Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Небраска:Гората - Page 2 EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Небраска:Гората - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Небраска:Гората - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Небраска:Гората - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Небраска:Гората - Page 2 EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Небраска:Гората - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Небраска:Гората - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Небраска:Гората - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Небраска:Гората - Page 2 EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Анита Фреър
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Томас Минели
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Картър
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Клаус
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Небраска:Гората - Page 2 I_vote_lcapНебраска:Гората - Page 2 I_voting_barНебраска:Гората - Page 2 I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Небраска:Гората - Page 2 54647180

 

 Небраска:Гората

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Небраска:Гората - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Небраска:Гората   Небраска:Гората - Page 2 EmptyFri Jul 01, 2011 9:11 am

-Хмм..
Направих се на замислен.
-Не смятам и да те спирам.
Дяволитата усмивка се появи на лицето ми.
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Небраска:Гората - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Небраска:Гората   Небраска:Гората - Page 2 EmptyFri Jul 01, 2011 6:47 pm

-Така ли?
Срещнах погледа му,а очите ми се смееха.
-Умен ход.Поздравления.
Спрях ръката си в областта под пъпа му.Приближих се към устните му и го целунах,а след това спуснах устните си по гърдите му.
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Томас Минели
Admin
Admin
Томас Минели


Posts : 351
Join date : 2011-06-12

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

Небраска:Гората - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Небраска:Гората   Небраска:Гората - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2011 7:54 pm

Усетих ръката й между краката ми ,което ме накара да изтръпна.Тя го правеше по един много специфичен начин ,никой друг неможеше да я изкопира.Някак си същевременно мръснишки ,внимателно ,и точно в момента в който се отпуснеш прави нещо ,което те кара да се върнеш обратно на земята.Тя беше тази ,която отключваше може би най-страстната и мръснишката ми част ,примесена със съдистичната ,лошата и извратената.Като се замисля...имаше няколко момичета на този свят ,които познавах.И те отключваха различни части от мен.Е ,Катерина си падаше по по-лошите.И въпреки ,че свърших преди може би минута ,две ,при нея винаги можеше да има още един втори пълноценен път.
-Знаеш ли?С теб винаги съм имал най-лудите с*кс преживявания...и този ,в гората се нарежда нагоре в класацията.
Усмивката ми се плъзна по лицето ,когато отново впих устните си в нейните.Колкото и да я целувах ,никога не ми омръзваше...
Back to top Go down
https://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Катерина Петрова
Вампир
Вампир
Катерина Петрова


Posts : 69
Join date : 2011-06-13
Age : 27

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 21 човешки /Древен вампир / Като Древен вампир,може да контролира всякакви същества,има контрол над петте елемента и копира чужди дарби
Най-важното за героя:: Докато е била човек е била влюбена в Клаус,но след като той я превръща,чувствата към него се изпаряват.Когато пък той се влюбва в нея,тя охладнява и скоро се разделят.За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.Егоистична е и винаги на първо място поставя това тя да е добре.Много рядко мисли за другите.Не искате тя да стане ваш враг,защото няма да се успокои,докато не ви убие.
Гадже: Няма

Небраска:Гората - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Небраска:Гората   Небраска:Гората - Page 2 EmptyTue Dec 20, 2011 5:19 pm

Сложих ръката си на гърдите му,за да го отблъсна.
-Така ли?
Повдигнах леко вежди.Ако се вгледаше в очите ми щеше да види игривите пламъчета,които се виждаха там.Макар в погледа ми винаги да имаше такива пламъчета,те горяха по различен начин,когато бях ядосана или в случая превъзбудена.
-Тогава какво ще кажеш...да се изкачим този път до първо място,м?
Леката самодоволна усмивка,която едва се забелязваше на фона на почти тъмното небе,определено можеше да опише какво се случва в мозъка ми,но малко бяха съществата,които бяха в съзнание да я разчетат правилно.
-Естествено,ако не си изморен...и не се уплаши де...
Повдигнах невинно рамене,поглеждайки го невинно.До колкото можех естествено,всеки който ме познаваше,знаеше че в мен няма нищо невинно или и да има то е доста добре скрито.Отне ми години,за да мога да се превърна в това,което съм сега и ми харесваше.Невинното момиче,което обичаше Клаус си отиде още щом вдишах първата си глътка въздух като вампир...а това беше толкова,толкова отдавна.
-Ще те разбера.Почти източих кръвта ти.
Плъзнах пръстите си по раната му и усетих как леко потръпна.Знаех,че е мазохист и обича да усеща болка,дори такава причинена от мен.А и беше доста забавно да го усетя поне малко изморен,макар че едва ли можеше да ми устои.
Отдръпнах пръстите си от раната му и ги погледнах.По тях имаше кръв за това най-спокойно ги облизах.
-Мм...-се откъсна от устните ми секунда преди отново да намеря неговите устни за поредната страстна целувка.
Back to top Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Небраска:Гората - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Небраска:Гората   Небраска:Гората - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Небраска:Гората
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Навътре в гората
» Илинойс:Гората

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Останалият свят :: Извън Канзас :: Небраска-
Jump to: