Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!

Supernatural

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Гробищата.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

PostSubject: Гробищата.   Mon Jun 13, 2011 1:04 pm

Това бяха гробищата.
Back to top Go down
View user profile http://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 12:23 pm

Денят беше към края си.Скоро слънцето щеше да залезе ,а луната да изгрее и да донесе нощта.По това време хората мислеха гробищата за страшни.Е ,ако това беше страшно...да дойдат да видят какво е долу в Ада и после да ми говорят.Винаги съм ненавиждал тези малки изродчета ,но...трябваше да ги търпя.Все тая ,един ден така или иначе щяхме да се отървем от тях.Пристъпих една крачка напред и се подпрях на една надгробна плоча.
-Сори пич...ама съм изморен.
Погледнах надолу към гроба леко надменно ,а след това извърнах поглед напред.
-Е ,реши да дойдеш най-накрая ,а?
Повдигнах веждата си гледайки русокосата демонка пред мен...
Back to top Go down
Вивиан Лутър
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Проекция, Молекулярна дисперсия , Елемент Дух и Материализация
Най-важното за героя:: Произлиза от древния вид на висши демони - Лутър. Тя е кучка, не се подчинява на никого. Преследва целите си.
Гадже: You all love me, don`t you?

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 1:23 pm

Още един здрач,..още един ден, който беше към края си и независимо дали e бил хубав или лош, винаги свършваше...е, освен за нас безсмъртните.
Закрачих бавно по каменистата пътечка, като бавно преминах към тревистата част с добре окосената трева и звука от токчетата ми бавно избледня.
Облегнах се на едно дърво и си заиграх с една къдрица. Колко време щеше да му отнеме, за да забележи че вече съм тук. Започнах да отбороявам на ум.
Едно..две..три секунди ! Подсмихнах се и погледнах Томас.
- Ауу грубоо ! Пробвай да носиш моите токчета и ще видим, колко бърз ще си !
Засмях се иронично и хвърлих бегъл поглед към гроба на чиято надгробна плоча се беше подряп демона.
- Междудругото е тя... татенцето се погрижи всички да си мислят, че съм мъртва !
Засмях се с известно количество печал, но самодолната ми усмивка си стоеше точно зад маската на огрочението.
Старият, така и не разбра, че всъщност ми направи огромна услуга, карайки всички да ме мислят за..ъх, умряла !
Тц, тц, тц .. е щях да му го съобщя следващия път, ако успее да излезе от Ада. Но за сега предпочитах да си стои в пъкала
, отколкото да се бърка в неща които не го засягат.
Back to top Go down
View user profile
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 1:32 pm

-Хаха.Мисля ,че за толкова години вече трябваше да си се научила да "ходиш" на токчета ,миликча.
Злобната усмивка се появи на лицето ми.
-Ъгхх ,тя той дори и то да е...не ме интересува ама хич даже.
Изпуфтях от скука аз.
-Така...а сега по същество. - изправих се и направих няколко крачки към нея.
-Първата окова вече е счупена...Дийн Уинчестър беше в Ада.Това ,което ме дразни е че излезе но...и за това ще измислим нещо. - усмихнах се. - Трябва да продължаваме нататък.Разучи ли коя от всички окови ще ни е най-лесна за счупване? - повдигнах веждата си аз.
Back to top Go down
Вивиан Лутър
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Най-важното за героя:: Произлиза от древния вид на висши демони - Лутър. Тя е кучка, не се подчинява на никого. Преследва целите си.

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 1:57 pm

Засмях се, а след това го погледнах.
- Млъквай, нося ток с по-голям размер от...
Погледнах го многозначително, но реших да спра със дразненето, имахме по-важна работа.
- Дийн ?! - попитах с насмешка. - Имам чувстовто, че това момче колкото и пъти да умре.., пак ще оживява !
Усмихнах се. Някой хора си имаха златен късмет, какво да се прави.
Подсмихнах се и казах :
- Всъщност...
Завъртях се леко и започнах да обикалям около Том с доволна усмивка.
- Вече съм се заловила с чупенето на втората окова !
Накрая реших да спра и седнах на надгробната плоча и кръстосах крака. Видях, че се чудеше за какво говоря, но само се усмихнах и реших да обясня.
- Второта окова гласи, че свещенник в Божий Храм, трябва да изнасили девет дественици, а след това да пролее кръвта им !
Усмихнах се щастливо.
- Влизам в главата му от доста време. Мисли ме, че съм Бог !
Започнах да се смея, но все пак продължих.
- Обещах му удобно местенце в Рая, ъъ..упс Ада !
Извъртях леко глава, усмихвайки се доволно.
Скоро щеше да е готов да изпълни задачата си и да направи нас демоните, много доволни !
Back to top Go down
View user profile
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 2:02 pm

-Хмм... - усмихнах се и се засмях.
-Браво на теб ,след колко време смята да го направи горе-долу?
Повдигнах веждата си.
-И все пак знай ,че трябва да правим тези неща далече от Уинчестър ,защото отдавна ми е писнало от тях...и не смятам да развалят плановете ни. - отсякох съвсем сериозно.
Back to top Go down
Вивиан Лутър
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 6:42 pm

Повдигнах вежда, самодовлно с леко усмивка и казах:
- До два дни ще се предал, отчето няма да издържи още много на гласа на "Бог" !
Започнах да се смея. Въобще мисълта да ме смята за него ме отвращаваше, но пък и бях поласкана.
Само ми повдигаше егото, ако въобще можеше повече. Погледнах го и извъртях очи:
- А ти как мислиш ?! Че ще допусна Уинчестър да се доберат до отчето ??
Повдигнах вежди.
- Мнеее.., създадох им доста работа тези дни..- усмихнах се хитро и го погледнах. - Да кажем , че се занимават с някой по-силни демони под нашето ниво !
Засмях се.
- Засега всичко върви по мед и масло, а ако нещо стане... ще използвам чара си !
Намигнах му.
Back to top Go down
View user profile
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 7:04 pm

-Хмм...не прекалявай.Все пак и за мен трябва да остане някаква работа.
Засмях се.
-Оу ,забравих да ти кажа.Възложих на седем демона по различни краища на света да счупят по една окова.Един в Япония ,друг в Африка ,трети в Лондон...Малко по малко ще имаме счупените окови.Но знаеш ,че ние трябва да счупим тези близо до Уинчестър ,и това няма да е толкова лесно.Незнам аз ли съм единственият който не ги подценява...Не ,не ме разбирай погрешно.Не смятам ,че биха могли да ни изиграят.Точно нас.Бих ги убил още сега...бавно и мъчително ,но уви.Не трябва.Ъгх ,както и да е.Поне когато счупим оковите отново ще видим Луцифер и той ще ни избави от цялата паплач - хората...
Казах последното с отвращение.
Back to top Go down
Вивиан Лутър
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 7:25 pm

Засмях се и повдигнах рамене простичко, едвам сдържайки самодоволната си усмивка.
- Разбира се !
Щом искаше работа, еми щеше да си я получи, но ние бяхме за накрая. Засега просто се опитвах
да избягам от скучното ежедневие. Вече всичко ми беше омръзнало на този свят..
- Перфектно ! Надявма се останалите да се справят съз задачите си ! Ако пък ли не, мога да ги навестя !
Усмихнах се злобно.
- Оо, не се безпокой ! Уинчестър са обикновени хора, е разбира се не можем да убием Сам, не защото не можем попринцип а защото не трябва !
Оставаше и да убием Сам и после нямаше да има нито апокалипсис, нито Луцифер да излезне от клетката си ! Което е равно на провал..е, мразех да губя
и нямаше да загубя !
- Просто имат могъщи приятели !
Нямах намерение да убивам братята, все пак щяха да ги съживят отново и отново и отново... докато свят ти се завие.
- Прав си, но не само хората..да кажем ангелите и там някоя друга раса !
Усмихнах се.
Back to top Go down
View user profile
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 7:33 pm

-Хмм ,спокойно...първо хората ,после ангелите...и всеки който ни се изпречка на пътя.
Усмихнах се лукаво и се замислих за всичко ,което може да се случи.
-Е ,добре тогава.Искам да ме викнеш когато оковата се чупи ,да видя как онзи ще изнасили и убие онези кучки.Малко разнообразие от обикновеното убиване... - гледах съвсем спокойно. - ще има и изнасилване. - усмихнах се злобно.
Back to top Go down
Вивиан Лутър
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 7:41 pm

Започнах да се смея. Леле, днеска ми беше много забавно, предполагма бях в доброто си настроение.
Подсмихнах се.
- Ауу ! Кой да предположи, че ти си падаш по изнасилването !
Ахнах с изкуствена нотка на възторг, а след това огледах Томас.
- Няма да ти притрябва някога, така като те гледам... никоя "кучка" няма да ти откаже !
Започнах да се смея.
- И да обещавам, ще бъде забавно.. горкия свещенник, няма си ни най- малка представа какво ще направи !
Погледнах го тъжно, едвам сдържайки подигравателната си усмивка.
Back to top Go down
View user profile
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Tue Jun 14, 2011 8:11 pm

-Хаха спокойно ,това отдавна го знам.
Намигнах й.
-Но и ти не си за изпускане ,така да се каже.
Усмихнах се лукаво след което се засмях.
-Окей ,аз тръгвам ,имам работа.
Намигнах й ,след което изчезнах...
Back to top Go down
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 2:38 pm

Роуз вървеше бавно, беше тръгнала към гроба на брат си. Огледа се, нямаше никого или поне така се струваше на малкото момиче.
Бе взела цветя-красиви цветя, които постави и се усмихна.
-Ще дойда пак.. обещавам.. -Каза момичето съвсем тихо и сложи ръце в джобовете, като тръгна бавно към изхода. От някъде се чу шум.
Роуз се обърна рязко, но не виждаше никого.
-Има ли някой там? -Попита малко по-смело. Надяваше се да не е някой вампир, изгладнял и готов да я захапе.
Разтри ръцете си, защото лъхна студен вятър.
Преглътна, като започна да се продвижва по-бързо.. а скоро и да тича.. но се спъна и падна.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 2:47 pm

Тайлър чу тихия женски глас, но не смееше да се покаже. Вървеше бавно, но на не много далечно разтояние от нея. Търсеше поредната си жертва, като беше много внимателен, за да не може момичето да го чуе. В един момент без да иска настъпа един клон, който изпука доста силно. Момичето изглеждаше уплашено и тръгна да бяга, но в един момент се спъна. "Толкова ли лош бях?" помисли си Тайлър. Веднага с голяма бързина стигна пред момичето и му подаде ръката си.
- Все още не съм толкова страшен.
Усмихна се и предложи помощта си на момичето.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 3:01 pm

Тя вдигна глава и едни ръце и помогнаха да се изправи. Тя огледа младежа, не го бе виждала преди.. Щеше да знапомни-умееше да помни лица.
-Все още не съм толкова страшен. -Бе казал той, а Роуз леко се засмя.
-Напоследък страшните филми не ми влиаят много добре. -Прокара ръка през косата си, която се бе разрошила заради падането. -Впрочем.. Роуз.. -Подаде ръката си напред. -Роуз Лийс.
Съсем лека и нелофка усмивка се появи на лицето ѝ. Изведнъж се сети, че той може да е някакво свръхестествено същество и усмивката ѝ помръкна, но не дръпна своята ръка.
"Ама че си доверчива, Роуз!" укори се тя в мислите си, като върна вниманието на своя събеседник.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 3:12 pm

Тайлър не изтри усмивката от лицето си и хвана нежно и целуна раката й.
- Аз съм Тайлър, приятно ми е.
Каза с малко мрачен глас, но продължаваше да се вглежда в очите й и да се усмихва.
- Е, ще те посъветвам да не гледаш толкова филми. А и хайде, това са само едни филми, нали? Освен ако не си някакъв психопат, който да гониш хората, за да им пиеш кръвта.
Увери я той, за да не си прави грешни изводи. Разбира се тези неща същестуваха, но жертвата му не беше нужно да го знае.
- Какво те води тук? Освен ако не искаш някой психопат да те изяде?
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 3:18 pm

Роуз се усмихна и огледа мястото, което сякаш бе извадено точно от филмите, за които говореше Тайлър.
-Ами.. идвам да оставя цветя на гроба на брат ми, но честно казано не знам как успях да намеря смелост да го направя.. Не обичам такива мрачни места. -Вдигна рамене и скръсти ръце, като погледна събеседника си.
-Ами ти? Какво правиш тук, освен че стряскаш момичета? Може би ти е хоби?
Започна да прави малки крачки, не обичаше да седи на едно място. Прокара ръка през косата си за сетен път, защото няколко кичура упорито пречеха на очите ѝ.
Вътрешният глас на Роуз я съветваше да приклюва по-бързо разговора и да се прибира, но все пак това е Роуз Лийс.. Тя никога не слуша когото и да било.. дори шестото си чувство.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 3:38 pm

- Ами нещо такова. Обичам да плаша момичетата, които се разхождат съвсем сами на страшни и мрачни места.
След думите си се засмя малко злобно, но после остана само с мрачната си и тайнствена усмивка.
- Знаеш, че на такова място не трябва да си сама, нали?
Загледа се хипнотизиращо в очите й, сякаш беше готов всеки момент да й скочи и да я нападне като хищник, дебнещ плячката си. Да, точно като такъв се чувстваше в този момент.
- Ако се окажа от онези психопати?
Започваше да я убеждава, че това е грешка. Точно от това имаше нужа - от страха й.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 4:01 pm

Роуз го погледна.
-Значи или си вампир, или някое друго тайнствено същество, което иска да ми навреди. -Усмихна се шеговито, като добави на ум "Напоследък все на такива случвам.."..
Направи няколко крачки и се облегна на една доста масивна надгробна плоча. Погледна младежът.
"Ами ако не се шегуваше? Ако наистина искаше да ме нарани?" започна да размишлява на ум девойката. Чудеше се какво ще направи, ако той се опита да я захапе..
-Вампир ли си? -Попита уж на шега, но всъщност искаше да му подскаже, че знае за мистериозните същества.
В погледа ѝ се четеше сигурност, поне за сега. Знаеше, че не си падаше от най-смелите и все пак.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 5:17 pm

Въпроса й доста го изненада. Зениците на очите му и изведнъж изви леко недоумяващо главата си и се изсмя.
- Да, аз съм психопат. От най-лошите!
Може би тук беше момента да спомене, че четеше мислите й и знаеше за всичко, което си помислеше.
- Не ставай глупава, такива неща не съществуват!
Упорито се опитваше да я обърка от мислите й.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 5:47 pm

Тя кръстоса ръце и го погледна.. Струваше ѝ се, че тойцелеше да я забута в лабиринт от мисли, напълно несвързани помежду си. Погледна ръката си, където я бе ухапал един вампир преди седмица и уж неволно я прокара по косата си, за да ддемонстрира, че трудно ще се обърка.
-Щом казваш, би следвало да ти вярвам. -Каза Роуз и се усмихна, като тази игра започваше да ѝ става интересна. И двамата знаеха идеално, че такива същества съществуват и са по-реални дори от някои неща, с които бяха свикнали обикновенните хора.
Гледаше го в очите, като се чудеше какво да очаква за напред.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 6:50 pm

- И така трябва...
Все още я гледаше с изражение, сякаш щеше да я убие всеки момент, но очарователната му усмивката не се махаше от лицето му.
- Това са просто небивалици.. Хайде, същества, появете се!
Изкрещя се силно, като размаха и двете си ръце в страни и се огледа. След малко се засмя и тръгна с малки крачки към нея.
- Виждаш ли, до сега щяха да дойдат да те изядат..
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 7:53 pm

Роуз скръсти ръце и го погледна.
-Какво си? -Настоя тя.. Беше доста упорита и нямаше да се откаже лесно. Знаеше, че той не е човек, сега оставаше да разбере какво точно е.
Повдигна вежда и го огледа от глава до пети.
-Хайде, и двамата знаем.. че не си човек. -Добави, като се усмихна съвсем леко..
Беше я страх, но повече бе любопитството, което Роуз изпитваше.. Дали бе вампир? Не, на дали .. щеше да е изпил нейната кръв доста отдавна.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Гробищата.   Sun Jul 10, 2011 10:16 pm

- Ама ти май наистина искаш да знаеш?
Попита я леко учудено. Накрая стигна точно пред нея и се усмихна иронично. Започна да да върви напред към нея, а момичето беше принудено да върви назад. В един момент се блъсна леко в едно дърво, а демона само и това чакаше. Спря пред нея, а тя нямаше на къде да избяга.
- Демон съм, ако това искаш да знаеш.. и усещам страха ти, а на мен точно това ми трябва. Дай ми поне една причина да не се нахраня от теб?
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Гробищата.   Mon Jul 11, 2011 8:41 am

-Дай ми една причина да бягам. -Каза на свой ред девойката. Не бе срещала демон никога и ѝ се струваше доста интресно. Да, страхуваше се, но някакси това бледнееше пред нуждата да разбере повее за демоните.. Всъщност любопитството беше една нейна черта, която често се проявяваше.
Дишането на Роуз се учести, но тя скръсти ръце и гледаше с глупава смелост мъжа, който се готвеше да се нахрани с нея.
Тя присви очи, но не показа по никакъв начин, че се страхува, макар реално тялото ѝ да трепереше едва доловимо.
-И не съм много вкусна.. -Добави момичето,като причина, която той изискваше от нея.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Гробищата.   Today at 11:52 am

Back to top Go down

Гробищата.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next