Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Каменистата част - Page 2 EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Каменистата част - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Каменистата част - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Каменистата част - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Каменистата част - Page 2 EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Каменистата част - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Каменистата част - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Каменистата част - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Каменистата част - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Анита Фреър
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Томас Минели
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Картър
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Клаус
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Каменистата част - Page 2 I_vote_lcapКаменистата част - Page 2 I_voting_barКаменистата част - Page 2 I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Каменистата част - Page 2 54647180

 

 Каменистата част

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 8:59 am

Не след дълго той се заигра с гърдите ми,правейки най-различни неща,от които не можех да сдържам виковете си. Болката ми харесваше и то много.
Простенах името му силно когато започна да движи и ножа,цялото ми тяло настръхна,но не спря да се движи заедно с неговото в страшно бързо темпо.
Целунах го страстно,а след това съвсем леко захапах езика му,а след това и долната устна.
Забелязах че тялото ми блести,което беше необичайно,но какво пък,това момче ме подлудяваше.
След известно време започнах да правя и смучки по вратът му.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 9:02 am

Движенията ставаха по-бързи и по-бързи, но не можех да се сдържам. Бях човек и го доказах, като свърших. Спермата ми се разпространи в нея, а езика ми бавно се отлели от тялото й. Усетих смучките, но.. нямах много енергия в тялото си. Беше изморително с нея. Погледнах я и казах:
-Много си добра.. за демон.. имам чувството, че го правих с жена - след тези думи я погалих по бузата и казах:
-Радвай се.. не приличаш на баща си... чудя се как ли ще реагира, ако научи за това - усмихнах се и я целунах страстно, когат рязко извадих ножът от нея.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 9:12 am

Усмихнах се леко и целунах бузата му :
- На него не му пука за мен.Благодарение на него никога няма да имам нормален живот. - засмях се. Едва ли щеше да е уместно да го прегърна,както обичах да правя.
- Ако все пак започне да ти прави проблеми или на .. този Сам ме повикай,знаеш как ще с разправям с него. - усмихнах му се ,а след това седнахме на пясъка. С едно движение на ръката си заздравих роклята си и другото и се облякох,погледнах Дийн и се усмихнах :
- Честно казано не ми пука че другите демони казват че съм.. прекалено мека,не съм искала живот на демон,но ето че го имам. - усмихнах се леко.
- Със сигурност и ти не си искал живот на ловец.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 9:15 am

Не знам защо но повдигнах ръката си и я преместиг на рамото й. Притиснах я към себе си и я.. прегърнах. Погледнах я и казах:
-Не знам... ако бях обикновен човек.. сигурно нямаше да съм същия... радвам се, че съм ловец, но.. за да стана такъв съм изгубил доста.. - след тези думи той преглътна и каза:
-И аз не знам какво искам .. - усмихна се и я попита:
-Ами.. тази случка.. ще я пазим ли в тайна или.. не ти пука?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 9:20 am

След като ме прегърна се изненадах съвсем малко,но веднага се сгуших внимателно,прегръщайки го.
- Защо да я пазим в тайна? Това не е срамно нещо,поне за мен.. беше прекрасно. - усмихнах се леко и повдигнах главата си към неговата.
- Но ако ти искаш ще я пазим в тайна.. - намигнах му леко.Подадох блузата му,защото забелязах че трепери. Времето беше минало страшно бързо,по хоризонта се плъзваха първите лъчи.
- Я виж ти.. изгрева.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 9:26 am

Загледах го и казах:
-Да.. красив е... но едно друго нещо ми пречи, за да го гледам - а очите ми не се отлепяха от нея. Усмихнах се и казах:
-Не.. няма да го пазим в тайна.. мислех, че за теб ще е проблем.. но... аз няма да имам проблем с ловците.. и без това ги мразя - след тези думи загледа и изгрева. Прегърна я и усети топлината на тялото й. Загледа се и попита:
-Може да се срещнем друг път.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 9:32 am

Целунах бузата му и казах :
- Ще ми е много приятно да се видим пак.. - усмихнах се леко и го гушнах силно.
От малката си чантичка извадих един медальон.
- Вземи го. Ще ти напомня за мен.. а и той ще те пази от демонски атаки.. ще отблъсква демоните които искат да ти направят нещо,докато намериш нещо с което да се защитиш.. - намигнах му и се изправих,а той след мен. В ръката му подадох едно листче с номера ми и отново се усмихнах.
Определено това момче ми харесваше,може би щях да разбера повече за него.
Back to top Go down
Дийн Уинчестър
Човек
Човек
Дийн Уинчестър


Posts : 154
Join date : 2011-06-13
Age : 31
Location : Hell

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyFri Jun 17, 2011 9:35 am

Бавно сложих медальона в джоба си. Целунах листчето с номера и й го прибрах в портофейла си. Разхождах се полугол, докато събирах нещата си. Облякох се и прибрах оръжията си. Погледнах я и казах:
-Е.. явно е време за раздяла. - усмихнах се и допълних:
-Ще е приятно да се видим отново - и тръгнах нахоре към пътя, където бях паркирал Импалата си.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 8:31 pm

Вече беше нощ а на мен изобщо не ми се спеше,беше хубава топла нощ за плаж.Разперих своите бели пухкави криле и излетях от болницата като преди това махнах всички сиситеми и джаджи по себе си.ЗАвъртях се два пъти във въздуха и се запътих към каменистата част.Подсмихнах се и когато стигнах до плажа започнах да ходя по водата като крилете ми се движеха за да не падна във водата.Беше много хубаво даа усещам водата под стъпалата си.Отидох до една скала и се опрях на нея като крилата ми си намериха място на върха на тази красива и добре изваяна скала.Само.че не видях,че скалата е хлъзгава и изведнъж падна във водата.Носа ми се напълни с вода и веднага излязох на повърността.Цялата бях мокра дори и крилете ми.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 8:38 pm

Усещах че баща ми е на близо. Не се тревожех особено,не аз трябваше да съм разтревожена.
Бях облечена в една черна
рокличка,а токовете ми бяха високи.
Естествено,стигайки до плажа ги събух,пясъкът все още бе топъл,макар слънцето от отдавна да беше залязло.
Усетих ангелско присъствие,но не обърнах много внимание. Аз не се разправях с ангелите,нямаше и смисъл.
Стигнах до брега,където присъствието беше още по-натрапчиво. Съзрях едно момиченце във водата. Ето го ангелчето.
- Хей,ангелче,имаш ли нужда от помощ? - попитах,сядайки на пясъка,загледана в нея.
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyMon Jun 20, 2011 8:49 pm

Дочух момичешки глас обърнах сеи пред мен стоеше един демон.
-Не нямам нужда.-Усмихнах се и след това започнах да крача бавно към брега.Стигнах до брега и и се усмихнах.
Започнах да суша косата си с една кърпа която бях взела от болницата и изсуших косата си.
-Аз съм Александра...Алекс.-Усмихнах се и подадох ръката си.
Беше много хубаво момиче.Беше като ангел само,чебеше моя най-голям враг.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 8:30 am

Усмихнах се на момичето и подадох ръката си :
- Аз съм Фейт.. и не е нужно да ме мислиш за враг. Това е просто една голяма измислица,всичко зависи от характер. - усмихнах се и й направих място да седне.
- Ти не си много млад ангел.. усещам го.. разкажи ми за себе си. - проговорих след известно време.
бях срещала доста ангели и до сега не се бях спречквала с нито един,според мен нямаше смисъл в това. Все едно лъв да се сборичка с теле,защото той е лъв а телето-теле.
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 2:11 pm

-Ами родена съм в небесен град на име Кронуел когато бях малка баща ми умря и аз трябваше да сляза на земята при майка си.Беше много хубаво в Рая,но се случиха неща за които после баща ми съжаляваше,но никой не му повярва и така аз слязох на земята.Една вечер се разхождах в гората и след това се прибирах и когато влязох в къщата на мама видях един мъж а под нея мама.Тя лежеше и беше мъртва А мъжа се смееше злобно аз се разпищях и тогава той ме хвана и започна да ме бута,но след това аз затворих очи и когато ги отворих него го нямаше а аз бях на различно място.Има да не съм много млад ангел на 3000 съм,но аз така и не раста нещо се случи с мен онази вечер и аз съм проклета да остана на 9.Е явно така ми е съдбата.-КАзах и вдигнах рамене спомените отново ме връхлетяха,но им заповядах да си вървят и те изчезнаха.
-Ами ти каква е твоята история?-Попитах и я погледнах.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2011 2:16 pm

- Майка ми е била земно момиче,приличала е на мен. Баща ми е Луцифер.. - казах просто,знаейки че няма нужда да обяснявам кой е Луцифер на един ангел.
- Защо не помолиш някоя вещица да ти помогне да пораснеш? - попитах замислено,сещайки се за нейната странна история. Жалко беше че са се случили такива лоши неща,но хей,всички сме така.
- Имам сестра.. на име Вероника,не ме обича особено. - засмях се.
Така си беше,но знаех че имам и други братя и сестри,само трябваше да ги открия.
Back to top Go down
Александра Стивънс
Ангел
Ангел
Александра Стивънс


Posts : 29
Join date : 2011-06-15
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 9/3000 Илюзии,Щит срещу другите дарби и когато погледне някой или го докосне може да усети неговите емоции,или какво изпитва.
Най-важното за героя:: Алекс е родена в Кронуел град в който светлината никога не угасвала когато става на 3 годинки баща и я изпраща на земята при майка си.След време тя се връща от разходка и заварва в къщата на майка и един мъж и майка и лежаща на пода в безсъзнание.Той и казал,че ще бъде използвана за жертвопринушение и тя се разпищяла и тогава затворила очи и когато ги отворила човека го нямало и тя била сама.Хората я гледала и странели от нея.Не разговаряли с нея само я гледали и я сочели с пръст.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptyWed Jun 22, 2011 1:05 pm

-Ами аз опитах,но не стана...имам предвид,че опитах с вещица и нищо не се получи.-Казах леко натъжено и се загледах във водата.
Обвх ръцете си около краката си и поставих главата си на колената с.А косата ми се спусна по гърпа ми.
-Защо,не се върнеш в ада?-Попитах и я погледнах заинтересовано.Наистина се чудех защо един демон беше дошъл на земята.
НА земята нямаше нищо интересно освен някои неща.Няма да забравя лунапарка колко сила изпозлвах там.
Обърнах погледа си към водата и следоколо минута го върнах на красивото момиче чието име беше Фейт.
Back to top Go down
http://love-bites.bulgarianforum.net
Фейт Съмърс
Демон
Демон
Фейт Съмърс


Posts : 58
Join date : 2011-06-13
Location : Канзас

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Обратен Ефект - използва дарбите на другите срещу самите тях.
Най-важното за героя:: Дъщеря е на Луцифер. Майка й е била човешко същество,или поне това знае за нея. Има сестра Вероника,която ненавижда.
Гадже:

Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 EmptySat Jun 25, 2011 11:01 pm

- За какво ми е? Тук е по-забавно. Да си играеш с хората и така нататък. - засмях се и се изправих. Слънцето щеше да изгрее.
- Е Ангелче ще се срещнем отново. - казах усмихнато. Целунах главата й и поех към вкъщи. Не бях спала от толкова време.
Прибрах се бързо,взех си душ и се треснах на леглото,все едно бях изпила целия алкохол на земята,главата така ме цепеше.
Скоро бързо заспах .
Back to top Go down
Sponsored content





Каменистата част - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Каменистата част   Каменистата част - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Каменистата част
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Плажа-
Jump to: