Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Водопадът. EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Водопадът. EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Водопадът. EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Водопадът. EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Водопадът. EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Водопадът. EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Водопадът. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Водопадът. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Водопадът. EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Анита Фреър
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Томас Минели
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Сара Картър
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Клаус
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Водопадът. I_vote_lcapВодопадът. I_voting_barВодопадът. I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Водопадът. 54647180

 

 Водопадът.

Go down 
+5
Клаус
Мелани Андерсен
Дрина Форестър
Роуз Лийс
Томас Минели
9 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Водопадът.   Водопадът. EmptyMon Jun 13, 2011 11:55 am

Водопадът. Plitvice-waterfalls
Това е водопада.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyTue Jun 14, 2011 6:27 pm

Разхождах се из града без да се замислям къде ще се озова. Попаднах на водопада-добре, нямаше нищо лошо да послушам водата и птиците.
Седнах на един по-голям камък, като кръстосах крака. Новият град ми се отразяваше добре, предполагам.
Изведнъж чух шум. Изправих се.
-Има ли някой там? -Попитах, като цялото ми тяло настръхна.
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyTue Jun 14, 2011 6:48 pm

Да бъда нова в гръдът беше странно явление при мен. Реших да разпусна малко енергия като се разходя при водопада. Прецених и се превърнах във върколак тичаx със всичка сила и така се чувствах добре! После когато възвърнах човешката си форма срешнах едно момиче.
- Ъъъда аз.
Казах леко объркано.
- Извинявай ако съм те стреснала!
Погледнах я .
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyTue Jun 14, 2011 6:55 pm

От нищото се появи някакво русо момиче. Усмихнах се съвсем леко нелофко. Напоследък тази моя параноя щеше да ме подлуди.
-Няма нищо.. -Казах, след което се приближих бавно и колебливо. Не бях свикнала да заговарям абсолютно непознати.
Беше леко ветровито; чуваше се шумът от падащите води, които се блъскаха в скалите.
Ако не беше този мрак, щеше да е приказно. Малко знаеха, че се боях от мрака, макар да не го показвах.
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyTue Jun 14, 2011 7:00 pm

Личеше че бях изплашила момичето доста, май се страхуваше от мрака. Е, аз не ядях хора като тъпите вампири! Омразата ми въобще към всички свръхестествени същества беше голяма, нo с хората се държах добре !
- Извинявай отново!
Казах тихо .
- Е, аз съм Дрина. Приятно ми е!
Усмихнах се тъпо и за кратко на момичето.
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyTue Jun 14, 2011 7:22 pm

-Интересно име.. -Отбелязах, като прекарах ръка през косата си. -Аз съм Роуз, приятно ми е.
Подадох ръката си напред. Момичето ми изглеждаше симпатично. -Нова ли си в града?
Нямаше как да знам, след като самата аз бях нова.
Побиваха ме тръпки от този мрак наоколо. Сякаш всички сенки наоколо бяха движещи се същества.
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyTue Jun 14, 2011 7:27 pm

- Ем да странно, но съм свикнала с него.
Казах тихо като извъртях глава в страни.
- Името ти е яко - Роуз оприличавам го на роза .
Засмях се за кракто .
- Да нова съм.
Усмихнах се вело.
- А ти нова ли си ?
Погледнах я .
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyTue Jun 14, 2011 8:10 pm

Кимнах, като се усмихнах леко.
-Нова съм.. -Казах, след което се огледах. -Всъщност съм в града от няколко часа.
Огледах се, като седнах на едната малка скала отново.
-След като сме нови, предполагам нямаш представа къде точно се намираме? Май се загубих.
Въздъхнах.
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 2:07 pm

- Е, определено съм сигурна, че сме на водопада!
Въздъхнах.
- Не се притеснявай аз знам кака да се върнем назад в гръдът!
Усмихнах се вело.
- Е, Роуз занимаваш ли се с нещо или още си ученичка ?
Погледнах я.
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 2:15 pm

-Все още съм ученичка, но обичам да рисувам.. Всъщност обичам всякакъв вид изкуство. -Усмихнах се съвсем леко, като започнах да търкам ръцете си, заради лекият вятър.. Макар и лек, ме караше да тръпна като камбана.
Погледнах към момичето. Нещо в нея не ми се струваше нормално, но не можех да преценя какво точно.
-Изглеждаш ми странна.. В добрия смисъл н думата. -Уточних.
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 9:02 pm

- Хм рисуването е хубаво нещо, изкуството също !
Казах тихо аз. После останах леко вцепенена тя каза, че съм странна, когато човек ти каже това значи найстина те мисли за странен особено ако си такъв!
- Аз съм си странна, имам странно име ,държание, но съм си такава просто! Това съм аз!
Усмихнах се леко.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 9:04 pm

Реших да си направя голяма разходка из града днес.
Обиколих целия град пеша,умирах си от скука,за това.Започнах да мисля кое място ми беше любимо и на кое не бях отишла още.
Сетих се за водопада.Запътих се натам.
Беше извън града,но не беше толкова далеч.Тръгнах натам с бързи крачки и след около 30-тина минути стигнах.
Вървях по малката тясна пътечка,която водеше точно пред самия водопад.
Можех да чуя падащите води и ехото.
Озовах се точно пред него.Наблизо имаше една пейка и реших да седна.
Нямаше кой знае колко хора,даже никакви.Още по-добре.Не обичах прекалено населените места.
Загледах се във водопада и поех дълбоко от чистия въздух.
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 9:15 pm

Дрина Форестър wrote:
- Хм рисуването е хубаво нещо, изкуството също !
Казах тихо аз. После останах леко вцепенена тя каза, че съм странна, когато човек ти каже това значи найстина те мисли за странен особено ако си такъв!
- Аз съм си странна, имам странно име ,държание, но съм си такава просто! Това съм аз!
Усмихнах се леко.

Имаше логика в нейните думи. Усмихнах се широко, като прокарах ръка през косата си.
-Знаеш ли, тук е доста страховито. -Засмях се. -Чувствам се като в роман с някой вампир, който ще изскочи всеки момент от близкия храсталак.
Вдигнах рамене и се засмях на собствената си глуост.
-Ти мислиш ли, че има наистина някакви интересни същества, които бродят край нас ненаказано, за своите постъпки?
Въпросът еше странен, но бях свикнала с книгите за кръвопийци, които имах от дядо ми. Всички го смятаха за луд, но аз .. аз подозирах доста неща.
Погледнах я любопитно.
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 9:24 pm

Можеше ли да стане по-добре ?! Да вампири и други свръхестествени същества. Толкова ги мразех всичките мразех и себе си ,защото съм такава! Добре че Бог поне е отредил да стана върколак - горе долу добро същество не като тъпите кръвопиийци, демони, даже дори като ангелите!
- Че мястото си е стрховито, да страховито е ! Аз съм безразлична към доста нещa и не ми прави особено голямо впечетление !
Казах като поставих един кичур от косата си зад ухото ми.
- И за историйте за страните същества... Ем знаеш ли според мен са тъпи измислици ,но във всеки мит има малко истина!
Погледнах я.
Back to top Go down
Клаус
Вампир
Вампир
Клаус


Posts : 129
Join date : 2011-06-15

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 9:26 pm

Spoiler:

Водопадът едва ли беше част от местата, които Клаус обикновено посещаваше, но днешният ден беше различен. Обикновено по това време е намираше в бар или дискотека, убивайки поредната невинна жертва. Но тази вечер реши да се поразходи из околностите на града. Имаше нужда от малко спокойствие, а покрайнините можеха да му дадат именно това.
И тъй като никога не може всичко да е перфектно, точно когато стигна водопода, видя на пейката близо до водата, да седи младо момиче. Трябваха му едва няколко секунди, за да разбере, че не е човек.
"Поредният демон." - помисли със задоволство.
Демоните бяха почти толкова коварни същества, колкото и вампири и срещите с тях винаги бяха по един странен начин забавни.
- Добър вечер. - поздрави тихо, щом се приближи до момичето.
- Нещо против да седна? Не бих искал да се натрапвам. - усмихна се. Маската на учтив мъж наистина му приличаше.
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 9:35 pm

Дрина Форестър wrote:
Можеше ли да стане по-добре ?! Да вампири и други свръхестествени същества. Толкова ги мразех всичките мразех и себе си ,защото съм такава! Добре че Бог поне е отредил да стана върколак - горе долу добро същество не като тъпите кръвопиийци, демони, даже дори като ангелите!
- Че мястото си е стрховито, да страховито е ! Аз съм безразлична към доста нещa и не ми прави особено голямо впечетление !
Казах като поставих един кичур от косата си зад ухото ми.
- И за историйте за страните същества... Ем знаеш ли според мен са тъпи измислици ,но във всеки мит има малко истина!
Погледнах я.

Замислих се.. Но накрая просто вдигнах рамене.
-Вероятно си права. -Опитах се да звуча правдоподобно. Усмихнах се съвсем леко. Седнах до водата, като я докоснах с връхчетата на пръстите си.
-Мисля, че има доста истина. -Намекнах. -Поне аз си мисля така..
Кръстосах ръце, наоколо имаше и други, но не се смущавах от този факт. Страхът от тъмного изчезваше временно..
Обърнах се към момичето и ѝ намигнах.
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 9:45 pm

Явно Роуз имаше някакви подозрения за свръхестествените същества. Беше права, но за съжеление не можех да и разкажа всичко! Това е против природата ми макар че не членувах в глутница спокойно можех да споделя тайната си, но нямаше смисъл поне засега! Усетих чуждо присъствие . Ъхх отврад миризмата беще ужасна и миришеше само и единствено на демонско и вампирско! Надявах се да не се доближат до нас, защото определено бях способна да ги разкъсам на малки пърченца!
- Виж всеки си има мнение по въпроса!
Казах твърдо.
- Роуз а ти попринцип от къде си ?
Погледнах я мило.
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 9:49 pm

-От доста места.. Преди живях доста далечко от тук, в едно запутано градче, където си мислех, че живея с добро семейство.. -Но се оказаха вампири, довърших мислено. Нямах представа кои са родителите ми, от къде идват и защо са ме поверили в ръцете на кръвопийци. На някои въпроси дори не ми трябва тговора им, защото имам мой собствен.
Облегнах се назад, видях как по лицето за момичето за миг проблясна някаква емоция; сякаш бе раздразнена от нещо или някого.
-Какво има? -Попитах на свой ред, като се изправих.. Нещо ми подсказваше, че не бяме никак, никак сами.
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyWed Jun 15, 2011 10:00 pm

Та ме попита какво има, аз въздъхнах тежко. Трябваше да се овладея, мразех да избухвам и да се превръщам във върколак ! Защо беше толкова трудно да овладея емоцийте си ?!
- Нищо просто за момент се подразних от някакъв звук. Това е !
По-голяа измислица не можах ли да измисля ?! Найстина едва дишах почти от всички страни ми лъхашe на вампирско или демонско.
- Е, аз само те разпитвам.
Засмях се за кратко.
- Ако искаш питай ме ти нещо.
Погледнах я вело.
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyThu Jun 16, 2011 11:59 am

Замислих се, като погледът ми пробяга до всеки един храст наоколо. Как можеше още от първия си ден тук, да попадна в най-мрачната и забутана част на града?
Върнах вниманието си на русото момиче.
-С кого си в града? Или си сама? -Беше първото, което ми хрумна.
Щеше да е странно красиво момиче като нея да живее напълно сама,без някой от семейството и дори без гадже.
Подпрях се назад, като се чуха шумове наоколо. Явно не бяхме наистина сами.
Потръпнах от цялото това напрежение.
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyThu Jun 16, 2011 4:42 pm

- Виж след като завърших гимназия дойдух тук съвсем сама, естествено с позволение на родителите ми!
Казах тихо аз. Имаше лек вятър който галеше кожата ми.
- А ти сама ли си или с някой ?
Погледнах я.
Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон
Мелани Андерсен


Posts : 1222
Join date : 2011-06-15
Location : West Side ;]]

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyThu Jun 16, 2011 4:58 pm

Клаус wrote:
Spoiler:

Водопадът едва ли беше част от местата, които Клаус обикновено посещаваше, но днешният ден беше различен. Обикновено по това време е намираше в бар или дискотека, убивайки поредната невинна жертва. Но тази вечер реши да се поразходи из околностите на града. Имаше нужда от малко спокойствие, а покрайнините можеха да му дадат именно това.
И тъй като никога не може всичко да е перфектно, точно когато стигна водопода, видя на пейката близо до водата, да седи младо момиче. Трябваха му едва няколко секунди, за да разбере, че не е човек.
"Поредният демон." - помисли със задоволство.
Демоните бяха почти толкова коварни същества, колкото и вампири и срещите с тях винаги бяха по един странен начин забавни.
- Добър вечер. - поздрави тихо, щом се приближи до момичето.
- Нещо против да седна? Не бих искал да се натрапвам. - усмихна се. Маската на учтив мъж наистина му приличаше.


- Добър вечер. - дочух някакъв мъжки глас зад мен и се обърнах.
Видях висок,мускулест и хубав мъж.
- Нещо против да седна? Не бих искал да се натрапвам. - попита ме непознатия,очевидно вампир.Усетих го.
- Не.Нямам нищо против.Даже се радвам,че си намерих компания! - усмихнах му се.
Вече се стъмваше,а това беше моето време.Обичах мрака и нощта.Е,все пак нали съм демон?
- Впрочем,аз съм Мелани. - представих се след няколко секунди мълчание.Подадох ръката си,за да се здрависаме.
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyThu Jun 16, 2011 6:02 pm

Дрина Форестър wrote:
- Виж след като завърших гимназия дойдух тук съвсем сама, естествено с позволение на родителите ми!
Казах тихо аз. Имаше лек вятър който галеше кожата ми.
- А ти сама ли си или с някой ?
Погледнах я.

-Живея тук с осиновителите си. И кучето ни. -Засмях се, като се сетих за вампирското семейство, където бях принудена да стоя... В онази мрачна и голяма къща. Само при спомена усетих как сърцето ми заби по-бързо, а дъхът ми секна за момент.
Отместих поглед към земята и кръстосах крака.
-Имаш ли познати тук, в града? -Зададх следващия си въпрос, за да няма тягостна тишина отново. Мразех а настъпва мълчание.
Погледнах русокосото момиче и се усмихнах мило. Можеше да станем добри приятелки..
Back to top Go down
Дрина Форестър
Върколак
Върколак
Дрина Форестър


Posts : 34
Join date : 2011-06-13
Age : 26
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 19
Най-важното за героя:: На първо място най-важното е че тя е върколак! Доста импулсивна и силна личност. За доброто на околните е хубаво да не я дразните! Страхува се от белязването.
Гадже: няма

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyThu Jun 16, 2011 7:56 pm

-Не нямам, преместих се съвсем наскоро, тук само oт преди един ден!
Усмихнах се леко на Роуз . Попринцип от години не завързвах приятелства, но тя изглеждаше мила и можехме да станем приятелки.
- Е , аз не ходя на училище, но може би ще се видим и друг път!
Казах като погледнах настрани.
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек
Роуз Лийс


Posts : 93
Join date : 2011-06-13

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. EmptyFri Jun 17, 2011 11:46 am

Усмихнах се.
-Предполагам. -Казах, като прокарах ръка през косата си. В същия момент телефона ми иззвъня.
-Подяволите... Ще трябва да вървя.. -Погледнах русото момиче и се усмихнах леко извинително, че я оставям в този мрак. -Обещавам, че ще се видим отново, ако не в училище, то из града.
Помахах ѝ с ръка за чао и се отправих накъде в тъмнината.
Страхувах се от всяко помръдване на тревата или храстите, за това побързах да стигна до дома.
Back to top Go down
Sponsored content





Водопадът. Empty
PostSubject: Re: Водопадът.   Водопадът. Empty

Back to top Go down
 
Водопадът.
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Водопада-
Jump to: