Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
В супермаркета. EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
В супермаркета. EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
В супермаркета. EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
В супермаркета. EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
В супермаркета. EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
В супермаркета. EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
В супермаркета. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
В супермаркета. EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
В супермаркета. EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Анита Фреър
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Томас Минели
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Сара Картър
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Клаус
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Деймън Салватор
В супермаркета. I_vote_lcapВ супермаркета. I_voting_barВ супермаркета. I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели В супермаркета. 54647180

 

 В супермаркета.

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

В супермаркета. Empty
PostSubject: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyMon Jun 13, 2011 12:13 pm

Това беше супермаркета.Имаше всичко ,което човек може да иска.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 3:41 pm

Преди да се прибера в новия си дом, реших да мина през супермаркета и да си взема нещо за пиене...тоест много, задължително трябваше да изключително много алохол.
Взех една пазарска количка и тръгнах по редовете с най-различен алкохол.
Оставих количката на няколко метра от мен и взех няколко бутилки: уииски, водка, бърбън и текила. Трябваше ми и лимони и тръгнах към тях.
Бях се загледал на някъде и изведнъж се блъснах в някой или по-точно го изблъсках.
- Оу...извинявай, не те видях.
Погледнах към момичето и по лицето ми се изкриви в малка иронична усмивка, но не след дълго я приклих с малко дружелюбност, достатъчна за да не прекалявам.
Back to top Go down
Карълайн Форбс
Човек
Човек
Карълайн Форбс


Posts : 79
Join date : 2011-06-19

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 3:50 pm

Омръзна ми да си топля храна в микровълновата. Исках да сготвя нещо. Нямах си представа какво, само да не е в тези пластмасови кутийки с капак. Направо полудявах. Проблемът беше, че не мога да готвя. Но пък едва ли беше толкова трудно да се направят едни спагети? Надявах се да не е, рецептата в интернет изглеждаше доста лесна. Е, ако с едни спагети не можех да се справя, повече нямаше да докосна котлона. Щях да продължа да си поръчвам храна и готово.
Не знам какво ме прихвана в наполовина пълен супермаркет да вървя назад, макар да беше за разстоянието от метър-два. Бях се сетила да взема нещо на близък до мен рафт, до който бях минала току-що но не ми направи впечатление. и въпреки това си получих урока. Блъснах се в някой и веднага се обърнах.
- Аз теб също, съжалявам! - лека извинителна усмивка се плъзна по устните ми.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 4:00 pm

- Няма проблем, тук просто е малко пренаселено...
Погледа ми се плъзна по белия й врат...чух кръвта й, как препуска по слабите й вени... как пулса на това непознато момиче, биеше почти нормално..., но бързо изгоних тези мисли от главата си...
Съзнанието ми завъртя картинката как зъбите ми се впиват в кожата й, но бързо изгоних тези мисли от главата си или поне ги сложих на заден план.
- Аз съм Кристиан...приятно ми е.
Усмихнах се, оставих бутилките акохол в количката и подадох ръка напред, готова за здрависване.
Загледах се в очите й и се зачудих дали изобщо си заслужаваше да й го причинявам...тя изглеждаше толкова крехка, но за сметка на това, вкуса на кръвта й ме караше да си поиграя малко с ума й, за да не разбере и не помни всичко което ще се случи сега...или не, можех ли поне да избера някоя не толкова невинна личност...
Back to top Go down
Карълайн Форбс
Човек
Човек
Карълайн Форбс


Posts : 79
Join date : 2011-06-19

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 4:06 pm

Не предвидих количка, което беше огромна грешка. Винаги трябваше да си вземеш количка, дори да си мислиш, че няма да купуваш кой знае колко.
- Карълайн - представих се и се здрависах с него. Точно в момента си умирах за нещо от KFC, но нямаше да стане. Лошо момиче! Спагети, спагети, спагети! Единствено това трябваше да ми е в главата. Хубаво, само дето макар да бях взела всичко необходимо, най-важният продукт липсваше. Обърнах се с гръб към Кристиан, но после довърших до 360 градуса.
- Да знаеш къде са спагетите? - попитах с невинна физиономия
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 4:19 pm

Бях се отнесал в спор със самия себе си дали трябва или не трябва да "вечерям" с момичето, което каза, че името й е Карълайн, когато тя ме попита дали знам къде са спагетите...
- Мисля, че са...
Започнах да й показвам на къде да тръгне, но реших, че по-добре е ако й покажа къде точно се намират тези спагети...
- Ела нека ти покажа, но първо дай това.
Взех покупите й от ръцете и ги сложих в единият ъгъл на моята количка.
- Фенка на италианската кухня или разнообразяваш менюто?
Засмях се леко и продължих да вървя покрай продуктите на супермаркета.
- Ето ги и тях.
Погледнах към спагетите и се усмихнах към Карълайн.
- Нова ли си в града?
Back to top Go down
Карълайн Форбс
Човек
Човек
Карълайн Форбс


Posts : 79
Join date : 2011-06-19

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 4:30 pm

- Благодаря - усмихнах се, когато Крис сложи покупките ми в количката си. Направи ми впечатление че неговите се състояха главно и единствено от алкохол.
- Определено второто, но и първото става - отговорих и се засмях тихо. Ами сега? Защо трябваше толкова много марки да произвеждат спагети? Да се чуди човек кои да вземе и дали няма да сбърка, ако вземе едни, а не други. Изпуфтях и взех пакета от марката, която беше точно срещу мен.
- Не, съвсем не - отговорих на втория му въпрос. - Не съм напускала града за повече от седмица-две откакто съм се родила. Но рядко посещавам такива места. - Страхотно определение за един супермаркет, но наистина не бе една от често посещаваните от мен сгради. Свих рамене.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 4:42 pm

Кимнах след като каза, че е от Канзас, а след това се засмях леко на изречението й за супермаркета.
- Ще взимаш ли още нещо или тръгваме към касите?
Знаех, че скоро щеше да ми се изплъзне шанса да се нахраня или поне да я опитам и вътрешно ставах все по нервен, но лицето ми не показваше нищо, което можеше да ме издаде.
Погледнах е с леко очакване и зачаках, за да чуя отговора й.
Гадното същество, което всъщност бях, започна да излиза наяве и да дере със зъби и нокти, маската ми, само и само да утоли жаждата си.
Хиляди планове се задействаха в главаата и реших, че трябва да й въздействам, но само за да я накарам да забрави слувката...а до колкото до това дали ще поиска да дойде с мен, някъде на безопасно място, е това щях да я оставя да избере сама....
Back to top Go down
Карълайн Форбс
Човек
Човек
Карълайн Форбс


Posts : 79
Join date : 2011-06-19

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 4:53 pm

Усмихнах се. Завързах косата си на разхвърлян кок и поклатих отрицателно глава.
- Нем. Това беше - тръгнахме към касите, където опашките бяха по-дълги от очакваното. Въздъхнах. Мразех ад чакам, особено на каса.
Опитах си да си намеря някакво занимание, докато чакахме, но вшече бях обходила с поглед абсолютно всичко край мен, включително и Кристиан. Когато погледите ни се засякоха се сепнах и веднага отместих своя в обратната посока. Най-накрая дойде и нашия ред. Платих си сметката и изчаках Кристиан, поне да му кажа чао както трябва, след като намери вместо мен спагетите и ми услужи с количката си.
- С доста алкохол се зареждаш - отбелязах и се усмихнах леко, докато излизахме
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 5:07 pm

През цялото време погледа ми блуждаеше навсякъде, но не и към Карълайн.
Накрая, когато имах чувството, че от звука на пулса й, главата можеше да ми се експлодира, я погледнах, но в този момент и нейния бе отправен към мен и тя се стресна.
На излизане, тя спомена нещо за алкохола в чантите ми и аз побързах да отговоря, защото времето ми изтичаше.
- Да...
Избързах с няколко крачки и спрях пред нея, тя спря и ме погледна очудено.
- Карълайн...погледни ме... искам да дойдеш с мен ето там-посочих някакъв отдалечен ъгъл на супермаркета и отново продължих да говоря като включвах голяма доза внушение...- Не искам да те е страх, всичко е наред...ясно ли е?
Хванах нейните чанти, за да не ги изпусне и я погледнах в очакване, бях почти сигурен, че това мое "представление" с играта на внушение бе минал...
Back to top Go down
Карълайн Форбс
Човек
Човек
Карълайн Форбс


Posts : 79
Join date : 2011-06-19

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 5:15 pm

Кристиан мина пред мен и се обърна към мен. Като че ли беше леко нервен. Нормално, при такива опашки. Казах ли колко много мразя опашките на касите? А и касиерката като че ли бе толкова заспала, че една стоеше изправена, което водеше и до бавната й работа. Бих написала опалване, но все пак й съчувствах, защото не знаех какво е преживяла предната нощ. Понякога работата в супермаркет бе една от най-ужасните. Подписваш договор, в който се казва, че ако се наложи ще останеш извънредно на работа и макар че оставаш никой не ти дава 12 часа до следващата си смяна. Бях научила всичко това от един случай на майка ми, не знам защо толкова се бях напрегнала покрай него, но труда на жената, от която разбрах това, определено не си заслужаваше за нищожната заплата, която вземаше.
Погледнах Кристиан в очите.
- Не се страхувам - повторих и се усмихнах, оставяйки го да вземе покупките ми, а после го последвах до ъгъла.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 5:32 pm

Хванах я за ръката и я поведох напред, не бързах и вървяхме бавно, дори прекалено бавно. Очите ми се стрелкаха в различни посоки, за да проверят дали някой все пак не ни е забелязал, но се оказа, че единствено ние бяхме на паркинга.
Оставих чантите на земята и се усмихнах леко на момичето пред мен.
- Няма да те заболи...не много....
Хванах с ръка лицето й и го побутнах нагоре и така врата на Карълайн ми се откри перфектно, за жадното "животно" в мен, то беше доволно, повече от доволно.
Забих леко зъбите си и лек стон се изъкна от устните й, докъто мойте се впиваха все по настървено в кожата й. Кръвта се разля в устата ми и целият потреперих от вълшебният й вкус...не беше както обикновенно, сега беше някак си много...ами много по-вкусен...или най-вероятно просто така ми се е струвало.
Не исках да я убивам и не след дълго се отдъпнах от врата й.
- Сега, няма да помниш последните минути...тръгнал съм си, а ти си изморена...просто изморена...
Знаех, че ще бъде леко замаяна след като отнех голяма част от кръвта й...Избърсах капките кръв, спуснали се по врата й и й казах да си върви...Изчаках докъто не се качи в някое такси и след това направих същото...
Back to top Go down
Карълайн Форбс
Човек
Човек
Карълайн Форбс


Posts : 79
Join date : 2011-06-19

В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. EmptyTue Jun 21, 2011 5:44 pm

Не ми бе ясно защо след като Кристиан си бе тръгнал аз бях останала на паркинга. Едно такси спря пред мен и си помислих, че именно него чакам. качих се на задната седалка и казах адреса си на шофьора. Не знам дали защото денят като цяло си бе изтощителен или заради какво, но се чувствах доста изтощена. Затворих очи за секунда и когато ги отворих, шофьорът се опитваше да ме събуди, защото вече бяхме пред нас. извиних му се и му платих, слязох и отключих входната врата. Оставих хартиените торби на плота в кухнята и се качих в стаята си.
Back to top Go down
Sponsored content





В супермаркета. Empty
PostSubject: Re: В супермаркета.   В супермаркета. Empty

Back to top Go down
 
В супермаркета.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Супермаркета-
Jump to: