни приказки,но си беше истината.
- Ами ти,секси ловецо,защо просто не ме гръмна - говорех докато внимателно го обикалях.
- Може всичко което казвам да е лъжа. - реших да го изпитам малко. Вярно е че не биваше да се вярва на никое същество.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 6:53 pm

Той си стоеше спокойно и каза:
-Може би, защото искам да те разпитам как мога да убия Луцифер или пък.. да те хвана в капан, който съм заложик.. - след тези думи той се завъртя ливе в ливе с нея и допълни:
-А може защото просто няма смисъл да те гръмна.. Все някога някой друг ще го направи - и се усмихна.. беше трудно за обяснение, за това просто я погледна любопитно и зададе въпрос:
-А ти.. защо ме гледаш така перверзно?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 7:02 pm

- Защото съм демон. - засмях се - Страстта и огъня са в.. подобието ми на кръв. - засмях се.
- Честно казано ми е дошло до гуша че всеки си мисли че трябва да съм лоша,гадна и да убивам. Ще ми се да се бях родила човек,каквато е била майка ми. Не си мисли че щом съм демон съм най-ужасното нещо на света. Ако израснеш без майка,без приятели,а баща ти да е най-странния тип.. Да знаеш че е могло да си човек,а не да киснеш в ада. Просто не си прави грешни мнения за мен. - изговорих набързо и се облегнах на една скала.
- Не съм си избрала живота. - измърморих недоволно. Взех още една цигара и я запалих.
- Както и да е,разкажи за себе си няма само аз да се оплаквам от живота си.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 7:11 pm

Той я погледна и каза:
-Сега ще се правиш и на любопитна. Нима не знаеш за братята Уйнчестър? Дийн и Сам? Та всеки демон знае и ни гони да ни убие.. - след тези думи той се доближи и каза:
-Но.. ти ако искаше.. до сега да си се опитала.. - след тези думи той я погледна и каза:
–Значи искаш да се държа като към човек? Какво ще кажеш да поиграем на една игра - след тези думи се приближи и застана точно пред нея ръцете му се допряха до скалата и тялото му беше на милиметри. Погледна я в очите и каза:
-Истина или предизвикателство? - и я загледа любопитно..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 7:20 pm

- В същност.. не съм била в ада от много години и не знам за вас.. нито поддържам контакти с толкова много демони.. Но съм сигурна в думите ти в това че сте най-добрите. - усмихнах му се,а след това го загледах,докато се приближи.
- Истина. - казах също гледайки го в очите.
Искаше ми се да мисля че имах нещо човешко в себе си,нещо от майка си. Знаех че никой никога нямаше да ме разбере.
Зачаках следващия му ход,едва ли един ловец би ме разбрал,макар че той беше един доста секси ловец.
Опитвах се да си спомня дали преди бях чувала нещо за него или за този Сам,но нищо не идваше в спомените ми.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 7:35 pm

Доближих се и попитах:
-Кое е първото нещо.. което ти се иска да направиш, докато гледаш разголеното ми тяло? - след тези думи той се усмихна и допълни:
-Или въпроса по-точно трябва да е... какво е първото нещо? - след тези думи той я загледа любопитно и зачака отговора й, а тя усещаше топлият му дъх.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 7:48 pm

- Първото нещо.. - проговорих аз с дяволита усмивка. Боже,имаше много неща които исках да направя с това тяло,но все пак трябваше да кажа само едно единствено нещо.
- Бих те съборила на земята,а това което щях да направя с тялото ти е да го обсипя с целувки. - казах със сериозен,но много чувствен тон.
Не знаех дали красивия ловец щеше да бъде задоволен от този отговор,но определено щях да съм доволна ако ми позволи да сбъдна мечтата си.
Роклята ми беше къса,но не така че да приличам на някоя уличница. Прехапах устната си и отместих погледа си от Дийн.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 7:56 pm

Той се усмихна и каза:
-А аз... аз избирам предизвикателство.. - след тези думи леко помръдна главата си, за да може да е полезрението и й попита:
-Какво? Не искаш ли да го направим като хората? - усмихна се и допълни:
-Все пак.. това тяло е човешко.. може да си опиташ от него... ще те докара до човешко удоволствие - и я погледна палаво.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 8:16 pm

Усмихнах се :
- Проблема е че ти не ми вярваш.. - засмях се тихо. - Но какво пък.. - съборих го на пясъка и започнах да го целувам нежно и бавно,целувката ставаше все по страстна,а устните ми слизаха надолу по тялото му дарявайки го с горещи и страстни.
Махнах блузата му,а след това стигнах до плочките му,тях също дарих с огнени целувки.
- Ако искаш да спра до тук,казвай,защото ако продължа ще стане.. интересно. - казах и се повдигнах.
Усмихнах се леко и някак мило.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 8:19 pm

Тя забеляза как ръката му стигна до пистолета и той го захвърли леко в страни. Усмихна се и каза:
-Защо не ми покажеш колко си добра... или.. да споделим опит - след тези думи той я погледна и каза:
-До сега съм го правил с доста, така че.. няма да е зле да опитам и с дъщерята на Луцифер... - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Може и да се пристрастя..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 8:35 pm

Подсмихнах се,а после с лекота отстраних боксерките му. Днес щеше да е щастливият му ден. Езика ми започна да преминава по достойнството му с палави и бързи движения,които постепенно ставаха по-бавни и пламенни. Не след дълго включих и ръцете си,които също толкова палаво даряваха огнени ласки намалкия Дийн.
След това започнах същинската част,темпото на устните ми ту бе бързо,ту бавно.
След известно време се повдигнах,макар че ръката ми продължаваше да го гали.
- Е,красавец..Мислиш ли че би се пристрастил? Или е прекалено рано? - не дочаках отговоря му,защото се приближих до него и го целунах страстно.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 8:43 pm

Имаше си стил. Нейн собствен стил. До сега не го бях опитвал, но ми хареса. Целувката беше страстна, но аз не бях от тези, който стояха. Тя усети как палаво спуснах ръката си под рокличката й и я пъхнах в гащичките й. С два пръста проникнах грубо в нея и когато тя изтена аз казах:
-Още е раничко за такива работи.. още не съм опитал от сладкия сос на този шедьовър - видях, че езичето й остана изплезено от целувката. Доближих се и използвах една моя техника. Устните ми го обвиха и бавно и грубо го засмуках, като го облизах до върха.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 8:53 pm

Простенвах силно от неговите движения и ласки. Ръцете ми галеха гърбът му много внимателно. Не всичко у мен беше първично,грубо и невнимателно.
Целунах го страстно,захапвайки долната му устна,отпускайки се назад :
- Щом желаеш.. твоя съм за нощта - намигнах му усмихнато. Тялото ми настръхваше щом усетеше кожата му близо до него.
- Естествено всичко което ми направиш ще го върна с още повече страст и удоволствие. - допълних,а очите ми се впиваха в неговите.
Това беше моето тяло.. не бе на някой човек,тъй като бях родена от човешко момиче от както се помня бях с него.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 9:07 pm

Усмихнах се и казах:
-Много си.. човечна за демон.. оставяш се в мойте ръце без дори да си сигурна какво ще направя.. - след тези думи я загледах и попитах:
-Ами.. ако те наръгам със някое скрито оръжие? - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Или.. зависи какво и къде ръгам.. нали така?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 9:20 pm

- Ако ме наръгаш ще умра. - засмях се тихо.
- Аз не съм като другите демони. Другите демони са създадени в ада,а аз съм родена от човек. Имам човешко в себе си.. Нещо като нефилимите съм,но нека да не засягаме пак тази тема. - придърпах го и го целунах нежно и внимателно.
След това го пуснах и повторих :
- Прави това което искаш.. Имам ти доверие до някъде . - засмях се и се отпуснах до някъде назад,гледайки го.
Луната вече беше изгряла,а небето бе обсипано с куп звезди
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyThu Jun 16, 2011 9:27 pm

Той я целуна страстно и каза:
-Имах впредвид да те наръгам.. със по-специален иструмент - той извади ножът си, но не за да я наръга, а за да разкъса роклята й гащичките й. Тогава навлезе бавно в нея с малкия си Дийн-чо и каза:
-Като гледам по-скоро те съживявам от колкото да умираш от него - усмихна се.. той си беше майтапчия. Целуна я страстно и реши да бъде малко по-груб с нея. Погали я с острието на ножа по дупето и тя усети студения метал.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyFri Jun 17, 2011 7:42 am

Изстенах силно когато проникна в мен,гледах го в очите постоянно. Придърпах го и го целунах и тогава усетих студения метал,което ме накара да простена.
Тялото ми започна да се извива с бързи темпове така че да му доставя удоволствие,движенията бяха резки,а след известно време го придърпах максимално към себе си и продължих със страстните целувки. С едни пръстче преминах по гърбът му,карайки го да усеща съвсем лек и възбуждащ ток,щеше да е прекрасно ако всеки го можеше,садо мазото нямаше да е така скучно.
Махнах ръката си от там и продължих с извивките на тялото,целувайки вратът му.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyFri Jun 17, 2011 8:37 am

Навлизах в нея грубо и бързо, когато тя направи нещо. Беше невероятно.. прокара електричество по гърба ми.. Искаше да е груба, но.. аз щях да и покажа истиснката грубост, която желаеше. Острието се плъзна по дупето й и изчезна. Тогава тя усети как рязко в нея навлезе ножът.. но не студеният метал, а грубата и остра дръжка. Тя навлезе и проникна на дълбоко в нея между бузките на дупето й, а пениса ми навлизаше в нея. Можех да усетя дръжката.. Отпуснах ножа и той остана в нея. Целунах я и казах:
-Харесва ли ти?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyFri Jun 17, 2011 8:45 am

Стенанията прераснаха във викове на удоволствие,тялото ми се извиваше с по-бързо темпо,а с всеки допир прокарвах лек ток по неговото тяло.
- Харесва ми красавецо. - придърпах го рязко и го целунах,но и целувката беше смесена с гъделичкащи електрически шокове.
Наместих се така че да проникне още по-дълбоко в мен и простенах доволно.
- Явно наистина си най-добрия,Г-н Уинчестър. - прошепнах в ушето му,а след това направих рязко и много гъвкаво движение,смесено с леки шокове.
Чух как простенва,а това ме накара да се усмихна.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част EmptyFri Jun 17, 2011 8:48 am

Прониквах в нея, а тя.. тя ме накара да простена със някакво странно чувство смесено с удоволствие и лека пронизваща болка, като ток. Устните ми се доближиха към гърдите й и нежно обвиха зърната й. Езика ми се заигра с тях, а зъбките ми палаво ги захапаха. Завъртях леко на страни, за да почувства лека болка, а след това засмуках нежно и облизах. Отдръпнах се и с ръце започнах да ги масажирам. Устните ми се качиха на горе и целунаха нейните. Навлизах в нея до край, но явно не и стигаше. Едната ми ръка се спусна на долу. Натиснах ножа и дръжката навлезе в нея. Започнах да го въртя лекичко, за да чувства болка и удоволствие. Беше в дупето й и грубата дръжка навлизаше и излизаше бавно от нея.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Sponsored content





Каменистата част Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част Empty

Back to top Go down
 
Каменистата част
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Плажа-
Jump to: