Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Анита Фреър
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Томас Минели
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Сара Картър
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Клаус
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Туитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_lcapТуитър интервю на Нина за Seventeen I_voting_barТуитър интервю на Нина за Seventeen I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Туитър интервю на Нина за Seventeen 54647180

 

 Туитър интервю на Нина за Seventeen

Go down 
AuthorMessage
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

Туитър интервю на Нина за Seventeen Empty
PostSubject: Туитър интервю на Нина за Seventeen   Туитър интервю на Нина за Seventeen EmptyMon Jun 20, 2011 12:09 pm

Туитър интервю на Нина за Seventeen Nina-ian-and-paul-the-cw-network-upfront-88

Здравей, Нина. Уведоми ни когато си в Twitter за да започнем интервюто тук, сред твоите най-големи фенове.

Току-що приключих с един страхотен обяд след панела на CW на Upfronts. Готова съм!

Здравей, Нина! Какво обядва?

Салата, костур и ризото! Мммм.

С кого ти се струва, че би била най-добра приятелка: забавната Ема Стоун, сладката Селена Гомез, или огнената Ана Лин МакКорд?

Никога не съм срещата Ема Стоун, но знам, че е страхотен човек и е забавна. Мисля, че ще се разбираме.

Поздравления за това, че си първата звезда на корицата на Seventeen Fitness! Феновете имат въпроси за фитнеса, а след това ще говорим за Дневниците. Какво те накара да започнеш да се занимаваш с йога?

След като спрях да се занимавам с гимнастика искат да правя нещо за да остана във форма и да се поддържам. Каси Стийл ме запозна с йогата.

Въпрос от фенка: Можеш ли да правиш „Крейн“ в йогата? Аз все още не мога, но работя върху това! Коя е любимата ти поза?

Любима ми е танцьорската поза. Не е лесно, но винаги се чувствам така, сякаш има какво да подобря, от какво да се уча. Постоянно предизвикателство!

Коя е твоята любима забранена храна? Или десерт?

Хммм, толкова са много. Обичам чийзбургери, млечен шоколад, не тъмен. През зимата обичам горещ шоколад с бонбони. Всичко е до мотивацията какво ядеш, но разбира се, понякога трябва да изневеряваш със забранени храни. Животът е твърде кратък!

Сега да включим малко въпроси за Дневниците! Вероятно този ти го задават много: Коя роля харесваш повече, Катрин или Елена?

Определено ми го задават често. И двете са страхотни. Но ще ви кажа нещо… В момента се наслаждавам да играя „Нина“ и да съм в почивка!

Позволяват ли ти да избираш токчетата, които носи Катрин?

Да, за щастие ми позволяват да ги избирам. След епизода за Хелоуин (еп. 7 „Маскарад“), където имах сцена с бой на 17 см. токчета (направо ме убиха!) се уверих, че от сега нататък аз ще избирам токчетата и ще ми е комфортно в тях. Всъщност.. Започвам бунт срещу абсурдно високите токчета. Нехуманно е. Жени, които накуцват, защото токчетата им са прекалено високи и изглежда сякаш ги боли, това не е привлекателно. Не искам да съм от тези жени, сменям всичко за да ми е удобно!

Последен въпрос, Нина! Благодарим ти за отделеното време. Имаш ли някакви мечти за бъдещото си, които искаш да се сбъднат?

Ако имах само едно желание то би било всички да сме внимателни и да обмисляме как нашите действия се отразяват на света. Не мисля, че е прекалено късно… Прекалено много природни бедствия се случват, това е знак, че сериозно трябва да променим начина, по който се отнасяме със Земята или тя ще продължи да се бунтува срещу нас. Така че, нека мислим „аз за нас“ и „бъди промяната, която искаш да видиш в света.“

Страхотен отговор, Нина! Благодаря ти, надявам се че имаш хубави планове за остатъка от деня!

Благодаря ви, желая ви щастлив четвъртък. Целувки, Нина!

twifun-bg.com
Back to top Go down
 
Туитър интервю на Нина за Seventeen
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Интервю с Нина и Кат от срещата с пресата преди MMVA
» Нина Добрев за Дневниците: Историята започва да става по-напрегната
» Дневниците:Спойлери от Нина
» Иън и Нина разговарят с Etalk на MMVA
» Нина Добрев представя DVD-то на 2ри сезон

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Сериали :: Дневниците на Вампира :: Новини-
Jump to: