Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Имението Блейд - Page 2 EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Имението Блейд - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Имението Блейд - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Имението Блейд - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Имението Блейд - Page 2 EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Имението Блейд - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Имението Блейд - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Имението Блейд - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Имението Блейд - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Анита Фреър
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Томас Минели
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Картър
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Клаус
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Имението Блейд - Page 2 I_vote_lcapИмението Блейд - Page 2 I_voting_barИмението Блейд - Page 2 I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Имението Блейд - Page 2 54647180

 

 Имението Блейд

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 7:20 pm

Кимнах леко с глава и се усмихнах.
Не бях изморена и затова започнах да си мисля за някои неща.. Например затова защо изпитах облекчение и до известна степен радост, когато Крис ми каза, че ще остане в града? Не намирах логично обяснение.. Още когато бяхме в гората си мислех, че всичко ще бъде просто секс, но сега.. сега какво? Сега беше малко по-различно и лошото бе, че дори незнаех дали е за добро или за лошо..
После думите му за прясна кръв се въртяха непрекъснато в главата ми.. Ясно бе, че той не се хранеше от банки кръв, но с каква кръв се хранеше- човешка или животинска? Та той изглеждаше толкова мил.. едва ли би посегнал на човек.. аз самата се хранех повече с човешка кръв, но никога не ги убивах.. просто ги карах да забравят какво се е случило.
След малко се изморих от толкова много мисли и усетих, че вероятно скоро ще заспя
- Ще ме събудиш ако по някое време решиш да си тръгнеш, нали?
Не дочаках отговора му, защото след като го изрекох затворих очите си и след секунди вече се бях унесла в лек сън.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 7:45 pm

Бях започнал да се унасям в съня си, когато чух думите й...
- Да...разбира се...
Едвам успях да кажа аз и обвивката на обикновенният ми кошмар, започна да ме упоява малко по малко.
Понякога беше само части от убииствата, който бях извършил, а друг път бяха просто мрачни истории от миналото ми. Но този път, сцените се сменяха твърде бързо, за да разбера какво по д*волите става...Не след дълго бях в напълно нова и непозната илюзия...
Този път се намирах в гора...за момент се замислих и се сетих, че това беше гората, в която бях, по-рано днес...Добре...какво ставаше тук?! Обърнах се назад и пред мен беше Кандис...гледаше ме някак странно, някак стреснато?!...
- Какв...
Не можах да попитам дори какво става, защото тишината около нас беше прекъсната от момичешки вик...мигновенно се обърнах и видях младо момиче, което плачеше и молеше да не я наранявам...
Нещо в мен се събуди...това беше онази част от мен, когато просто изключвах чувствата си и играех ролята на безчувствения убиец...Преди дори да мигне, момичето бе притиснато в дървото зад нея, а аз отпивах жадно от кръвта й...Не спирах да отнемам живота й и това ми харесваше, но кой бях аз, че да убивам безнаказано...О Боже! На кого му пука...продължих да збивам зъбите си още по-дълбоко във врата на момичето...
***
Нямах и представа колко време бях прекарал в тази "магия" на сънищатата си, но когато се събудих бях доволен, че всичко приключи.
Усетих, че съзнанието ми е незащитено и бързо издигнах "бариерата" около тях, като се надявах Кандис, да не е забелязала...какъв всъщност бях в реалността...
Погледнах към нея, но тялото й беше с гръб към мен и нямаше как да видя дали е будна или не. Наведох се напред и целунах нежното й вратле...сетих се за съня си и някак си несъзнателно се приместих в другия край на стаята.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 8:50 pm

Когато отворих очи леко се стреснах от съня си и се помъчих да си спомня какво съм сънувала..
Обикновенно винаги когато сънувах нещо никога не помнех какво е то или поне половината от съдържанието. Във всичките ми сънища обаче присъстваха два основни елемента- писъци на някаква жена и плач на дете..
Естествено, този път не беше изключение, но в съня ми присъстваха почти всички Древни и Крис.. какво правеха всички те в съня ми? Всички те ми говореха разни неща едновременно и аз просто имах чувството, че ще се побъркам..
Когато си спомних половината от съня си усетих устните на Крис да целуват врата ми. Изпитах такова голямо облекчение, когато разбрах, че не си е отишъл..
Докато се обърна той вече бе на другия край на стаята.
- Какво става?
Попитах с недоумение и го погледнах
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 12:30 pm

Видях как Кандис ме погледна объркано и побързах да се извиня за смотаното си държание.
- Аз...съжелвам.
Малка невинна усмивка се появи на лицето ми и отново се приближих към момичето, легнало на леглото
Устните ми се спуснаха от нейните чак до края на врата й, като нежно я целуваха.
- Имаш ли някаква представа колко е часа?
Отдръпнах се от нея, но не на прекалено голямо разстояние потърсих с поглед телефона си, но не го видях, накрая го забелязах хвърлен на пода, взех го и потърсих номера на агента си за недвижими имоти....


Last edited by Кристиан Вокил on Sun Sep 18, 2011 1:38 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 1:38 pm

Имаше нещо нередно в цялата ситуация, но не отдадох много почит на този факт. Дали не му бях омръзнала? Предполагах, че беше това.. Бих искала той да бъде до мен само по негово желание, а не защото го помолих..
Усмихнах се леко като не позволявах на съмненията, които се въртяха в главата ми да излязат на показ.
Попита ме дали знам колко е часа
- Не..
Когато взе телефона си отидох в банята, за да говори на спокойствие, а и трябваше да наплискам с вода лицето си, за да се разсъня напълно.
Не бях огледала къщата изцяло и докато Крис говореше по телефона реших да я разгледам. Подсуших лицето си с една кърпа и започнах разглеждането на къщата от втория етаж, където имаше повече стаи. След това разгледах и първия етаж и донякъде изморена от цялото това обикаляне отидох на една от терасите. Гледката беше ослепителна, но защо, по дяволите, си взех толкова голяма къща при положение, че живеех сама?! Вероятно след няколко седмици щях да си купя нова по-малка къща, но засега просто не ми се занимаваше.
Предполагах, че след като свърши с разговора си Крис щеше да дойде.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 1:59 pm

С няколко изречения, бях разяснил точно какво искам и как точно искам да изглежда новата ми къща.
Влезнах обратно в спалнята, но Кандис я нямаше, намръщих се леко и излезнах от стаята, като започнах да я търся из стайти.
- Кандис?
Казах, аз малко по-викосо от нормалното, но тя не ми отговори...
Бях обиколил повечето от къщата, когато я намерих на терасата, беше се загледала в хоризонта и не ме забеляза преди да се приближа до нея.
Тъцете ми обвиха Кандис, предърпаха я по-близо до тялото ми и се отпуснаха на корема й.
- Ето къде си била...
С едната си ръка махнах косата от врата й и леко я захапах колкото да я подразна, но не достатъчно за да й пречина болка.
- Исках да те питам...ами...имаш ли някакви планове за днес? Аз трябва да купя къщата си и да се нанеса, а след това ще имам нужда от кръв-само когато си помислих дори за тази толкова кусна и неустоима течност, усетих как гърлото ми пресъхна и гласът ми преграхна...
- А след това...може да се видим отново...
Не знаех какво точно да й кажа, защото не исках да се натрапвам, но ...но ми беше приятно когато бях с нея, дори бих казал, чувствах се някакси истински когато Кандис е около мен, или по-точно не чак толкова голям лъжец
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 2:30 pm

Зарадвах се щом чух, че вече си е намерил къща, което означаваше, че вече окончателно бе решил да остане за по-дълго в града.
Обърнах се към него като все още не се отскубвах от прегръдките му.
Нещо ми стана, когато разбрах, че иска да се видим отново.. Заля ме вълна на щастие, но защо? Едва ли точно сега щях да мога да си отговоря на този въпрос..
- Вероятно ще се разходя за малко из града, но после, предполагам, че ще съм свободна..
Исках да разгледам града и кой знаеше.. може пък и да срещна някой стар познат на което изобщо не се надявах.. поне щях да разбера какви същества се навъртаха наоколо.
Вгледах се в очите му като обвих ръцете си около врата му и го целунах..
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 3:04 pm

Ръцете ми се спуснах по добре оформеното й тяло и се спряха на дупето й. Стиснах го леко и я притиснах плътно към мен.
Тези нейни целувки...Боже, бяха толкова сладки, дори можехда се сравняват с удоволствието да пиеш кръвта на онези малки незряли човеци, които бяха прекалено заслепени от скучното си ежедневие, за да забележат мистичните същества около тях.
- Добре, значи по-късно ще ти се обадя...
Казах, след като се дръпнах от нея, усмихнах се и й намигнах игриво.
Бързо си разменихме телефоните и бавно тръгнах да се отдалечавам от нея.
- До после...
Усмихнах се леко и тръгнах към вратата й, не след дълго вече си бях хванал такси и потеглихме към новата ми къща.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 4:08 pm

- До после..
Казах преди той да си тръгне. Не го изпратих до вратата, защото знаех, че и сам ще се справи.
Когато останах сама се облегнах на терасата и погледа ми се местеше ту към хоризонта, ту към екрана на телефона ми където в момента бе телефона на Крис. Повтарях си мислено '' Какво се случва с мен?'' докато накрая просто не оставих тези мисли и не започнах да се чудя какво ще правя сега в тази огромна къща..
Отидох в хола където все още стояха куфарите ми и ги занесох в стаята. След това подредих дрехите си в гардероба.
Преди да изляза застанах пред огледалото и започнах да оправям косата си, но изведнъж спрях всички дейности и просто се огледах. Отражението, което мразех стоеше и просто ме гледаше. Сега по-различна ли бях от преди? Сега, когато планирах да започна на чисто.. Едва ли.. Аз не се опитвах да се променя.. просто исках ново начало.. а дали Канзас можеше да ми осигури ново начало? Не, не можеше.. Аз трябваше да си го осигуря, но не знаех как..
Още дълго време се взирах в безмълвното ми отражение докато накрая просто не ми омръзна. Дооправих косата си и излязох.
Back to top Go down
Sponsored content





Имението Блейд - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Имението Блейд
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Имението „Минели“
» Имението на Клаус
» Имението на Фейт
» Имението Пиърс
» Имението на Вивиан

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Домовете :: Woods Way Street-
Jump to: