Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!

Supernatural

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Горските пътечки

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Томас Минели
Admin
Admin

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/много години. Мулекулярна Дисперсия ,Астрална Проекция ,Четене на Мисли
Най-важното за героя:: Той е демон от по-висше ниво.
Гадже: няма

PostSubject: Горските пътечки   Mon Jun 13, 2011 11:31 am

Те се намираха в началото на гората...и бяха много ,преплитаха се по различни начини ,но не бяха нищо в сравнение с това ,което ви чакаше по-навътре в гората.
Back to top Go down
View user profile http://supernatural-rpg.bulgarianforum.net
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: На 17 е.
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jun 19, 2011 8:12 am

Как успявах винаги да се забутам в най-потулените улички и горски пътечки? Това просто си бе вроден талант. Не трябваше да слушам интуицията си, всеки път си го повтарях и ето, че пак се загубих.
-Мамка му. -Изругах и започнах да се оглеждам наляво и надясно. -Супер, Роуз.. От това по-зле няма на къде!
Седнах на един камък и забих поглед в земята, опитвайки се да се сетя от къде дойдох. В същото време обаче чух шум. Изправих се рязко.
-Ехо? -Гласът ми продължаваше да се чува като ехо в продължение на секунди.. Дълги и някак напрегнати секунди. -Има ли някой там? Ехо?
Back to top Go down
View user profile
Сара Картър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: Манипулация и четене на мисли.
Най-важното за героя:: Сара е лошо момиче.Тя е много разумна личност,винаги расъждава върху нещата няколко пъти преди да направи нещо.Много рядко избухва,но ако се разсърди на някой за нещо или го намрази значи е за винаги.С непознатите се държи много студено и не само.С няколко думи-типичното лошо момиче.Няма приятелки-не й трябват,за да я портят постоянно.Мъжете ги използва предимно само за забавление и храна.Не обича дългите връзки.
Гадже: Няма

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jun 19, 2011 8:20 am

Реших да се разходя малко в гората,но се изгубих.Както винаги бях с обувки с висок ток.Подхлъзнах се и изпищях.Хванах се за едно дърво.Тогава чух,че не съм сама.Имаше някакво момиче.Поне няма да съм сама.
-Да!!!
Извиках и слезнах при нея.
-С токчета не се ходи в гората!
Засмях се.

Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Най-важното за героя:: Роуз е човек. Не живее с родителите си. Доста е срамежлива, но твърдоглава. Лесно влюбчива е.
Гадже:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jun 19, 2011 8:23 am

Успокоих се, след което се засмях заедно с момичето.
-Да, определено. -Добавих гласно и отново се настаних на камъка, където до преди около минута стоях.
Огледах момичето, изглеждаше симпатична.
-Аз съм Роуз. -Представих се, като се усмихнах приятелски на непознатата.
Всички запознанства в този нов град започваха странно по една или друга причина.
Прокарах ръка през косата си.
Back to top Go down
View user profile
Сара Картър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Най-важното за героя:: Сара е лошо момиче.Тя е много разумна личност,винаги расъждава върху нещата няколко пъти преди да направи нещо.Много рядко избухва,но ако се разсърди на някой за нещо или го намрази значи е за винаги.С непознатите се държи много студено и не само.С няколко думи-типичното лошо момиче.Няма приятелки-не й трябват,за да я портят постоянно.Мъжете ги използва предимно само за забавление и храна.Не обича дългите връзки.

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jun 19, 2011 8:27 am

-Аз съм Алекс.
Подадох ръката си.
Седнах до момичето.Изглеждаше ми приятно,но какво ли търси тук сама...реших да я попитам.
-Ти какво правиш тук сама?
Повдигнах вежди.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jun 19, 2011 8:57 am

-Ами.. -Огледах мястото, което беше дори плашещо. -Загубих се.. А съм нова в града. А и да не бях нова.. Честно казано в това ми е таланта.
Кръстосх крака и върнах погледа си на момичето.
-Ами ти? С тези токчета? -Засмях се отново. -Да не си объркала пътя, както и аз?
Облегнах се назад, като продължавах да я гледам с любопитство.
Беше хубава, неемно хубава. Дали бе вампир? Нямаше как да знам, за това предпочетох да не повдигамм въпроса и още по-малко да мисля за това, за да не прочете моите мисли.
Отместих поглед от нея.
Back to top Go down
View user profile
Сара Картър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jun 19, 2011 9:04 am

-И аз съм нова тук...реших да се поразходя малко,но се изгубих...
Погледнах я и усетих,че се съмнява дали съм вампир трябваше да направя нещо за да не разбере.
-Трябва да се опитаме да намерим пътя за обратно.
Огледах се.
-На къде ще тръгне?
Погледнах я.
-Да се по изгубим още малко...
Засмях се.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jun 19, 2011 10:08 am

Огледах мястото; имахме доста възможности..
-Аз дойдох от там. -Посочих единия път. -Или май беше от там?
С почуда забелязах, че нямаше един път, който да се различава по нещо от другите. Трябваше да се доверим на инстринкта си.
-Може би трябва да теглим чоп? Или просто да играем на "онче бонче"? -Засмях се. Все трябваше да изберем път, освен ако не искахме да си останем на това място. Идеята щеше да ми прозвучи страхотно, ако нямах страх от тъмното, а все щеше да стане вечер.
Ами ако тръгнехме по някой път? Вероятността да се изгубим бе равна на вероятността да намерим верния път за изход от това място.
Back to top Go down
View user profile
Сара Картър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jun 19, 2011 10:14 am

-Ами аз дойдох от там.
Показах й.
-...но после незнам дали натам ще мога да се оправя.
Гледах към пътя по който дойдох.
-Ще тръгнем ли натам?
Погледнах я отново.

ПП:Аз излизам после ще пиша.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Mon Jun 20, 2011 6:47 am

Кимнах.
-Ами добре.. нека тръгнем натам. -Казах, след което двете поехме от този път. Няколко минути цареше тишина.
-Е, на колко си? -Попитах първото, което ми дойде в ума. И все пак мисълта, че тя приличаше на кръвопийца не ми излизаше от главата.
Преглътнах шумно, но продължавах да гледам момичето любопитно.
Сякаш гората ставаше все по-зловеща.
Back to top Go down
View user profile
Сара Картър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Mon Jun 20, 2011 7:05 am

Ние тръгнахме по пътя.Няколко минути цареше тишано.Докато тя не ме попита на колко съм.
-На 20.
Погледнах я.И усетих в погледа й,че все още ме мисли за вампир.
-Ами ти на колко си?
Повдигнах едната ми вежда.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Mon Jun 20, 2011 7:23 pm

-Аз ли? Ами аз съм на 17. -Усмихнах се съвсем леко и отместих поглед.
Интуицията ми не грешеше никога, но може би сега ме бе подвела; момичето изглеждаше приятелски настроена и се държеше добре.. Не си представях вампир да се държи така.
И все пак какво разбирах аз? Едва на 17, момиче, което се беше загубило в гората.. В компанията на предполагаема вампирка.
Въздъхнах тихо и върнах погледа си на девойката.
-Разкажи ми нещо за теб. Каквото и да е.
Back to top Go down
View user profile
Сара Картър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Mon Jun 20, 2011 7:35 pm

-Ами каво да ти разкажа за мен...
Замислих се.
-Не ми се връща назад имах много проблеми като малка.
Погледнах с тъжен поглед към момичето като започнах да си спомням всичко,което съм преживяла.Но аз попринцип не съм добра защо сега съм такава.
-Животът ми беше много тежък,но затова сега се опитвам да не се сещам за това.
Въздъхнах тежко.
-Разкажи ми ти нещо за теб...
Погледнах момичето.
Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Wed Jun 22, 2011 9:42 am

Замислих се.
-Предпочитам да не говоря за себе си. -Казах твърдо, като се усмихнах извинитвеелното на предполагаемата вампирка.
Нещо наистина ми нашепваше "опасност", но за сега се придържах към нормалното поведение; изкушавах се дали да не я питам.
Погледнах небето, ставаше тъмно и това ме накара да изтръпна от неприятно усещане.
-Мисля, че трябва да побързаме с търсенето на правилния път..
Back to top Go down
View user profile
Сара Картър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Wed Jun 22, 2011 10:22 am

Виждах,че наистина ме подозира.Незнаех какво да правя.
Продължавахме да вървим,а небето ставаше тъмно.
-Наистина трябва да побързаме ако не искаме да се приберем сутринта.
Аз знаех на къде е пътя,но нали не трябваше да разбира,че съм вампир.
Стигнахме до едно разклонение.
-Ами сега натам или натам.
Погледнах момичето.

Back to top Go down
View user profile
Роуз Лийс
Човек
Човек

Персонажен Лист:
Гадже:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Wed Jun 22, 2011 3:03 pm

Въздъхнах..
-Ако всеки път завършва с 2 разклонения, не знам до къде ще доведе това. -Огледах се отчаяно, като се огледах надясно, а после и наляво. -Ти избери.. Мисля,че на където и да тръгнем ще се озовем някъде в нищото.
Започнах да разтривам раменете си, защото лека и студена вълна обгръщаше това място и по-специално мен.
Така ми се искаше да не бях влизала в тази гора.. Може би шях да си спестя цялото това обикаляне с цел -измъкване от този лабиринт..
-Знаеш ли? Аз ще тръгна насам... Предполагам, че ще се видим някой ден. -Махнах ѝ, като побягнах леко стреснато от мрака на някъде.
Back to top Go down
View user profile
Сара Картър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Wed Jun 22, 2011 6:44 pm

-Добре...
Погледнах другия път.Тръгнах по него и тъй като бях сама реших бързо да си стигна в къщи.Поогледах наоколо нямаше никой.Тръгнах с максимална скорост и след малко видях,че излизам от гората.Вече почти се беше стъмнило...
Онова момиче дали вече беше излезнало?зачудих се...

Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

PostSubject: Re: Горските пътечки   Fri Jul 29, 2011 4:29 pm

Вървях си с ръце пъхнати в джоба и се разхождах безцелно из града като стигнах до гората или по-точно началото на гората. Хванах една пътечка и започнах да вървя бавно, като от време на време си подритвах препречилите се пред мен камъни. Изведнъж усетих капка вода на лицето ми, а само след секунда и още дузина като нея. Бързо си сложих качулката на горнището и продължих да си вървя все едно нищо не бе станало.
Свалих си слушалките и спрях музиката, която излизаше от i-phone си. Продължих да си вървя и след няколко метра навътре към гората си помислих видях едно дърво на, което клона му бе извит на една страна. "Искаш да тренираш, а? Ето сега тренирай"- прозвуча една мисъл в главата ми със сухият и жилав смях.
Спуснах ципа и той с дразнещ звук ме освободи от дрехата ми. Останах по тениска и водата, която течеше в момента във формата на дъжд, накара тениската ми да залепне по добре оформеното ми тяло. Клона се намираше на два-три метра от земята на която бях стъпил, затова се огледах наляво и дясно, за да проверя дали няма някой и с малък тласък скочих достатъчно, че да се хвана за клона. Започнах да се набирам и вече бях забравил и бройката когато чух шум от прекършен клон. Не ми направи голямо впечатление и си продължих с малката тренировка. "Пук..."-отново този звук придружен от приближаващи стъпки.
Бързо скочих на земята и се обърнах по посока на шума. Кръстосах ръце пред гърдите си зачаках да видя какво или кой ще излезне пред мен.
Back to top Go down
View user profile
Джасмин Лопез
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 300 Вампирски / 19 Човешки ;; Скорост и Четене на мислите
Най-важното за героя:: Нетърпелива и неуравновесена,Джас може да бъде ядосана много лесно. Много силен противник.
Гадже: Няма.

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sat Jul 30, 2011 1:09 pm

Реших да се разходя по гората,защото нямаше какво да правя. Тъкмо минавах през една от пътечките,когато чух нещо. Със сигурност чух нещо и тръгнах към него. По пътя нагазих доста клонки,но нямаше значение. Когато стигнах пред мен се показа гледка на висок мъж със зелени очи и очевидно с мокра тениска. Беше със скръстени ръце и явно ме очакваше. Прочетох мислите му и разбрах,че съм му нарушила тренировката.
- Съжалявам. Прекъсвам упражненията ти ли?
Погледнах наоколо,а дъждът вече се сипеше. Добре,че имах суитчъра.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sat Jul 30, 2011 3:18 pm

Както си седях със скръстени ръце пред гърдите, пред мен излезна едно момиче с черна коса, тъмна кожа, но не прекалено и почти чени очи.
- Съжалявам. Прекъсвам упражненията ти ли?
Каза тя и започна да се оглежда настрани. Погледа ми се спусна по тялото й, изучавайки всяка една нейна извивка, а след това затворих бързо очи, защото се сетих, че докъто бях тренирал не си бях направил труда да използвам една от дарбите си и да "заключа" съзнанието си.
Само секунда по-късно около мислите ми и външният свят бе издигната висока и дебела стена, която много трудно можеше да се разбие, даже бих казал, че това бе практически невъзможно.
- Няма проблем. И без това беше време за почивка. - устните ми се извиха малко в ъгълчетата и аз я погледнах с лека усмивка.
Дори при факта, че се бях усмихнах любезно, очите ми оставаха както винаги - ледени! А сега когато бях сидурен, че никой не би влезнал в главата ми се зачудих какво би правил един човек по това време и точно тук.
- Ами ти...какво правеш тук? Не си ли чувала, че в гората има доста страшни неща.
Ироничният ми смях огласи тишината около нас, а аз седнах на един камък на няколко крачки от мен. Мократа ми коса бе паднала пред очите ми и се наложи да мина с ръка през нея за да я върна в приличен вид отново.
Back to top Go down
View user profile
Джасмин Лопез
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:
Най-важното за героя:: Нетърпелива и неуравновесена,Джас може да бъде ядосана много лесно. Много силен противник.

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sat Jul 30, 2011 5:09 pm

Докато се оглеждах наоколо чух гласа му. Той каза,че тъкмо е било време за почивка. Аз просто се усмихнах леко и поклатих глава в разбиране. Той ме попита какво правя тук,защото в гората имало много страшни неща и през това време седна на един камък.
- Като вампири ли? - засмях се аз и седнах на друг камък. - Всъщност бих попитала и теб същото.
Усмихнах се и изчаках отговора му. Но странното беше,че вече не можех да чувам мислите му.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sat Jul 30, 2011 7:28 pm

- Като вампири ли? - попита ме на свой ред момичето и се засмя. След което седна на един камък около моя и продължи да говори. - Всъщност бих попитала и теб същото.
Засмях се леко и я погледнах с насмешка.
- Вампири, а? Не си ли малко голяма да вярваш в такива глупости?-повдигнах едната си вежда и я погледнах с добре изиграно любопитство
Пренебрегнах последното й изречение и се направих на луд, че не съм я чул добре. Облегнах се с ръце назад на камъка и вдигнах лице към проливния дъжд като се оставих на приятното усещане от студените капки.
Дали се шегуваше или говореше сериозно и от къде знаеше за вампирите?! А може би тя беше една от нас....
Back to top Go down
View user profile
Джасмин Лопез
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jul 31, 2011 12:38 pm

Той ме попита не съм ли малко малка,за да вярвам в тези неща. Аз се засмях с леко подигравателен тон.
- Не мисля. А ти вярваш ли в тези неща? - попитах го и се усмихнах. Вече бях разбрала,че определено не беше човек. - Защото аз знам,че те съществуват. - засмях се отново и го погледнах право в очите. - Името ми е Джасмин между другото. - казах аз и погледнах колко силно вали дъждът. Вече валеше като из ведро.
Back to top Go down
View user profile
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Sun Jul 31, 2011 1:13 pm

Станах от мястото си и се приближих към нея като поех ръката й в своята.
- Приятно ми е...Кристиан...Кристиан Вокил.- самодоволната усмивка се изписа на лицето ми още щом казах името си.
Водата се стичаше по лицето ми с милионите си малки капчеци и някои от тях влизаха в очите ми, но това не ми пречеше ни най-малко да изучавам емоциите, които се появяваха на момичето пред мен.
Тя ми каза, че вярва в такива неща, защото била сигурна, че съществували...Хм...тя определено не беше човек. "Жалко"-помислих си аз-"Нямаше да мога да се нахраня"
Пуснах бавно ръката й и се върнах на предишното си място, като седнах отново на ръба на камъка.
Добре, да приемем, че тя би могла да е вампир...о, определено ще стане интересно.
- И ако смея да питам-казах аз с завидна доза на ирония, след което бързо продължих да говоря, а погледа ми се бе върнал на небето.- от къде "знаеш", че такива същества изобщо съществуват?
Мигновенно върнах погледа си на нея и по-точно на тъмните й очи.
Back to top Go down
View user profile
Джасмин Лопез
Вампир
Вампир

Персонажен Лист:

PostSubject: Re: Горските пътечки   Mon Aug 01, 2011 11:43 am

Той първоначално пое ръката ми в своята и се представи. Казваше се Кристиан. Хубаво име. После седна отново и ме попита от къде знам,че те съществуват.
- Ами да кажем,че просто знам. - Усмихнах се. - Какво ако ти кажа,че аз съм от тези същества? - засмях се аз,изправих се и го погледнах отново. Ако и той не беше човек щеше да е хубаво.. поне тогава щях да познавам поне едно свръхестествено нещо в този град. Ако пък не щях поне да се наям. Засмях се отново на собствените си мисли..
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Горските пътечки   Today at 2:26 pm

Back to top Go down

Горските пътечки
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next