Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!

Supernatural

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Водопадът.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Клаус
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба
Най-важното за героя::
Гадже: -

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 7:23 am

"Не мислиш ли, че твърде късно започна да се притесняваш коя ме има? Да не смяташ, че през тези години съм бил светец? Впрочем, никоя не може да ме има, знаеш го. Така че, мила, спри да драматизираш. Не ми се гледат сцени." - отвърна на мислите й. Беше забавно да общуват по този начин. Така единствено те двамата бяха наясно какво става, а демоните около тях продължаваха да са в неведение.
За миг отклони поглед от Катрин. Не искаше да става свидетел на "приятелските" й взаимоотношения с Томас.
Ясно разбираше каква е целта й. Осъзнаваше, че всичко, което Катрин правеше бе с едничката цел да го ядоса, да го предизвика. И най-лошото беше, че успяваше.
Клаус полудяваше при мисълта, че някой друг може да докосва неговото момиче. Да, знаеше, че през годините са били много тези, които са го правели, но беше съвсем друго, когато сцената се разиграваше пред очите му.
Но добрият актьор трябва да играе до последно, нали?
Когато Катрин се съблече, погледа му се плъзна по тялото й и не успя да скрие доволната усмивка, че отново я вижда. Никога, независимо колко години бяха минали, вампирът не бе в състояние да забрави това тяло, това лице... да забрави Катрин.
- Томи, Томи... Така ли се прави с една жена? Тя те съблече, а ти се страхуваш дори да я докоснеш. Разочароваш ме, момче. - поклати глава. - Катрин, влизай най-после. Докога трябва да те чакам?
Back to top Go down
View user profile
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 7:57 am

Ъгх ,скоро имах чувството ,че щях да повърна от мелодрамните им "съпружески" спорове.За това ли бях дошъл тук?!
-Клаус ,миличък ,не ме подценявай.Забележи...с нея. - посочих Катрин. - може и да не се справя толкова лесно.Но ти... - върнах погледът си на него. - Ти си просто един обикноцен първороден вампир създаден от нея.Не си нещо голямо. - намигнах му.И тогава се започна със споровете.Ъгх ,тези винаги ли обичаха да се дразнят така?
-Добре ,не смятате ли да спрете скоро? - повдигнах веждата си. - Писна ми от скучните ви мисли...въобще какво правя тук. - казах с леко отвръщение. - И Клаус ,грешиш.Май ти е много забавно ,когато си мислиш ,че "жалките" демончета наоколо не разбират нищо ,нали?Е ,за нея незнам. - погледнах демонката във водата. - Но аз...мен неможеш да изиграеш толкова лесно ,по какъвто и да е начин. - намигнах му. - Но мислите са ви...повече от скучни ,смятате ли скоро да приключвате?
Ъгх ,беше ми забавно...толкова беше самонадеян и уверен ,че може всичко хиляди пъти повече от другите.. - И внимавай..защото накрая може да се окаже ,че аз ще си изцапам ръцете.Кой мислиш е кълцал хиляди души в Ада? - повдигнах веждата си. - Ти няма да си по-труден от тях. - усмихнах се лукаво ,когато Кат се съблече.
-Хмм...черното ти отива. - погледнах я. - Всъщност...май е подобното ,което видях когато те наблюдавах прии...ъ ,няма значение. - усмихнах се.Естествено ,блъфирах де.Но трябваше да внеса малко забавление в тази скучна обстановка..незнам ,но явно вампирите колкото и да остаряваха ,ставаха все по-скучни..като хората.Кат съблече сакото ми(все тая хДД както искаш съм облечен ;дд) и погали гърдите ми.
-Стига де ,горкият Клаус ще вземе да започне да ревнува. - направих тъжна физиономия ,като го погледнах ,след което последва една лукава усмивка.
-Е ,влизаме ли? - повдигнах веждата си ,питайки Кат.Но вместо да изчакам отговора и ,направо я хванах на ръце и скочих заедно с нея във водата...

Back to top Go down
View user profile http://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20 години - Много милиони години. Всички дарби на света..
Най-важното за героя:: Първородният вампир

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 9:54 am

"Да..по цели нощи мисля,за теб и се чудя с коя си"помислих си иронично..
"Никога не си бил и няма да бъдещ светец..Прави с която каквото искаш,но не и пред мен..Това,не е драматизиране..А обикновен разговор" тези семейни драми изобщо не ми оправя настроението..Точно обратното..
Тогава Томас..се обади отново..И аз се усетих,че всъщност и той беше "четец" ама толкова се бях отнесла,че забравих да си скрия съзнанието от него..
"Клаус..не всички демони са неведение..За това си ограничавай мислите..Или поне ги скрий.."сериозно си го помислих..
Мислите на Томас ме забавляваха..Това беше голямо разнообразие след тези драми с Клаус...Защо трябва изобщо да ги има?..
Клаус,се мислеше за отличен актъор..Но аз го познавах добре..И все някога маската му щеше да падне..
Блъфа на Томас беше ясен..По-добре да не си го беше помислял..И Клаус нямаше да разбере..Но какво да се прави...
-Остави го Клаус..той си има компания..-лукава усмивка се появи на лицето ми..
-Кой ти каза,да ме чакаш..Аз съм с Томас..гледай си демонката..-засмях се и се обърнах към Томи..
Още преди да осъзная въпросът му вече и двамата бяхме във водата..Изплувах и го погледнах,а той ме гледаше със самодоволна усмивка..
-Идиот...-засмях се..истински.. и го опръсках с вода..-Но нали в това ти е чара..-усмихнах му се и сложих ръце на вратът му като ги преплетох..

Back to top Go down
View user profile
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 10:03 am

-Ама чудя се...трябва ли..Така ще подразня чичо Клауси.
Направих намусена физиономия ,като на някое малко детенце.
-Но всъщност като се замисля.. - върнах обикновеното с изражение. - Щом ще го подразня...О ,да! - извиках ,след което й се нахвърлих и я потопих във водата."И сега ,да видим дали Клаус ще забележи ,ако е под водата.." - помислих си аз ,като се усмихнах лукаво и я погледнах.Приближих тялото си до нейното прекалено близо ,след което я дарих със една страстна целувка.Нищо че беше под водата ,не вярвах че ще й стане нещо..нали беше "първородната".Отлепих устни от нейните и я погледнах.Чудех се ,как ли щеше да реагира?Но всъщност...какво пък ми и пукаше.

Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.
Гадже: Търси се !

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 10:45 am

Вампирката определено манипулираше и изнудваше Клаус.
Какво пък я бърка с кого той ще излиза и с кого не.Това си беше негов избор.Защо Катрин трябва да управлява Клаус?Катрин си мислеше,че е най-велика и може всичко,но грешеше.
Започваше да ме дразни,имаше миг който не издържах,но нямаше да си тръгна.
Наблюдавах много добре как вампирката съблича демона.Искаше да накара Клаус да ревнува.Но като го гледах така,много-много не му пукаше особено.
Двамата заедно скочиха във водата и си отклоних погледа от тях.Погледнах Клаус и се приближих още по-близо към него.
Back to top Go down
View user profile
Клаус
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Човешки - 23; Първороден вампир; Като един от Древните, Клаус владее всяка една позната дарба

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 11:13 am

Арогантният демон наистина започваше да ядосва Клаус. Е, може би първоначалната му преценка беше грешна и Томас не беше обикновен демон, но със сигурност не можеше да се съревновава с Първороден.
- Не ме подценявай, демоне. - беше единственото, което каза в отговор на заплахата на Томас. Да, определено момчето беше право и Катрин бе по-стара от Клаус, но разликата между двамата бе нищожна. Пък и упорития труд на вампира, бе успял да стопи минималното предимство, което годините даваха на Катрин. Твърдо бе решен да усвои всичко, което Древната умееше и с времето успя. И така се превръна в един наистина равностоен противник.
Но отново допусна малка грешка. Не беше предвидил, че Том може би чете мисли, затова и не се постара да ги скрие, но веднага щом разбра, побърза да го направи. Катрин беше единствената, която имаше достъп до съзнанието му, но и това беше нещо, което се бе научил да контролира през годините. Мислите му щяха да бъдат точно такива, каквито той сметнеше за добре да бъдат.
Опита се да не обръща внимание на факта, че Катрин прегърна Томас... нито на факта, че глупавия демон я целуна. Вместо това с отегчено изражение се обърна към Мелани.
- Съжалявам, че стана свидетел на това. - на лицето му изгря усмивка и той леко погали лицето й. - Просто Катрин винаги е обичала да ме дразни, а двама каращи се Древни не са най-приятната за наблюдаване гледка. Позволи ми да ти се реванширам за неудобството... - в погледа му се четеше надежда... измамна, разбира се.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Години: Човешки - 20\ Демонски - много. Дарби:Хипноза и влиза в сънищата със специален медальон.
Най-важното за героя:: Емоционална,гадна и секси.Това са думите,които най-добре я описват.Има сестра на име Аманда Уинтър.

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 11:19 am

- Съжалявам, че стана свидетел на това. - той се усмихна и погали лицето ми.Това ми хареса. - Просто Катрин винаги е обичала да ме дразни, а двама каращи се Древни не са най-приятната за наблюдаване гледка. Позволи ми да ти се реванширам за неудобството...
- Не,няма нищо. - казах аз. - Катрин не дразни само теб вече,но и мен. - усмихнах се и погледнах за миг във водата.
- Как мислиш да ми се реваншираш? - не че исках,но го попитах все пак.
Back to top Go down
View user profile
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 11:35 am

Игнорирах думите или по-точно мислите на тази Мелъни иначе сега нямаше да е сред живите..Или извинявам се.. моя грешка..нямаше да е на Земята..
Както Клаус можеше да ми се прави на голям актъор и за мен нямаше проблем..
Да видим кой до кога ще издържи..Нямаше да мисля за нищо повече..За да не му давам предимство..Освободих се абсолютно от мисълта за Клаус и,че той е толкова близо..
Погледнах към Томас с усмивка и с желание..потопихме се във водата и Томас ме целуна..
Чак аз не можех да повярвам,че беше толквоа страстно..Както и да е..
Изплувахме отново на повърхността и той очакваше реакцията ми..
Аз го гледах така сякаш го желаех до полуда..И не ме интересуваше кой е там и кой не..
Случайно дочух Клаус и реих да му отговаря..
-Как пък реши,че искам да те дразня..Не ти ли допуска мисълта,че наистина го желая..-на си направих труда да го погледна..
Бутнах Томас до стената водопада и след скеунда бях пред него...Сложих ръце на лицето му които нежно очертаваха скулите му...Ръцете ми бавно започнаха да се вплитат в косата му,а тялото ми нежно да гали неговото..
Тогава долепих устни до неговите и преплетох езиците ни със страст и желание...
Мелани отново започна нейните тиради..Но най-малко те ме интересуваха в момента..
И не им обърнах внимание...Мислите ми бяха заети от Томас..
Back to top Go down
View user profile
Клаус
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 12:51 pm

- Никой не разговаря с теб, Катрин. Не се намесвай в разговори, които не те засягат. Не се ли научи на етикет за толкова години? - без дори да я поглежда, Клаус отправи язвителната си забележка. Но не отделяше поглед от очите на Мелани. А усмивката му ставаше все по-приветлива.
- Права си. Катрин има рядката дарба да действа така на хората около нея. Е, досега смятах, че дразнещото поведение е специално насочено към мен, но явно не е така. Не се притеснявай, само лае, но не хапе. Не би те наранила. - отлично разбираше, че не трябва да предизвиква някой, с толкова избухлив нрав като Катрин, но от друга страна, в момента тя бе прекалено заета да се натиска с Томас, така че едва ли щеше да обърне внимание на думите на вампира.
- Тъй като е моя вината за този безсмислен спор, който видя, се чувствам наистина виновен. За да ти се реванширам, ти предлагам себе си. - на лицето му изгря победоносна усмивка. - И преди, повлияна от глупостите на Катрин, да си помислиш нещо лошо за мен, предложението ми е напълно безобидно. До края на нощта съм изцяло на твое разположение. Ще правим каквото поискаш. Какво ще кажеш?
Back to top Go down
View user profile
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 1:01 pm

Не обърнах внимание на забележката му..Щом се говореше за мен нямаше как да си замълча.. Продължих да целувам Томас.. Но слушам Клаус...
Хм..опитваше д ме предизвика.. Колко е лекомислен.. Не ми пукаше,дали ще я върна отново в ада..По-добре там от колкото до мъжът ми..
А когато Клаус и отправи това предложение..Моментално се отдалечих от Томас..Това,беше краят..Не можех да го позволя..Той победи..надви ме този път.. Но друг такъв няма да има..
Обърнах се към него..И с вампирска скорост..Профучах около него и Мелани..като го хванах през кръста и го отведох с мен зад едно дърво във водопада където бяхме скрити от погледите на двата демона..
-Ти спечели..Доволен ли си?.-погледнах го..-Сега спри да ме измъчваш..-говорех спокойно но сериозно...
-Съжалявам за това което направих с Томас туко-що..Но за разлика от теб.. През годините не съм си позволила никакви волности..-не мога да повярвам че го казах..
Нямаше да мисля,за причината защото щеше да разбере по мислите ми..Просто приключих до тук..
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 1:03 pm

Не обръщах абсолютно никакво внимание на Катрин,все едно я нямаше.
В момента гледах само Клаус и не отделях погледа си от него.
- Тъй като е моя вината за този безсмислен спор, който видя, се чувствам наистина виновен. За да ти се реванширам, ти предлагам себе си. - усмихнах се отново. - И преди, повлияна от глупостите на Катрин, да си помислиш нещо лошо за мен, предложението ми е напълно безобидно. До края на нощта съм изцяло на твое разположение. Ще правим каквото поискаш. Какво ще кажеш?
Аз се усмихнах мръснишки и му казах:
- Ами добре тогава. - засмях се.
След кратка пауза отново казах:
- Да започнем първо с това ...
Доближих се прекалено много до него и допрях тялото си до неговото.
Back to top Go down
View user profile
Клаус
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 1:13 pm

Допира на тялото на демонката, предизвика една дяволита усмивка на лицето му. Бавно доближи устните си до нейните и точно, когато щеше да я целуне, усети нечии ръце около тялото си, а след няколко секунди се намираше далеч от Мелани, както и от водопада. Двамата с Катрин бяха скрити измежду дърветата и докато слушаше думите й, Клаус, за пореден път тази вечер, разходи погледа си по тялото й.
- Винаги съм доволен, когато те надвия в собствената ти игра.
И наистина беше така. Победите над Катрин, бяха едни от най-сладките в живота му. Независимо дали ставаше въпрос за такава или подобна на тази игра. Победа над жена като нея винаги беше постижение, с което вампира се гордееше.
За секунда я притисна до дървото и долепи тялото си до нейното. Нежно разходи пръстите си по шията й, докато устните му все повече скъсяваха разстоянието, което ги делеше от така желаната целувка.
- Дефинирай "волности"... - прошепна тихо срещу устните й и едва доловимо се усмихна. Леко се отдръпна, за да й позволи да говори, но ръцете му не помръднаха от тялото й.
Back to top Go down
View user profile
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 2:16 pm

-Нямаше да се казваш Клаус ако не се радваше на победата...-усмихнах му се..
-Да ме победиш,е като сбъднато желание..-засмях се..
Мислех да заговоря,но пламенните му устни започнаха да правят движения по шията му..
Тези така опитни и меки устни ми доставяха удоволствие векове наред и никога не спирах да ги желая..
Заговори на сантиметри от устните си..Нямаше как да не забележа,че това което казах го заинтригува..Леко се отдръпна от мен..но ръцете му все още обгръщаха тялото ми..
-Много добре знаеш,за какви волности говоря..-погледнах го сериозно..
-Не съм се занимавала с други мъже след като се разделихме през онази година...-преглътнах..
-Не можех да бъда с някакъв мършаляк,след мъж като теб..Но аз си бях виновна за всичко...Можехме още преди години да се видим..Но не исках да ти раазвалям женката компания в която винаги беше..Прекалено много жени щяха да изчезнат от лицето на земята..-усмихнах се невинно..
-Сега мисля,че ти стана ясно?..Или още не?..-повдигнах вежда..
Back to top Go down
View user profile
Клаус
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 3:30 pm

Думите й накараха лицето на Клаус отново да засияе с онази добре позната на Катрин, самодоволна усмивка. Не подозираше, че докато са били далеч един от друг, вампирката не е била с други мъже, но този факт искрено го зарадва.
И значително повдигна иначе огромного му его.
- Разбира се. Няма мъж, който да може така силно да ти въздейства... дори само с думи. Колкото и да се вбесяваш на казаното, на стореното от мен, винаги ще ми прощаваш, защото още в мига, когато ме създаде сама се обрече цял живот да бъдеш единствено моя. Прав ли съм? - повдигна многозначително вежда и продължи:
- Още на водопада ти казах, че ревността не е добър съветник. Излишно прахосване на нерви и време. Защо ти е да падаш на нивото на посредствена, ревнива съпруга, убивайки момичетата, които са с мен, когато ти си нещо много повече от това? Ти, скъпа ми Катрин, си единствената жена, която ме притежава. Няма значение коя е в леглото ми, тя е просто поредната, забавление, с което уплътнявам времето си. - тонът му беше равен, не издаваше никаква емоция, но всяка дума беше истина. За кратко долепи устните си до нейните, за една нежна целувка и се отдалечи до отсрещното дърво.
- Знаеш ли, грубо е да ме отвличаш по този начин. Щом искаш да останем насаме, достатъчно е само да ми кажеш.
Back to top Go down
View user profile
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 5:44 pm

Ъ...и смяташе да ме зареже така?!Оо ,никой неможеше да ме зарязва по този начин.Щеше да си го получи...не че ми пукаше много де ,всичко беше за забавление..но все пак беше Катрин.Винаги има нещо за което да й го връщам.
-Е ,явно Клаус те заряза. - усмихнах се лукаво на демонката. - Не разбира ли?Той те мисли просто за забава...е ,при мен и Катрин е различно.И двамата се мислим просто за забава или отбиване на номера. - усмивката ми се увеличи. - И внимавай къде си навираш носа ,защото все пак си от моята раса...всеки демон е важен. - неможех да повярвам ,че аз казвах това..е ,все пак тази не беше от най-нисшите демони така че...за другите пет пари не давах.
-Е ,чао от мен за сега. - казах ,като в следващият момент вече ме нямаше..Катрин щеше да си плати ,сигурен бях.

Back to top Go down
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 19, 2011 5:54 pm

И точно,когато стана най-интересно,Катрин сграбчи Клаус и двамата изчезнаха за броени секунди.
- Арггг... - издадох онзи звук,който винаги издавам,когато се ядосам.Този път беше шумен,но и сладък.
Останахме само аз и другия демон.Погледнах го отново безразлично.
-Е ,явно Клаус те заряза. - заговори той. - - Не разбра ли?Той те мисли просто за забава...е ,при мен и Катрин е различно.И двамата се мислим просто за забава или отбиване на номера. - усмивката ми се увеличи. - И внимавай къде си навираш носа ,защото все пак си от моята раса...всеки демон е важен.
- Знаеш ли колко ми пука за теб и Катрин? - станах нервна.
- Да,всеки...пфф. - казах тихо и сведох глава.
- Е ,чао от мен за сега. - каза Томас и си тръгна.
- Чакай,чакай!Ще ме оставиш сама тук?! - погледнах го въпросително.
Back to top Go down
View user profile
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Mon Jun 20, 2011 11:52 am

Както винаги Клаус беше прав..Но аз бях с лошия и избухлив нрав..
Думите му бяха като песен за ушите ми..Да го чуя отново да готовори така..Да видя,че все още има нещо между нас..Да усетя любовта ни отново..
Една радост след толкова години тревоги..След толкова съмнения и след толкова ограничения..
-Прав си..Винаги си бил прав за всичко..Знаеш,че аз съм по-избухлива и своенравна..И първо действам и след това мисля,докато ти винаги знаеш кое е правилно нещо..- гласът ми беше спокоен..
-Обрякох се вечно да съм твоя,а ти мой..Може да си минал през много..Но жалкото е,че винаги ще ти прощавам.. и няма да мога да ти го върна...Защото няма да падна на нивото на тези с които ти си бил..и да стана точно като тях...-гледах в очите му и говорех без емоция..Тези разговори не бяха за мен,но понякога се налагаше..
Насладих се на нежната целувка..на сладките му устни до последния момент в който усещах устните му до моите...
-Грубо или не..Не можех да те оставш пред очите ми да се натискаш с нея..Не съм ревнива..Никоя с която си бил не съм докоснала..Дори не съм си правела труда да се занимавам с нея...В първите няколко минути се ядосвам но после ми минава..-повдигнах вежди..
-А и да ти бях казала,ти щеше ли да оставиш забавлението си?..
Back to top Go down
View user profile
Клаус
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Mon Jun 20, 2011 4:02 pm

- Отново мислиш единствено за себе си, Катрин. - поклати недоволно глава.
- Аз трябваше да стана свидетел как събличаш, а впоследствие и как целуваш онова нищожество, а аз не мога да си поиграя с демонката? - повдигна вежда. Беше забравил колко много Катрин се доверява на самоконтрола и преценката му. Които бяха безпогрешни в повечето случаи, но все пак не биваше да забравя, че Клаус мразеше някой друг да има това, което е негово. Самата мисъл, че някой друг може да докосва Катрин, че някой друг, освен него, може да я целува, го караше да побеснее.
Да, притежаваше идеален самоконтрол. Винаги знаеше какво, кога и как да каже, но в края на краищата, беше също толкова избухлив и своенравен, колкото и Катрин. Единствената разлика бе, че през годините се научи да се контролира. Сметна, че не приляга на един Древен да се държи като глупав новороден вампир и да реагира на всичко инстинктивно и до някъде първосигнално.
- Това, че имаш вяра в мен и в способността ми да контролирам гнева си ме радва. Но не забравяй, че винаги съм мразел някой друг да се докосва до това, което е мое. Не се доверявай толкова много на разума ми, защото понякога аз самият не му се доверявам. Убивал съм мъже, дръзнали да целунат някое от момичетата, което ми е допаднало. Представи си какво съм готов да направя за теб... - лека усмивка пробягна по устните му.
- А на въпроса ти, да. Щях да я оставя, въпреки че ако трябва да съм честен компанията й наистина беше приятна... очудващо, но факт. Въпроса ти е излишен. Добре знаеш, че ти винаги си на първо място, колкото и красиво, забавно или... вкусно.. - след последните му думи, едва доловимо се засмя. Дори сега, когато разговорът им беше толкова сериозен, той подхождаше с голяма доза ирония към него. - ... да е момичето, няма да се замисля и за миг дали да я оставя, за да те последвам.
Back to top Go down
View user profile
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Mon Jun 20, 2011 9:49 pm

-В някои случаи трябва да си егоист.. И ти много добре знаеш това Никълъс..-незнам защо говорех токова сериозно,без емоция без нищо..
Колкото и да не исках да повярвам,наистина не трябваше толкова много да вярвам в него..А да прилагам усвоения от мен самоконтрол на практика..
Защото колкото и спокоен да изглежда Клаус във всеки един момент може да избухне и тогава ще бъде един бърз край за всички около него..
-Може би си прав..Не трябва толкова да ти се доверявам,а да започна да вярвам на себе си..Ти се възмущаваш от една целувка,а аз какво да кажа като знам колко жени са били с теб,колко са докосвали тялото ти..-прекъснах речта си за миг след което отново продължих...
-Винаги водим едни и същи разговори,които за толкова векове научих на изуст...Както е станало,не можем да го върнем..Винаги ще се обичам..винаги ще се ревнуваме..Няма да позволяваме никой да получи другия и никога няма да спрем да играем роли..- тонът ми беше отново спокоен и безчувствен..
-Прав си много добре знам..Но обичам да го чувам..Няма по-силна връзка от нашата..И в това се убеждавам все повече..-незнам от него ли прихванах иронията или просто ми идваше отвътре...
-Скъпи,защо не ме заведеш на някое по уютно място..-приближих се към лицето му и прошепнах на ухото му..
-И не ми покажеш,какво си научил през тези години...
Back to top Go down
View user profile
Клаус
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Tue Jun 21, 2011 4:37 am

"Никълъс?"...
Сепна се, когато чу пълното си име. От мнго години не го бе използвал, нито някой друг го бе наричал така. Но все пак в момента разговаряше не с кого да е, а с Катрин - жената, която знаеше всичко за него.
На всички бе известен като Клаус, малцина бяха тези, които знаеха истинското му име... Всъщност, малцина бяха тези, които знаеха каквото и да е за него. С времето името му се превърна по-скоро в легенда и именно заради това, Клаус често се изправяше пред погледи, изпълнени с недоверие. Че кой би повярвал, че разговаря със самият Клаус.
Но вампирът обърна внимание на друга част от думите на Катрин.
- Няма как да не се съглася с теб, скъпа моя. Връзката ни е силна. И причината не е в любовта ми към теб, която наистина е огромна. Ти си тази, която ме създаде. Никога, независимо от обстоятелствата, не мога да имам по-силна връзка с друга. Като мой създател, ти не просто ми даде живот, ти ме научи как да го живея, научи ме на всичко... и затова съм твой, докато не се намери кой да ме убие.
Клаус беше от типа хора (или в случая вампири), които можеха да бъдат наистина лоялни към хората, които по един или друг начин са им помогнали. А Катрин направи нещо повече. Всичко, което вампирът беше, заедно с положителните и отрицателните качества, бяха създадени под нейно влияние. Съзнателно или несъзнателно, тя оформи характера му през годините. Вероятно по-скоро несъзнателно, тъй като много често той просто я наблюдаваше и моделираше нрава си по нейно подобие.
- Какво ще кажеш първо да ти покажа дома си, а след това може и да разбереш какво съм научил през годините? - усмихна се, приближи се бавно към нея и хвана ръката й.
Back to top Go down
View user profile
"А"

PostSubject: Re: Водопадът.   Tue Jun 21, 2011 8:38 pm

СМС до Катрин:
"Кат ,знаеш ли изглеждаше ми забавна.Но откакто отново срещна Клаус мнението ми се промени.Вие древните ,винаги ли сте толкова скучни ,когато сте заедно?Едно ще ти кажа - този ти вреди.По-добре го разкарай и си намери друг ,за да не го разкарам аз.
--А"

СМС до Клаус:
"Клаус...или по-скоро трябва да те наричам Никълъс?Както и да е...не смяташ ли ,че Катрин те управляваше достатъчно?Незнам дали усещаш ,но отстрани изглеждаш доста глупаво.Винаги следваш решенията и мнението й.А уж имаше репутацията на "безстрашният ,независим първороден вампир".Е ,вземи го докажи и я разкарай докато е време ,защото накрая ще се превърнеш във едно малко тъпо кученце ,което слуша единствено и само Катрин и не може да решава само за себе си..Не искаш това ,нали?
--А "
Back to top Go down
View user profile
Катрин Фрийман
Moderator
Moderator

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Wed Jun 22, 2011 7:13 pm

Когато Клаус започваше да обсъжда как никой незнае името му и каква тайна е то..
В началото беше интересно,но вече ставаше отегчително..Отървах се от тези мои мисли и се оставих съзнанието ми да се рее в пустотата,докато Клаус реши да проговори...
Винаги се изразяваше с точни думи и никога не те оставяше дълго време да мислиш значението ми...
-Както винаги трябва да отбележа,че си прав..Радвам се,че съм те научила на полезни неща..Защото в началото,съм била сама и никой не ми помагал..Поне всички други ще имат възможността да вземат пример от някой..Докато аз оставам сама със себе си.. -казвах спокойно,но си личеше лека тъга в гласът ми...
-Нека да видим,дали си запазил идеалният си вкус,или някой е успял да го развали..-казах и както Клаус ме беше хванал за ръката,аз тръгнах напред и излязох от водата като го повлякох заедно с мен...
В този момент телефонът ми изпищя...Погледнах го и имах ново съобщение..За секунда го прочетох...излязох от папката и оставих телефона си...
"Кучка.. ако си мисле,че ще постигне нещо,не е уцелила вампира с когото се захваща" казах си мислено... Облякох роклята си...Ако сме бързи можеше и да не ме види целия град мокра..Погледнах към Клаус..
-Ти водиш..-казах му с лека усмивка..
Back to top Go down
View user profile
Дийн Уинчестър
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Чарът му
Най-важното за героя:: Много е палав в леглото.. и извън него
Гадже:

PostSubject: Re: Водопадът.   Sun Jun 26, 2011 2:03 pm

Имах нужда от спокойствие извън града. Намерих си импалата и заедно с нея се разхождахме из местностите тук. Беше ми скучно и за това реших да се разходя из природата. Оставих колата и тръгнах да се разхождам, но жегата беше ужастна. Изведнъж намерих едно красиво водопадче... Съблякох се по боксерки и се хвърлих във водата. С бавни движения стигнах под водопада. Водата ме биеше отгоре и беше невероятно. Чувствах се страхотно и разхладен. Поплувах и застанах в средата на водата. Отпуснах се и си казах:
-Това си е доста освежаващо и приятно - след което леко притворих очи.
Back to top Go down
View user profile http://www.facebook.com/daremonai1969
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 12:05 pm

Когато се събудих на сутринта, почти веднага след като си припомних изминалата вечер, се сетих за Кандис, а това не беше никак добре. Реших да излезна за малко и тръгнах към водопада.
Когато отидох до него се зарадвах, че няма никой...направих няколко крачки и седнах на един голям камък близо до водата. Започнах да си хвърлям малки камънчета по повърхността на водата, когато усетих чуждо присъствие. След някоклко секунди чух и стъпки зад мен, но не се обърнах веднага. Изчаках няколко секунди и с нехайна физиономия погледнах момичето, което беше пред мен.
Усмихнах се арогантно и запалих една цигара, като си дръпнах няколко пъти и издишах дима във формата на кръгчета.
- Здравей...
Усмихнах й се леко и погледа ми се плъзна по тялото на непознатата.
Back to top Go down
View user profile
Мелани Андерсен
Демон
Демон

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Водопадът.   Fri Jul 01, 2011 12:17 pm

Днес реших отново да отида на водопада,но този път сама.И слава Богу,че бях без компания.
Времето беше хладно,но въпреки това не си взех якето.Тръгнах и след няколко минути вече бях там.
Исках да остана за малко сама,но май нямаше да бъда сигурно.Нямаше почти никакви хора по това време.Но пък за сметка на това имаше вампири,демони и всякакви други същества.
Този път там стоеше някакъв вампир.
Приближих се и той ме поздрави.
- Здравей. - отвърнах му.
Непознатия пушеше цигара.
- Може ли да си дръпна? - приближих се още повече,усмихвайки се леко,като го погледнах в очите.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Водопадът.   Today at 11:52 am

Back to top Go down

Водопадът.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next