Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!

Supernatural

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

В кафенето

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.
Гадже: What is that bullshit?

PostSubject: Re: В кафенето   Mon Jun 20, 2011 4:41 pm

Капките дъжд се стичаха по лицето ми и коженото ми яке. Целия бях чисто мокър,
но това не ми пречеше. Притесняваше ме факта за нея. Какво можех да й кажа сега. Гледах я безмълвено без да кажа нищичко. Не бях готов да й призная. Не бях споделял от близо век самоличността си. Чувствах се отново като обикновен човек, обичащ живота. До сега никой не ме беше карал да му споделям най-ужасното нещо, което се криеше в мен. Не исках да рискувам, а още по-лошото беше, че се поставям на огромна опасност, ако й кажа всичко това.
- Ако ти кажа точно аз... поставям се на огромен риск. Дори.. - започнах да оглеждам мястото. - .. в момента може някой да ме следи.
Back to top Go down
View user profile
Карълайн Форбс
Човек
Човек

PostSubject: Re: В кафенето   Mon Jun 20, 2011 4:57 pm

Усещах краката си мокри, но в момента това бледнееше. Не знам дали нещо в мен се пречупи или наистина бях преиграла преди малко. В главата ми се въртяха три версии: 1. да продължа да се правя на луда и неуязвима, 2. да се обърна и да си тръгна или 3.:
- Продължаваш да ми казваш неща, които честно не разбирам въобще. Кой те следи? - гласът ми бе доста по-спокоен, а погледът ми разтервожен. Облегнах се на стената, но усетих студенината и мокротата й през двата потника, за това отново се отдалечих малко от нея.
- Ако наистина не искаш да ми кажеш, защо тогава просто не се обърнеш и не си тръгнеш, каквото ще направя и аз след? Защо продължаваш да стоиш тук, след като явно не си спомняш нищо добро за майка ми?
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 23/10 500 - Объркване на ума и съзнанието - Може да променя мисли; Управление на времето - Мрака е силната му страна. Когато някой е около него, в повечето случаи времето няма да е особено слънчево.; Спиране на времето
Най-важното за героя:: Поради лошото си детство, се държи студено с останалите. Трудно се доверява на когото и да е.

PostSubject: Re: В кафенето   Mon Jun 20, 2011 5:04 pm

- Майка ти иска да ме убие! - казах много бързо, като гласа ми беше доста силен, може би се чу чак до по-долната уличка.
- Ето, казах го. - леко наклоних глава, а очите ми много бързо се огледаха в страни, а след това и към нея.
- Не си спомням нищо добро? - засмях се иронично. - Защо първо тя не се опита да ни разбере, преди да ходи да иска смъртта ми. Защо не се постави на мое място? - след което се обърнах и седнах на земята, като се облегнах на стената.
- И не, не искам да те оставя тук и да си тръгна. Разказах ти неща, които на никой друг не съм казвал. А и вече може би си човека, който знае най-много за мен самия. Може би сега вече търсиш отговорите...
Back to top Go down
View user profile
Карълайн Форбс
Човек
Човек

PostSubject: Re: В кафенето   Mon Jun 20, 2011 5:30 pm

- Да. Като например кои сте вие? - И без това цялата бях мокра, така че като седнах на земята до него не му пукаше колко мокра бе.
Очевидноне му бе лесно да каже това, което вече каза. Беше притеснен. Вероятно от този, който го следеше. Но защо го следеше? Не бях сигурна, но мисля че в погледа му долових дори болка.
- Добре, ако искаш не ми казвай - сложих ръката си върху неговата и отпуснах главата си върху рамото му. - Аз ще забравя, че сме се срещнали, че сме се запознали и никога няма да те спомена пред майка ми. Така става ли? - усмихнах се леко и го погледнах, но неговия поглед бе някъде напред.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: В кафенето   Mon Jun 20, 2011 5:40 pm

Гледах напред, а през ума ми минаваха различни мисли. Дали пък да не й кажех? Можеше пък някак си да разбере. По дяолите, трудно се доверявах на хората, а това май беше едно от най-трудните ми решения, вземани някога. Страхувах се да рискувам. След малко се откъснах от мислите си и погледнах към ръката й, която беше върху моята.
- Но аз не искам да не те виждам. - продължавах да гледам по-тъжно към ръката й. Изведнъж ми хрумна една идея. Не исках да й казвам какъв съм, но пък не беше задължително аз да й казвам. Изведнъж повдигнах главата си и я погледнах. Реших да рискувам веднъж. Можеше пък да не се случи нищо.
- Знаеш ли какво? Помниш ли думтие си по-рано. За това, че можеш да идеш веднага до офиса и без усилия да разбереш какъв съм? - изправих се й и подадох ръка, за да се изправи.
- Офиса не е далеч. Стига сме губили време.
Back to top Go down
View user profile
Карълайн Форбс
Човек
Човек

PostSubject: Re: В кафенето   Mon Jun 20, 2011 5:49 pm

- Моля?! - попитах невярващо, поемайки ръката му и изправяйки се.
- Тайлър, аз просто блъфирах. Нямам си никаква представа какво да правя. А и ако наистина имах намерение да направя нещо такова щях да помоля майка ми за информация. Като например за нов съученик, правила съм го веднъж-два пъти, но това е - погледнах го в очите, макар че когато не бяхме седнали на столове, разделени от една маса, беше доста по-висок от мен.
- Казах ти да не говориш щом не искаш. Ако искаш кажи ми, ако ли не - недей, не ме интересува. Само моля те престани с тези игрички. Игрите ги създавам аз и играя по своите си правила, не по чуждите
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: В кафенето   Mon Jun 20, 2011 6:05 pm

- Значи ще ти е по-лесно ако от мен чуеш истината? - продължавах да я гледам все така сериозно. Не исках да я плаша, като покажа същността си, за това реших да й го покажа по.. не толкова плашещ начин.
- Мразиш дъжда, нали? Ако вали, ти обичаш просто да си седиш у вас.., надалеч от прозореца. Харесва ти да чуваш малките капчици на дъждеца. Обичаш да си седиш на топло и просто да ги наблюдаваш. Сега ще ти оправя времето такова, каквото го желаеш ти.- все още помнех какво си беше помислила на ум.
Обърнах се с гръб от нея и погледнах към небето. Не исках да ми вижда лицето, за това и бях с гръб от нея. Гледах на високо и след секунди очите ми станаха черни. За секунди облаците се махнаха, дъжда спря, а слънцето отново загря на небето. Оправих очите си отново нормални и се обърнах към нея.
- И казваш, че това няма да те уплаши?
Back to top Go down
View user profile
Карълайн Форбс
Човек
Човек

PostSubject: Re: В кафенето   Mon Jun 20, 2011 7:39 pm

Стреснах се, когато повтори дословно мислите ми. Дали не ги бях казала на глас? Не, май само си ги бях помислила. Толкова ли е трудно да разграничиш мислите си от думите си? Е, не смятах, че съм полудяла. Това пораждаше другия въпрос - той от къде знаеве мислите ми.
Гледах го, докато е с гръб към мен и както валеше пороен дъжд, грейна топло слънце, нежно галещо кожата. Липсваше само дъгата. Но бе прекалено бързо, сякаш минутите или часовете за които това би трябвало да стане, бяха минали за няколко секунди.
Тайлър се обърна отново към мен. Поех си дълбоко въздух, опитвайки се да си обясня нещата, случващи се около мен. И по-скоро около Тайлър. До преди да дойда в кафенето всичко си беше нормално, колкото и нормално можеше да се нарече моето ежедневие.
- Тайлър, кои сте вие - повторих въпроса си, този път по-настоятелно. - И ти ли направо това с дъжда. Помислих ли си онова за дъжда, стаята и т.н. или го казах на глас? - въпросите започната и скоро май нямаше да свършат, докато не разбера всичко.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: В кафенето   Mon Jun 20, 2011 8:29 pm

Загледах се в красивите й очи. Не бях сгрешил, като й показах "истината",
знаех си, че може и веднага да побегне уплашена, но не исках и да я лъжа,
за това реших да й споделя истината. Усмихнах се, като я хванах за двете ръце.
- Това е и мистерията ми. И не, не го каза на глас, а си го помисли.
Просто видях мислите ти. Но не съм някакъв перверзник, спокойно. Също така, да, аз направих това с дъжда и времето. Това е моята сила - манипулация на времето.
Back to top Go down
View user profile
Карълайн Форбс
Човек
Човек

PostSubject: Re: В кафенето   Tue Jun 21, 2011 10:25 am

Погледнах го сериозно, когато в глвата ми налетя съвсем нова мисъл. Засмях се и сведох глава. Когато я вдигнах след няколко секунди, проговорих:
- Ясно. Скрита камера или просто се забавляваш, казвайки ми всички тези глупости и правейки ме на идиотка в дъжда. А, не, вече грее слънце и очевидно това че пропуснах прогнозата за времето, е било в твой късмет. А също и че се обърках какво съм казала и какво - не.
- Тайлър, бъдещето ти е в актьорското майсторство. Ще дойда да те гледам в театъра, а може и в някой филм да попаднеш.
Наистина бе странно колко бързо се промени времето, но с тези глобални затопляния, урагани и всякакви други бедствия напоследък, не мислех че нещо може да ме изненада.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: В кафенето   Tue Jun 21, 2011 10:43 am

Поклатих глава и се засмях на думите й. Е, радвам се, че не побягна веднага, а започна да си прави шеги.
- Ами.. всъщност преди мнооооооого години съм участвал в пиеса. Може пък и да ставам за актьор, ще го приема за комплимент. - пуснах ръцете й и се огледах неловко настрани.
- А ако ти покажа това? - преметнах едната си ръка на раменете й и я обърнах към улицата, а едната я протегнах напред и съвсем леко я размахах. В този миг времето буквално спря, сякаш само ние двамата бяхме останали на този свят. Отпуснах ръката си надолу, а колите както се движеха, спряха. Хората по улиците по-скоро приличаха на манекени от някоя витрина, а капките на дъжда бяха замръзнали във въздуха. Всъщност гледката си беше доста красива. Никой не помръдваше.
- Дано не съм те изплашил достатъчно..
Back to top Go down
View user profile
Карълайн Форбс
Човек
Човек

PostSubject: Re: В кафенето   Tue Jun 21, 2011 11:31 am

- Ти ли го направи? Как? Да не си някакъв магьосник? Хари Потър в реалния живот? Ама къде ти е пръчката? - шегувах се, но наистина ме интересуваше какво и защо бе той.
Беше направо изумително. Малко приличаше на чувството, което изпитваш, когато имаш дежа ву. Но всъщност беше много по-различно. За първи път ми се случваше въобще картината пред мен да се забави, а даже и да спре. В книгите често се описваше как "всичко минава като на забавен кадър". Е, при мен никога не се случваше. Времето винаги си течеше по един и същ начин.
Но сега беше наистина... неестествено, но красиво. Като малка доза вълшебство.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: В кафенето   Tue Jun 21, 2011 11:46 am

- Уоу, уоу, уоу, по-спокойно с въпросите. Ще ти отговоря на всеки един въпрос, но я карай малко по-бавно. - засмях се от всичко това. Беше доста изненадващо за нея. А говореше и толкова забързано, че имах чувството, че си е преплела думите от бързината.
- Да, аз го направих. Как? Ами с магия. И, не, не съм магьосник, но се надявам да бях. Хари Потър не може да се сравнява с мен. По-скоро аз с него. - беше ми доста забавно да й отговарям на въпросите, а те сигурно бяха милиони. А някои от тях и налудничеви.
- Не съм никакъв магьосник или Хари Потър, а съм.. - погледнах настрана от нея, като замълчах малко, а усмивката на лицето ми се скри. - .. демон.
Back to top Go down
View user profile
Карълайн Форбс
Човек
Човек

PostSubject: Re: В кафенето   Tue Jun 21, 2011 12:07 pm

Усмивката му помръкна, а когато забелязах това, моята също. Демон? Е не можа ли да каже, че си е магьосник или пък вампир. кой не беше чел "Хари Потър" или "Здрач". Като че ли бях гледала достатъчно филми с демони, та да знам дори нещочко за тях. А аз, нищо. Е, не да знам, а да предполагам. Абсолютно никаква представа си нямах относно демоните, а и това звучеше... знам че глупаво не беше аргумент, но точно така ми се стори - глупаво. не знам дали от това, че дори и въздуха не се движеше или от признанието на Тайлър, макар все още да не бях напълно убедена ми се зави свят. Подпрях се на стената,а постепенно седнах на пода. Мръсен, мокър или сух, това нямаше никакво значение в момента.
Погледът ми зашари някъде из плочките на тротоара безцелно. По-скоро се опитвах да намеря нещо смислено във всичко случило се досега
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: В кафенето   Tue Jun 21, 2011 12:27 pm

Видях, че май не се чувстваше много добре. Замахнах леко с ръка и времето отново се задвижи. Хората по улицата вървяха бързо, дъждеца отново си заваля (бях върнал всичко както в началото), а шума от колите по улиците отново гръмогласно заглушаваше тишината.
- Добре ли си? - застанах и клекнах пред нея, като поставих едната си ръка на рамото й.
- Ако искаш ще те закарам до вас. Щеше да е хубаво, ако поне можех да се телепортирам. - засмях се леко неловко. Наистина би било чудесно ако можех както вампирите и аз да бягам бързо .. за секунди. Но имаше голяма разлика между двете ни раси. Те можеха да са изключително бързи когато си поискат, а ние, демоните,.. през нощта. Но въпреки всичко аз не бях фен на тях. А и си имам стара вражда с тях. Отместих ръката си от рамото и започнах да й разказвам, за да я успокоя.
- Знам, че не знаеш нищо за нас, но нямам нищо общо с вампирите. Много по-различни сме от тях. Те могат едно, ние пък друго. Те трябва да се пазят от слънцето, а ние пък имаме изключително повече сила през нощта. Точно и за това враждуваме. Защото единствено можем да превземем нощта, когато сме в стехията си. Кой би взел пръв нощта? А колкото до демоните, някои от нас са лоши, други пък не сме.
Back to top Go down
View user profile
Карълайн Форбс
Човек
Човек

PostSubject: Re: В кафенето   Tue Jun 21, 2011 12:43 pm

- Значи има и вампири? - очевидно светът в който живеехме отдавна бе станал много опасен. Или пък никога не преставаше да бъде опасен. Когато наблегна, че е от добрите демони /можеше ли да има добри демони, един вид като Едуард, който пие само животинска кръв?/ леката усмивка се върна на лицето ми. Но наистина бе съвсем лека.
- Виж ти, явно не можеш всичко - засмях се. Дъждът отново заваля, както и по-рано, а косата ми и без това отдавна бе мокра. Най-лошото бе да хвана пневмония.
- Този път окончателно ще приема да ме закараш, но докато не стигнем до вкъщи не ми казвай нищо ново и особено такова, което би ме накарало веднага да сляза. Нямам друг превоз, така че - минах с два пръста през устните си, сякаш затваряйки цип.
Back to top Go down
View user profile
Тайлър Дарк
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: В кафенето   Tue Jun 21, 2011 12:58 pm

Радвах се, че отново усмивката се показа на лицето й. Поне знаех,
че няма да избяга, както биха направили нормалните хора.
- Аз ти казах общо взето всичко за нас, така че темата вече може да я забравим. - уверих я, като се усмихнах и изправих.
- Между другото май трябва да направя още едно признание. Когато си около мен, времето рядко би могла да го видиш слънчево. - погледнах нагоре към облаците, а те си седяха все така.. непроменящи се.
- А би ли била така добра да ми кажеш къде живееш, за да не те откарам в гората по погрешка. - учудващо я попитах, едва прекривайки смеха си.

П.п: Май ще е хубаво да си направиш тема с къщата ти, за да не взема наистина да те закарам в гората ;D
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

PostSubject: Re: В кафенето   Wed Jun 22, 2011 3:58 pm

След като минах през новия си дом, разгледах го и преоблякох, реших, че няма да е зле да излезна.
Докъто вървях по улиците на Канзас си мислих къде точно искам да отида, накрая намерих едно кафене и влезнах в него. Огедах се за свободна маса, но не намерих нищо подобно. Всичко бе претъпкано, всякаш всички тези човеци, бяха решили точно днес да пият кафе.
Погледа ми се спря на една "почти" празна маса...Защо почти ли? Ами там масата беше доста голяма, а на нея, в ъгъла, беше седнала само едно момиче, което пиеше спокойно от напитката си.
Приближих се към нея и "закачих" някакво подобие на усмивка, започнах да говоря, а очите ми се загледаха в нейните.:
- Имаш ли нещо против да седна?
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: В кафенето   Wed Jun 22, 2011 4:09 pm

Бях достигнала някакси до кафенето, имаше свободна маса. Успях хем да си взема кафе, хем да седна на масата. Изкарах малката си книга и започнах да чета.
Тъкмо се бях унесла и отпивах сладко от кафето, когато усетих как някой ме гледа. Бавно вдигнах глава и огледах мъжа, който попита дали може да седне.
-Разбира се! -Казах, като се отместих по-в страни, за да има място и той да се настани. Прокарах ръка през косата си, като затворих книгата и я прибрах в чантата си.
Обожавах да чета, но нямаше да е никак учтиво от моя страна да продължа да разлиствам, след като до мен беше седнал някой.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.

PostSubject: Re: В кафенето   Wed Jun 22, 2011 4:20 pm

Още щом седнах, услужливата сервитьорката дойде за поръчката ми.
- Късо кафе и минерална вода, ако обичате!
казах утчтиво и се обърнах към момичето, като попитах любопитно.
- Какво четеш?...Ъм..съжелявам, малко се натрапва, извинявай.
Усмихнах се извинително и благодарих на сервитьоркта, която бе донесла поръчката ми.
Отпих от кафето и след малко налях и водата в чашата, извадих кутия цигари и тръгнах да паля цигарата когато се сетих, че непознатото момиче, може би ще има против цигариният дим.
- Ще ти преча ли ако запаля една?
Все пак това беше нейната маса на която аз най-нахално се натрапих и поне трябваше да я попитам, но друг беше въпроса дали просто няма да й въздействам и да променя мнението й.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: В кафенето   Wed Jun 22, 2011 4:35 pm

-Не, разбира се.. -Усмихнах се любезно и се облегнах назад. -Колкото до книгата .. Някакъв вампирски роман.
Вдигнах рамене, след което отново отпих от горещото кафе. Обичах вкусът на кафето, кофеинът, който те караше да се чувстваш превъзбудено.
Усетих, че има мълчание, което си беше типично за такава ситуация.
-Роуз Лийс. -Подадох ръка на момчето, като отново се усмихнах приветливо. Изглеждаше ми някакси странно-мистериозен, но не можех да определя дали трябва да се плаша или да се интересувам от това какъв е.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: В кафенето   Wed Jun 22, 2011 4:47 pm

Вампирски роман?! Не можеше да бъде, това някаква ирония ли беше?! целият свят беше побъркан по онези измислици, за добродушните вампири.
Засмях се на ум и поднесох малкото, игривоо огънче, илзиащо от запалката ми, към цигарата. Дръпнах си няколко пъти от този дребен "наркотик" и вдишах дълбоко от опияняващият му аромат.
Няколко минути никой не каза нищо и накрая момичето се представи с протегната ръка.
- Приятно ми е Роуз, аз съм Кристиан...Кристиан Вокил.
Поех ръката й и много леко я стиснах, погледа ми не спираше да изува очите и емоциите на Роуз.
- Е, май харесваш книгите а? Какъв е сюжетът на тази?
Отпих от кафето, а след това си дръпнах от цигарата и се сетих, как в далечното минало аз също бях много запален по книгите...
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: В кафенето   Wed Jun 22, 2011 4:58 pm

Усмихнах се леко, като отместих поглед.
-Човешкото момиче се запознава с привлекателен мъж, който се оказва вампир.. А после всичко става както във всяка една книга.. Страстна любов, много интриги.. Типичен роман. -Засмях се и поех нова глътка от кафето.
Усещах очите на мъжът да ме гледат, което ме караше да се чувствам странно нелофко.
Косата закриваше част от очите ми и се спускаше чак до раменете.
-Нищо интересно.. -Излъгах.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: В кафенето   Wed Jun 22, 2011 5:16 pm

Да, това беше един от онези романи, на които можех да се смея до припадък. Бяха толкова нереални и нелепи...Как за Бога, можеше да има дори някакво жалко подобие на връзка между вампир и човек. Та това беше просто абсурдно...
Отместих погледа си от нея и го "пуснах" да блуждае из претъпканото заведение, но за сметка на това, концентрирах слуха си, за пулсът на Роуз...беше нормален. ако изключим потрепването от време на време. Това беше признак, че е под напрежение или просто се притеснява...
Хм...дали се притесняваше от мен?
- Какво мислиш за въпросният вампир...
Загасих прегорялата си цигара в пепелника пред мен и започнах да се занимавам със запалката в ръцете ми, само и само да не я погледна пак.
Не издържах и точно преди да говори я погледнах отново в очите...не можех да пропилея шанса си, да видя емоциите в тях...
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: В кафенето   Wed Jun 22, 2011 5:21 pm

-За вампирът? Ами.. -Знаех отлично, че вампирите нямаха нищо общо с тези миловидни същества в книгите.. Едва успях да се скрия от онези 4 вампира, които искаха да ме убият, да изсмучат моята кръв до последната капка. При спомена цялото ми тяло настръхна, но се стараех да не показвам по никакъв начин това. -.. Мисля си, че вампирите са доста изопачени. Не вярвам, че всеки един вампир е сособен на обич. Дори не мисля, че ако съществуваха щяха да се занимават с любов.
Погледнах го само за миг, след което отместих поглед.
-Ами ти.. Какво мислиш ти за вампирите?
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: В кафенето   Today at 12:46 am

Back to top Go down

В кафенето
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next