Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!

Supernatural

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Гробищата.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

PostSubject: Re: Гробищата.   Wed Jul 20, 2011 2:39 pm

- Глупости.. не би наказал познат човек! А и вече те знам.. малко. Но вече знам, че ти си добра и няма смисъл да те наказвам!
Гласа му беше тих, но знаеше, че тя го чуваше. До сега никой не му се предлагаше така. Но точно и за това отказа. Той избираше жертвите си, а не те него.
- Не бих те докоснал даже!
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Wed Jul 20, 2011 3:08 pm

Интересът на Роуз се засилваше по незнайна причина.
-Не знам дали трябва да съм обидена от последното изречение! -Реши да се пошегува. Повдигна вежда уж съблазнително. -Ами ако аз искам?
В следващия миг пак се засмя приятелски.
-Сега сериозно.. Не мисля, че си лош. Ако искаш ме наречи глупава, но просто тая надежди за вас, съществата.. че някой ден няма да се налага ние хората да живеем в страх.
Направи няколко крачки в страни и се облегна на едно дърво.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 2:33 am

- Оу, значи признаваш, че те е страх от мен?
Погледна я с интерес и се засмя.
- Хей, хайде сега! Не съм толкова страшен за колкото ме мислип. Това, че те плаша, далеч не означава, че аз съм страшен, нали?
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 9:25 am

-Не съм казала, че си страшен,а че си имаш лоша страна, с която предполагам, че ще свикна. -Засмя се и го разроши леко, след което се засмя. -Сега трябва ли да бягам? -Попита,като кръсти ръце и повдигна вежда.
Прекара ръка през косата си, като се облегна на една надгробна плоча. Чудеше се защо ли се доверяваше толкова лесно винаги. Не познаваше Тайлър от месеци, но се доверяваше напълно, че той не би изпуснал лошата си част върху нея.
Усмихваше се, без да спира да го гледа.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 12:03 pm

- Добре тогава, значи ми имаш доверие?
Изправи се и се запъти към нея. Застана точно пред седналото момиче и клекна пред нея.
- И зависи от обстоятелствата дали трябва да бягаш. Защото..
Засмя се тихо, като погледна надолу и после пак си върна погледа към нея.
- .. отново огладнях и може би този път ще желая кръвта ти.
Повдигнах вежда и се усмихнах леко.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 1:03 pm

Роуз прецени изражението на Тайлър и също се усмихна заговорнически.
-Ами ако аз реша да не ти давам кръвта си? -Попита и кръстоса ръце,като наклони глава на една страна.
Тази малка игра ѝ харесваше. Знаеше, че не бива да се плаши и не го правеше. Прегърна краката си, но не помръдна и сантиметър погледа си от неговия.
Нямаше да се изплаши дори и Тайлър да говореше сериозно. В деаствителност ако му беше нужна кръв, тя щеше да даде доброволно, след като той се смили над нея в началото.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 1:18 pm

- Хмм.. тогава..
Усмихна се загадъчно, сякаш искаше да я уплаши, но разбира се не искаше това.
-.. ще бъда доста нахален и сам ще си взема.
Вниманието му беше съсредоточено към Роуз, но всеки шеще да долови шегата, която той каза за пореден път. Секунди наред пламтящите му очи пронизваха нейните в мрака.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 4:01 pm

Роуз се усмихна и се облегна назад.
-Ами.. вземи си кръвта тогава. -Каза девойката и кръстоса краката си, като в погледа ѝ се четеше предизвикателство.
Обичаше да играе, обичаше да се забавлява,просто напоследък не ѝ вървеше особео и не ѝ оставаше време да поговори с някого.. Дори да постои с някого.
Продължаваше да очаква реакции от страна на Тайлър.
Усмивката не чезнеше от нейното снежнобяло лице.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 4:25 pm

- Но аз не се шегувам..
Погледна я с лека усмивка и се приближи към нея на много близко разстояние от шията й.
- Сигурна ли си все още? След това ще скрия следите от раната ти. И ми кажи ако те заболи, ще се опитам да съм максимално внимателен!
Погледнах я за последно към очите й, а след това се наведох и забих зъбите си през бялата й и мека кожа. Направих го бавно, за да не я заболи и се надявах да не я нараня, но нямаше такава опасност. През ситните дупчици, които се появиха по врата й, аз започнах бавно да поглъщам от кръвта й.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 4:52 pm

Роуз затвори очи и издаде главата си назад за да му е по-удобно. Не я заболя, нямаше нищо общо с ухапването от вампир. Отпусна се, като стоеше спокойно. Нямаше да му пречида взима от кръвта ѝ щом е гладен.
Никога не си бе помисляла, че ще даде толкова лесно някой да я ухапе, изобщо не си мислеше, че ще го позволи.
Но Тайлър нямаше да я нарани, той внимаваше и това караше Роуз да му се довери на 100 %.
Стоеше унесена съвсем леко, не искаше да отваря очи.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 5:14 pm

След известно време той се отдръпна бавно и спря да пие от нея. Извади една кърпичка от джоба на дънките си и избърса устните си, а всичко по него беше в кръв. Успя да поизчисти повечето кръв от лицето си и сгъна и прибра кърпичката в джоба си.
- Сега не се притеснявай от мен, ще променя образа си, но само за да махна раните по шията ти.
Погледна към раната и внезапно промени очите си, а те станаха чисто черни. Допря нежно дланта си до раната й и след секунди отдръпна ръката си, а там вече нямаше и след. Върна образа си както в началото и се усмихна загрижено.
- Ъмм.. благодаря ти за всичко това. Отдавна никой не го беше правел, а ти ми се довери. Оценявам го, наистина!
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 5:28 pm

Роуз очакваше да се изплаши, когато видя очите му, но единственото, което изпита бе любопитство. Когато раната на врата ѝ вече я нямаше, девойката се усмихна съвсем леко.
-Мисля, че имаш нужда от приятел до теб. -Каза Роуз тихо, но знаеше много добре, че Тайлър я чува. -Насреща съм, ако имаш проблем или просто ако искаш да поседиш с някого.
Гледаше очите му, бяха върнали нормалния си вид, което я накара да се усмихне още по-широко. Харесваше и демонските му очи, но тези.. тези наистина ѝ напомняха за нещо, но не можеше да се сети за какво.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 6:36 pm

- Благодаря ти..
Прошепна тихо Тайлър.
- .. че не се държиш с мен като някоя кучка. Доста същества го правят и така само ме ядосват повече. Може би това е първия и последен път, в който ти ще ме видиш добър. С всеки изминал ден ставам все по-озлобен към останалите и не знам кога ще си изпусна нервите.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 8:12 pm

Роуз хвана ръката му и се усмихна.
-Спокойно.. Всичко ще е наред. Мисля, че няма да си изпуснеш нервите.. А и да го направиш, предполагам, че ще го понеса.
Облегна се и продължаваше да му се усмихва приятелски. Тази ангелска доброта лъхаше от Роуз, от нейния благ и все пак твърдоглав характер.
Не спираше да го гледа, за момент отмести поглед и въздъхна. Не ѝ се искаше той да става лош, защото щеше да е лошо да се чувства отново без приятели.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 8:22 pm

- Какво? Не! Разбира се, че няма да си ги изпусна на теб.
Усмихна се приятелски пред нея и хвана другата й ръка.
- А и не бих го направил. Пък и никой не би издържал на яростта ми, така че дори няма и да можеш да я понесеш.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Thu Jul 21, 2011 8:43 pm

Роуз се засмя..
-Бях гонена от подивели вампири, станах вечеря на няколко, една разгневена вещица се опита да ме запали.. Оцелях.. Явно ми е писано да оцелявам.. за сега.. -Облегна се на него и се загледа на някъде. -Може да се каже, че съм свикнала да съм "магнит за всички анти-нормални работи".. Още от малка си падам такава..
Отново разроши Тайлър и се засмя.
-Ти помниш ли човешкия си живот? Тоест.. какъв си бил като дете?
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Fri Jul 22, 2011 2:39 am

Засмя се на думите й..
- Всъщност това съм си аз. Това си е истинското ми тяло. Роден съм си демон и такъв ще си умра. Така живея вече векове наред. Просто.. това съм си аз. Тайнствения демон с истинско тяло..
Засмя се с тих глас и се загледа напред.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Fri Jul 22, 2011 8:58 am

Роуз се усмихва, продължаваше да гледа някъде, в някоя точка.
-А на колко години всъщност си? -Попита момичето заинтересовано. Вдигна поглед към лицето му; в зелено-сните ѝ очи се четеше огромно любопитство. Бе наясно, че е много много възрастен демон или поне така ѝ изглеждаше. И все пак "Тайлър" и "възрастен" в едно изречение.. не пасваха твърде, може би заради това, че изглеждаше на около 20?
Нямаше да спре с въпросите, защото винаги си е била такава. Обичаше да разпитва, да научава повече за събеседниците си. Почти винаги успяваше, може би защото те бяха хора, а хората (както Роуз предполагаше) се доверяват по-бързо от свръхестествените същества?
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Fri Jul 22, 2011 10:54 pm

- Хей, не е учтиво да питаш!
Опита се да я уплаша, след което се засмя.
- Как на колко? На 23 съм..
Засмя се отново, но знаеше, че нямаше това в предвид.
- .. човешките. Но иначе съм на 10 500. Доста съм стар, а?
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Fri Jul 22, 2011 11:10 pm

-Никак не ти личат. -Каза Роуз и се засмя заедно с Тайлър. Прокара ръка през косата си и се загледа на някъде, като затвори очи за момент. Не спеше, просто си почиваше и се чудеше какво ли щеше да стане, ако не бе дошла в града? Или ако и тя бе някакво свръхестествено същество.
Стоеше със затворени очи.
-Понякога никак не ми се иска да съм човек.. -Въздъхна зеленооката и се сети за всички нападения и как ако не бе човек щеше да се защити.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 23, 2011 2:42 am

Думите й го накараха да се замисли. Понякога той самия се чудеше какво би било ако той беше просто един човек.
- Е, мога да те превърна в демон ако искаш.
Пошегува се, но говореше със сериозен тон/
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 23, 2011 9:50 am

Роуз се засмя.
-Не мисля, че ще се справя с това.. Тоест.. -Въздъхна отново. -На дали ще свикна с всичко.. Може би просто не ми е писано да живея повече от 100 години. -Чу се лекият смях на човешкото същество. Роуз не вярваше, че дори ще достигне 30, но не би го казала на глас. Мислеше, че все някога някое свръхестествено същество ще сложи край на живота ѝ.
Отново затвори очи.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 23, 2011 12:47 pm

- Права си. А и това не става бързо. Трябва да свикнеш с мисълта, че вече не си човек, че трябва да се храниш с друго. Просто.. различно е. Ще ти отнеме години, за да свикнеш.
Погледна я, но я разбираше, за това просто се усмихна леко на момичето. Никой не би се съгласил просто така да го превърнат. Изискваше се голям кураж, за да го направи.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 23, 2011 1:10 pm

Роуз отвори очи и първото, което видя бяха звездите, които след няколко часа щяха да изчезнат в утрото.
-Не харесвам вампирите. -Каза след дълго мълчание. -Но.. не разбирам защо ти не ги харесваш? Аз съм човешко същество и е логично да не харесвам красиви мъже и жени, които нападат за да ти прегризат врата.. -Засмя се и погледна Тайлър. Бе научила доста, но глада ѝ за любопитство никога нямаше да се утоли.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 23, 2011 10:50 pm

- Значи трябва да мразиш и мен.
Погледна я с тъмните си очи и се засмя.
- Някога и аз съм бил вампир. Сега съм отново това, но не ми пречи. А и да сме честни - демоните са много по-готини.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Гробищата.   Today at 2:25 pm

Back to top Go down

Гробищата.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next