Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Водопадът. - Page 2 EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Водопадът. - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Водопадът. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Водопадът. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Водопадът. - Page 2 EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Водопадът. - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Водопадът. - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Водопадът. - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Водопадът. - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Анита Фреър
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Томас Минели
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Картър
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Клаус
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Водопадът. - Page 2 I_vote_lcapВодопадът. - Page 2 I_voting_barВодопадът. - Page 2 I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Водопадът. - Page 2 54647180

 

 Водопадът.

Go down 
+5
Клаус
Мелани Андерсен
Дрина Форестър
Роуз Лийс
Томас Минели
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 3:52 pm

Мелани Андерсен wrote:
- Добър вечер. - дочух някакъв мъжки глас зад мен и се обърнах.
Видях висок,мускулест и хубав мъж.
- Нещо против да седна? Не бих искал да се натрапвам. - попита ме непознатия,очевидно вампир.Усетих го.
- Не.Нямам нищо против.Даже се радвам,че си намерих компания! - усмихнах му се.
Вече се стъмваше,а това беше моето време.Обичах мрака и нощта.Е,все пак нали съм демон?
- Впрочем,аз съм Мелани. - представих се след няколко секунди мълчание.Подадох ръката си,за да се здрависаме.
Както и предположи, момичето не беше поредния обикновен демон. Фактът, че веднага усети какъв е беше достатъчно показателен, че не е поредния... "новак".
- Благодаря. - отвърна с все същата приветлива усмивка и бързичко се настани на пейката до момичето. Все още изучаваше мислите й, когато думите й го изкараха от моментния унес.
- Приятно ми е, Мелани. Аз съм... - за секунда се поколеба дали да й казва кой е. Имаше голяма вероятност, ако действително е толкова стар демон, колкото Клаус мислеше, да е чувала за него.
- Клаус. - след няколко секудни се реши и се представи, подавайки ръката си.
- Е, какво те води толкова късно тук...?
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 5:11 pm

Клаус wrote:
Мелани Андерсен wrote:
- Добър вечер. - дочух някакъв мъжки глас зад мен и се обърнах.
Видях висок,мускулест и хубав мъж.
- Нещо против да седна? Не бих искал да се натрапвам. - попита ме непознатия,очевидно вампир.Усетих го.
- Не.Нямам нищо против.Даже се радвам,че си намерих компания! - усмихнах му се.
Вече се стъмваше,а това беше моето време.Обичах мрака и нощта.Е,все пак нали съм демон?
- Впрочем,аз съм Мелани. - представих се след няколко секунди мълчание.Подадох ръката си,за да се здрависаме.
Както и предположи, момичето не беше поредния обикновен демон. Фактът, че веднага усети какъв е беше достатъчно показателен, че не е поредния... "новак".
- Благодаря. - отвърна с все същата приветлива усмивка и бързичко се настани на пейката до момичето. Все още изучаваше мислите й, когато думите й го изкараха от моментния унес.
- Приятно ми е, Мелани. Аз съм... - за секунда се поколеба дали да й казва кой е. Имаше голяма вероятност, ако действително е толкова стар демон, колкото Клаус мислеше, да е чувала за него.
- Клаус. - след няколко секудни се реши и се представи, подавайки ръката си.
- Е, какво те води толкова късно тук...?


Мъжът ми благодари,че може да седне до мен на пейката.Усмихна се отново приятелски настроено вампирът.
След това се представи с малко колебание.Но най-накрая каза своето име.Клаус.Да,може да съм демон,но познавах доста вампири.Бях чувала много неща за Клаус.Знам,че той е много стар вампир,и бях чувала,че е първороден.Но не бях много сигурна.Ето че сега имах възможност да се запозная лично с него.
- Е,какво те води толкова късно тук...? - попита ме той.
- Ами малко излязох на разходка днес. - казах ясно и направо.А усмивката не мърдаше от лицето ми.
- А теб какво те води тук? - зачудих се аз.
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 5:54 pm

Беше прав. Естествено, че бе чувала за него. Почти нямаше свръхестествено същество, независимо вампир или демон, което да не бе чувало за него.
- Да речем, че... обичам нощта. - усмихна се.
- Смятам, че това е най-спокойното и подходящо време за разходка. Това, в общи линии, ме води тук.
За секунда отклони погледа си от момичето и се загледа в падащата вода. Природата беше едно от нещата, които през целия му живот не спряха да го удивляват. Именно затова обичаше да се разхожда по такива места.
- Не мислех, че демоните си падат по такива места... - подметна, сякаш на шега. Не сметна, че е необходимо да продължават с престувките. И двамата бяха наясно кой е събеседника им.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 6:03 pm

- Да речем, че... обичам нощта. - отговори той на въпроса ми.
- Да,нощта ми е любимото време от денонощието.Обожавам я!А и все пак съм демон... - казах отново.
- Смятам, че това е най-спокойното и подходящо време за разходка. Това, в общи линии, ме води тук. - заговори Клаус.
- И аз така мисля.
- Не мислех, че демоните си падат по такива места... - опита се може би да се пошегува вампирът.
Засмях се леко.
- Ами аз не съм от онези демони...аз обичам природата и такива места.. - отвърнах му.
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 8:40 pm

Поне не се церемонеше и говореше направо. Качество, което Клаус истински ценеше в събеседниците си. Имайки предвид, че никой не може да го излъже, оценяваше тези, които дори не се опитваха да го направят.
- Обичаш природата? - с изненадано изражение се обърна към момичето.
- Хмм... това е ново. Не мислех, че има демони, които да си падат по... природата. - усмихна се.
- Е, да видим щом си такъв фен на природата, дали харесваш и водата...
Без да каже нищо повече се изправи и разкопча ризата си. Бавно свали панталона си и едва след няколко секунди вече бе във водата.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 8:45 pm

- Обичаш природата? - попита ме учудено той.
- Да,обичам я.Може и да е странно...
- Хмм... това е ново. Не мислех, че има демони, които да си падат по... природата. - усмихна ми се.
- Е, да видим щом си такъв фен на природата, дали харесваш и водата...
Клаус май се опитваше да ме предизвика.Това ми харесваше.
Бавно се съблече и влезе във водата.
- Искаш да ме предизвикаш,а ? - попитах го аз с предизвикателна усмивка и не спирах да го гледам.
- Е,добре. - съгласих се.
Съблякох оскъдните ми дрехи и останах само по бельо.
Влязох във водата бавно и заплувах към него.Истината е,че наистина много ми харесваше да плувам и го правех често.
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 8:55 pm

Точно това се опитваше да направи - да я предизвика.
И макар да не отговори на въпроса й, действията му бяха достатъчно показателни за отправеното предизвикателство. Щом видя как момичето свали дрехите си и влезе във водата, на лицето му се изписа победоносна усмивка. Поне с това предизвикателство се бе справил.
Нямаше как да не забележи колко е привлекателна... Никога не си падаше по демони, но не можеше да не признае, че понякога си избираха доста привлекателни човешки "костюми".
- Значи обичаш да плуваш? - попита след като Мелани достигна до него.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 9:00 pm

- Значи обичаш да плуваш? - усмихваше се вампирът със самодоволна усмивка.
- Да,и то много. - отговорих аз. - Ами ти?И ти сигурно обичаш,щом влезе във водата... - погледнах го отново.
- Но не знаех пък аз,че вампирите харесват да плуват. - казах му.
Приближих се близо до него и го гледах право в очите.
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 9:08 pm

- Хмм... права си. За вампирите не знам, но аз обичам да плувам.
Усмихна се отново вампира.
- А както добре знаеш, аз не съм обикновен вампир, така че...
Не довърши изречението си.
- Какво всъщност търсиш тук? Вие, демоните, винаги имате какво да криете. А щом си си намерила такова хубаво тяло, значи определено си намислила нещо. Не вярвам просто да харесваш живота на земята и да се правиш на обикновен човек...
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 9:18 pm

Клаус каза,че обича да плува и след това добави:
- А както добре знаеш, аз не съм обикновен вампир, така че...
- И аз не съм обикновен демон. - казах тихо.
- Какво всъщност търсиш тук? Вие, демоните, винаги имате какво да криете. А щом си си намерила такова хубаво тяло, значи определено си намислила нещо. Не вярвам просто да харесваш живота на земята и да се правиш на обикновен човек... - заговори вампирът.
- Какво търся ли? - повторих. - И аз не знам какво точно търся.Но за разлика от другите демони,аз нищо не крия... - появи се някаква усмивка на лицето ми. - Не харесвам живота на земята много,но и в Ада не е толкова хубаво.
Back to top Go down
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 9:27 pm

Както и очаквах Томас ме последва..Аз наистина си блъфирах много яко..
И просто и аз незнам защо го прдизвиках..Сигурно съм отегчена или вече започва да ми се включва мръсното подсъзнание..
Няма значение..Как ще мисля за секс с демон..Ужас..толкова е под нивото ми..Нищо,че Томас и беше избрал хубаво тяло..Това,все пак беше някой невинен човек..
Не искам да му го причинявам..
-Да не повярва човек..Не си толкова скучен колкото си мислех..-казах докато вървяхме..
Чух някакви гласове..Женския не ми направи впечатление..
Но мъжкия.. познах отлично този глас.. И не го бях чувал от известно време..
И момента адски много се вбесявах..Защото до колкото го познавах..Нямаше да я остави..просто така...А и за капак на всичко тя беше гола във водата..
-Усещам че ще си имаме компания...-усмихнах се отегчено и вече бяхме на водопада..
Клаус седеше близо до водата,а в нея една демонка..
-Я виж ти..Кой се е завърнал в провинцията...-казах със сериозен глас..

Back to top Go down
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 9:34 pm

И скоро пристигнахме при водопада.Всъщност...беше ми скучно ,така че едно малко отегчително забавление...е ,можеше и да ми е от полза.Иха ,това Клаус ли беше?Хаха ,е сега щеше да стане забавно!
-Ууу Катрин ,не ми беше казала ,че мъжът ти е тук?
Погледнах я ,като се засмях.
-Яя виж ти.Клаус приятелю ,как си? - повдигнах веждата си.Ъгх ,незнам какво ми ставаше но днес се забавлявах със всички...по какъвто и да е начин.
-Между другото...надявам сене възразяваш ,със съпругата ти се обзаложихме ии...сега трябва да плуваме голи във водата ,тцтц.. - присвих устни сякаш казвах нещо гадно ,което от една страна си беше така де...но на мен въобще не ми пукаше.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 9:45 pm

След миг чух някакви гласове да идват.Обърнах се и видях някакво момче и момиче.
Момчето беше демон,а момичето вампир.
Явно познаваха Клаус,защото започнаха да си говорят.
Видях как непознатата ме оглежда някак злобно.А аз направих учудена физиономия и я погледнах иронично.
Само не ми беше ясно те какво правеха тук...поканени ли бяха?
Потопих се във водата за кратко,после пак изплувах.
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 9:46 pm

- Не криеш нищо, значи? Добре, да речем, че ти вярвам, но...
Преди да довърши изречението си Клаус долови позната миризма, а няколко секунди по-късно чу и гласа й в далечината.
- Не може да бъде...
Каза едва доловимо и бързо се обърна в посоката, от където чуваше гласовете.
Не беше сама. Беше сигурен, че не е сама. Освен, че долавяше мислите на непознатия, скоро усети и че е демон.
"Какво прави с демон, по дяволите?" - беше първата мисъл, която премина през съзнанието му.
Още няколко секунди на мъчително чакане и ето, че тя се появи пред очите му.
- Катрин... - с изричането на името й, на лицето му се появи усмивка. От толкова години не бе виждал лицето й, че в момента не можеше да отдели погледа си от нея. Бяха му необходими няколко секунди, за да се окопити.
- Познаваш ме, обичам провинциални градчета. - усмихна се.
- Но е странно, че виждам точно теб тук. Въпреки че... - погледа му премина през момчето, което беше с нея. - ... изглежда си променила вкусовете си за доста неща.
Почти не обръщаше внимание на коментарите на русокоското... чието настроение изглеждаше странно приповдигнато.
- Приятелю? Томас, Томас... това, че.. съпругата ми е решила да се сприятелява с теб, не означава, че аз ще направя същото. Внимавай какво говориш. - с все същата широка усмивка се обърна към момчето.
Back to top Go down
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 10:13 pm

Усмивката на Клаус ми оправи настроението...Сякаш изтри всичките ми проблеми..
Не можех да каца,че не ми е липсвал..А и изненада която се появи на лицето му..
Още повече възтановяваше оптимизма ми за много неща..
-Да..твоя вкус не се променя..-усмихнах му се..
-Ами аз дойдох тук..по работа..Но всъщност се радвам,че съм тук.О..няма такова нещо-погледнах към Томас и след това към Клаус..-Случайна среща..Той убиваше вампир и трябваше да дойда и да видя какво става..радостта ми не можеше да се скрие,че го виждам.. И тогава Томас заговори..
Щях да го убия...този път..един път завинаги...Прекали вече..
Мислено си представих..как го режа на пърченца..Но няма да бъда толкова крайна..
Все пак Клаус не му обръщаше много внимание..
Но съсредоточих мислите си за секунда..Така,че да изпита лека болка колкото да се спре..
Намръщих се от думите му..
-Клаус..как си правиш такива изводи?..Според теб ще тръгна ли да дружа с демон?..-погледнах го..
-А и какво съдиш мен...ти какво правиш тук..с демон?..-погледнах към демонката която се беше потопила във водата..
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 10:33 pm

Мислите на Катрин искрено го забавляваха. Частта, че й е липсвал го зарадва... вероятно защото чувствата бяха взаимни. Все пак, колкото и години да минеха, накрая винаги се озоваваха отново заедно.
- О, променят се, скъпа. Вкусовете ми стават все по-добри... с всеки изминал век. - подсмихна се самодоволно.
- И все пак, не мисля че трябва да бъдеш толкова крайна с горкия демон. Той е просто... хм... демон. - засмя се. - Напълно безобиден. Остави го да говори, може това да са последните му думи.
Тонът на Клаус беше спокоен. Самонадеяният демон действително успя да го раздразни, но вампирът не смяташе да показва по никакъв начин, че е така.
- Значи аз не мога да те съдя, но ти можеш да съдиш мен? Интересно. Но на въпроса ти... плувам. Оказва се, че демоните са очудващо добри плувци, прав ли съм, Мелани?
Съвсем бегло хвърли поглед към момичето във водата, но бързо върна вниманието си на Катрин.
- Ако трябва да съм честен, чувствам се малко засегнат. Толкова години не си ме виждала и няма дори целувка... - поклати неодобрително глава.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 10:40 pm

Нима непознатата на име Катрин е имала или има връзка с Клаус?
Не можех да повярвам.Бях доста учудена.Но не го показвах.
Говореха нещо двамата,но аз не ги слушах.Наистина ... не ме интересуваше.
Докато не чух,че Клаус спомена моето име:
- ...Оказва се, че демоните са очудващо добри плувци, прав ли съм, Мелани? - погледна ме съвсем за кратко той.
- Прав си. - погледнах към вампирката.
Взех един кичур от косата си и започнах да го въртя като малко дете.Това беше от ужасната скука,която ме бе обзела.
Back to top Go down
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 10:54 pm

Като чувах мислите на Клаус..имах чувството,че той е милиони години по-голям от мен..
Мисленето му..говоренето..Нямаше начин да се сравни с моето..
Можех да започна да се коплексирам..Боже какви си ги мислех..Това си е моя Клаус..
То ако от него започнех да се притеснявам..На къде ощеше да отиде света..
-Щом казваш скъпи..Ще се съглася с теб за сега..-казах спокойно
-Аз нищо не съм направила..А и той твърди,че е много над моето ниво..Така,че ще видим това..-засмях се Клаус..
-Недей Клаус..Първо не си заслужава да си цапаш ръцете..А и ще липсва на хората с арогантността си..-аз също говорех спокойно и не изразявах никакви емоции..
-Разбира се..Ти сам си направи извода..-усмихнах се..-Знаеш,че понякога жените са по-властни..-засмях се..
-Хм..само плувате..и аз това си мислех..-обичах да го дразня..въпреки,че щеше да прочете мислите ми и да види..А аз винаги си забравях щита..
-Ако трябва да сме честни..аз тярбва да съм засегнатата..-поклатих глава..-Аз ли трябва винаги да съм първа?..Нали ти си мъжът..Покажи го..-повдигнах вежда..
До колкото познавах..нямаше да стои така..
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 11:12 pm

- Много над твоето ниво? Значи трябва да се чувствам застрашен. - констатира и изражението му бързо се промени, ставайки сериозно. И въпреки, че лицето му не трепна и за миг, всички присъстващи можеха ясно да усетят иронията му.
- Томи, приятелю, не си играй с Първороден. Може да пострадаш. - игривата нотка в гласа на Клаус показваше единствено колко много се забавляваше, като се шегуваше с демона.
- И ако те притеснява, че поведението му ще липсва на някого, то мога да те уверя, че моята арогантност компенсира загубата на демона. Но ти добре го знаеш, нали, Катрин?
За няколко секунди настъпи мълчание, което Клаус използваше, за да слуша мислите на вампирката.
- Все така ревнива... Явно някои черти от характера ти никога не се променят. - веднага след като изрече тези думи, се озова до нея. Нежно погали лицето й и за кратко допря устните си до нейните.
- Липсваше ми, любов моя. - промълви тихо, след което се отдръпна. Дочул мислите на момичето във водата, Клаус се обърна към нея.
- Колко съм груб. Забравих да ти представя създателката си. - усмихна се.
- Мелани, запознай се с Катрин. А ти, Кат, не бъди лоша с новата ми приятелка.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 11:20 pm

Клаус стана и целуна Катрин.
На мен ми стана неловко и за миг погледнах демона, стоящ отстрани.Погледнах го с еднообразния си поглед,само за да знам какво представлява.
- Колко съм груб. Забравих да ти представя създателката си. - обърна се към мен и се усмихна.
- Мелани, запознай се с Катрин. А ти, Кат, не бъди лоша с новата ми приятелка.
- Аз съм Мелани... - казах тихо и я погледнах. - честно казано,не ми беше много приятно да се запознаем.Дано само Клаус да няма нищо против,просто не ми вдъхваше доверие Катрин.
Back to top Go down
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySat Jun 18, 2011 11:40 pm

Въпреки,че на Клаус не му личеше по никакъв начин..Той се ядосваше на Томас..
То кой не му се ядосваше на него..Но това е отделен въпрос..
И нямаше как да не пропусне забавлението..То посто нямаше да е Клаус..
-Дали?..Той успя да ми изкара нервите за няколко часа..А ти все още лазиш по тях..-погледнах го сериозно..Щом той си защитава приятелката..И аз ще защитавам Томас..
Въпреки,че думата "приятели" е крайно неподходяща..
-Клаус..престани да се ровиш в главата ми..Всеки има право на лично пространство..-казах със спокоен но прекалено сериозен тон..
-Мисля,че грешно си си извадил изводите..Не те ревнувам..и никога няма да го правя по мои причини,за които няма да мисля в момента..Защото любопитството ти няма граници..
Замълчах..и преди да се усетя той беше пред мен..Ръката му нежно галеше лицето..
А моите се движеха по вратът му и се преплитаха в мократа му коса...
Целувката беше нежна,но дълбока..Устните му бяха меки и топли..(поне за мен) Липсваха ми тези устни..
-И ти на мен любими..-казах също толкова тихо..
Но Клаус реши да ме представи на приятелката си..Погледнах го многозначително..
-Така,значи..аз съм демон.. и ми правиш проблем..Пък ти имаш приятелка демон..и аз трябва да ти мълча?..-погледнах го..
Нямах желание да се запознавам с нея..Не,че нещо..Просто не ме интересуваше..
-Мисля,че вече знаеш името ми..-говорех на нея..Но всъщност гледах Клаус..
-Забрави просто този вариант..Или щом я искаш невредима..Просто не ми се мяркай с нея..-погледнах го сериозно..
-Мисля,че имаш един мускул,наречен уста..И можеш да ми го кажеш в очите..Вместо да си правиш замисли..И после да говориш за гърба ми..-не обръщах поглед към нея..
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySun Jun 19, 2011 12:00 am

- Хм.. успял е да те изнерви... Това е нещо ново. - говореше сякаш на себе си.
- Поздравления, демонче. Спомням си колко усилия ми костваше да я подразня преди време. Но явно теб те бива. Браво, момче. - засмя се и след като още веднъж огледа Томас, преценвайки дали действително не е нещо повече от безобиден демон, върна погледа си на Катрин.
- Съжалявам, скъпа. Знаеш, че винаги съм обичал да се ровя в главата ти. Намирам мислите ти за изключително интересни понякога. А сега, когато не съм те виждал от толкова време... Е, да кажем, че го правя съвсем несъзнателно. Но ти ще ми простиш, нали така? - подсмихна се.
- Колкото до Мелани, не разбирам защо се държиш така. Ревността не е добър съветник. - продължаваше да я дразни. - Добре, не мисля да се поставям между чука и наковалнята точно в този случай. И двете не се харесвате и за мен не е проблем. Само гледайте някой да не пострада. Не искам после да се чувствам виновен.
Отдръпна се от Катрин и направи няколко крачки към водата.
- Между другото, не разбирам за какво говориш, скъпа, но май малко преиграваш.
Усмихна се и скочи във водата, като изплува съвсем близо до Мелани, а на лицето му отново беше изгряла усмивка.
Back to top Go down
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySun Jun 19, 2011 12:12 am

Бях забравила колко бързо мога да заблудя Клаус с тези неща..Разбира се,само и само да не мисля за тях в момента..
Това,което казах за Томас..Веднага клъвна като рибка..А докато му говореше усмивката ми беше толкова голяма,че едвам се сдържах да не избухнах в смях..
-Този път ще съм добра..Но това,че е несъзнателно не те оправдава..Но нали си моя мъж..
Какво да го правя..-повдигнах рамене..
-Продължавай да ме дразниш..После ти ще го отнесеш..Но няма да е пред свидетели..-гледах го сериозно..
-Съжалявам скъпи..Но каквото и да стане..Ти ще си виновен..-усмихнах му се..- А и за да съм по-точна..Не я харесвам..защото искаш да преспиш с нея..-отново бях сериозна..и леко нацелвах..ноо няма значение..
-Все едно и аз да искам това със Томас..-погледнах към Томи.. който леко се беше умълчал..
Скочи отново във водата и се доближи до Мелъни..
-Скъпи,изобщо не съм в настроение за да преигравам..А щом не го рзбираш,значи не се отнася за теб..-повдигнах вежди..
Отидох до Томас.. и се доближих до него..Прекалено близо..Но не исках да мисля за нищо..Защото Клаус щеше да рзбере всичко..
-Томи..хайде да си изпълним предизвикатеслтвото..-нежно прокарах ръка по гърдите му и я спуснах надолу..
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySun Jun 19, 2011 12:33 am

Реши да не коментира малкият номер, който Катрин му скрои. Винаги се връзваше на номерата й. Изглежда колкото и години да минеха, нямаше да се научи да разбира кога блъфира, освен ако не се рови в мислите й, но понякога тя успяваше твърде добре да ги контролира.
Игнорирайки това, Клаус обърна внимание на думите й.
- Катрин, защо винаги мислиш, че щом се запозная с някое момиче, целта ми е да преспя с нея? Това е толкова... повърхностно. - поклати глава. - Нима не мога да се сприятеля с нови хора, да ги опозная..? Всичко ли се свежда до секс?
Въпреки че играеше ролята си перфектно, не можеше да отрече, че Катрин бе права. Може би една част от него се надяваше да вкара демонката в леглото си и това желание си беше съвсем нормално за мъж като него. Та тя беше толкова привлекателна. Още когато влезе във водата, Клаус успя да огледа всяка една част от тялото й. Затова беше и толкова доволен, че успя да я накара да отвърне на предизвикателството му.
- Обиждаш ме ако ме смяташ за толкова повърхностен. Просто приятелско плуване, нищо повече. Попитай и нея, ако не вярваш на мен.
Целта на Катрин беше ясна. Искаше да го накара да ревнува също толкова от Томас, колкото и тя от Мелани. Което едва ли беше особено здравословно за демона.
- Внимавай, Кат. Нали не искаш да си цапам ръцете?
Back to top Go down
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 EmptySun Jun 19, 2011 12:58 am

Вече ми беше забавно..Винаги разочарованието след победата е сладко..А и за толкова години все на нещо трябва да съм се научила...
Слушах следващите му думи..И не можех да повярвам на ушите си..Такова актъорство..
такива чудеса...Седях и само го гледах...Как исках хубаво да му разваля играта..
Но нещо в мен не ми позволяваше да съм толкова гадна към него..
-Никога не съм те смятала за такъв..Сам си прави изводите..Просто анализирам дадения момент..-усмихнах му се..
"Голям си ми актъор..Но пак съм добра..И не си казах всичко..Че туко-виж Мелъни избяга,като разбере колко си "неповърхностен" и колко много искаш да сте само "приятели"..''
"Имай късмета..да направиш нещо..Знаеш,каква мога да съм..Не те ревнувам..
Но няма да позволя,на някаква демонка която дори не харесвам,да те има..''
Казах си всичко мислено,за да не го злепоставя..Но другия път няма да бъде така..
Той вече знаеше целта ми..а и тя беше пределно ясна..или пък не..Можеше наистина да харесвам Томас?..
Но щях да му покажа..Че той не е по-малко ревнив от мен..Където ми се прави на света вода ненапита..
-Разбира се,че не искам..Мога и сама..-усмихнах му се..
-Много си загрижен за Томас.. Обещавам,ще съм по внимателна..-погледнах към Томас...
-Да се събличаме...-казах му... ии свалих сакото му...след което погалих голите му гърди.. (нямам представа с какво си облечен..водя се от аватара)..
Отдръпнах се от него.. и разкопчах роклята си..и събух обувките си..Като останах по белъо..
Back to top Go down
Sponsored content





Водопадът. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Водопадът.
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Водопада-
Jump to: