Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
В кафенето - Page 4 EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
В кафенето - Page 4 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
В кафенето - Page 4 EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
В кафенето - Page 4 EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
В кафенето - Page 4 EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
В кафенето - Page 4 EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
В кафенето - Page 4 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
В кафенето - Page 4 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
В кафенето - Page 4 EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Анита Фреър
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Томас Минели
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Сара Картър
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Клаус
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Деймън Салватор
В кафенето - Page 4 I_vote_lcapВ кафенето - Page 4 I_voting_barВ кафенето - Page 4 I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели В кафенето - Page 4 54647180

 

 В кафенето

Go down 
+4
Ейдриан Ивашков
Карълайн Форбс
Тайлър Дарк
Томас Минели
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Вивиан Лутър
Демон
Демон
Вивиан Лутър


Posts : 86
Join date : 2011-06-13
Location : Метрополис; Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Проекция, Молекулярна дисперсия , Елемент Дух и Материализация
Най-важното за героя:: Произлиза от древния вид на висши демони - Лутър. Тя е кучка, не се подчинява на никого. Преследва целите си.
Гадже: You all love me, don`t you?

В кафенето - Page 4 Empty
PostSubject: Re: В кафенето   В кафенето - Page 4 EmptyWed Jan 04, 2012 8:23 am

- А Вие сте? - Попита вампирката срещу мен.
„Аз съм демон и ти това много добре го знаеш!“ - Казах си го на ум аз.
- Вивиан...Вивиан Лутър. - Здрависахме си двете ръцете.
Нейните ръце бяха много студени. Тя беше с по-бледа кожа,но с тъмни очи и тъмна коса. Голям контраст се появяваше на лицето ѝ. Винаги съм мразила такива същества, изглеждат ми прекалено грозни и почти, като мъртъвци. Е, не че тя не беше умряла, но това е друг въпрос.
Вече си бях изпила силното кафе. Не ме ободри, както очаквах. Затова отидох до сервитьорката и си поръчах още едно питие, пак кафе, но по-слабо с повечко захар. Дам, имах претенции към всичко, което вършех и използвах. Едвам успях и да се намеря онова прекрасно имение, в което живея в момента. Просто всички други къщи бяха или малки, или на неподходящо местонахождение, или тем подобни.
Докато всички тези мисли минаваха през главата ми, аз бавно вървях към масата, на която стоеше онази... Как се казваше... А, да, Флоренция Девон. Но всъщност това можеше и да не е нейното име. Тя можеше просто да ме лъже и аз не бих се учудила, все пак тя е вампир, а тези ужасни кръвосмучещи същества нямат и капка разум в главите си и постоянно лъжат на воля. Ала не при всички е така, защото все пак зависи и от самата личност, а аз не познавах добре събеседничката си. Реших да се поровя малко в миналото ѝ, тъкмо повод за разговор, а и тази тишина направо ме убиваше. Беше по-зле и от гробище...
Седнах мълчаливо на мястото си. Отново напитката дойде бързо и сервитьорката я постави точно пред мен. Аз изсипах всичките пакетчета захар и бавно разбърках питието, което все още гореше, така да се каже. Отпих малко от него и погледнах Флоренция, след което тихо промълвих:
- Разкажи ми нещо за себе си, или по-скоро за миналото си. - Вдигнах дясната си вежда и на лицето ми се изписа нагла физиономия.
Back to top Go down
 
В кафенето
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Кафенето-
Jump to: