Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Поляната.. EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Поляната.. EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Поляната.. EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Поляната.. EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Поляната.. EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Поляната.. EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Поляната.. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Поляната.. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Поляната.. EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Анита Фреър
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Томас Минели
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Сара Картър
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Клаус
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Поляната.. I_vote_lcapПоляната.. I_voting_barПоляната.. I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Поляната.. 54647180

 

 Поляната..

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Поляната.. Empty
PostSubject: Поляната..   Поляната.. EmptyMon Jun 13, 2011 11:54 am

Поляната.. Wild_flower_meadow_panorama
Това е поляната.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Анна Блейз
Ангел
Ангел
Анна Блейз


Posts : 28
Join date : 2011-06-22

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22/неизвестни. Телепортация, манипулация, лечителска дарба, щит срещу чуждите дарби
Най-важното за героя:: Не признава слабостите си и не търси помощ от никого. Като цяло е доста симпатична, но често дразни околните с шегите и саркастичния си език. Може да бъде сериозна, но само, ако става въпрос за нещо, което е наистина важно.
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 10:49 am

Приятен ден...приятно слънце...приятни растения....и не чак толкова приятна физиономия от едно момиче. На фона на тези красиви неща, буреносното й лице разваляше всичко. Колко забавно, че тя всъщност бе ангел, нали? Все пак те трябва да са усмихнати, крилати, с бели дрехи и около тях да пеят птички. Да, но в този случай картинката хич не беше такава.
Ан стоеше със скръстени ръце и обхождаше поляната с мрачния си поглед. Сигурно ще се зачудите защо? Ами защото трябваше да слезе на Земята по най-бързия начин, за да направи нещо по въпроса с оковите и всичките щуротии покрай демоните и Луцифер. Мисията й бе зле направена и необмислена, но някоя попита ли я? Неее...
Ангелът се огледа в опит да разбере с какво е заслужила еднопосочен билет за дълго време в най-голямата пустош. Надяваше се да не се налага да търси най-близкото цивилизовано място, защото виждаше само дървета...и цветя.
Изведнъж чу шум от...дори не знаеше от какво, но реши, че изглежда подозрително.
Дааа...момиче по средата на поляна, стоящо със скръстени ръце. Изобщо няма да привлека вниманието.. Тя въздъхна и се почуди:
Дали, ако се престоря на дърво ще се получи?
Добре де, шегата не беше добра, но в случая й оставаше само това като вариант, така че застана неподвижно, вперила поглед в пространството.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 11:06 am

Изведнъж шумът се засили. Беше от двигател на автомобил. Между дърветата изкочи една черна Импала '67 година. Изглеждаше странно, защото на капака и стоеше мъж, приклещил жена.. така де.. приклещил демон към капака. Двамата се боричкаха, а щом на мъжа се отдаде възможност той заби ножа в гърдите на жената. Получи си ритник и се приземи пред спиращата кола. Той не осъзнаваше къде се намира, но може би щеше да бъде блъснат. Бавно се изправи и щом се обърна забеляза импалата. В нея нямаше шофьор, а тя го гонеше. Той тръгна да бяга и изкрещя:
-Бебчо.. спри моля ти се.. - и когато забеляза дърво пред себе си отскочи на страни, а автомобила се заби в природната стена. Той се изправи отново и с ръце на главата каза:
-Не отново.. преди.. 2 дена те оправих..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Анна Блейз
Ангел
Ангел
Анна Блейз


Posts : 28
Join date : 2011-06-22

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22/неизвестни. Телепортация, манипулация, лечителска дарба, щит срещу чуждите дарби
Най-важното за героя:: Не признава слабостите си и не търси помощ от никого. Като цяло е доста симпатична, но често дразни околните с шегите и саркастичния си език. Може да бъде сериозна, но само, ако става въпрос за нещо, което е наистина важно.
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 11:16 am

Ан гледаше очудено цялата сценка, която се разигра пред нея преди по-малко от минута. Тя едва се сдържа да не избухне в смях и го прикри с кашляне. Постоя още няколко секунди на мястото си, но явно мъжът или не я забелязваше или се притесняваше повече за колата си. Мда, ударът явно бе доста сериозен.
Ангелът се приближи и каза без да прикрива усмивката си:
- Явно имаш доста...ъм...врагове. Но смятам, че нищо повече няма да може да се направи за тази тарат...ъъ...колата, исках да кажа. - тя поклати глава и натисна невредима част от капака на колата. От автомобила се чу измъчен звук и на Ан й направи впечатление, че нещо се прецака, дори и да не разбираше от коли.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 11:21 am

Физиономията му беше плачебна... Той се доближи и каза:
-Мамка му... шибани демони.. - и после подритна колата. Погледна и демона, който беше размазан на капака. Тялото, което беше там. Извади си ножа. Погледна го.. надупчи тялото няколко пъти с него и каза:
-НЕ ПОЧИВАЙ В МИР!! -след тези думи той прибра ножа. Погледна момичето и каза:
-На теб пък к'во ти пука.. живееш си човешкия живот и се разхождаш из цветята, като някое малко дете... земи се стегни и порасни.. същата като Кас си .. - след тези думи той отиде в задната част на колата. Отвори я и извади един сак. Сложи си помпата двуцевка, ножът, един пистолет, дървен кол, сол и още няколко принадлежности. Затвори капака. Огледа се и тръгна към мястото, от което се появи с колата.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Анна Блейз
Ангел
Ангел
Анна Блейз


Posts : 28
Join date : 2011-06-22

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22/неизвестни. Телепортация, манипулация, лечителска дарба, щит срещу чуждите дарби
Най-важното за героя:: Не признава слабостите си и не търси помощ от никого. Като цяло е доста симпатична, но често дразни околните с шегите и саркастичния си език. Може да бъде сериозна, но само, ако става въпрос за нещо, което е наистина важно.
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 11:31 am

Тъкмо да го засече с някой злобен коментар, Ан се замисли над думите му. "Кас"...да нямаше предвид Кастиел? О, Боже, това да не беше Дийн...ъъъ...Уинчестър? Първи ден тук и вече срещна звездата. Мразеше да го прави, но в момента се налагаше да го попита нещо и затова просто се телепортира пред него. Да, беше засрамващо, но все пак...
- Я, момент! Ти да не си прословутия Дийн Уинчестър? Представях си те...ами не знам. По-различен. - тя се усети, че мисли на глас и продължи - Та за какво говорех преди така грубо да се прекъсна? А, да. Ти ли си Дийн или си някой посредствен демон? Или фокусник? А ако си обикновен човек, нека се направим, че това не се е случвало.
Все пак беше опасно да задава толкова директни въпроси, но все пак той беше убил демон. Така че най-вероятно беше ловец или нещо от тоя род.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 11:34 am

Той се спря и се завъртя към нея. Тогава се забеляза и облеклото му. Дънки. Разкъсана тениска, от която се виждаха части от тялото му.. и обикновенни ботуши.. 100% беше ловец. Доближи се до нея, като бръна в сака. Пусна го и застана предпазливо пред нея. Държеше ножа за убиване на демони и каза:
-И какво ако съм Дийн?? - след това я погледна очидено и попита:
-Ти какви си? И къде съм толкова известен? - след тези думи я загледа и попита:
-Да не си някоя от ада.. това което правех там е отдавна минало!!
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Анна Блейз
Ангел
Ангел
Анна Блейз


Posts : 28
Join date : 2011-06-22

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22/неизвестни. Телепортация, манипулация, лечителска дарба, щит срещу чуждите дарби
Най-важното за героя:: Не признава слабостите си и не търси помощ от никого. Като цяло е доста симпатична, но често дразни околните с шегите и саркастичния си език. Може да бъде сериозна, но само, ако става въпрос за нещо, което е наистина важно.
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 11:42 am

Е, беше привлякла вниманието му, което беше доста добре. Забеляза, че държи ръката си в сака, който стоеше на рамото му. Ангелът сдържа усмивката си - ловците бяха едни и същи. Не се променяха. Никога. Сега беше сигурна, че ще извади един нож и ще се опита да я прободе. Дори да успееше, което няма как да се случи, щеше да я вбеси. А не искаше да я види бясна. Ан тръсна глава и се подсмихна. Беше сигурна, че изглежда като демон или вампир. Или някое друго зло създание.
- Виж, аз не...я чакай малко! Какво по-точно си правил в Ада? - любопитството й се беше разпалило, но реши да остави тези неща за по-късно. - Аз не съм демон...или вампир. Или жътвар...или всички онези неща, за които си мислиш в момента. И не идвам от онази мрачна отвратителна дупка в земята. Така де, от Ада. Аз съм ангел. Не ти ли приличам на райско създание?
Добре де, в тениската си с щампа на коте, с изтърканите си джинси, тъмночервените кецове и разпуснатия кок едва ли изглеждаше особено добре, а камо ли като ангел.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 11:49 am

Той пусна ножа и го върна в сака. Пусна сака на земята и каза:
-Не те интересува к'во съм правил в ада - след тези думи я огледа и допълни:
-Ти.. ангел.. да бе.. приличаш на човек... - след тези думи се завъртя с гръб от нея. Посегна за сака си и допълни:
-Махам се от тук - после се изправи. Погледна Импала-та си, след това Анна и я попита:
-А ти?? Тук ли ще стойш...
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Анна Блейз
Ангел
Ангел
Анна Блейз


Posts : 28
Join date : 2011-06-22

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22/неизвестни. Телепортация, манипулация, лечителска дарба, щит срещу чуждите дарби
Най-важното за героя:: Не признава слабостите си и не търси помощ от никого. Като цяло е доста симпатична, но често дразни околните с шегите и саркастичния си език. Може да бъде сериозна, но само, ако става въпрос за нещо, което е наистина важно.
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 11:56 am

Да бе, човек. Както и да е - ако Дийн не искаше да повярва, негов проблем.
Но наистина добър въпрос. Все пак къде можеше да отиде? Но, разбира се, нямаше да му го каже.
- Според теб не искам ли да намеря някое цивилизовано място, а не да виждам само дървета и полянки? И, честно казано не ми се вярва да стигнеш далеч с това - тя посочи замислено разбитата кола. А после се усмихна подкупващо - Разбира се, нямам нищо против да ме закараш...до някъде. Където има храна, в най-добрия случай.
Дам, беше се запознала с един от най-известните ловци, но предпочиташе сандвич пред него. Или най-малкото да се измъкне оттук, така че защо да не си подпомогне късмета?Можеше да се телепортира, но нямаше да го прави отново, защото хич не й беше забавно.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 12:00 pm

Той посочи с пръст мястото от където беше минал с колата и каза:
-На около пет километра от тук има градче... Преди да срещна това изчадие хапвах хубав черешов пай там... имат и страхотни бургери.. аз отивам там.. а ти? - след тези думи той завъртя главата си напред и с бавни крачки тръгна, като я остави на поляната. Крачеше си спокойно и гледаше напред. Издиша и каза:
-Трябва да кажа на Боби да ми вземе импалата - извади си ГСМ-а и му написа един СМС. Прибра го и продължи да крачи към пътя, от който щеше да стигне до градчето.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Анна Блейз
Ангел
Ангел
Анна Блейз


Posts : 28
Join date : 2011-06-22

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22/неизвестни. Телепортация, манипулация, лечителска дарба, щит срещу чуждите дарби
Най-важното за героя:: Не признава слабостите си и не търси помощ от никого. Като цяло е доста симпатична, но често дразни околните с шегите и саркастичния си език. Може да бъде сериозна, но само, ако става въпрос за нещо, което е наистина важно.
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 12:05 pm

След като Дийн я подмина тя се замисли...Черешов пай, а? Тъкмо щеше да започне да мисли какво да си поръча - сок или какао, Ан усети, че спасителния й кораб отминава бавно, но сигурно. Обърна се към ловеца и се провикна с очудена нотка в гласа:
- Ще ме оставиш тук? Хей...!
Ангелът усети, че Уинчестър няма намерение да се върне или да я изчака и затова затича след него. След като почти го настигна си припомни добър урок: "Не тичай когато си гладен.". Анна въздъхна измъчено и се опита да завърже разговор.
- Ами...ъъъ...как трябва да се запознаем? Аз съм Анна Блейз...може да ми викаш Ан. Ъъъъ приятно ми е.
Щяха да бъдат дълги пет километра.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 12:11 pm

Без да и обръща внимание той каза:
-Аз съм Дийн... Помагам на жени в беда или на.. Ангели в беда.. както винаги съм вашата играчка - след тези думи той продължи да крачи с нормална крачка, но забеляза че ангела изостава. Погледна я и попита:
-Какво?? Да не се умори.. ние едва изминахме 100 метра.. - след тези думи се усмихна и каза:
-Умножи го по 50... - бавно свали сака и го остави на земята. Взе само един пистолет и се обърна с гръб към нея. Каза:
-Качвай се на конче.. ще те нося..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Анна Блейз
Ангел
Ангел
Анна Блейз


Posts : 28
Join date : 2011-06-22

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22/неизвестни. Телепортация, манипулация, лечителска дарба, щит срещу чуждите дарби
Най-важното за героя:: Не признава слабостите си и не търси помощ от никого. Като цяло е доста симпатична, но често дразни околните с шегите и саркастичния си език. Може да бъде сериозна, но само, ако става въпрос за нещо, което е наистина важно.
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 12:16 pm

Ан го погледна като трясната и направи физиономия. Той нали не очакваше, че наистина ще го направи? Все пак тя беше ангел. Ангелите не правят такива неща.
Е, ангелите не носят тениски и кецове. - напомни си момичето, но все пак това беше не само странно, а и излагащо.
- Ти да не смяташ наистина, че ще ме носиш на конче?
После погледна замислено напред. Виждаше само път и дървета. А края им не се виждаше. Нито на пътя, нито на дърветата.
След още една измъчена въздишка се качи на гърба му и промърмори:
- А на мен ми викаш дете...Е, ти защо си тук? Добре де, тъп въпрос.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 12:27 pm

Тя усети как ръцете му нежно я хванаха за бедрата и тялото й се притисна до гърба му. Той тръгна с умерени крачки и каза:
-Не е защо съм тук, а по-скоро защо съм такъв.. - след това без да го забелязва той направи някаква си тъжна физиономия и каза:
-Всеки знае историята ни.. жълтоокия демон, бащан и ловеца и ние от малки сме тренирани за такива... -след тези думи той я похвърли леко, за да му е по-удобно и ръцете му се обвиха около крачетата й. Той продължи и попита:
-А ти? Защо си на земята??
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Анна Блейз
Ангел
Ангел
Анна Блейз


Posts : 28
Join date : 2011-06-22

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22/неизвестни. Телепортация, манипулация, лечителска дарба, щит срещу чуждите дарби
Най-важното за героя:: Не признава слабостите си и не търси помощ от никого. Като цяло е доста симпатична, но често дразни околните с шегите и саркастичния си език. Може да бъде сериозна, но само, ако става въпрос за нещо, което е наистина важно.
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 12:35 pm

Не можеше да отрече, че й беше доста удобно да стои на гърба на Дийн, без да се притеснява, че няма да успее да направи една крачка от изтощение. Сега друг вървеше вместо нея и тя можеше спокойно да се наслаждава на гледката. Разбира се, слушаше ловеца и му отговори:
- Ахаааа...Азазел. Така де жълтоокия. Познавам го достатъчно добре, за да кажа, че сте свършили доста добра работа, като го убихте. Но отворихте вратата към Ада, което не беше добре. - тя знаеше, че дори и да поклати глава, Уинчестър нямаше как да я види, така че продължи - А аз защо съм тук ли? Добър и съществен въпрос. Честно казано ме пратиха на необмислена мисия. Трябва да се опитам да предодвратя оковите държащи Луцифер да се счупят. Защото в такъв случай на земята ще настъпи Апокалипсиса и повярвай, последното нещо, за което ще мислиш ще бъде колата ти.
Колко приятно звучеше това, нали? Ан предпочиташе времената когато всичко беше спокойно и нещата в Рая бяха добре. Но сега заради тези демони и целия им сбъркан род, трябваше почти всички ангели да започнат подготовка за войната. И кой трябваше да слезе на Земята?
Ще се справиш, ще бъде забавно и поучително. - си спомни думите, с които я пратиха тук - Да бе, как ли пък не.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 1:00 pm

Той се засмя и каза:
-Да... доста ще ти е трудно да спреш това... след като аз и брат ми го вкарахме в пъкала му.. в момента Сами е в клетката заедно с него.. дори не знам какво ще стане и... не ми се мисли, дали ще стане, но.. беше интересно да се бием с четирите конници, за да отворим клетката. Смъртта е много приятен.. а и обича пица - след тези думи той я погледна и каза:
-Според мен.. ти нямаш работа тук.. защото отдавна Луцифер излезе на земята и аз и брат ми го спряхме.. благодарение на тази кола Сами си спомни кой е..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Анна Блейз
Ангел
Ангел
Анна Блейз


Posts : 28
Join date : 2011-06-22

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 22/неизвестни. Телепортация, манипулация, лечителска дарба, щит срещу чуждите дарби
Най-важното за героя:: Не признава слабостите си и не търси помощ от никого. Като цяло е доста симпатична, но често дразни околните с шегите и саркастичния си език. Може да бъде сериозна, но само, ако става въпрос за нещо, което е наистина важно.
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 1:09 pm

Явно новините до Рая не стигаха чак толкова бързо, колкото се смяташе. Ан знаеше за битката им с конниците, но не се беше замисляла какво се е случило след нея. Значи малкият Сам Уинчестър беше в клетка с Луцифер? Е, ангелът само предполагаше за какво могат да си говорят. Но тя знаеше и нещо друго - ангелите не бяха достатъчно, за да спрат цялата гмеж от демони и прочие.
- Честно казано изобщо не искам да съм тук и да гледам как с всеки изминал ден онези чудовища се приближават до Луцифер. И повярвай, лично ще ги изпратя в Ада, но първо трябва да хапна нещо.
Ан се отпусна на гърба на Дийн и се замисли над всичко. Апокалипсисът беше толкова близо, а време нямаше. Щеше да бъде добре да си почине за минутка от цялата тази щуротия, но такъв момент все още не й се отдаваше.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. EmptyThu Jun 23, 2011 1:15 pm

Той се усмихна и осети тялото й, което се долепи до неговото. Продължи тихо напред и реши да я остави да се отпусне спокойно на гърба му. Той вървеше бавно и спокойно с часове, а ангелчето заспа на гърба на момчето. Не беше доста лесно да я носи, но и не му беше доста изморително, защото му беше приятно.. след като стигнаха до града той бавно влезе в хотела. Поръча стая и тихо с рецепциониста отидоха до стаята. Той я постави бавно на леглото и я остави да спи. Имаха само стая с двойно легло, но.. Дийн отиде до закусвалнята. Поръча 4 пая, 6 бургера, горещ шоколад, шейк, бира и взе и салата. След като плати поръчката се върна в стаята влезе тихо. Нареди масата и след това легна на земята. Загледа се в тавана и се отпусна.

ПП: Да пишем ли в друга тема или тук си е добре :Д:Д
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Sponsored content





Поляната.. Empty
PostSubject: Re: Поляната..   Поляната.. Empty

Back to top Go down
 
Поляната..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Гората-
Jump to: