Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Добре дошли в светът ,където любовта и омразата се конкурират с всеки изминал ден.Където интригите и забавлението за неразделна част от ежедневието.Мястото ,където има вампири ,върколаци ,демони ,ангели и всякакви подобни свръхестествени неща!Сайтът ,в който винаги има екшън и вълнение!Добри дошли в Supernatural RPG forum!
Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Създаване на вампир.
Имението Блейд EmptySun Sep 30, 2012 1:43 pm by Кейт Паркър

» Аватара или подписа на предишния?
Имението Блейд EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm by Ейдриан Ивашков

» Смяна на лика и/или името.
Имението Блейд EmptySun Feb 12, 2012 2:05 pm by DaRk AnGel 1987

» Създаване на човек.
Имението Блейд EmptySun Feb 12, 2012 12:11 am by DaRk AnGel 1987

» Заявка за приятелство.
Имението Блейд EmptySun Feb 05, 2012 8:08 am by Михаил

» Да броим с картинки
Имението Блейд EmptyThu Jan 05, 2012 11:04 am by Ейдриан Ивашков

» Английски думички.
Имението Блейд EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Да броим наобратно то 1000
Имението Блейд EmptyThu Jan 05, 2012 11:00 am by Ейдриан Ивашков

» Мъже vs. Жени
Имението Блейд EmptyThu Jan 05, 2012 10:59 am by Ейдриан Ивашков

Top posters
Мелани Андерсен
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Ейдриан Ивашков
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Тайлър Дарк
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Анита Фреър
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Томас Минели
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Сара Картър
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Клаус
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Имението Блейд I_vote_lcapИмението Блейд I_voting_barИмението Блейд I_vote_rcap 
Потребител на месеца
Томас Минели Имението Блейд 54647180

 

 Имението Блейд

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 11:36 am

Spoiler:
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 8:14 pm

Когато слязохме от таксито го хванах за ръката и бързо го поведох към входа на къщата. Докато го целувах успях да го поканя и бариерата на вратата да се деактивира.
- Не е една от най-подредените къщи, но и с това ще се задоволиш..
Багажа ми все още не бе разопакован и беше в един ъгъл в края на хола. Бързо се качихме на втория етаж, където бе стаята ми.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 8:28 pm

- Красавице, мислиш ли, че изобщо ще обърна внимание на къщата ти, когато ти си пред мен?!
Усмихнах се иронично я е предърпах към мен, като впих страстно устни. Ръцете ми се спуснаха по тялото й като изучаваха всяка една нейна извивка. Леко я положих на леглото и езика ми се спусна по врата, спря се на ключицата и отново се върна на сладките й устни.
За момент спрях всичкото това удоволствие и я погледнах малко по-сериозно.
- Кажи ми, че го искаш и няма да се отметнеш в последният момент...
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 8:56 pm

Имах чувството, че устните му изгарят кожата ми по странен и възбуждащ начин.
Макар и да не бях много по този тип обещания се надигнах леко и погалих лицето му нежно.
- Обещавам..
Колкото и тихо да го казах думите ми отекнаха в голямата стая. След това впих страстно устните си в неговите.
След малко свалих тениската му. Боже, беше толкова секси..
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 9:11 pm

Това ми стигаше и вече нямах никакви пречки освен дрехите й. Бързо свалих всичко от нея й Кандис остана само по бельо.
При вида на голото й тяло, доволна и палава усмивка се плъзна по лицето ми, усните ми се впиха за пореден път в нейните, а ръцете се постараха за сутиена и бикините. Телата ни бяха плътно прилепнали едно за друго и аз нямах намерени, да променям този факт. С леко движение проникнах в нея нежно, но с всеки тласък, темпото се забързваше.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 9:29 pm

Когато проникна в мен изпитах онази малка и сладка болка, която те кара да искаш повече и повече. Ръцете ми шареха из стегнатото му тяло. Движехме се ужасно бързо и човешко око никога не би съзряло движенията ни.
Порязах езика си ''без да искам'' и от него започна да тече доста силна струя кръв, която се вливаше право в устата на Кристиан. След малко раната зарасна сама, а аз само се усмихнах като от време на време издавах леки стонове на удоволствие. Беше удивително как телата ни се движеха в синхрон.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 9:51 pm

Удоволствието, което изпитвах. беше просто несравнимо, а когато тя направи онзи номер с кръвта, ме накара да излезна от собствената си кожа. Всяко едно движение с тази наша вампирска скорост беше нещо за което бих се молил вечно.
Ръцете ми я преобърнаха и вече тя беше отгоре, мернах някакво ножче на нощтното шкафче и порязах врата си...
- Пий!
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 10:31 pm

Наведох се към врата му и с език облизах цялата кръв, която имаше докато раната напълно не зарасна. Кръвта му ме накара буквално да подивея.
Сега когато бях отгоре можех да управлявам всичко. Обхождах с език врата му и постепенно слизах надолу изучавайки всяка една негова част от тялото по отделно. След това отново се покачих нагоре като обвих ръцете ми около врата му и краката ми около кръста му..
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 10:49 pm

Тази рабора нямаше да стане...Не, че не ми бепе приятно да е отгоре, но нямаше да позволя да владее нещата в свои ръце. Бързо я преобърнах и започнах да целувам устните, врата гърдите и отново се върнах по мисловата "пътечка" към прекрасните й устни. Ръката ми беше се спуснала по тялото й и я поддържаше за дупето, докъто другата бе вплетена в косите й.
***
Дори нямах представа, колко бяхме продължили така, но накрая когато и двамата свършихме, се отпуснахме на леглото.
Дишахме тежко и телата ни бяха все още прелепени едно към друго. Останах така за още няколко минути и след това се изправих в седнало положение.
- Аз май трябва да си тръгвам...имаш ли нещо против да ползвам банята ти преди това?




П.П. Това беше от мен за тази вечер...лека нощ ;*
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySat Jun 18, 2011 11:55 pm

Няколко минути лежах отпусната. Когато Кристиан ме попита дали имам против да използва банята ми просто поглатих глава и му посочих банята. Всъщност не исках да си отива, но нямаше как да го накарам да остане пък и това беше просто секс..
- Хей.. ъм.. благодаря ти за днес.. не всеки би ме издържал толкова време..
Казах му преди да влезе в банята и се усмихнах. След което станах и аз и отидох в банята на долния етаж. Взех си душ и след това се облякох. Материализирах две кръвни банки. Едната я изпих, а другата я оставих на нощносто шкафче в случай, че и Кристиан иска..
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 6:30 am

Не ми се тръгваше, беше ми доста добре с Кандис, но не можех просто да си остана след само една вечер.
- Всъщност...ти беше...невероятна...
Казах аз с лека усмивка й леко й намигнах.
Влезнах в банята и затворих вратата след себе си, след това пуснах водата и струйките приятна вода обляха тялото ми. Не след дълго излезнах от банята, наметнал една кърпа през кръста си. В стаята намерих банка кръв и веднага започнах да отпивам от нея, настървено. След няколко секунди, бях привършил с кръвта и започнах да събирам дрехите си от пода, като след това ги облякох на бързо. Погледнах към Кандис и се приближих по-близо.
- Ще се радвам, някой ден...да се срешнем?
Тона ми показваше, че всъщност я питам отколкото съобщавам. Седнах до нея на леглото и я погледнах с видна надежда...
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 1:00 pm

Погледнах го и се усмихнах едва доловимо.
- И аз ще се радвам ако се срещнем отново..
Въпреки всичко мислех, че няма да се срещнем отново.. Имам предвид, че града е голям и възможността да се срещнем беше почти нулева, а и не се знаеше колко време щях да остана аз в града.
Погледнах го в очите в които ясно можех да се огледам
- Ще останеш ли още малко..?
Гласа ми отново бе станал тих, но бях сигурна, че ме бе чул. След малко съжалих, че му го бях казала.. предполагам, че щеше кой знае какви неща да си помисли за мен.. Жалкото бе, че познавах само него от този град пък и можеше той да си има други планове за после.. както и да е вече го бях казала и очаквах отговора му с известна степен надежда. Съвсем бях забравила за маската си на неприкосновенна, която толкова редовно слагах.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 1:13 pm

- Ами...мисля, че ще е най-добре ако си тръ...
Спрях се на средата на изречението и погледнах към Кандис, очите й бяха някак истински, всъщност и аз не знаех, какво точно виждам, но...
Дали наистна искаше да остана или просто беше любезна?!
- Добре, ще остана за...още малко.
Усмихнах й се и леко я дръпнах за да се окажем легнали един до друг на леглото.
- Искаш ли да ми кажеш нещо за себе си или отново ще си потайна...
Този път усмивката ми беше много по-иронична от предишната, бавно се обърнах по корем, за да виждам очите й и се сетих, че бях забравил защитната "стена" на съзнанието си, издихнах ги и прикрих всички мисли и чувства.
Погледа ми се спря на лицето на Кандес и се задържа там, докъто говорише.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 2:52 pm

- Хмм.. нее.. предпочитам да съм потайна и да те измъчвам..
Засмях се. Истината беше, че живота ми беше пълна катастрофа, но пък имаше и хубави страни.
- Добре де ще ти кажа.. ами.. обичам да ходя по купони, любител съм на високите скорости и екстремните спортове. Често се местя от град на град.. Общо взето това е всичко..
През цялото време гледах на другата страна може би защото той пак щеше да ме погледне с онзи негов поглед и вероятно щях да му кажа всичко, а не исках точно това. Имаше още толкова много неща които можех да му кажа, но тях щях да му ги спестя. Пък и по-добре беше да знае по-малко за мен.
Усмихнах се и върнах погледа си на него като се сетих, че когато на плажа го помолих да ми каже нещо за себе си той единствено ми каза че е вампир..
Минах с ръка през косата си
- Сега е твой ред..
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 3:08 pm

Докъто говореше я гледах внимателно и не я прекъсвах...искаше ми се да знам нещо повече за нея, но си замълчах, все пак не биваше да прекалявам с любопитството си.
- Какво искаш да знаеш за мен...Може би си приличаме...никога не съм се задържал на едно място от векове наред, бързите коли може да се каже, че ми са истинската страст...о да, няколко години бях "веган", тоест...ами хранех се с животиснка кръв...
Тя направи някаква странна физиономия и аз се засмях, а смеха ми огласи стаята потънала в мрак.
- Виж, не го правех, защото не съм искал да наранявам жалките хора...просто ми беше интересно дали мога да издържа...
- Защо не ми разкажеш за дарбата си...или по-точно дарбите...
Все оща погледа й не се спираше на мен, а това не ми харесваше, никак даже...
Ръката ми докосна нежно брадичката й и я извъртя към мен, вече очите й бяха приковани в мойте и аз се усмихнах доволно.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 3:44 pm

Крис ме разбираше напълно и вероятно това ме накара да се чувствам толкова добре..
- Ами.. притежавам доста дарби от които всъщност повечето не използвам много често. Единствените дарби, които използвам са емпатия и материализация.. Чрез емпатията мога да усещам чуждите чувства и да чета всяка една тяхна мисъл.. Вероятно затова ми е любима именно тя..
Вгледах се в зелените му очи и продължих да говоря..
- ... а материализацията е моят източник на алкохол и кръвни банки
Засмях се и настъпи кратко мълчание.
- Искаше ли да бъдеш вампир когато са те превърнали и изобщо как са те превърнали?
Въпроса ми беше прекалено директен и вероятно навлизах в твърде лични теми за него. По-късно съжалих, че го бях питала.. просто напоследък се зачудих дали искам все още да съм вампир.. знам, че вече е прекалено късно за такива размишления и че нищо не може да се направи, но.. е, почти де.. винаги някой можеше просто да ти забие кола в сърцето и всичката тази лудост да приключи..
Бързо прогоних всички мисли от главата си и се надявах Крис да не се разсърди, че го питах толкова лични за него неща..
- Виж.. ако не искаш не ми отговаряй..
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 3:57 pm

- Ъм...не няма проблем.
Усмихнах се тъжно и се загледах в пръстена си, който ме предпазваше от слънцето.
- Мм...роден съм в изключително бедно семейство и от малък трябваше да робувам или да прося на улицата, за да мога да се изхранвам с нещо...След това една добра жена ме придоми, живота ми се промени. Оказа, че е вампир, от най-пътвите вампири... Не бях чувал за тези същества, но все пак поисках да ме превърне...След това-"направих най-голямата си грешка, да се влюба в някакво момиче, което дори не ме забелязваше"-помислих си ум, но не го споделих с Кандис.
- Ами след това, трябваше да замина от там, защото бях убил един негодник и цялото село ме издирваше с вилачи и факли...глупаците си мислиха, че могат да ми направят нещо...
Отново онази присъща ирония, която се появяваше когато се сещах за миналото...Не я исках...не исках да си спомням нищо...
Затворих очите си за момент, колкото да се взема в ръце и "маската" с красивата и очарователна усмивка, се плъзна по лицето ми.
- А ти...каква си била в човешкия си живот.
Сега беше момента в който, щях да разбера поне дали не е от "древните".
Някаква надежда се породи в мен...не исках да е една от тях, "те" бяха убили цялото ми приемно семейство, просто защото не се подчиниха на няколко заповеди...
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 4:34 pm

Този път възнамерявах да кажа цялата история на Крис.. Все още ми беше гадно заради въпроса ми и вероятно му дължах да знае каква съм била преди..
- Истината е, че аз бях разглезена. Родителите ми непрекъснато ме водеха по приеми като се надяваха, че ще ме омъжат за някой благородник, а аз исках просто да бъда разбирана.. Докато един ден не се вклюбих.. Момчето се оказа вампир и ме превърна против волята ми.. А после..
Замълчах за няколко секунди
- Убих родителите си.. Не го исках, но го направих.. От тогава започнах да бягам непрекъснато.. Тогава изключих дори чувствата си и убивах за забавление.. Бях на ръба докато един ден просто нещо в мен се промени и.. пожелах отново да чувствам..
Обикновенно дори вампирите почитаха родителите си, но аз.. аз просто ги убих и така завърших трансформацията си.. Мразех се заради това..
В очите ми се виждаше голяма степен тъга и носталгия към спомените.. към всичко което загубих тогава..
Накрая просто успях да се усмихна.
- Наистина се радвам, че остана.. Съжалявам ако съм те натъжила..
Приближих се и го целунах.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 4:49 pm

След целувката, пръстите на едната ми ръка се спуснаха по едната й страна, като леко я галеха...
- Няма нищо, не си ме натъжила, спокойно.
Боже, дори не можех да се позная! От кога бях толкова мил слушател?! Къде изчезна онова гадно нищожество, на което не му пукаше за никой и нищо?! За Бога, какво ставаше с мен, дори нямах против да си споделяме тъжни истории от миналото си, беше ми някак...лесно да си говоря с нея...
Дали това ми харесваше? Да, можеше да се каже, че ми беше дори приятно...
Дали исках да ми харесва? Не, определено не исках да ставам такъв.
Беше ми много по-добре, да се крия под милионите "маски", само и само да не съм истинският Кристиан с неговите лични драми. Онзи Кристиан, беше слаб и жалък...
Докъто си мислих всички тези неща, погледа ми се беше впил в красивите очи на Кандис, тя тръгна да казва нещо, но устните ми й попречиха.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptySun Jun 19, 2011 6:29 pm

Този път целувката продължи малко по-дълго.
Въпреки, че се познавахме от толкова малко време единствено той знаеше какво е било миналото ми. За съжаление мъжете като него не се срещаха всеки ден.
Щеше ми се в този момент да имам достъп до мислите му. Не разбирах какво толкова искаше да скрие от мен. Както и да е.. беше си негова работа, а и все пак си беше егоистично от моя страна да искам да знам какво се случва в главата му.
Замислих се какво ще стане по-нататък в живота ми.. Дали не направих грешка, че дойдох в Канзас? Вероятно да.. в града имаше доста свръхестествени същества и риска да срещна някой ''стар познат'' бе голям. Предполагам в града имаше някой Древен, а това не беше никак добре.. Вероятно заради нещата, които сторих и в това което се бях превърнала сега никак нямаше да им се харесат..
Погледнах зелените му очи и се притиснах в него.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptyMon Jun 20, 2011 4:36 pm

Нещо в нея, ме караше да не искам да я пускам от прегръдките си, да искам да бъде моя...нещо просто ме караше да губя контрол когато бях около Кандис. Това чувство не ми харесваше много, но дали просто не исках отново да се самозалъгвам?!
Отдръпнах се от нея, но не прекалено много, просто исках да виждам "дълбокия" й поглед, който криеше много тайни...или според мен беше поне така.
- От къде си? Тоест от къде е започнало всичкото това пътуване...
Несъзнателно усетих как челото ми се сбръчка от напрежение, дали не прекалявах с всичките тези въпроси, но ако ме отрежеше нямаше да е фатално "събите", нали?!
Не исках да се взирам в нея, като хипнотизиран и за това едната ми ръка се заигра с русата й коса, а очите ми предпочитах да гледат също натам.
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptyMon Jun 20, 2011 5:40 pm

От къде бях? Вероятно никога нямаше да забравя мястото където започна всичко.. Колкото и да пътувах никое място не можеше да се нарече мой дом..
След това се замислих за родния ми град, но по-късно усетих, че бях мълчала малко повече от необходимото
- Савана..
Хрумна ми, че някой ден може да отида отново там. Да посетя гробовете на родителите ми или поне на това, което бе останало от тях, но после се сетих, че незнаех къде са погребани.. а и бяха минали повече от две хиляди години..
Реших да не питам Крис от къде е, защото отново щеше да се сети за миналото си и вероятно щеше да се натъжи, а не исках това.. незнаех защо не исках.. вероятно той просто ми харесваше..
Погледнах го и леко му се усмихнах като отново го целунах.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptyMon Jun 20, 2011 5:54 pm

Реших да оставя тази проклети теми за миналото ни, и се насладих на целувката, с която ме дари. Усмихнах се леко и я погледнах извинително.
- Съжелявам, че те накарах да говориш за всичко това...
Извенението ми бе продължено от страна на устните ми, който я целунаха с цялата си страст, която притежавах в момента.
- Сигурна ли си, че не искаш да си тръгна и да те оставя малко на спокоиствие...
Като се замисля и аз трябваше да направя нещо по въпроса с моята къща...нямах намерение да спя по хотелите и дори да бяха "пет" звезди, а и мислех да се задържа повече в Канзас, излеждаше, че тук щях да си прекарам повече от добре....


Last edited by Кристиан Вокил on Sun Sep 18, 2011 1:28 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Кандис Блейд
Вампир
Вампир
Кандис Блейд


Posts : 100
Join date : 2011-06-17

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 20/ 2050 ; Емпатия, Проекция, Материализация, Орбинг, Молекулярна Дисперсия
Най-важното за героя:: Eдна от Древните e
Гадже:

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptyMon Jun 20, 2011 6:18 pm

Малко си бяхме разменили ролите - обикновенно аз се извинявах за нещо.. Зарадвах се, че спряхме с темата за миналото ни и се насладих на страстните му целувки, които ме разконцентрираха и за момент дори забравих за защитната стена на мислите ми, но бързо овладях положението и той вече нямаше как да чуе мислите ми.
- Повече от сигурна съм, че искам да останеш..
Определено се чувствах добре в компанията му макар и да знаех, че все някога щеше да си отиде и не се знаеше дали ще се срещнем отново..
- Ще останеш ли в града?
В погледа ми се четеше известна степен надежда. Знаех, че на нас вампирите ни беше малко трудно да се локализираме на едно място и вероятно това беше причината да задам този въпрос.
Back to top Go down
Ейдриан Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриан Ивашков


Posts : 909
Join date : 2011-06-17
Location : North Lake Street

Персонажен Лист:
Години и Дарби:: 3696 вампирски, 25 човешки.||| Притежава силно внушение, което действа на всяко същество освен на първородните. Блокира чуждите дарби.
Най-важното за героя:: Емоциолнално повреден вампир, който се крие зад хилядите си маслки.
Гадже: Кандис Блейд

Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд EmptyMon Jun 20, 2011 6:47 pm

- Ами мисля, че не е зле да се спра малко в някое градче, а тук може би ще ми хареса.
Усмивката не слизаше от лицето ми, а погледа ставаше все повече...какъв?! Не, не , не, нищо ми нямаше на погледа, нали така? Бях си добре, Кандис беше момиче с което се разбирах добре...или може би много повече от добре, но това беше всичко..или пък не..както и да е, по-късно щях да си помисля, но сега не му беше времето.
- Виж, наистина ми е приятно всичко това, но уморен съм и имам нужда от кръв...прясна кръв...какво ще кажех да поспим за малко, а по-къно ще реша въпроса с кръв.
Намигнах й леко и отново се загледах в прекрасните й очи. Отпуснах се до нея, но не отделях поглед от нея...
Дали не се хранеше само с банки кръв...Боже, дори не си представях живота си без убиване на жалките хора по света.
Back to top Go down
Sponsored content





Имението Блейд Empty
PostSubject: Re: Имението Блейд   Имението Блейд Empty

Back to top Go down
 
Имението Блейд
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Имението на Алекс Русо
» Имението „Минели“
» Имението на Клаус
» Имението на Фейт
» Имението Пиърс

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural RPG :: Канзас :: Домовете :: Woods Way Street-
Jump to: