Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Главният плаж - Page 2 EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Главният плаж - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Главният плаж - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Главният плаж - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Главният плаж - Page 2 EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Главният плаж - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Главният плаж - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Главният плаж - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Главният плаж - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Анита Фреър
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Томас Минели
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Картър
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Клаус
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Главният плаж - Page 2 I_vote_lcapГлавният плаж - Page 2 I_voting_barГлавният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Главният плаж - Page 2 54647180

 

 Главният плаж

Go down 
+4
Катерина Петрова
Ейдриан Ивашков
Кандис Блейд
Томас Минели
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 5:44 pm

Не сдържах смеха си и той огласи почти целия плаж.
-Интересно...от кога стана по-стар от мен?
Повдигнах вежди и отново се засмях.
-И от кога ми викаш кучко?Възбуждащо е...
Изсмях се презрително и го избутах от себе си.
-Станал си жалък Деймън...ужасно жалък.
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 125
Join date : 2011-06-20

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Присвоява дарби
Най-важното за героя:: Секси
Гадже: не съм за една ; )

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 5:50 pm

Хванах я, и я долепих за едно дърво зад плажа.
-Ще видим кой е жалък.Махнах дрехите й, и я оставих само по бельо.
Пртиснах я за дървото, едната ми ръка мина зад гърбът й, намерих закопчалката на сутиенът, усмихнах се и я целунах.
-А сега какво ли да направя?
Back to top Go down
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 6:01 pm

-Явно много искаш да ме изчукаш.
Засмях се.
-Само,че не си падам по мъжете като теб.
Намигнах му.
-Вече не...
Докато говорех ръката ми бавно премина по гърдите му,след това надолу към интимните му части...и спрях там.Другата ми ръка бавно премина по неговата сваляйки я от закопчалката на сутиена.
-Не ставай нахален,Деймън...знаеш,че мога да изтръгна сърцето ти.
Усмихнах се ангелски,приближих се и го целунах,така че да го обезоръжа и когато видях,че почти се е предал,го избутах и се заех да обличам роклята ми.
Бяхме успели да привлечем вниманието на група хора,така че ги погледнах лошо и те бързо се разотидоха.
-И не плаши хората...
Усмихнах се лекичко и се отдалечих.Мина ми желанието да плувам...за съжаление...
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 125
Join date : 2011-06-20

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Присвоява дарби
Най-важното за героя:: Секси
Гадже: не съм за една ; )

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 6:11 pm

Както искаш скъпа.-Намигнах й.
Има много други който ще ми пуснат.-Намигнах й.
-Но ти...ти си специална.
Усмихнах се, и погалих шията й.
Материализирах си цигара, започнах да си дърпам и да правя формички от пушека на цигарата.Хвърлих я настрани, и се появих пред Катрин...вдигнах я наръце и след секунда се отзовахме посредаа на морето.
Освободих се от роклята й отново, и я захвърлих настрани.
-Ще ти купя нова.
Ръката ми погали ръмете й.
-Винаги ще си единствена за мен.
Дори когато си алчна, себеобичаща се, арогантна, и да непродължавам нататък защото няма да ми стигне денят.
Целунах я нежно, като ръцете ми обвиха кръстът й.
Back to top Go down
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 6:51 pm

Явно Деймън беше луд по мен...нещо с което бях свикнала,но сега сякаш беше по-различно.
-Защо не ме оставиш просто да си отида?
Прошепнах аз в ухото му и ръцете ми обгърнаха раменете му.
-Ще е по-лесно за теб...сам го каза,аз съм кучка,ще те нараня отново...би трябвало да бягаш от тук,а не да идваш право в ръцете ми.Оставайки с мен рискуваш отново да те нараня,Деймън...
Приближих устните си към неговите и го целунах.
-Бъди умен...бягай...
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 125
Join date : 2011-06-20

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Присвоява дарби
Най-важното за героя:: Секси
Гадже: не съм за една ; )

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 6:59 pm

-Защото те обичам и няма да спра.
-Раните заздравяват Кат, но аз няма да се откажа от теб НИКОГА.
-А и не се отказвам толкова лесно.
Впих устните си в нейните, като я притиснах силно до мен.
Вкарах езикът си нахално в устата й.
Минах с ръка през косата й, едната ми ръка се спусна по тялото й надолу, по бедрата, стигнах дупето й, стиснах го и се усмихнах.
Back to top Go down
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 7:03 pm

"Грешен план,скъпи.Накрая пак ти ще плачеш..."-помислих си със задоволство аз.Щом ме искаше...защо пък да не си поиграех?Щеше да е приятно...пък,кой знае можеше и после да поразмисля.Беше ми интересно колко точно се е променил Деймън.
-На твоя отговорност...
Успях да откъсна устните си за малко от неговите,но съвсем скоро отново ги слях в целувка.Тялото ми беше плътно до неговото,така че знаех,че ще усети всяко едно мое движение,за това съвсем бавно задвижих ханша си,така че той да се отърка в него.Можех да усетя как възбудата се увеличаваше в него.Ръката ми премина по гърба му,така че го одрасках съвсем леко,колкото да подсиля животинското желание в него.
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 125
Join date : 2011-06-20

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Присвоява дарби
Най-важното за героя:: Секси
Гадже: не съм за една ; )

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 7:15 pm

Разкъсах бельото й, целунах врата й, освободих се от дрехите си и се усмихнах.
-Интересно място за секс.
Не изчаках дълго и проникнах в нея, темпото беше бързо, ръцете ми зашареха по бедрата й.
Целунах я грубо, и се усмихнах.
Back to top Go down
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 7:26 pm

Не се беше научил да изчаква-нещо,което не ми допада особено,но реших да си замълча.
-Не ми казвай,че никога не си опитвал във водата.
Засмях се тихо.
Ръцете ми все още бяха на гърба му,придърпвайки го по-близо към мен,позволявайки му да проникне до край.Трябваше да си призная,че успя да ме възбуди,така както може би умееше само той.Ключовата дума беше "може би".
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 125
Join date : 2011-06-20

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Присвоява дарби
Най-важното за героя:: Секси
Гадже: не съм за една ; )

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 11:28 am

-Не съм пропуснал да го направя и във водата скъпа.
Ръката ми мина по лявото бедро на Катрин, с другата ръка, хванах косата й и я издърпах назад.
-Подлудяваш ме.
Целунах я, засилих темото и се усмихнах доволно.
Back to top Go down
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 12:35 pm

-Много мъже са ми го казвали.
Изрекох в ухото му аз и отдръпнах за кратко лицето си,така че да мога да срещна погледа му.
-Бъди добър.Нали не искаш да ме нараниш?
Тихия ми,прикрит смях се разнесе.
Сърказма в гласа ми се усещаше,него не можех да го прикрия,а и не исках.
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 125
Join date : 2011-06-20

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Присвоява дарби
Най-важното за героя:: Секси
Гадже: не съм за една ; )

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 3:35 pm

Погалих лицето й, впих устните си в нейните, като засилвах и намалях темпото, за да задържа удоволствието.
-Не не искам да те нараня, прошепнах в ухото й, като го захапах леко.
Обгърнах я с ръце, а те зашариха по гърбът й.
Back to top Go down
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 3:41 pm

Лека усмивка пробяга по устните ми.
-Моят сладък и невинен Деймън...
Забих ноктите си в гърба му от наслада.По дяволите,харесваше ми това,което прави!
-...е станал не толкова невинен,но много по-горещ...
Едва успях да изрека аз.
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 125
Join date : 2011-06-20

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Присвоява дарби
Най-важното за героя:: Секси
Гадже: не съм за една ; )

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 6:51 pm

Тя заби ноктите си в гърбът ми, което ме възбуди още повече.
Облизах врата й, като забавих движенията си, но не за дълго.
Усмихнах се, и я нападнах като звяр.Ръцете ми шареха по тялото й, темпото беше диво
а целувките ми груби.
Back to top Go down
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 6:59 pm

Харесваше ми,когато се държеше грубо с мен,може би защото и аз си падах малко дива.Намерих устните му и го целунах дълго и страстно.
Определено този град щеше да стане един от любимите ми.Не само заради началото.Знаех,че тук ще ми се случат доста хубави неща и тази мисъл ми харесваше.
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 125
Join date : 2011-06-20

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Присвоява дарби
Най-важното за героя:: Секси
Гадже: не съм за една ; )

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 7:16 pm

Вплетох пръсти в косата й, усмихнах се и я целунах.
След малко дойде краят и за двама ни.Тялото ми се растърси от удоволствие.
Материализирах си джинси, обух ги, след което материализирах същата рокля с която беше преди малко.
Взех я на ръце, и я върнах на пясакът, целунах я страстно и й намигнах.
-Ще се видим отново скъпа.
Наведох се за да я целуна отново, вкарах езикът си в устата й, захапах горната и устна, отдръпнах се и изчезнах.
Back to top Go down
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 7:22 pm

Скоро краят дойде.Макар,че секса беше бърз ми допадна.Нямах нищо против да го повторим някой път отново.
Деймън ми материализира същата рокля,за което му бях благодарна.Също и ме върна на плажа.
След като се облякох,той ме целуна и каза,че ще се видим отново.Слепи устните ни отново за поредната целувка и след това изчезна.Усмихнах се лекичко.
Скоро и аз изчезнах от плажа.
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
"А"




Posts : 5
Join date : 2011-06-21

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 8:04 pm

СМС до Деймън:
"Дей ,скъпи..не мислиш ли че си прекалено самонадеян?Да ,Кат ти се даде на воля ,но нали не смяташ че някой ден въобще ще бъде твoя...Ако е така ,лъжеш се миличък!Тя не се инетересува от теб.Суровата истина е ,че единствената й истинска любов е самата тя.
--А"

СМС до Катрин:
"Кат ,Кат...какво да кажа за теб.Всъщност ,допадаш ми.Много хитрио изигра Деймън ,и всъщност...го правиш от много време.В това те насърчавам ,но внимавай да не ми се изпречкаш на пътя ,защото тогава ще пострадаш ,кучке.
--А"
Back to top Go down
Ефи Стонем
Човек
Човек
Ефи Стонем


Posts : 27
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18, няма
Най-важното за героя:: ...
Гадже: Търси си...

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptySun Dec 25, 2011 8:25 pm

Вървях по пътя... дори не съм сигурна къде бях... В едната си ръка държах празна бутилка уиски... Пуснах я на земята. Не си чувствах краката. Продължавах да вървя напред без дори да знам къде отивам и какво щях да правя до сутринта. Може би щях да отида някъде, да се уверя, че няма никой и да остана там до сутринта. Виждах замъглено. Усетих нечие присъствие. Почти не виждах човека пред мен. Знаех си, че не трябва да се напивам така. Само се усмихнах и отстъпих назад, за да не падна. Главата ми беше много замаяна и едва ли щях да мога да му кажа нещо свързано, но все пак се опитах.
-Здрасти. -Усмихнах се отново на лицето пред мен. Не мисля, че го познавах за това реших да се представя.
-Казвам се Ефи.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Dec 26, 2011 4:21 pm

Пред нея лицето стоеше само по един бански. С кърпа избърсваше косата си, а тялото му се открояваше на слънцето и капките се стичаха по добре оформените мускули. Усмихнах се и каза:
-Здрасти, Ефи. Аз съм Дийн.. приятно ми е - след което я загледах и попитах:
-Добре ли си? Май ти трябва помощ за стоенето на крака...
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Ефи Стонем
Човек
Човек
Ефи Стонем


Posts : 27
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18, няма
Най-важното за героя:: ...
Гадже: Търси си...

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Dec 26, 2011 6:06 pm

Можех да се държа на краката си... Все още.
-Добре съм, просто... май пийнах повечко... Може би трябваше да попрекаля с дрогата днес... -Измърморих и след това осъзнах, че съм го казала на глас. Няма значение... Всичко ми е простено щом съм пияна. Задържах се за няколко секунди.
-Та... ти на колко години си? -По принцип не задавах прекалено въпроси, но просто не можех да го фокусирам...
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Dec 26, 2011 6:58 pm

Засмях се и казах:
-Ами аз съм на тридесет и две - след което поставих кърпата си на земята. Погледнах я в очите и забелязах, че нещо не е в състояние да мисли трезво. Усмивката от лицето ми не изчезваше и й казах:
-Ами ако имах дрога бих ти предложил, но.. съжелявам нямам. - след тези думи и подадох ръка, за да и помогна с това, да задържи тялото си право и да надвием гравитацията...
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Ефи Стонем
Човек
Човек
Ефи Стонем


Posts : 27
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18, няма
Най-важното за героя:: ...
Гадже: Търси си...

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Dec 26, 2011 7:27 pm

-Благодаря. -Засмях се подпрях на него. Огледах се и... мрак. Това е всичко, което виждах.
-Искаш ли да се поразходим? Мисля, че ще е по-добре когато се движа, а ако падна поне ще е на меко. -Не бях сигурна дали гледах точно към Дийн, но нямаше значение. Тръгнах дори без да чакам да ми каже нещо. Надявах се да ме последва, ако не... голяма работа, но чух как той тръгна след мен. Стана ми много смешно. Започнах да се смея... Не бях сигурна за какво.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Dec 26, 2011 7:46 pm

Опитах да си пъхна ръцете в джобовете, но те се плъзнаха по банския. След това погледнах напред и казах:
-Боже толкова съм зле.. - след тези думи я загледах и чух как се смее безсмислено. Направих няколко по-бързи крачки, за да се изравним и стоях наблизо, за да я хвана, ако тръгне да пада. Тогава попитах:
-А ти на колко си?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Ефи Стонем
Човек
Човек
Ефи Стонем


Posts : 27
Join date : 2011-12-18

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 18, няма
Най-важното за героя:: ...
Гадже: Търси си...

Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 EmptyMon Dec 26, 2011 8:19 pm

-Деветнадесет. -Продължавах да вървя. Тогава обаче се сетих, че все още нямам деветнадесет.
-Исках да кажа осемнадесет. -Сетих се как преди няколко години, когато бях болна влязох в една аптека и продавачката ме попита на колко години съм. Аз отвърнах "петдесет" вместо "петнадесет". Обърнах се към Дийн. Нямах просто какво да кажа. Добре, значи почвам да говоря глупусти.
-И така... Какво ти се прави? На мен май все още ми се пие. Макар вече да съм си изпатила. Не, не знам какво ми се прави. Ти предложи нещо. Аз съм за пиене, ако на теб не ти се пие, навита съм да правим нещо забавно и те уверявам, че няма да има нужда да ме подпираш повече. Мисля, че съм по-добре.


П.С. Сори, че съм бавна, но нета ми прекъсва.
Back to top Go down
Sponsored content





Главният плаж - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Главният плаж   Главният плаж - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Главният плаж
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» По-малкият плаж.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Плажа-
Jump to: