Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!

Supernatural

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Гробищата.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 16, 2011 12:20 pm

Роуз зе усмихна.
-Може би някога и ние ще изчезнем. -Вдигна рамене и се загледа в небето. Имаше много звезди, големи и красиви.
-Някога мислил ли си да се влюбиш? Встъщност, обичал ли си преди? -Попита, като се облегна назад и прегърна краката си, без да отделя поглед от небето. Тя не бе намерила любовта, а беше жалко, защото ѝ се искаше..
Въздъхна.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 16, 2011 3:49 pm

Въпроса й наистина го изненада. Отдавна някой не се интересуваше от тези неща. Никой скоро не беше го питал, точно и за това малко му беше объркано как да й отговори.
- Всъщност да. Два пъти.. едната беше човешко същество.
Въздъхна тихо щом се върна обратно в спомените.
- Не знам, може би един ден отново ще се влюбя, но аз съм демон. Надали някой би искал същество като мен.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 16, 2011 4:19 pm

Роуз го погледна объркано.
-Не мисля, че едно момиче би го интересувало расата ти, ако иска да е с теб.. -Каза девойката и се усмихна съвсем леко. Мислеше това наистина, според нея нямаше да има особено значение в какво, а в кого си се влюбил.
Продължаваше да гледа демона.
-Мисля, че все ще се намери някоя, която няма да иска да бяга от теб по никаква причина. И вас, демоните, ви хваща любовта. -Засмя се леко и се облегна назад.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 16, 2011 6:29 pm

- В момента май описа себе си, а?
Погледна неловко настрани и се засмя като скръсти ръцете си. Интересно му беше, че тя самата му врваше прекалено много. Но това го оценяваше, за това не би искал да й направи нищо. Тя беше от малкото, които го разбираха.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 16, 2011 7:01 pm

-Не точно. -Засмя се. -Аз не вярвам, че някога ще си намерянякой, без значение дали ще е човек, демон, вампир или бог знае какво друго същество.
Въздъхна и се засмя отново, като върна погледа си на небето.
-Никога не съм се влюбвала. Какво е чувството?
Погледна Тайлър, като в погледа ѝ се задържа на очите му.
Искаше да почувства това, но нямаше достатъчно смелост за да се впусне в нещо такова.
А и кой щеше да я обича? Тя не излизаше често.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sat Jul 16, 2011 11:39 pm

- Хубаво е!
Върна отново погледа си към нея и се загледа в очите й.
- Знаеш, че има някой до теб, който да те обича. Да те подкрепя във всичко, независимо в какво. Да знаеш, че има при кой да се прибереш, но... вече е късно за такива неща.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 17, 2011 12:09 am

Тя кимаше послушно и се опитваше да си представи тези емоции, събрани в едно.
-Сигурно е красиво.. -Вдигна рамене и се изправи, като започна да крачи бавно, гледайки земята. Не знаеше на къде вървеше, по-скоро правеше малко кръгове около няколко гроба, но без да испуска Тайлър от периферното си зрение, защото я беше страх да остане сама на такова място и по това време. -Може би не е късно, не мисля, че някога ще е късно.. Нали имаш цяла вечност? Времето при теб не е от особено значение.
Роуз не можеше да си представи какво е да притежаваш цялото време на вселената .. Да не старееш ..и все пак да имаш нужда да убиваш, за да живееш. Не знаеше дали ще е способна да оцелее ако някога се превърне в някакво същество.
Подпря се на един надгробен камък.
-От друга страна.. ти си решаваш какво да правиш с вечността, но .. на дали ще направиш нещо по-хубаво, от колкото да си намериш половинка.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 17, 2011 11:20 am

- Хей, пак ще ти кажа, че дори и да живея цяла вечност, аз пак не съм в безопасност.
Промърмори съвсем тихо, но беше сигурен, че тя го беше чула.
- А и имам много врагове, така че не съм много доволен от факта, че ще живея вечно. И аз си имам слабости. И аз мога да умра, това, че съм демон не ме прави по-различен от останалите.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 17, 2011 12:37 pm

-Прави те по-силен от хората.. Няма да остарееш.. Има толкова неща, които ние, хората, никога няма да може да направим. -Клекна пред демона и го погледна напълно сериозно и намери очите му. -Няма да умреш.. Опитай да намериш любовта, Тайлър, защото ще е жалко да останеш самотен.
Усмихна се, след което се изправи и се сгуши в тънкото си яке. Не вярваше, че тойне би могъл да намери единствената за него.
Не знаеше защо, но не се страхуваше от него, искаше да са приятели, но все още не знаеше защо му говори тези неща. Нали самата тя нямаше никого до себе си?
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 17, 2011 3:43 pm

- Точно това е малко плашещо... от което се страхувам.
В погледа му се четеше малка тъга. Имаше дни, в които обожаваше да е сам, но имаше дни, в които му се искаше да има някой до себе си.
- Свикнал съм да съм сам, все пак демоните сме такива. Не ни пука за никой друг, освен нас. Но..
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 17, 2011 4:10 pm

-Но ти не си такъв. -Прекъсна го Роуз. Гледаше го и се усмихваше съвсем леко. -Ако беше така, аз нямаше да дишам и да си говорим.
Хванах ръката му и се усмихна по-широко.
-Хей, недей да се натъжаваш. -Каза, като продължаваше да се усмихва невинно на демона. От вътре ѝ идваше да му дава кураж и да му вдъхва доверие в това, че ще намери някой и няма да е толкова тъжен вече.
Седна пред него и наклони глава на една страна.
-Надеждата умира последна.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Mon Jul 18, 2011 12:16 pm

- Ха-Ха.. надежда? Не вярвам вече и в нея.
Засмя се с иронична нотка в гласа си и се обърна настрани. Не вярваше вече в нищо. Всичко беше просто една илюзия, която хората мислеха за вярна. Но това, че искаш нещо да е наистина не означава, че то наистина съществуваше.
- Не съм слаб, на моменти даже хич не ми пука. За момента съм слаб и мисля за глупости. Но това се дължи на факта, че скоро не съм ял нищо.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Mon Jul 18, 2011 2:39 pm

Роуз се замисли и се изправи леко.
-Тогава се нахрани от мен.. Изплаши ме някак. -Вдигна рамене и отново погледна сериозно демона. -Явно си в нужда, а по-добре аз, от колкото някой друг.
Застана мирно и гледаше Тайлър, без да спира да излъчва сериозност. Когато казваше нещо, рядко би се отвърнала от думата си. Сега беше точно такъв случай -напълно сериозна, преглъщаше страхът си в името на това новия ѝ приятел да е добре.
Тя нямаше много приятели и именно от това идваше нейният ентусиаззъм.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Mon Jul 18, 2011 8:03 pm

- Глупости!
С леко ядосана нотка в гласа отвърна рязко на момичето. Точно сега не би искал да й причини нещо. Хвана я леко за раменете.
- Няма да го направя.. дори и да ме молиш! Може би ти си последната ми жертва, на която й давам шанс да не си играя с нея. Повече не искам да правя тази грешка. Повечето се възползват от мен, че съм прекалено добър с тях!
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Mon Jul 18, 2011 8:51 pm

Роуз го гледаше и кимна.. нямаше намерение да го кара да го прави на сила. Прегърна го леко и се усмихна.
-Благодаря. -Каза. Рядко ѝ се случваше да прегръща някого, но имаше чувството,че с Тайлър можехда да станат много добри приятели. А пък и това беше също вид начин да се отблагодари, че все още е ненападната и жива.
Усмихваше се,, затвори очи, като вътрешно се радваше, че бе намерила някой, с когото да говори, че бе намерия приятел.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Mon Jul 18, 2011 10:41 pm

- Ти не правиш това често, а?
Засмя се съвсем тихо. Беше прочел отново мислите й. Не го правеше нарочно, а просто природата му беше такава. Не можеше да избяга от това, не винаги му харесваше да разбира какво си мислят другите. Все пак мислите бяха лично нещо, но явно при него не беше така.
- И разбира се, че не бих те убил или нещо такова!
Кимна й и се усмихна.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jul 19, 2011 10:35 am

Роуз също се усмихна. Прокара едната си ръка през косата си, защото духна вятър и повечето кичури закриха лицето ѝ.
-Разкажи ми нещо повече за теб.. Тоест.. Ако искаш де.. -Смути се, че го караше да разказва, без дори да гопопита дали му се говори за това. Можеше да е от онези, които не обичат да споделят миналото си, тайните си, проблемите си... Да не обичат да споделят като цяло.
Погледна го леко извинително, падаше си любопитна и това сигурно му бе станало ясно още в началото.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jul 19, 2011 1:22 pm

- Само ще те наплаша с моите истории.
По лицето си прокара една усмивка. Истината е, че почти нямаше нищо добро у него и кой знае какво би могъл да й разкаже. Но това го правеше на своя воля.
- Не съм толкова добър. Обичам вечер да влизам в чуждите къщи и да вселявам телата на някой от семейството. И после с жалките си опити се опитват да ме махнат.
Погледна леко със злобна усмивка, но така се беше отплеснал, че започна да разказва неща, които тя не биваше да чува. Веднага се опита да смени темата и скри усмивката си.
- Ъмм.. тоест скоро това не съм го правел...
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jul 19, 2011 1:45 pm

Роуз потръпна, но не показа леката нотка на страх, когато чу началото на разказа му. Преглътна и се усмихна, когато той каза, че не е правел това отдавна.
-Виж.. няма нужда да криеш същността си. Знам,че си правел ужасни неща, но това няма да ме накара да размисля да ти помогна ако имаш нужда.. или дори само да съм ти приятелка. -Намигна му и се загледа в небето. -Вие, демоните.. различни сте от вампирите.. при тях има повече.. кръв.. агресия.. Ставала съм вечеря за вампир точно 4 пъти и наскоро щях отново да стана, но не разбирам защо вампира не ме последва.. Имам предвит.. последния вампир. Тръгнах да бягам.. но той не тръгна да ме гони, както правеха останалите.. Може би си е помислил, че ще има и друг шанс. -Засмя се.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jul 19, 2011 4:42 pm

- Имам чувството, че.. просто се опитваш да се залъжеш, че аз съм добър. Но това е самата истина, аз съм чудовище и не е нужно да го прикривам. Плаша хората, плаша деца, плаша всички, само и само да гледам страха по лицата им, защото това ми дава удоволствие.
Загледа се в бялото й лице, но изражението му беше сериозно. Не искаше да крие това, което прави, за това просто казваше всичко.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jul 19, 2011 6:29 pm

-Няма да ти казвам, че не ме е страх.. Да, може би още ме е страх малко, но мисля, че няма да ме нараниш по какъвто и да било начин. -Усмихна се, като се гледа в красивите му очи. Не лъжеше за думите си-наистина може би щеше да успее да превъзмогне страха си. -Можеш да разчиташ на мен.
Гледаше го с мила и искренна усмивка..С онази детска невинност в погледа ѝ.
Чувстваше, че може да изпълни своите думи, защото трудно нещо можеше да я накара да се изплаши и да крещи от страх.
Отмести поглед за кратко, но после отново го погледна усмихнато.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Wed Jul 20, 2011 11:23 am

- Просто..
Пое си въздух тихо и продължи.
- .. си мисля, че това всичкото е една грешка. Прекалено добър съм с всички, а те не го заслужават. Всички имат грехове за които трябва да си платят, а на мен това ми е работата - да ги накарам да си платят за греховете.
В погледа му се четеше ярост и омраза. Беше ядосан, а това скоро не се бе случвало, но този път беше по-различни.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Wed Jul 20, 2011 12:41 pm

Роуз виждаше емоциите, които се изписваха по големите му очи, но не трепна. Знаеше,че вероятно той е преминал през много и не смяташе да го съди.
-Хей, спокойно. И аз имам грехове, но ..всичко е простимо, Тайлър.. -Усмихна се, като го гледаше с пъстрите си очи. Леката лунна светлина огряваше лицето ѝ и тя приличаше на малък ангел, но всъност тя си беше просто човешко момиче.
Отклони поглед надолу и прокара ръка през черната си коса.
-Не мисля,че трябва да се ядосваш чак толкова.. Тоест.. знам, че ти е в кръвта, но не знам дали е правилно да наказваш останалите..
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Wed Jul 20, 2011 12:47 pm

- Но те си го заслужават!
Отвърна веднага след думите й. Всички имаха грехове и трябваше да си платят за тях. Всеки трябваше да изпита болката, която останалите изпитваха. Та тези с греховете да не бяха по-висши от останалите?
- Аз съм просто слуга на Дявола. Върша неговата работа..
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Wed Jul 20, 2011 1:42 pm

-По тази логика трябва да накажеш и мен, Тайлър. -Погледна го и се загледа в лицето му със сериозно изражение. -Аз също не съм безгрешна.. и как бих могла да съм?
Тя застана по-близо до него съвсем мирно.
-Хайде, накажи ме.. Но мисля, че трябва да се опиташ да разбереш и грешниците. Нима и ти не си правил грешки, като човек? Те също са част от живота ти.
Опитваше се, толкова яростно се опитваше да го убеди,че трябва да показва и добрата си страна. Тя харесваше тази страна.. Харесваше добрия Тайлър, въпреки, че все още не се бе сблъсквала с лошия.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Гробищата.   Today at 2:22 pm

Back to top Go down

Гробищата.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next