Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!

Supernatural

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Водопадът.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 12:26 pm

И това момиче не беше просто нормален човек, очевидно беше демон...секси демон.
- Може ли да си дръпна? - поита ме тя с усмивка и ме погледна в очите.
- Разбира се...
Станах от камъка и с ръка в джоба се приближих до момичето. Дръпнах си още веднъж преди да я поднеса към устните й и издишах дима в лицето й.
- Кристиан...приятно ми е...-надменната усмивка не с;изаше от лицето ми, всякаш се бе застопурила там и нямапе намерени да се маха скоро.
- А ти си...
Преди да й позволя да си дръпне изчаках отговора й и чак догава й дадох цигарата. Тя се опита да я вземе от ръката ми, но леко поклащане на главата от моя страна я накара да разбере, че не тя ще държи цигарата. Протегнах ръка с цигарата си напред и я спрях на няколко сантиметра от нея.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 12:37 pm

Вампирът се казваше Кристиан.
- Аз съм Мелани.Приятно ми е... - не спирах да се усмихвам някак лукаво.
Той стана от камъка,дръпна си още веднъж и аз се опитах да взема цигарата му от ръката,но тоя я дръпна.
Подаде я към устните ми аз я хванах,като издишах пушека в лицето му,както той бе направил преди малко с мен.
Огледах го от глава до пети и наистина си беше хубав.Даже прекалено хубав.
- Какво правиш тук? - попитах го аз.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 12:47 pm

След като си дръпна, момичето чието име беше Мелани, ме попита какво правя тук.
- Хм...нищо особенно...реших, че не е лоша идея да излезна сред природата.
Исмях се иронично и отново си дръпнах от приятният дим на цигарата си.
- Ами ти...какво прави един толкова превликателен демон като теб...тук..
Повдигнах едната си вежда и погледнах Мелани с любопитство.
- Не ми казвай, че нямаш по-интересни неща за вървеше от това да се разхождаш безцелно...
Извърнах погледа си само за момент, докъто изтръсквах цигарата си, сед това започнах да си я прехвърлям през пръстите си.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 1:05 pm

Попита ме какво правя и аз тук.
- Реших да дойда,заради тишината,природата и спокойствието. - леко се засмях.
Въздъхнах тежко.
- Нямам...наистина нямам по-интересни неща.Всичко е едно и също.Еднообразно.Направо ми писва вече. - погледнах за миг надолу към земята.
- Но пък и в Ада е същата работа. - замислих се.
Дали тук на земята,или там долу - все едно и също беше.
- От тук ли си? - реших да сменя темата.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 1:21 pm

Още щом започнахме темата за Ада се усмихнах иронично, Замислих се за момент...до къде ли бяха стигнали с чаканият апокалипсис...
- От тук ли си? - смени тя бързо темата.
- Не...нов съм в града. А и никога не съм се задържал на едно място за по-дълго време.
Засмях се кисело, дръпнах от цигарата си и издишах дима настрани.
- Искаш ли?
Предложих отново цигарата си и се усмихнах пленително, както правех единствено за момичетата, които ми харесваха...а Мелани определено беше мой тип....
Няколко палави мисли минаха през главата ми, но бързо ги изместих...може би за по-късно...
- Ами ти? Какво правеш в града и изобщо от къде си?
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 1:59 pm

Кристиан каза,че е нов в града и не се задържал на едно място много дълго време.
- И аз съм така. - казах само.
Попита ме дали искам да си дръпна.
- Да. - казах тихичко.
Взех цигарата и си дръпнах пак.Издишах бавно дима,като във въздуха се образуваха странни фигури.
Когато ме попита какво правя тук и от къде съм аз въздъхнах отново.
- Аз съм от Ада,от къде може да съм?Все пак съм демон... - засмях се.
- А какво правя тук? - повторих въпроса. - Какво правя и аз не знам. - загледах се нанякъде.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 2:19 pm

Дръпнах си още няколко пъти от почти изгориялият фас и го хвърлих на земята, след това го настъпих за да спре да кади.
Видях, че Мелани се бе загледала на някъде и използвах момента да я изгледам от глава до пети.
- Какво съвппадение, и аз не знам какво точно правя.Може би няма да имаш против да парвим нещо заедно.
Казах аз с малка усмивка и я погледнах изпитателно. Огледах се настрани докъто изчаквах отговора й и сложих ръцете си в джоба.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 4:08 pm

Той си дръпна последно от цигарата си и я пусна на земята,като я смачка с крак.
Кристиан каза дали имам против да правим нещо заедно.Мхм,погледнах го предизвикателно.
Минаха ми много мисли през главата какво има предвид.Сетих се за нещо,но не го казах.
- Например? - попитах го отново с тих тон.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 4:24 pm

- Например? - попита ме тя тихо.
През лицето ми премина малка дяволита усмивка и се задържа там за доста дълго.
Приближих се към нея и поех едната й ръка. Свих е така, че само показалеца да е изпънат. Държейки ръката й минах по едната й страна...устните...врата...гърдите като я докосвах само и единствено с нейният пръст. Пуснах ръката й и този път с моята хванах в лицето й като го дръпнах леко към мен.
- Като например това...
Устните ми се вплетоха в нейните нежно, но много страстно. Свободната ми ръка се плъзна по тялото на Мелани и се спря на дупетоо като я предърпа по-близо към мен.
- Харесва ли ти идеята...или може би имаш по-добро предложение...
Попитах аз любопитно и я погледнах в очите усмихвайки се иронично.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 4:44 pm

Той се усмихна дяволито и взе едната ми ръка,като я сви и само показалецът ми стърчеше.
Показалецът ми мина покрай устните ми,врата и гърдите ми.След това пусна ръката ми и хвана лицето ми като устните ни бяха на няколко милиметра разстояние.
И изведнъж ме целуна.Беше толкова хубаво.Направо забравих къде се намирам за миг.-
- Харесва ли ти идеята...или може би имаш по-добро предложение...
- Определено ми харесва... - кимнах леко,а после го целунах.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 7:41 am

- Определено ми харесва... - кимна леко тя и ме целуна.
Ръцете ми палаво се спуснаха по тялото, шарейки на различно места. Не спирах да я целувам а и не исках. Леко започнах да я дърпам назад, докъто не стигнах до камъка, на който преди малко бях седнал. Преобърнах се така, че тя бе притисната към камъка, а след малко мопощ от мен (повдигнах много леко тялото й) тя седна на камъка, а краката й се заключиха на кръста ми, предърпвайки ме към нея.
- Ммм...ако нямаш нищо против....и не кажеш нищо...уверявам те, че нищо не може да ме спре, за да те имам тук.
Казах едвам-едвам между целувките си, а през това време свалих потника на Мелани, захвърляйки го настрани.
Езика ми се спусна по врата на Мел, стигайки до гърдите й, се върна отново на устните й, целувайки я жадно и страстно.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 11:14 am

Леко започна да ме бута назад,докато не се опрях до камъка,на който беше седнал преди малко.Повдигна ме и седнах на камъка.Увих краката си около кръста му и не мислих да го пускам.
Той каза нещо,но аз не му отговорих.Само го целувах все по-страстни целувки.
Свали потника ми бързо и започна да ме целува по врата и после по гърдите,а след това се върна пак на устните ми.
Реших и аз да сваля нещо от него.За това махнах тениската му.Спуснах ръцете си по гърдите му и го погледнах перверзно в очите.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 11:58 am

Тази перверзна усмивка, изписана на лицето на демонката, ме накара да се възбудя още повече. Хм....това момиче определно си го биваше...
Бързо, без да губя повече време разкопчах сутиена на Мел и свалих дънките й. Ръцете ми се спуснаха по вътрешната част на бедрата й като се спряха на интимните части на Мелани. Езика ми се спусна по нея, стигайки до гърдите, къдети засмуках игриво зърната й.
Докъто ръцете ми си "играеха" с клитора и, усните ми отново се върнаха на нейните в поредната жадна целувка.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 12:44 pm

Кристиан разкопча сутиена ми и свали дънките ми.
Радвах се на всяко негово докосване.Лек стон се издаде от устните ми.
Целувахме още,а той после слезе надолу към гърдите ми и засмукваше едното ми зърно.
Затворих очите си и се оставих в ръцете му.
Върна се пак на устните ми,като аз леко пъхнах езика си в устата му.А през това време преместих ръцете си на косата му.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 1:05 pm

Стоновете, изплъзнали се от нея ме накараха да се усмихна доволо, но не след дълго устните ми бяха заети с това да я целуват.
Не ми трябваха повече думи...исках я и щях да получа това, което исках...все пак винаги ставаше така нали?!
Избутах всичко мисли от главата си и се средоточих единствено върху тялото на Мелани.
Свалих бикините й и бързо проникнах в нея. Започнах да се движа настървено и забързвах темпото с всели изминал тласък. Едната ми ръка се вплете в меките й коси а другата я оставих да "обикаля" свободно по тялото на демонката.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 8:40 pm

Свали бикините ми и бързо проникна в мен.Движеше се бързо,много бързо.
Аз се приближих към лицето му,като стенех все по-силно и по-силно.Заглушавах стоновете ми,като прехапвах долната му устна леко.
Очите ми бяха все така затворени.Но най-накрая ги отворих и пресрещнах неговия поглед.Леко усмивка се появи на лицето ми,след това отново ги притворих.
Той засилваше движенията си,а аз направо не знаех къде се намирам от удоволствие.Пак започнах да стена,но този път по-силно,направо виках.Не ми пукаше,защото нямаше хора.Никой не можеше да ни види.
Сложих ръцете си на раменете му и след това го целунах страстно.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 10:11 pm

Виковете й ме караха да искам да не спирам...
Забавях и забързвах тласъците си...бях нежен и див...бях всичко, което можеше да иска от мен и това, че й доставях удоволствие, правеше моето още по-голямо.
Не можех да спра ръцете си на едно място по простата причина, че тялото на Мелани беше наистина...едно голямо изкушение за мен, на което не можех да не обърна особенно внимание като се спра само на една част от него.
Повдигнах леко брадичката й, за да може врата на Мел да се открие пред мен. Езика ми се спусна по него, последвани от малки и игриви целувчици, като от време на време захапвах кожата под мен...леко и закачливо...
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 10:18 pm

Започна да целува врата ми,а аз се усмихнах дяволито.От време на време ме захапваше леко.
- Захапи... - успях само това да кажа.Исках той да пие от мен.
Не знам,но адски го желаех.А и никога до сега не бях давала на някой вампир да пие от мен.Какво ли беше чувството?Може би съвсем скоро щях да разбера.
Следващия тласък беше доста силен,а аз отново извиках.
Наклоних главата си на дясно,така че да му е удобно,като ме целува.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 10:35 pm

- Захапи... -каза изведнуж момичето и наклони врата си на дясно.
Не ми трябваше втора поканна, а и нямах намерение да чакам такава. Намалих силата и бързината на тласъците си и нежно забих зъби в меката шия на Мелани. При удивително сладкият вкус на демонската кръв, целият настръхнах..ъх...беше толкова вкусна и апетитна. Всякаш нещо експлодира в мен...чувството да пиеш кръв...и то демонска кръв, а през това време да правиш секс...беше просто удивително. Отпивах глъдка след глъдка и всякаш се пренасях в друг свят...
- Ммм...вкусна си...
Прошепнах тихо в ухото й, а след това впих нежно и много страсно устните си в нейните.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 10:53 pm

Той забави темпото и заби зъбите си нежно във врата ми.Отново издадох някакъв стон,макар и тих.
- Ммм...вкусна си... - прошепна ми той.А аз само се усмихнах дяволито отново и го погледнах.
Той ме целуна страстно,като по устните му бе останала от моята кръв.Аз я облизах.Да,наистина беше много вкусна,нищо че не бях вампир.
- Пий колкото искаш. - казах му аз.
Беше ми много хубаво като пиеше от мен.А и на него му харесваше.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 11:05 pm

- Пий колкото искаш. - отново ме подкани тя.
Това беше все едно аз бях малкото момченце в магазин за лакомства и милата продавачка ми бе позволила да опитам от всеки вид бонбон. А сега беше станало още по-добре...всякаш ми бе дала да изям всички видове шоколади...
До колкото знаех, щом Мел беше демон, нямаше как да умре от загуба на кръв, но не исках да си пресилвам късмета.
Зъбите ми за втори път се забиха във врата й, на същото място като преди малко и почти веднага след това, алената течност се спусна по езика ми...
Удоволствието беше наистина несравнимо и много тих стон се изплъзна от мен...Усещах края на всичко, но не исках да свършваме...беше прекалено, за да искам всичко да приключи...
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sat Jul 02, 2011 11:18 pm

Когато му казах да пие,той отново заби зъбите си във врата ми.Аз отново се чувствах великолепно.Можеше и малко да боли,но си струваше удоволствието.Все пак аз съм демон,надявам се нищо да не ми стане.
Но май Крис беше към края си.Скоро щеше да свърши.Нищо,важното е,че всичко беше невероятно и се радвах,че го срещнах.
Усещах как още пие от врата ми.Долепих се максимално до тялото на Крис,така че да мога да усещам как сърцето му биеше като лудо.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jul 03, 2011 11:10 am

След още няколко солидни глъдки от вкусната й кръвчица, отделих зъбите си от нея и устните ми намериха нейните в нова жаднна целувка.
Когато всичко свърши, не спрях да я целувам...просто не исках...а и не можех.
След няколко минути се отдръпнах от нея и й се усмихнах леко. Обърнах се с гръб към нея и започнах да събирам дрехите си от земята. Когато вече бях готов, погледнах отново към момичето.
- Не приличаш на другите демони с които съм се срещал...-засмях се иронично и продължих.- имам предвид...ти си много по-...добричка.
Засмях се още по-силно и извадих цигара, след което я запалих. Дръпнах си няколко пъти и издишах дима настрани.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jul 03, 2011 12:32 pm

Отдели зъбите си от врата ми и ме целуна жадно.
Накрая той свърши,но не спря да ме целува.И аз не исках да спира.Той се целуваше толкова добре.След няколко минути той се отдели от мен и започна да се облича.Реших и аз да го направя.Облякох се набързо и той каза:
- Не приличаш на другите демони с които съм се срещал... - аз се усмихнах. - Имам предвид...ти си много по-...добричка.
Засмях се.
- Аз? Добричка?! - засмях се високо. - Не мисля.
Извади си отново цигара и я запали.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jul 03, 2011 2:57 pm

- Аз? Добричка?! - засмя се тя високо. - Не мисля.
- Ооо така ли?
Отново с ирония казах аз и се засмях леко. Приближих се на няколко крачки от нея и присвих очите си леко, като я изучвах.
Демон, който ми бе позволил да пия от кръвта му...хм..може би беше просто момент на слабост, но не беше често срещано "явление".
- И защо не мислиш така...колко лоша можеш да бъдеш...-говорех тихо и пристъпвах все по-близо към нея..всякаш я предизвиквах да направи нещо по-откачено...
Накрая се спрях на сантиметри от нея, дръпнах си от цигарата и я целунах страстно, като издишах никотиновият дим в нея, докъто езика ми си играеше с нейният.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Водопадът.   Today at 11:53 am

Back to top Go down

Водопадът.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next