Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Влакчето на ужасите. EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Влакчето на ужасите. EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Влакчето на ужасите. EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Влакчето на ужасите. EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Влакчето на ужасите. EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Влакчето на ужасите. EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Влакчето на ужасите. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Влакчето на ужасите. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Влакчето на ужасите. EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Анита Фреър
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Томас Минели
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Сара Картър
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Клаус
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Влакчето на ужасите. I_vote_lcapВлакчето на ужасите. I_voting_barВлакчето на ужасите. I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Влакчето на ужасите. 54647180

 

 Влакчето на ужасите.

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptyMon Jun 13, 2011 1:05 pm

Едно много екстремно влакче което беше една от главните атракции.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptyThu Jun 16, 2011 10:31 pm

Днес беше хубав ден дори и през ноща аз така или иначе нямаше да мога да заспя.Мислите за майка ми ме гонеха и не ме оставяха на мира.Летях...не знаех на къде,но исках да избягам от този свят исках да отида в паралелна вселена в мой собствен свят.Но уви нямаше как да стане.Аз бях едно дете което можеше само да мечтае.Защо всичко което някога съм обича се изпари във въздуха?Защо всички мегледаха все едно съм изрод.Беше ме страх и все още ме е страх някой да не ме нарани.Защото все пак аз съм дете и не мога да порасна.Онова което се случи с мен преди много години днес се пробуди и събуди в мен онези ужасни спомени които бях подтиснала в себе си.Не съм и мислела,че те отнов ще се завърнах,но ето ги отново в моето съзнание аз ги виждах можех да чуя своите викове и самодоволната усмивка на онзи гадняр който уби майка ми а аз гледах нейното тяло и неможех да помръдна.Но той получи това което заслужаваше и в онзи ден получих своето отмъщение.Докато все още летях във въздуха и не знах къде отивах изведнъж пред мен се откри едно красиво място тънещо в тъмнина.Това беше един прекрасен лунапарк който беше сшрял да работи сигурно защото беше вечер и нямаше жив човек тук.Крачех до влакчето на ужасите и седнах там всичко около мен беше потънало в тъмнина и аз изведнъж започнах да плача.Всички спомени ме връщлетяха като мълния...всички наведнъж.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 246
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 17
Най-важното за героя:: Елена е мила и добра.Тя е доста твърдоглава.Не обича да й заповядват, камоли да й мърморят за нещо.Винаги е честна с хората на който държи.Би направила всичко за да защити хората който обича.
Гадже: -

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptyThu Jun 16, 2011 10:50 pm

На следващия ден или по - точно нощ..не спирах да мисля за това,което Фейт ми каза.Тези същества са живели още от създаването на планетата?!Просто не можех да го проумея.През всички тези години мислех,че това е измислица за да плащат малките деца!Но уви не беше..а ми се искаше.Вървях отнесена в мисли..пъхнала ръце в джобовете,забила поглед в земята,но същевременно бях се отнесла на съвсем друго място.Скоро стигнах лунапаркът.Минаваше дванадесет и всичко беше потънало в мрак..Реших да го поразгледам малко..беше хубав през нощта!Прескочих оградата и бавно се отправях навътре.Изведнъж чух плач..сега оставаше и да е някой призрак и направо щях да полудея!Тръгнах по следите на плачът и скоро забелязах едно малко момиченце.Приближих се бавно до нея и казах:
- Здравей! - Усмихнах й се дружелюбно и казах:
- Защо плачеш..да не се изгуби?
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptyThu Jun 16, 2011 11:01 pm

Едниственото което се чуваше беше моят плач.Всичко беше тъмно и сълзите падаха по желязния под на влакчето.Свих ръце на юмруци и ги поставих на лицето си усетих как сълзите ми започнаха да капят по ръцете ми и да падат върху роклята ми.Исках всичко да изчезне или поне аз.Докато сърцето ми се разкъсваше на малки парчета а главата ми ме болеше от всичките спомени изведнъж чух един женски глас.
Този глас ме попита дане съм се изгубила.
-Не знам точно къде съм..или по-точно искам да знам къде съм.-Казах и я погледнах почти нищо не виждах освен нейното слабо тяло и красивата кестенява коса.
Станах от влакчето и отидох до голямото шкавче в което бяха всички бутони.Натиснах един и всичко светна.Смръщих вежди при всичката тази светлина защото до преди две минути бях на тъмно а сега всичко блестеше.
-Много сте красива!-Казах и се загледах в нея с замечтан поглед.
Исках да създам мой собствен свят,където всичко щеше както аз поискам.А не да живея в свят на лицемери,лъжци и какво ли още не.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 246
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 17
Най-важното за героя:: Елена е мила и добра.Тя е доста твърдоглава.Не обича да й заповядват, камоли да й мърморят за нещо.Винаги е честна с хората на който държи.Би направила всичко за да защити хората който обича.
Гадже: -

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptyThu Jun 16, 2011 11:10 pm

Момиченцето каза,че не знае къде е или по - точно къде иска да бъде.Погледнах я леко разтревожено.Такова малко момиченце само в един тъмен лунапарк?!Или поне така се виждаше от бялата й рокличка.След всички светлини светнаха.Присвих леко очи,защото не бях свикнала с нея,но това след секунда,две щеше да се оправи.Момиченцето беше с кестенява коса,кафяви очи и беше облечено с една бяла рокличка.Тя каза,че съм красива.Усмихнах се чаровно и казах:
- Благодаря. - Приближих се още малко до нея и казах:
- Да не са те затворили тук и да няма как да излезеш?
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptyThu Jun 16, 2011 11:17 pm

Когато светнах всички светлини пред мен се откри една красива гледка на лупарка.Имаше всичко за да се забавлява едно малко дете.Усмихнах се а тогава ангелско красивото момиче пред мен ме попита още нещо.Но и на това отговора беше "не".Усмихнах се и я погледнах право в очите.
-Не.-Казах усмихвайки се.
Всичко около нас светеше а всичко над нас тъмнееше.Погледнах небето наистина ли преди малко летях в този мрак?Не можех да го повярвам,но никога не ме е било страх от тъмнината.Дори ми беше приятно да седя на тъмно.
-Как се казвате?-Попитах мило...реших да наруша паузата която беше настъпила след моят последен отговор.Погледнах очите и бяха прекрасни и толкова дълбоки.Усетих нейните чевства беше добра и искаше да ми помогне.Приближих се до нея с плавни движения и вдигнах погледа си към нея.
-Аз съм Александра...но на кратко Алекс.-Усмихнах се мило и протегнах ръката си.
Беше ми приятно да си говоря с нея дори и да не я познавах знаех,че е добра а и дарбата ми го потвърждаваше.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 246
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 17
Най-важното за героя:: Елена е мила и добра.Тя е доста твърдоглава.Не обича да й заповядват, камоли да й мърморят за нещо.Винаги е честна с хората на който държи.Би направила всичко за да защити хората който обича.
Гадже: -

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 9:33 am

Какво ли правеше такова малко момиченце тук,по това време на нощта?Да не би и тя да беше от онези същества?''Не определено си внушавам!'' - Казах на ум и разтърсих глава за да се отърва от тези мисли.Но не я ли беше страх да се разхожда сама?Тук имаше всякакви откачалки!Момиченцето се приближи до мен.Загледах се в нея.Беше като паднал ангел!Толкова хубава!Тя ме попита как се казвам,а после се представи.Усмихнах й се мило,като хванах ръката й и казах:
- Приятно ми е Алекс...аз съм Елена.
Но наистина ми беше любопитно,защо такова малко момиченце е само в тъмното и плаче.
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 9:55 am

Прочетох мислите и.
-Не не си внушаваш...аз съм едно от тези същества,но аз съм добро.Родена съм в небесен град наречен Кронуел...бях много щастлива и имах много хубави моменти.Но няколко години по-късно трябваше да сляза на земята при майка си.Една тъмна вече когато се връщах от нощната си рзходка из гората.Влязой в къщата и видях майка ми да лежи на земята...тя беше умряла.Не се движеше сълзи потекоха от очите ми и тогава видях един мъж който седеше над нея и се смееше.АЗ се разпищях той ме хвана и за почна да ме тръска за да се успокоя не знаех какво стана но когато затворих очи и посел когато ги отворих мъжа го нямаше.-Погледнах я в очите и сълзи започнаха да капят отнов от очите ми.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 246
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 17
Най-важното за героя:: Елена е мила и добра.Тя е доста твърдоглава.Не обича да й заповядват, камоли да й мърморят за нещо.Винаги е честна с хората на който държи.Би направила всичко за да защити хората който обича.
Гадже: -

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 1:12 pm

Тя каза,че е от онези същества.Ококорих се..Как може такова малко създание да като онези същества?!Направих крачка назад.Тя каза,че е от добрите.Прегънах шумно и я погледнах.Тя ми разказа за живота си.Погледнах я и казах:
- Т-ти си ангел?!
Ококорих се.
Това наистина не можеше да бъде!Ангел да стой пред мен?!Това определено беше някой шантав сън от който трябва да се събудя!
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 1:18 pm

-Да аз съм един малък ангел.-Изкикотих се и я погледнах след това се усмихнах.Докоснах ръката и я погледнах право в очите.
-Спокойно няма да те нараня.-КАзах и след секунди ня гърба ми имаше два чувта пухкави бели крила.
"Можеш да ги докоснеш" пратих една мисъл в главата и и я се усмихнах.
Беше много сладка,но беше и уплашена.
-Съжалявам не исках да те плаша искаш ли да си тръгна?-Попитах и погледнах земята нямаше да я погледнах не можех да я погледна.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 246
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 17
Най-важното за героя:: Елена е мила и добра.Тя е доста твърдоглава.Не обича да й заповядват, камоли да й мърморят за нещо.Винаги е честна с хората на който държи.Би направила всичко за да защити хората който обича.
Гадже: -

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 2:32 pm

Тя докосна ръката ми,а аз изтръпнах.Изведнъж на гърбът й се появиха два чифта пухкави бели крила.Ококорих се.Още малко щях да зяпна.Алекс каза,че няма да ме нарани.Изведнъж чух някакъв глас в главата ми,който ми каза,че мога да ги докосна.Това определено си беше малко зловещо!Протегнах ръката си към тях.Щом ги докоснах усетих такава лекота!Бяха толкова меки!Тя каза,че не искала да ме уплаши,ако искам можела да си отиде.Погледнах я и казах бързо:
- Не..остани. - Усмихнах й се мило.
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 2:41 pm

-Добре.-Усмихнах се се доближих към нея.Прегърнах я силно и се усмихнах беше толкова красива и слаба.
-Вие сте прекрасна.
Орбелязах и я погледнах после я пуснах и отново седнах на влакчето.
-Искаш ли да се повозиме?-Попитах повдигайки веждата си.
Мама ми липсваше толкова много,че сърцето ми се късаше на милиони парчета.Болката се виждаше в очите ми и в моите движения.

Лицето ми стана ядосано исках да видя онзи мъж отново и да го мъча,веднагфа щом си представих гледката се усмихнах.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 246
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 17
Най-важното за героя:: Елена е мила и добра.Тя е доста твърдоглава.Не обича да й заповядват, камоли да й мърморят за нещо.Винаги е честна с хората на който държи.Би направила всичко за да защити хората който обича.
Гадже: -

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 7:27 pm

Изведнъж тя се приближи до мен и ме прегърна.В първия момент не знаех какво да направя,но после обвих ръцете си около нея.Беше толкова слабичка и крехка.Сякаш,ако я стисна силно щях да я счупя.Беше странно да прегръщам ангел!Тя каза,че съм прекрасна.Засмях се леко и казах:
- Нека забравим формалностите и да си говорим на ''ти'' - Усмихнах й се мило.С това ''вие'' се чувствах,като някой стара дама,която всички малките деца обичат.Тя седна във влакчето и ме попита дали искам да се повозим.Усмихнах се леко и казах:
- Ъм..добре. - Казах и седнах до нея.
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 7:38 pm

-Супер.-КАзах и направих зла физиономия.ДВете се приготвихме за тръгване.И аз с един замах стартирах влакчето започнахме да се движим първо бавно а след това по-бързо и по-бързо.Беше много забавно вече знаех защо хората го харесват.Имах чувството,че бузите ми ще станат огромни от вятъра който влизаше в устата ми.
Когато вече скороста беше висока не се здържах и започнах да крещя от удоволствие бяхме само двете в този лунапарк изведнъж тока в цялото помещение спря.
-Елена Незнам какво стана...не съм аз.-КАзах и потърсих ръката и в тъмнината.Протегнах ръката и замахнах като пред мен се появи едно малки калбо която се размножаваше на още окръжности и още.Усмихнах се поне имахме светлина.
Днес бях прави много ангелски номера.Имах чувството,че ще припадна след малко.Бях толкова иморена или по-точно изтощена от всичко това.
-Е-Е-Елена....-Казах безпомощно и я погледнах за последен път и след секунда се отпуснах назад и не виждах нищо всичко беше черно дори и кълбата ги нямаше.А в истинския свят всичко беше черно и Елена беше сама на това място на високо от земята.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 246
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 17
Най-важното за героя:: Елена е мила и добра.Тя е доста твърдоглава.Не обича да й заповядват, камоли да й мърморят за нещо.Винаги е честна с хората на който държи.Би направила всичко за да защити хората който обича.
Гадже: -

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 7:51 pm

Изведнъж влакчето тръгна.Загледах се за момент в земята.Не помня от колко време не бях идвала тук!След малко от бавно се забърза и стана по - бързо и по - бързо.Видях,че Алекс се забавлява и това ме накара да се усмихна.Изведнъж тока спря,а ние бяхме доста на високо.Тя каза,че не знае какво е станало,не била тя.Въздъхнах и казах:
- Някакви предложение как ще слезем? - Повдигнах вежда и погледнах надолу.Изведнъж тя размаха ръката си и пред нея се появиха малко кълбо,което се размножаваше и осветяваше лунапарка.Огледах се наоколо и казах:
- Красиви са! - Въздъхнах и леко се усмихнах.
Изведнъж чух тя да вика името ми.Обърнах се,а тя се отпусна назад.Погледнах я и казах:
- Алекс? - Побутнах я леко,но изглеждаше,че не беше в съзнание.Сложих главата й в скута си и прокарах леко ръката си през косата й.
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySat Jun 18, 2011 8:14 pm

ИЗведнъж си поех дълбоко въздух и се събудих.
-Хайде да се махаме може пак да се случи.-КАзах ия грабнах за ръцете и полетяхме към земята.Отидох на бързо до таблото със бушонитеи светнах всичко.Всички светлини светнаха и аз се върнах при Елена.
-Съжалявам за това...днес използвах много енергия.-КАзах и стиснах ръката и а после пак се свлекох на земята като кичури от косата ми закриха лицето ми.
Не виждах нищо Мамка му защо не бях човек всчико щеше да е много по-лесно от колкото беше сега.
Но пък ако бях човек нямаше да мога да се защитавам.Какъв беше смисъла от този свят ако не можеш да бъдеш щастлив?Питах се аз,но на този въпрос нямах никакъв отговор.Мразех се зареди това,че съм ангел.Все трябваше да има някакъв начин да стана човек книга,магия или нещо друго не знаех какво,но трябваше да има спасение.Какъв беше смисъла от тази планета всичко беше пезполезно или поне така изглеждаше.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 246
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 17
Най-важното за героя:: Елена е мила и добра.Тя е доста твърдоглава.Не обича да й заповядват, камоли да й мърморят за нещо.Винаги е честна с хората на който държи.Би направила всичко за да защити хората който обича.
Гадже: -

Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. EmptySun Jun 19, 2011 1:56 pm

Изведнъж тя се събуди и каза да се махаме преди да се случи отново.След това тя хвана ръката ми и полетяхме към земята.Преглътнах шумно и затворих очи.Не всяка нощ ти се случва да летиш на 5 метра височина.Щом усетих земята отворих отново очи.Тя си извини за това..днес била използвала много енергия.Усмихнах се леко и казах:
- Няма проблем. - Поех дълбоко въздух,като не спирах да се усмихвам.
Изведнъж тя стисна ръката ми и се свлече на земята.Погледнах я.Не можех да я оставя така!Отидох и изгасих светлините,а след това се върнах при нея.Вдигнах я,като я държах както се държи бебе.Бързо се покатерих по оградата,като прикрепях Алекс към тялото си и бързо прескочих.
Back to top Go down
Sponsored content





Влакчето на ужасите. Empty
PostSubject: Re: Влакчето на ужасите.   Влакчето на ужасите. Empty

Back to top Go down
 
Влакчето на ужасите.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Лунапарка-
Jump to: