Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Анита Фреър
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Томас Минели
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Сара Картър
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Клаус
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики 54647180

 

 Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики

Go down 
AuthorMessage
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator
Катрин Фрийман


Posts : 42
Join date : 2011-06-14

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир
Гадже: -

Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики Empty
PostSubject: Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики   Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyMon Jun 20, 2011 12:02 pm

Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики 105621173

Ние няма да лъжем : бяхме наполовина шокирани и наполовина откачили след като изгледахме Вики Донован в края на последния епизод от сезон 2 на „Дневниците на Вампира.” Беше неочаквано, но и напълно добре дошло. Или поне мислим, че е добре дошло. Ние наистина никога не знам какво тези вампири са намислили!

По същия начин, ние никога не знам, какво сценаристите и продуцентите на „Дневниците на Вампира” са намислили. Те са доста добри в пазенето на тайни. Кайла Юъл наскоро говори с TVLine за появата на нейната героиня – и нека да кажем , че призоваването й обратно в шоуто е било толкова шокиращо за нея, колкото и за нас! „Аз бях толкова шокирана, колкото бяха всички зрители,” тя сподели за няколко – секундната поява на нейната героиня.

И не е като Кайла да е имала много време, за да преосмисли шока. „Всъщност не беше толкова забележително. Забавната история е, че получих обаждането на Първи Април (денят на шегата), така че, когато моят мениджър и агентите ми ми се обадиха, просто чаках да ми кажат, че се шегуват,” тя каза. „Мислех си, че това е най – яката шега, която някой някога ми е правил. Но накрая се оказа, че това е най – якото нещо, което ми се е случвало.”

И тъй като Кайла не иска да каже, дали завръщането й е за добро(дано да е, дано!), тя призна, че би „го направила отново,” ако продуцентите на „Дневниците на Вампира” удължат временната покана – и очевидно ние използваме свободно думата „постоянна.”

„Обичам героинята на Вики толкова много, и се надявам, че ще ме искат обратно,” тя каза. „Но това, което прави шоуто толкова велико е това, че никога не знам, какво ще се случи!”

Амин, сестро!

twifun-bg.com
Back to top Go down
 
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Дневниците на вампира: Нина и Кайла за сезон 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Сериали :: Дневниците на Вампира :: Новини-
Jump to: